Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Mondjuk szerintem ez az anime nem is a jellemfejéődésről szól. Sok változás az egész anime arculatát megváltoztatniá. Ennek nem ez a lényege, hanem hogy poén legyen poén hátán. Majd a befejező 2-3 részben hirtelen minden le lesz zárva és mindenki fejlődik egy nagyot. :)
De milyen gáz lenne már, ha mindenki összejönne a csajjal akivel akart... onnantól nem lehetne folytatni szerintem.

minuszmiki

Bármi történhet és azt bárhogyan lehet folytatni, hogy így is megmarad-e a fíling csak az alkotók kreativitásán múlik.

Én

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-26, 00:44:20
Mondjuk szerintem ez az anime nem is a jellemfejéődésről szól. Sok változás az egész anime arculatát megváltoztatniá. Ennek nem ez a lényege, hanem hogy poén legyen poén hátán. Majd a befejező 2-3 részben hirtelen minden le lesz zárva és mindenki fejlődik egy nagyot. :)
De milyen gáz lenne már, ha mindenki összejönne a csajjal akivel akart... onnantól nem lehetne folytatni szerintem.
Igen egyetértek, csak én azt hittem 2. a befejező :)
Btw, rawot le lehet valahonnan szedni? Készítenék pár gifet, de felirattal nem az igazi :hehe:
[spoiler]Pl mikor Sawachika interjúvolja Harima-t  :lul:[/spoiler]

Manitu

Nézz körül e-szamáron vagy sharen, a torrent elég reménytelennek látszik.


Baggio

amúgy ebből a sorozatból nem kis hentai-t lehetne csinálni....  :D (bár én nem vagyok oda annyira a hentájért, azért itt akadna helyzet bőven... Harima lenne a fő strici  :rotfl:)

Én

Végignéztem a 2. szériát, de lol wut?
[spoiler]Most Yakumo lepasszolta Harimát Tenmának, hogy boldog legyen Tenma. De közben nagyon jól tudja, hogy Tenma Karasumát szereti! WTF?[/spoiler]
Btw, 3. szériáról van valami infó?  :smile:

Fubenalvo

Quote from: Baggio on 2007-05-27, 01:01:54
amúgy ebből a sorozatból nem kis hentai-t lehetne csinálni....  :D (bár én nem vagyok oda annyira a hentájért, azért itt akadna helyzet bőven... Harima lenne a fő strici  :rotfl:)
Hentait mindenből lehet csinálni, de szerintem óriási marhaság lenne. EZ az anime nem erről szól... egyébként is Hentaitól a hideg kiráz, maradjon az csak meg a japán otaku-knak. :)

Necrid^

Quote from: Én on 2007-05-30, 21:16:21
Btw, 3. szériáról van valami infó?  :smile:
Egyelőre semmi info de én alig várom :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kelvor

Quote from: Necrid^ on 2007-05-31, 00:16:21
Quote from: Én on 2007-05-30, 21:16:21
Btw, 3. szériáról van valami infó?  :smile:
Egyelőre semmi info de én alig várom :DD

:tezsvir:

Ajánlom nekik, hogy csinálják meg, mert ha nem akkor  :uzi:

Kicsit visszatérve a szerelmi témához, én kifejezetten örültem neki, hogy nem jött össze senki senkivel, mert én nem szerelmi drámát akarok nézni, hanem röhögni egy jót. Nem vagyok egy nagy manga olvasó, de ennek még a mangája is  király :smile: Remélem jövő tavasszal TALÁN láthatjuk a next évadot.


Én

Ja, de ha abban sem jutnak semmire szétrúgom a golyóikat  :uzi:

Fubenalvo

Quote from: kelvor on 2007-05-31, 18:47:55
....mert én nem szerelmi drámát akarok nézni, hanem röhögni egy jót.
Bizony bizony én is ezt mondom, ha azt akarom nézni hogy ki hogy kivel mikor jön össze arra is megvannak az animék.
Egyébként én már szinte biztos vagyok benne, hogy nem Tenmával fog összejönni. Yakumo nekem nagyon gyanus... hiszen ha megnézitek kettejük kapcsolata az animéhez képest nagyon sokat fejlődött. De ha lesz negyedik évad, akkor a 3ik végén sem lesz semmi, ebben is biztos vagyok. :)

motifator

Eri Sawachika FTW!!!!!1!!one!!1!
TSUNDERE = LOEV!!!!eleven!!!1111111

De most tényleg, Yakumo egy tündér, de Eri-vel kell összejönnie.

