Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

Darkstar

[spoiler]Soha senkivel :D[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-02-26, 21:07:48
[spoiler]Soha senkivel :D[/spoiler]

óóó ez is olyan anime? azt hittem h majd mindenkinek meglesz a párja meg minden, de nemtom h van e értelme tovább nézni ha itt se sikerül senkinek semmi. Elveszi a kedvemet...  :bruhuhu:   :bruhuhu:

Darkstar

Te akartad tudni. :) De egyébként bőven megéri megnézni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-02-26, 21:15:35
Te akartad tudni. :) De egyébként bőven megéri megnézni.

Persze nézem én mert jó anime de az kár h nem sikerül senkinek semmi. Nem a valós élet ez hogy így legyen :D Meg lesz 3. évad is? Talán abban, reménykedek :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake


Liquid Snake

Na most értem az első évad végére és tetszik, nem kicsit, nagyon. Érdekes az egész meg különleges :) Ahogy vártam az első évad úgy végződött azaz sehogy :) Dehát ezért van ott a 2. meg a 3. is úgyhogy kezdek is neki a 2.-nak :) Ja ez az utolsó rész nagyon geci volt. Annyiszor beszopatott, főleg az elején az ufo-s történet  :lul:

Liquid Snake

Helyzetjelentés! Jelenleg a 2. évad 21. részénél járok, de megvan a kedvenc részem amit biztos h nem múl felül egyik sem. Ez pedig a 2. évad 19. része mikor Harima a nagy Curry-s tálat széttöri aztán meg bocsánatot kér Tsukamoto-tól és átöleli. Nagyon eltalálták olyan furcsa érzés volt bennem mikor néztem :D NO.1  :jee:

erram

Én is nagy fanja vok ennek a sorozatnak;) A 3. seasonról meg sok vesgyes kommentet olvastam. Olvastam 1 olyat is 1 sráctól aki ott dolgozik ahhol ezeket kiadják. Ő asszonta csak az engedélyekre várnak amásik meg asszonja egyenlőre nem lessz mert más projektek futnak jelenleg.

Fubenalvo

#339
Valamikor biztos elkezdik csinálni. Én pl 2 éve várok a Full Metal Panic köv szériájára, és 3 éve a Ragnarok2 megjelenésére szal végtelen türelmes ember vagyok... jöjjön mikor kész, nem kell elkapkodni.
Egyébként érzésem szerint 3.ik szezon lesz a befejezés. Mert ugye elvileg szemeszterenéknt mennek hmmhmm.. bár itt még csak 2-C a 2ik széria elején, de gondolom ez 3ik lesz a végére.

Alapjábavéva a gimis évekről szól úhogy 3ik szezon végére sztem összehozzák őket. Bár némi fejlődést elvárnék... legalább egy olyan csipetet mint FMP-ben. Mert tény hogy ott sem egyszerűen bénáznak szerelmi téren de van karakterfejlődés és érezni lehet, hogy ki nem mondottan azért alakult valami a TSR végére. Ennyit azért elvárnék a második sorozato SR-től is. Nah majd ha befejeztem.
De persze ennek a sorozatnak pont ebben rejlik a lényege. Ha összejönnének, közelebbkerülnének akkor átmenne az egész egy Ai Yori Aoshi-ba vagy valami romantikus animéba, ami megintcsak nem rossz, de School Rumble-t nem azért nézzük. :)

Manitu

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-15, 20:08:11Egyébként érzésem szerint 3.ik szezon lesz a befejezés. Mert ugye elvileg szemeszterenéknt mennek hmmhmm.. bár itt még csak 2-C a 2ik széria elején, de gondolom ez 3ik lesz a végére.
Szerintem meg pont ezért lesz több. A 6 simán benne van :) Ugyanis egy tanév 3 részre tagolódik arrafele. Tavasztól a nyáriszünetig az első "félév" (hülye szó rá, inkább harmadnak kéne nevezni, dehát nem jégkorong ez :D) (első éved). Nyáriszünettől a téliszünetig a második (második évad), végül a téliszünet utántól a tavaszi tanévkezdésig a harmadik. És csak akkor lesznek harmadikosak, újabb egy év az érettségiig.
A fene tudja mit gondol Kobayashi, néha úgy érzem már unja, csak nem tud kiszállni belőle. A végén még az lesz, ami állítólag az Ichigoval volt, hogy megszavaztatják a magazin olvasóit, kivel jöjjön össze Harima :D


Fubenalvo

Mondjuk nehéz kérdés, hogy kivel jöjjön össze, [spoiler]hiszen Eri-vel és Tenma nővérével sokkal közelebbi viszonyt tudott már kialakítani az első szezon alatt is, mint bármikor Tenmával. Egyébként csak nekem tűnt fel, hogy a sorozat két főszereplőjánál (harimánál az arcszőrzettől eltekintve) semmi karakterfejlődés?
Talán még harima szó-szó. De Tenma full ugyanaz mint a legelején... kicsit elhanyagolják a karakterét, vagy nem is tudom[/spoiler]... és éppen ezért nincs meg az az érzés az emberben, hogy "Igen, ő kell Harimának". Kawaii, cuki meg minden és mikor olyan arcot vág mint ami az aláírásomba van én is jót mosolygok, de azért valamicskét léphetne előrébb. :)

Manitu

Valóban. Tenma nem nagyon változik. Bár számomra ő teljesen lényegtelen karakter (kicsit talán idegesítő is), a többiek sokkal jobban érdekelnek. Bár másnál sem tapasztalható sok fejlődés, egyedül talán Erinél, de az is a Tsundere karakterből adódik, mármint, ha nem változik meg, nem lenne tsundere.


