Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-05-29, 10:50:37
Quote from: Happy on 2008-05-29, 10:45:39
Sziasztok fórumozók!!!!
Na ez is nagyon ráér. Nekem meg itt van még a sok hülye feladatom a hétvégi releasehez...  :ejj:

Hát még az az állandó login, logout.

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-05-29, 11:23:12
Hát még az az állandó login, logout.
Én a helyében inkább így csinálnám: Firefox: account1 Explorer:account2 és nem kell ki be lépkednie.

Happy

Quote from: teraflare on 2008-05-29, 11:27:20
Quote from: .Attila on 2008-05-29, 11:23:12
Hát még az az állandó login, logout.
Én a helyében inkább így csinálnám: Firefox: account1 Explorer:account2 és nem kell ki be lépkednie.
Ó drága tera tőled mindig olyan sokat tanulhat az ember. Ezért most küldök egy NAAAAGY ÖLELÉÉÉÉST!!!!!

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-05-29, 11:27:20
Quote from: .Attila on 2008-05-29, 11:23:12
Hát még az az állandó login, logout.
Én a helyében inkább így csinálnám: Firefox: account1 Explorer:account2 és nem kell ki be lépkednie.

Ott a pont.

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-05-29, 11:27:20
Quote from: .Attila on 2008-05-29, 11:23:12
Hát még az az állandó login, logout.
Én a helyében inkább így csinálnám: Firefox: account1 Explorer:account2 és nem kell ki be lépkednie.
Az ikonon jobb gomb-masik felhasznaloneven inditas nem megy ilyenkor?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Quote from: Ymir on 2008-05-29, 09:35:53
szexkapcsolat(?)

A verselést nem tudom, hogy miért nevetitek ki. Van pár fiatal nőismerősöm, aki titkon oda van meg vissza az ilyen dolgokért, és, sztem még a romantikus lovagias viselkedés is imponáló.
Ez szép, csak az a baj, hogy ha csak titkon vannak oda érte és társaságban nem, akkor megette a fene az egészet. Mert aki meg titokban írja a verseit, az sem fog előhozakodni velük. Tapasztalataim szerint meg nem sokan hozakodnak elő azzal, hogy verseket írnak és azzal sem sokan, hogy verseket szeretnek, bár még mindig ők vannak többen. Egy fórumon vagy IM kliensben még csak-csak előkerül egy vers, de élőben nem sokan állnak neki szavalni, vagy bedobni a társalgásba.

A tökéletesség unalmas.

Happy

Én ma olvastam egy gyönyörű angyalos verset. A szívecském csak úgy rapeset a boldogságtól. A következő lánynak ki az úton elében téved elszavalom szívem minden szeretetével.  :redface:

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2008-05-29, 12:06:53
Quote from: teraflare on 2008-05-29, 11:27:20
Quote from: .Attila on 2008-05-29, 11:23:12
Hát még az az állandó login, logout.
Én a helyében inkább így csinálnám: Firefox: account1 Explorer:account2 és nem kell ki be lépkednie.
Az ikonon jobb gomb-masik felhasznaloneven inditas nem megy ilyenkor?
Sőt: firefox -a másikappnév -P másikprofilnévÉs másik Windows user létrehozása nélkül mennie kell elvileg a külön firefox profilnak, az eredetivel akár egyszerre.

Member


Happy

Én a boldogság függőségének rabja vagyok. Számomra minden rózsaszín. Díp inszájd érzem hogy ez a fíling minden emberben jelen van, csak segítenem kell nekik a felszínre hozni. Eme nemes céllal születtem erre a világra.  :angyali:

Rounin

Quote from: Happy on 2008-05-29, 15:51:44
Én ma olvastam egy gyönyörű angyalos verset. A szívecském csak úgy rapeset a boldogságtól. A következő lánynak ki az úton elében téved elszavalom szívem minden szeretetével.  :redface:

Huh, itt végre rájöttem, hogy ki vagy. De titokban tartom <3.
Viszont fele engem illet a lánynak, ha bejön. :_piszka:

.Attila

Quote from: Rounin on 2008-05-29, 23:24:39
Quote from: Happy on 2008-05-29, 15:51:44
Én ma olvastam egy gyönyörű angyalos verset. A szívecském csak úgy rapeset a boldogságtól. A következő lánynak ki az úton elében téved elszavalom szívem minden szeretetével.  :redface:

Huh, itt végre rájöttem, hogy ki vagy.

slowpoke.jpg

Rounin


Selmo


A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Rounin on 2008-05-29, 23:31:29
Quote from: .Attila on 2008-05-29, 23:28:25
slowpoke.jpg

Így legyen ötösöm a lottón.

Ok, de a felét kérem.


is that some hivemind?