Amúgy én is olyan befejezést akarok, ahol Harima valakivel összejön. Annyit, de annyit szenvedett már szegény srác, hogy tényleg megérdemli.
No meg 3 évad után már illene rendesen befejezni. 1évados sorozat sztoriját lehet nyitva hagyni, hogy aztán vagy folytatják, vagy nem, de az SR-t most már le kell zárni rendesen.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Fubenalvo

Érdekes egyébként, hogy Tenma már a második szezonban majdhogynem visszadegradálódott 2es számú szereplőnek.
Bár én nem is bánom... ari... ari... ari... de ennyi. Remélem azért a végére ő is kap valamicska jellemet. :)

Manitu

Quote from: motifator on 2007-05-31, 22:20:12
De most tényleg, Yakumo egy tündér, de Eri-vel kell összejönnie.
Pár napja találtam egy képet az "ideális" befejezésről, de inkább nem linkelem be :D

BTW, Sawachika aranyos, de Yakumoval kell összejönnie :angyali:

Tenma már nagyon régóta csak mellékszereplő, a SR főhősei Yakumo, Eri és Harima. A többiek csak azért vannak ott, hogy ne legyen olyan egyszerű az életük. Meg hogy jót röhöghessünk rajtuk :D


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-05-31, 22:38:14
BTW, Sawachika aranyos, de Yakumoval kell összejönnie :angyali:
Nem inkább mind2vel? ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Quote from: Manitu on 2007-05-31, 22:38:14
BTW, Sawachika aranyos, de Yakumoval kell összejönnie :angyali:
:tezsvir:
Én is reménykedem, hogy nem TenmaxHarima lesz, főleg hogy alakulnak a dolgok Karasuma és Tenma közt... Mellesleg én Tenmát is nagyon bírom, jó sok poénnal kevesebb lenne nélküle a sorozat :D

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-05-31, 22:42:11
Nem inkább mind2vel? ^^
Végül is, ez is egy jó megoldás. Vagy legyen csak Eri, de akkor Yakumo az enyém  :muhahah:


Darkstar

Én igazából soha nem tudtam dönteni kettőjük között, azért jutottam erre a "kompromisszumos" megoldásra. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

smash++

Én most fejezem be az első évadot.Azután jöhet a 2.,utánna pedig a várakozás.
Nos.Én kicsit felemás véleményen vagyok.
Az anime közben én se szeretnék szerelmi drámát látni és nagy szenvedést,hogy gyere már össze ezzel vagy azzal.De teljes mértékben azt támogatom,hogy Harima a végén jöjjön össze valakivel!!!!!!

SAJNOS van egy olyan érzésem,hogy nem az én kedvenc női karaktereim lesznek.
Sawachika és Yakumo  :whoah: :whoah: :whoah:
A sorrend adott :).De nehezen tudom eldönteni,hogy a két lány közül melyik legyen.Talán Sawachika,mert ő így az első évad alapján érez vmit iránta.

Tenma-t  :uzi:  :haha: .Ha vele merik összehozni háború lesz  :redface:.Az első olyan "főkari" akit "nem kedvelek" (jó fej,de néha nagyon fárasztó).Jöjjön össze azzal az idiótával ő való neki...

Jöhet a 2. évad  :szemuveges: (mármint nekem,megnézésre)

Fubenalvo

Hát én nem ajánlom a második évadot. Szerintem nagyon fantáziátlan és unalmas az elsőhöz képest.
Az elsőn sírtam a nevetéstől rendszeresen, a második inkább fárasztónak tűnt. :/

...vagy lehet nem közvetlen egymás után kellett volna nézni. nemtom.

smash++

Quote from: Fubenalvo on 2007-08-01, 21:21:18
...vagy lehet nem közvetlen egymás után kellett volna nézni. nemtom.
Már késő :)
Közvetlenül utánna kezdtem el.Most jön az 5. rész.Komolyan mondom ennyi kavarást.A fördős is pl "nem szeretem a szőke oldalra fogott frizurájúakat", meg ehez hasonlók. Ilyen nincs.Behalok ezen a sok szerencsétlenkedésen.

Eddig jó.Kíváncsi vagyok Harima mikor adja már fel végre.Jobb lenne ha inkább senki nem tetszene neki.Tenma-chan is csak kavarja a sz@rt.

