Higurashi no Naku Koro ni - Spoilerek

Started by Prof. William, 2006-04-16, 23:55:36

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Hááát...
Nem túl jók a kilátások, főleg, hogy azóta egy újabb baltás apagyilkossági kísérlet is történt:
http://mdn.mainichi-msn.co.jp/national/news/20070924p2a00m0na009000c.html
Failure is the default option

Gregory

oh shi-
Btw: ha nem adják le most, akkor várni kell a dvd kiadásáig?

kikuchiyo

Még az AT-X csatornában reménykednek az emberek, ami elvileg egy műholdas magáncsatorna... holnap kiderül.

De ha nem, akkor marad a DVD. Ha belegondolsz, ez az ügy még jól is jöhet a stúdiónak: "Buy the DVD, as it contains ZOMG Unreleased Episodes!!!!111!!1"
Failure is the default option

Prof. William

#873
Tehát ha most nem adják le akkor max DVD-n élvezhetjük a sorozatot? Lehetne tartani mondjuk 1-2 hetes szünetet és aztán adni újra. Vagy az már nem megy?

Solid Snake

Quote from: Prof. William on 2007-09-24, 17:08:10
Tehát ha most nem adják le akkor max DVD-n élvezhetjük a sorozatot? Lehetne tartani mondjuk 1-2 hetes szünetet és aztán adni újra. Vagy az már nem megy?

Ezek után?  :confused:

Hát reménykedjünk...  :ejj:

Lokids

higurashinál, nemhinném, hogy megszüntetik, inkább csak szüneteltetik. Nem lenne értelme beszüntetni az adását.

Solid Snake

Quote from: Lokids on 2007-09-24, 18:31:01
higurashinál, nemhinném, hogy megszüntetik, inkább csak szüneteltetik. Nem lenne értelme beszüntetni az adását.

Értelme valóban nem lenne, én azonban kinézem a cenzorokból, hogy megszívatják a rajongókat esetlegesen azzal, hogy a durva jeleneteket egyszerűen kivágatják az alkotókkal.

Próféta

Quote from: Solid Snake on 2007-09-24, 18:41:38Értelme valóban nem lenne, én azonban kinézem a cenzorokból, hogy megszívatják a rajongókat esetlegesen azzal, hogy a durva jeleneteket egyszerűen kivágatják az alkotókkal.
Demokrációkban ilyen joga általában nincs a cenzoroknak :) Max az alacsony korhatáros tévén való leadáshoz szabhatják feltételül.

Solid Snake

Quote from: Próféta on 2007-09-24, 18:51:32
Quote from: Solid Snake on 2007-09-24, 18:41:38Értelme valóban nem lenne, én azonban kinézem a cenzorokból, hogy megszívatják a rajongókat esetlegesen azzal, hogy a durva jeleneteket egyszerűen kivágatják az alkotókkal.
Demokrációkban ilyen joga általában nincs a cenzoroknak :) Max az alacsony korhatáros tévén való leadáshoz szabhatják feltételül.

[spoiler=home of democracy]Öhm... Magyarország? RTL Klub?  :__devil:[/spoiler]

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-24, 16:04:45
Hááát...
Nem túl jók a kilátások, főleg, hogy azóta egy újabb baltás apagyilkossági kísérlet is történt:
http://mdn.mainichi-msn.co.jp/national/news/20070924p2a00m0na009000c.html
Eh, I want my Higurashi nao!  :bruhuhu:

Btw milyen bénának kell ahhoz lenni, hogy nemhogy megölni nem tudta több baltacsapással, de még eszméleténél is volt a fater...  :__devil:

Én

Quote from: minuszmiki on 2007-09-24, 18:57:59
Btw milyen bénának kell ahhoz lenni, hogy nemhogy megölni nem tudta több baltacsapással, de még eszméleténél is volt a fater...  :__devil:
One word: Drugs.

Lokids

Navaze ha leveszik a kedvenc baltás gyilkolós sorozatomat, én is átmegyek rendezni egy kis baltásbulit, de abban nem lessz köszönet.

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-09-24, 18:54:47
[spoiler=home of democracy]Öhm... Magyarország? RTL Klub?  :__devil:[/spoiler]
Miről beszélsz áruld már el? Az hogy a csatorna megvág egy filmet/sorozatot hogy alacsonyabb korhatárral leadhassa nem jelenti azt hogy államilag cenzúrázták. Ha akarták volna leadhatták volna vágatlanul, 18-as karikával, késő este.
Itt sem arról van szó hogy bárki megtiltotta volna a TV-adóknak hogy leadják a Higurashi aktuális részét meg a School Days-t, egyszerűen úgy döltöttek hogy a jelen helyzetben nem lenne okos megtenni. Hasonló okból nem adnak  pl.légikatasztrófás filmeket repülőutakon, pedig nem tiltja senki. ;)

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2007-09-24, 18:57:59
Btw milyen bénának kell ahhoz lenni, hogy nemhogy megölni nem tudta több baltacsapással, de még eszméleténél is volt a fater...  :__devil:
Előfordul. Lásd Hunyadi László esete, negyedik nekifutsra sikerült csak.