Hát Rounin, ebből az 5ösből neked semmi nem maradt :hehe:

Rounin

Nem baj, beszálhattok a szelvények árába is fele/fele arányban. :angyali:

teraflare

A migráció unalmával töltött időben (Alkonyi Őrség finished, pózolás a tükör előtt már uncsi (de legalább meglátszik már hogy kondizok  :haha:)) elkezdtem olvasgatni ezt a szakítshabírsz blogot. Ezen jót röhögtem. Ekkora balfaszt mint ez a srác. Ha még ennyi idő után sem esett le hogy a lány csak egy kis kurva, akkor megérdemli.  :haha: Bár szerintem ezeket a leveleket csak úgy találják ki.  :lame: még csak meg sem éri felbosszantani magunkat  rajta.  :D

Én

Van egy rakás kamu azt tény, de én inkáb a vicces dolgokat szeretm, a BAAAW-ra nincs szükségem még ott is. A linkelt történetbe meg a kedvencem: "2 hete egy ágyban alszik egy régi lakótársával, de persze csak ágyhiány miatt" /r/ instant castration.

Selmo

A hinni akarás így csinál ostoba birkát az emberből, ennyi, mindennapi dolog.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Selmo on 2008-05-31, 00:08:50
A hinni akarás így csinál ostoba birkát az emberből, ennyi, mindennapi dolog.

Hinni akarás + képmutatás. És ez sajnos döntően így megy.

teraflare

HUHÚÚÚ. A 9M mintájára csináljuk itt is hogy ki lesz adva hetente az egyik levél házi feladatnak mondjuk hétfőn majd jól okosan megmondjuk a véleményünk róla szerdán?  :D

Happy

A szegény fiú csak próbált hinni a szeretet mindent átjáró és mindent jobbá tevő erejében, de sajna vannak akik elbuknak ezen a csodálatos, örömteli gyönyörű úton.  :angyali:

Én

Végülis sokkal mélyebbre már nem süllyedhetünk... Amúgy vicces, de cseppet sem meglepő, hogy nagy expertként osztjuk az észt a témában, nem? :angyali:

.Attila

Quote from: Én on 2008-05-31, 00:24:16
Végülis sokkal mélyebbre már nem süllyedhetünk... Amúgy vicces, de cseppet sem meglepő, hogy nagy expertként osztjuk az észt a témában, nem? :angyali:

Mi tesz vkit expertté?

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-05-31, 00:25:17
Mi tesz vkit expertté?
Ez teljesen jogos kérdés. Nekem is osztották ilyen "expertek" az észt majd mikor az én helyzetembe kerültek még gerinctelenebb módon viselkedtek nálam.

Én

Mondjuk ha azért már több párkapcsolatban megtapasztalt ezt-azt, az minimum szükséges hozzá szerintem. Amúgy a legteljesebben komolytalanul gondoltam magát a rangot. :D
in b4 akkor én meg én az vagyok

Rounin

Mivel nagy eséllyel nem egyforma két nő teljesen, az elsőnél szerzett tapasztalatok úgyis csak nagy vonalakban használhatóak a következőnél... szóval nem igazán lehet expretről beszélni, imho.

.Attila

Quote from: Én on 2008-05-31, 00:27:32
Mondjuk ha azért már több párkapcsolatban megtapasztalt ezt-azt, az minimum szükséges hozzá szerintem.

Akinek volt már mondjuk 6-10 kapcsolata is, néhány komollyal, azzal is simán előfordulhat, hogy 35 évesen jön rá, a férje/felesége mégsem az igazi és inkább másvalakit szeretne.
Ott a másik véglet, vannak olyan emberek, akiknek tényleg csak a párjuk volt és lesz az egyetlen egy az életükben.
Az, hogy valakinek több kapcsolata is volt, az még bőven nem jelent semmit sem.

Én

Quote from: Rounin on 2008-05-31, 00:30:53
Mivel nagy eséllyel nem egyforma két nő teljesen, az elsőnél szerzett tapasztalatok úgyis csak nagy vonalakban használhatóak a következőnél... szóval nem igazán lehet expretről beszélni, imho.
Ez igaz, de azért sok partnertől gyűjtött tapasztalatból gondlom már jobban lehet előre gondolkoni. Erre értettem. De tényleg hagyjuk, mert fasság.
.Attila: De, szerintem akkor is fontos, hogy pontosan megtapasztald milyen egy kapcsolatban élni, kezelni a partnert, etc, és ezt többféle típusú partnerrel is, mert a következőre már egyre több bölcsességet tudsz előhalászni az exp-ből. Erre értettem az expertet, hogy pl olvas egy ilyen történetet, és jogosan tudja mondani, hogy ekkor mit csinálna vagy miért volt fasz az illető, mer élt már át ilyet.