Ah! My Goddess! 2. - SPOILER

Started by Lazzaret, 2006-04-13, 07:01:20

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Manitu on 2006-10-22, 20:02:33
Quote from: SaiyaGin on 2006-10-21, 13:28:12(A SnT még nincs meg végig feliratosan.)
De igen, végig van, mivel az csak 22 részes. Bár gondolom ezt is kiegészítik majd 26-ra DVD only részekkel, mint az első sorozatot.

A spoilerben levő kérdéseidre pedig:
1: Még nem láttam az utolsó részt, de a mangából egyáltalán nem rémlik ilyen epizód, úgyhogy ez biztos nem lehet abban érthetőbb.
2: [spoiler]Jó kérdés, alapvetően csak arról van szó, hogy ő egy démon, és gonoszkodik, ugyanúgy, ahogy az istennők jót cselekednek. Közelebbről pedig a cél a három istennő visszaküldése a menybe, illetve Urd elcsábítása a pokolba, bár konkrétan ezirányú lépéseket nem nagyon tesz. Hogy a lányok apjához (gondolom az istennőkre gondoltál) köze van-e a tetteinek azt nem tudom. Eleve az sem derült még ki, ki az apjuk. Bár azért sejtésem van róla.[/spoiler]

Csodálkoztam is, hogy miért nincs a 22. rész végén utalás a 23.-ra, de így már értem.
Köszi mindhárom választ!

Manitu

Közben megnéztem az utolsó részt is.
1. [spoiler]Nem volt semmi varázslat a képen. Hild egyszerűen visszautazott az időben, és összejött K1-vel még mialőtt az egyetemre ment volna. Szóval az a kép valódi volt.[/spoiler]


SaiyaGin

Quote from: Manitu on 2006-10-22, 23:50:47
Közben megnéztem az utolsó részt is.
1. [spoiler]Nem volt semmi varázslat a képen. Hild egyszerűen visszautazott az időben, és összejött K1-vel még mialőtt az egyetemre ment volna. Szóval az a kép valódi volt.[/spoiler]

Akkor túlbonyolítottam a dolgot.

Lazzaret

Tudni valamit miért nem jöttek ki már két hete új részek? Jó lenne már látni a folytatást.


www.arkangyalok.uw.hu

Dreamcleaver

Mire gondolsz? 22 részes a sorozat. Vége. Majd lesz OVA remélhetőleg.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Ezt nem tudtam. Hát akkor nem volt valami hosszú. Csak egy kérdés amire a válszt aki tudja spoilerelje el. Bell-chan és Keichi acsókig eljutottak a mangában?


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

[spoiler]Még nem igazán[/spoiler]


Lazzaret

Hehe :) Gondoltam. Köszi az infot Manitu!


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

theBalrog


Tudjátok hogyan lehet The Adventures of Mini-Goddess epizódokat elérni? (Megnéztem a Sorezore no tsubasa-t és elvonási tüneteim vannak)

tB

Cobra

AnimeHQ-n fent van a HunSub könyvtárban.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Honszu

őőő lehet nagyon orssz helyre irom ,de ez a topik van a leközelebb hozzá.
ftp n az 1. sorozatbol hiányzi ka 15,16 os rész, vallaki esetleg tud vmi linket ahonnan le lehet tölteni ?vagy csak figyelmetlen voltam?
előre is köszi