minuszmiki

Tenma karaktere tényleg elhanyagolódik, amit egyáltalán nem bánok. Én Yakumonál is látok karakterfejlődést, a második sorozat végére, aztán később a mangában is, csakúgy, mint Erinél (tsundere=loev  :D). Az igaz, hogy Harima végig ugyanazokat a köröket futja, de hát ő már mindent megélt, állítólag dolgozott a yakuzának, szolgált a tengeren, már nincs hova fejlődnie, kialakult a személyisége.  :smile:

Manitu

Plusz Harima hülye :D Az a fajta, aki hiába tudja, hogy ott a gödör, mert már hatszor beleesett, hetedszer is bele fog. Ezért szeretjük :D


Fubenalvo

igen... ilyen hülyék vannak. For example én.... :D  Már nem számolom hány gödörbe estem bele az évek folyamán. Szóval tény, hogy ez is egy kész karakter... az hogy szerencsétlen. Nos az már az ő része. ;)

Egyébként a második széria OP-ja jobban bejön... láttam a többség nem így van vele, de sokkal inkább magával ragad mind a zene mind a kapcsolódó kép. De inkább a zene. Van benne valami erős... nemtom, de lényeg hogy megfogott. :)

Baggio

én most fejeztem be a second term-et, és végül is tetszett. Bár azért valami jobb befejezést is kitalálhattak volna. Szerintem itt jobbak voltak a poénok mint az 1. sorozatban. Végig biztam benne, hátha Harima kinyitja a szemét, és felszedi inkább Yakumo-t. Dehát végig elhibázza :)
Remélem azért lesz 3. term, én szivesen megnézném

minuszmiki

Second Termmel az volt a bajom, hogy néha túl sokat foglalkozik a mellékszereplőkkel, de a poénok ebben is nagyon ülnek. Harima meg nem fog felszedni soha senkit, hacsak Tenmát nem. Annak mondjuk nem örülnék.

Baggio

hát ja. amikor a vége felé (asszem olyan 22.-23. rész) volt az 2 értelmetlen rész, amikor az egyik csajnak azt a Flower Girl vagy milyen álmát néztük végig, meg a kosárcsapatos rész. na akkor azért erőt kellet vennem magamon. :)
Harima meg tényleg  :lame: . Legjobb lenne ha felszedné egyszerre Yakumo-t meg Sawachikát  :rotfl:

minuszmiki

Quote from: Baggio on 2007-05-19, 00:10:10
Harima meg tényleg  :lame: . Legjobb lenne ha felszedné egyszerre Yakumo-t meg Sawachikát  :rotfl:

:tezsvir: Én is pont így gondolom.  :smile:

kelvor

Quote from: minuszmiki on 2007-05-19, 00:13:36
Quote from: Baggio on 2007-05-19, 00:10:10
Harima meg tényleg  :lame: . Legjobb lenne ha felszedné egyszerre Yakumo-t meg Sawachikát  :rotfl:

:tezsvir: Én is pont így gondolom.  :smile:

Detto :angyali: Egyébként én az első évadon többet nevettem, mint a másodikon.

Baggio

én a legnagyobbat az első évad végén néztem. Az az UFO-s dolog elég kemény volt.  :smile: de simán elhittem  :rotfl:

Fubenalvo

Ha így választani kéne jelenetet, akkor azt hiszem, én ott nevettem a legjobbat, [spoiler]mikor az első szériában Tenma kis bajuszt és kis szakált csinál magának hogy úgy nézzen ki mint Hario, és úgy próbál segíteni neki, színtvallani gyakorolni. Az nagyon ari jelenet volt szerintem. :)[/spoiler]

kelvor

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-20, 00:19:05
Ha így választani kéne jelenetet, akkor azt hiszem, én ott nevettem a legjobbat, [spoiler]mikor az első szériában Tenma kis bajuszt és kis szakált csinál magának hogy úgy nézzen ki mint Hario, és úgy próbál segíteni neki, színtvallani gyakorolni. Az nagyon ari jelenet volt szerintem. :)[/spoiler]

Azért a komornyik Sawachkia öltözetben sem volt semmi, ahogyan állt a holdfényben :lol:

Baggio

Quote from: kelvor on 2007-05-20, 05:14:39
Azért a komornyik Sawachkia öltözetben sem volt semmi, ahogyan állt a holdfényben :lol:
az biztos. vagy amikor bemutatta a fiát akit kimentett az égő házból régen... hát igen a maid-egyenruha kevés férfinak áll jól  :rotfl:

Liquid Snake

:D Meg amikor kosarazás közben megszivatta Lala-t (úúú nem jut eszembe a neve annak a szőkehajú gyereknek:S) Na azon is lehetett nevetni :D Meg úgy az egész anime vicces, jól eltalált, és kihagyhatatlan:D

Én

Én a rózsaszín masnin nevettem nagyot Harima szakállán :D És még rajta is hagyta fél napig, jézusom :D

Én

Végignéztem, hát lol :muhahah: A második sorozatban a jellemfejlődésen (?) túl is jutnak majd valamire?

kelvor

Quote from: Én on 2007-05-21, 19:00:39
Végignéztem, hát lol :muhahah: A második sorozatban a jellemfejlődésen (?) túl is jutnak majd valamire?

Ha belegondolsz az első évad humorára és a hangulatára, akkor szerintem tudod a választ :smile:

Fazék

Quote from: Én on 2007-05-21, 19:00:39
Végignéztem, hát lol :muhahah: A második sorozatban a jellemfejlődésen (?) túl is jutnak majd valamire?
jellemfejlődést és előrelépést ne várj a 2. szezonban. sajnos meg kell elégedned a poénokkal...
azokkal szerencsére nem marad el különösebben az első sorozattól.