Lokids

Quote from: Zsiga on 2007-09-24, 19:28:54
Hasonló okból nem adnak  pl.légikatasztrófás filmeket repülőutakon, pedig nem tiltja senki. ;)

Pedig mekkora poén lenne már. Leadhatnák az Air Crash Investigation sorozatot. Utasok élveznék. :D

Zsiga

Quote from: Lokids on 2007-09-24, 22:08:15
Pedig mekkora poén lenne már. Leadhatnák az Air Crash Investigation sorozatot. Utasok élveznék. :D
A sok hülye droid miatt nem lehet. Tavaly nyáron pl. kértem egy Bombát a stewardesstől, mire valami hülye picsa meghallotta, egyből bepánikolt, és nekiállt sikítozni (még szerencse hogy nem kezdte el hangosan üvöltözni hogy bomba, mert akkor totál káosz lett volna a gépen, engem meg csúnyán seggbeb@sznak; így meg csak őt nézték hülyének, hozzáteszem nem teljesen alaptalanul...). Mondta is utána a stewardess hogy épp ezért csak Red Bull van a gépen...

Próféta

Kedvencem a pomázi Galóca Bt. Élelmiszerkereskedés :)

Lokids

Quote from: Zsiga on 2007-09-24, 22:22:42
Quote from: Lokids on 2007-09-24, 22:08:15
Pedig mekkora poén lenne már. Leadhatnák az Air Crash Investigation sorozatot. Utasok élveznék. :D
A sok hülye droid miatt nem lehet. Tavaly nyáron pl. kértem egy Bombát a stewardesstől, mire valami hülye picsa meghallotta, egyből bepánikolt, és nekiállt sikítozni (még szerencse hogy nem kezdte el hangosan üvöltözni hogy bomba, mert akkor totál káosz lett volna a gépen, engem meg csúnyán seggbeb@sznak; így meg csak őt nézték hülyének, hozzáteszem nem teljesen alaptalanul...). Mondta is utána a stewardess hogy épp ezért csak Red Bull van a gépen...


YAY!!! Ez fájdalmas. Azta szégyent. :D Egyszer gépre ülök, tuti jó hangosan kérek majd én is egyet. :D

Zsiga



minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2007-09-24, 22:52:07
Boatroll or not?  :confused:
Valószínűleg nem, egyrészt amiatt, amit Próféta írt, másrészt a Freelancetől még csak jó minőségű rawokat láttam, és a website is stimmel.

Prof. William

Majd írjátok meg mi az eredmény!

Kuroi Tenshi

Quote from: Solid Snake on 2007-09-24, 18:54:47
[spoiler=home of democracy]Öhm... Magyarország? RTL Klub?  :__devil:[/spoiler]
Kishazánk hogy kerül a képbe? :) Itt készül? Itt megy a tvben? Nahátakkor?

Quote from: Manitu on 2007-09-24, 21:45:41
Előfordul. Lásd Hunyadi László esete, negyedik nekifutsra sikerült csak.
Abban az esetben más is közrejátszhat:
a.) korabeli csatokkal, pántokkal megerősített hajviselet
b.) volt egy olyan íratlan szabály, hogy aki a harmadik csapást is túléli, annak
kegyelmet szoktak adni. Lehet, hogy a hóhér sem nagy örömmel akarta kivégezni
egy legendás hős fiát, és remélte, hogy három sikertelen után nem végzik ki. De
a hatalmi érdekek nyilván mást diktáltak, és mégis kivégeztették.

Quote from: Lokids on 2007-09-24, 22:08:15
Pedig mekkora poén lenne már. Leadhatnák az Air Crash Investigation sorozatot. Utasok élveznék. :D
Ja, lol lenne :haha:

Quote from: Zsiga on 2007-09-24, 22:22:42
Tavaly nyáron pl. kértem egy Bombát a stewardesstől, mire valami hülye picsa meghallotta, egyből bepánikolt, és nekiállt sikítozni
Mondta is utána a stewardess hogy épp ezért csak Red Bull van a gépen...
lol szánalmas
nevetséges, de úgy látszik, szükséges lépés...

Facek


Prof. William

Akkor ezek szerint mégis can 12 rész? Hauuuuu Omochkariii!

Facek

Sőt, lehet hogy a héten lessz 13. rész is   :muhahah: ahol lesz harc és végül... :P

Prof. William

Már le tudta valaki szedni a rawot?

Facek



Cobra

[spoiler=ep12]Ooishi-re már nem számíthat Rika, viszont a prev alapján a következő részben elég jól harcolnak majd Keiichi-ék[/spoiler]
Hide and fear, Cobra Commander is here !