Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Nincs, én is vadászom egy ideje.

Liquid Snake

Valaki meg tudja nekem mondani h a második szezon vége az a mangában hanyadik ch? Vagy nem teljesen aszerint halad?

minuszmiki

Quote from: minuszmiki on 2007-09-23, 23:02:33
Nem egyezik teljesen az anime a mangával, ha jól emlékszem. De kb. a 160-as chaptertől kezdődnek azok a részek, amik már nem szerepletek az animében.

Liquid Snake

Quote from: minuszmiki on 2008-02-06, 21:24:57
Nem egyezik teljesen az anime a mangával, ha jól emlékszem. De kb. a 160-as chaptertől kezdődnek azok a részek, amik már nem szerepletek az animében.

Thx. Annyira School Rumble hiányom van már h azon gondolkoztam h elkezdem olvasni a mangát. Viszont abban csak az a baj h ha anime-ben látom esetleg már nem lesz olyan vicces vagy vmi :S Még megfontolom.

minuszmiki

Bennem is ez a dilemma merült fel, de aztán csak nekiálltam, nem bántam meg. :)

Manitu

hohohoho!
Már készül a harmadik évad :appl:


kelvor

[spoiler] :hail:[/spoiler]

Már nagyon ideje volt!  :jee:

Liquid Snake

Quote from: Manitu on 2008-03-03, 19:59:20
hohohoho!
Már készül a harmadik évad :appl:

OMFG  :hopp:  :hopp:  :hopp:  :cool:  :cool:  :cool: Nem tudom elmondani, hogy mennyire vártam már h valami kis infó kiszivárogjon :D És végre eljött ez az idő :D Igaz egy árva szót sem értek abból amit linkeltél Manitu de ha te mondod biztos úgy van :D

minuszmiki

Quote from: Manitu on 2008-03-03, 19:59:20
hohohoho!
Már készül a harmadik évad :appl:
:w00t: Best news of the month, you made my day, sir.

hargharg

most mar csak a BL-rol kene vmi jo hirt kapni, es nem lenne mi miatt aggodnom. ^_^
rofl

Én

Quote from: Manitu on 2008-03-03, 19:59:20
hohohoho!
Már készül a harmadik évad :appl:
Gyáh csak ma olvastam! :w00t: Nagyon rám fog már férni...

Liquid Snake

Valaki le tidja nekem ezt az oldalt fordítani? xD  http://www.school-rumble.net/onair/index.html

Fubenalvo

3ik évad... hmm remélem nem lezs olyan szinten bosszantó mint a második volt... az valami nagyon gyenge lett  :ejj:

Én

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-04, 13:34:59
3ik évad... hmm remélem nem lezs olyan szinten bosszantó mint a második volt... az valami nagyon gyenge lett  :ejj:

Dreamcleaver

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-04, 13:34:59
3ik évad... hmm remélem nem lezs olyan szinten bosszantó mint a második volt... az valami nagyon gyenge lett  :ejj:

Te most megint ignore-t akarsz?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fubenalvo

no way! :D
Am a zenéje nagyon jó volt a második szezonnak, mármint az opening... de a 5ik résznél tovább nem bírtam mert egy az egyben copy-paste első szezon volt... vagy kevesebb poén éppen. Pl az iskolai csata részt még az elején végiguntam... semmi nem volt benne. :S
Na mind1, reméljük a 3ik ütni fog............ nekem is~~ :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-08, 14:53:19
no way! :D
pedig you win :)

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-08, 14:53:19Am a zenéje nagyon jó volt a második szezonnak, mármint az opening... de a 5ik résznél tovább nem bírtam mert egy az egyben copy-paste első szezon volt... vagy kevesebb poén éppen. Pl az iskolai csata részt még az elején végiguntam... semmi nem volt benne. :S
Na mind1, reméljük a 3ik ütni fog............ nekem is~~ :)
Szerintem teljesen jó volt a második szezon. Oké, 15%-kal gyengébb mint az első (értsd: 9 helyett 8 pontot adtam rá személyes listán), de OST pl. az szívemnek nagyon kedves kis dolog lett :) (Ezt meg az első szezon nem mondhatja el magáról.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pagan

A masodik szezonnal az a legnagyobb baj, hogy csak a feleig van hozza normalis fansub, a maradekot csak az a nyomorult your-mom csinalta vegig. Az o forditasuk gyakorlatilag hasznalhatatlan, a poenok nem jonnek at, sot sokszor semmilyen ertelmet nem lehet kihamozni beloluk, es ez bizony elegge lerontja a sorozat elvezeti erteket (legalabbis amig egy normalis csapat nem subbolja le vegig).

Soul

#468
WF elv elkezdte folytatni, majd ha befejezte elkezdem torrentezni, addig nem.
A Y-M pedig sztem is katasztrófa volt.A Seto No Hanayome-t is csak ők fejezték be.
Hát valahol hálás voltam a Y-Mnek hogy befejezte,de az biztos hogy nálam a SR2-nél már buktak, nem kicsit... nagyon  :smile:.