Fubenalvo

#381
Tenma... hát engem már totál nem érdekelt és mégis nagyon eröltették. Nemtom... én bevallom őszintén 4-5 résszel a vége előtt elkezdtem mást nézni.
[spoiler]Főleg az elején az iskolai lövöldözéses részek... nah azokban kb 2 poén ha volt, azon se sikerült nevetnem. :/
Meg aztán vannak teljesen agyamentr részek aminek semmi köze az alapstory-hoz, azt alapból le is töröltem ki se fogom írni mert nem érdekel. Ha ilyet akarok nézni akkor  Sailor Moont töltök le és nem ezt. Ha meg paródiánák szánták akkor meg méggázabb a helyzet.[/spoiler]

smash++

Hála az égnek,hogy vége a 2. évadnak.Még plusz 5 ilyen rész és végleg megutálom a sorozatot.
Annyira elegem van már ebből a sok Harima-Tenma-Karasuma izé hármasból.
Hogy a jó büdös fenébe nem lehet felfogni,hogy "vazzeg.Nincs esélyed te idióta"," Mi a fenének képzelődsz.Nem is azt mondtam", "Vedd már észre,hogy tetszel nekem"...
Annyira elment tőle a kedvem.Pedig úgy voltam-Ezután kell a manga...-de tévedtem,nem bírok ki több Tenma-chant és hasonlókat.Harima esze soha nem fog megjönni ?!Két csaj is rá vár ő meg a leggyengébb karira hajta,pedig tudja,hogy egy balfék a csaj és plusz másba is szerelmes...
Azok a jó részek amikben nem szereplnek Tenma-ék.
Habár nem egy romantikus anime,azért szépen alakulnak a párok benne...ez tetszik.Még a végén Ichijou-nak is szerencséje lesz.

KTamas

Kicsit talán szerencsétlen módon a mangában az utóbbi időkben kezdtek végre jellemfejlődések mutatkozni, így aki nem volt elégedett a 2. évaddal, annak ajánlom olvasásra (innen letölthető), kb. a 160. chapternél kell kezdeni (ha valaki kéri, akkor el tudom spoilerezni a Ni Gakki végetől a manga jelenlegi állásáig a történteket...).

Fubenalvo

Hát... nemtom. Jellemfejlődés ide-vagy oda én is úgy vagyok vele mint smash... ha lenne egy 3ik sorozat adnék neki 2 résznyi esélyt, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem lesz. Kétlem, hogy csak mi lettünk volna így a másodikkal.

smash++

Tőlem jöhet a 3. évad.Csak ne folytassák ezt a szerelmi háromszöget.Ezen áll vagy bukik nálam a sorozat.Tenma-ból elegem van mint potenciális barátnő jelölt.Elegem van a sok képzelődésből,találjanak ki más vicceset.Harima is észrevehtné már magát.Engem már csak ez érdekel

Sawachika és Yakumo közül melyik nyeri meg Harimat  :szemuveges:.Ha egyik sem és tenma-val végzi nálam FAIL ez a sorozat.

motifator

Az biztos, hogy nem lesz Tenmás befejezés. Vagy Erivel, vagy Yakumo-val, vagy egyikkel se jön össze.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

@smash++: Egyetértek, de sajna egy darabig biztos folytatják a szokásost (Mondjuk engem nem zavar :D )
Mondjuk Yakumoval nehezen képzelem el Harimát, Erivel meg az, hogy hoyg jön össze... :3x3:
Nagyon kíváncsi vagyok arra a bizonyos osztálykirándulásra, amit a végén említettek. *popcorn* :D

smash++

Quote from: Én on 2007-09-20, 13:41:51
@smash++: Egyetértek, de sajna egy darabig biztos folytatják a szokásost (Mondjuk engem nem zavar :D )
Mondjuk Yakumoval nehezen képzelem el Harimát, Erivel meg az, hogy hoyg jön össze... :3x3:
Nagyon kíváncsi vagyok arra a bizonyos osztálykirándulásra, amit a végén említettek. *popcorn* :D
Egy ideig ehet,de még 24 részen keresztül nem tudom mi lesz belőlem,tönkre megyek akkor :).A lényeg,hogy én Eri fan vagyok,mert szerintem Harimo-hoz tökéletes.Megvan közöttük a ritka veszekedés,intimitás :D,kis romantika.De tényleg én eddig Erivel láttam a legtöbb olyan esetet ami egy romantikus animebe illene.Habár Yakumonak is volt már jó megmozdulása.Nehéz dönteni na...
Csak folytassák.Nem akarok managt olvasni...

minuszmiki

Pedig jó ám a manga is, és eléggé úgy néz ki, hogy valami befejzéshez közeledik a sorozat.