Lt. Simoan Blarke

Ezen már volt Fazékkal egy értetlen szóváltásom. Miért szar a Y-M? Miért jobb a WF? Y-M-mel néztem végig, mert ugye mindig az jött ki előbb, és ugyanolyan jól szórakoztam vele. Ilyenkor komolyan szégyellem magam hogy nem állok 2-kyou szinten :D , de azon kívül, hogy időnként ritka angoltalan mondatokat generáltak... én élveztem vele :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fubenalvo

...nekem eszembe se jutott még összehasonlítgatni a fansubokat. Tulképpen ha nem szóltok, fel se tűnt volna... igaz nekem már az elején se jött be... hmm na mind1

Soul

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-10, 12:53:33
Miért szar a Y-M? Miért jobb a WF?

Ebbe inkább ne menjünk bele  :smile:.Egy a lényeg, a WF jobb verzió sztem a mint a Y-M.Nem azt írtam Y-Mel nem lehet megnézni, mindenki azzal nézi amivel akarja.
A másik dolog a WF a 12 résznél leállt, (és remélem most már befejezi) így aki meg akarta nézni végig muszály volt a Y-M.Te a Y-Met szoktad meg én a WF-et, és így elfogult vagy az iránt amit először láttál, mint én is.Megugye nem mind1 hogy speedsub vagy nem  :smile:.És a Y-M tudtommal speedsubnak számít.

Pagan

#472
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-10, 12:53:33
Miért szar a Y-M?
Lassuk csak: meg az en minimalis japantudasommal is feltunt hogy eleg gyakran teljesen mast forditottak mint ami mondva vagyon, meg a legegyszerubb kifejezeseknel is. A mondatoknak igen gyakran semmi ertelme nem volt, csak ossze nem illo szavak osszedobalt halmaza volt. Mintha a fordito se angolul, se japanul nem tudna, esetleg suket, es csak foszlanyokban ertette hogy mirol van szo.

Es igen, a rossz fansub nagyon is haza tud vagni egy sorozatot. Nagyon remelem hogy a WF tenyleg vegig viszi valamikor (es a seto no hanayomet is befejezi valami normalis csapat, addig nem is merek belekezdeni amig csak a Y-M van).

Én

Én sem emlékszem semmi rossz tapasztalatra, pedig nem a YM-et néztem végig. Lehet most már más lenne a véleményem, akkor csak az érdekelt, hogy van még SR.
Mellesleg most is az érdekelne. :P

smash++

Én nem merek túlságosan beleszólni a dolgokba,mert én is kapok még egy ignoret... )

Quote from: Pagan on 2008-04-10, 15:24:05
Mintha a fordito se angolul, se japanul nem tudna, esetleg suket, es csak foszlanyokban ertette hogy mirol van szo.
Ez azért egy kicsit erős kritika, fügetlenül attól, hogy az én angol tudásom még egy 2-re sem elég ;)

Szerintem pedig a SR-nél nem csak a sub miatt nem tetszett pár embernek (gondolom csak pár ilyen van, mint én), hanem egyszerűen Tenma és az őt körülvevő állandó és megtörhetetlen Harima rajongás okozott gondot (de lehet tévedek). Egyszerűen nem bírom Tenma kariját és szívesen néznék egy olyan 3. évadot ahol Harima, Eri és Yakumo felé fordul <- de ez reménytelen :)

Manitu

Quote from: Soul on 2008-04-10, 15:07:24(és remélem most már befejezi)
Csak úgy megjegyzem, hogy ez a WF már nem az a WF, rég feloszlott, és most teljesen új tagokkal újáalakult. Nem értem miben lenne ez jobb, mint a YM, akik szintés ezzel az animével kezdték a pályafutásukat.
(Ne értsetek félre, ha lehet én is kerülöm a releaseiket, de inkább az idióta megjegyzéseik szoktak zavarni, és nem a fordítás minősége. Bár néha meg pont amiatt nézem az övékét... lásd Minami-ke :D)

Quote from: smash++ on 2008-04-10, 16:21:03
Én nem merek túlságosan beleszólni a dolgokba,mert én is kapok még egy ignoret... )
As you wish :__devil:


Theon

Quote from: smash++ on 2008-04-10, 16:21:03
Egyszerűen nem bírom Tenma kariját és szívesen néznék egy olyan 3. évadot ahol Harima, Eri és Yakumo felé fordul <- de ez reménytelen :)

Pontosan.
:tezsvir:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

hargharg

hehe engem annyira nem zavart a forditas minosege, a kepe annal inkabb. Y-M fele csoppet csunyabb, mint a WF. aztan persze lehet, hogy az egesz az en butasagom, de ettol meg.
rofl

smash++

Quote from: Manitu on 2008-04-10, 20:04:57
Quote from: smash++ on 2008-04-10, 16:21:03
Én nem merek túlságosan beleszólni a dolgokba,mert én is kapok még egy ignoret... )
As you wish :__devil:
Köszi szépen, lassan regelhetek újra :)

Én

Ugyan már, engem se zavar. :D
Bár a Tenma-gyalázók megérdemlik. :__devil: Még mindig azt tartom, hogy nélküle a lulz a töredékére csökkenne.