Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Lythis

És ne felejtsétek el felvenni a bakancsot, mert csak abban "TRÚ" az egész folyamat...

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-09-01, 15:45:12
És ne felejtsétek el felvenni a bakancsot, mert csak abban "TRÚ" az egész folyamat...
Na nem máá. Most vehetek azt is. A sima is jó vagy acélbetkós kell hozzá ,félő azzal túl hamar (egy két rúgás fejre  :whoah:) tönkremenne és ezekre a nőkre nincs gyári garancia, hogyha visszaviszem akkor nem kapok másikat  :mad: Sry még noob vagyok.  :lame:

yaone

teraflare, én már qrvára unom
te még nem ?

teraflare

Quote from: yaone on 2008-09-01, 16:03:26
teraflare, én már qrvára unom
te még nem ?
De, azért is szálltam ki az életedből. Sry mindenért.

yaone


teraflare

Quote from: yaone on 2008-09-01, 16:05:51
érdekesen fejezed ki a 'sry'-t
Azért még elsírhatom itt ha szomorú vagyok. Nem mondtam rád semmi sértőt. Az előző trollkodásom ne vedd figyelembe az vicc és nem is rád irányul.

yaone

hát a női hiszti valóban semmi ahhoz képest, ami itt megy

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Nem megy itt semmi hiszti, csak valaki mindig elsírja bánatát. Ha nem tetszik nem kell olvasni, ennyi az egész :)

Én se mindig tévedek be ide, de azért furdal a kiváncsiság sokszor :)

teraflare

Quote from: yaone on 2008-09-01, 16:11:29
hát a női hiszti valóban semmi ahhoz képest, ami itt megy
A férfiaknak is lehetnek érzései. És ide leginkább azok jönnek akik el vannak keseredve és szeretnék kiadni magukból ami fáj. Nem az a céljuk hogy meggyőzzenek bárkit is hogy a nők szemetek. Amit lyhis írt pl csak egy cinikus(asszem így mondják) vicc volt.

Quote from: sirtomi on 2008-09-01, 16:13:22
Ha nem tetszik nem kell olvasni, ennyi az egész :)
Ha kérhetném kicsit kedvesebben, nem egy fórumtrollal beszélsz.  ^^"

Tessék most megint mindenem remeg hogy megint valami hülyeséget tettem.  :redface:

yaone

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:15:21
Nem az a céljuk hogy meggyőzzenek bárkit is hogy a nők szemetek
naaa, azért meg kell hagyni, elég szépen lejön ez a fentebb tagadott állítás, ha az ember végignézi a fórumot

Dreamcleaver

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:15:21
Quote from: sirtomi on 2008-09-01, 16:13:22
Ha nem tetszik nem kell olvasni, ennyi az egész :)
Ha kérhetném kicsit kedvesebben, nem egy fórumtrollal beszélsz.  ^^"

Tessék most megint mindenem remeg hogy megint valami hülyeséget tettem.  :redface:

Sebaj, mi legalább jót röhögünk. srsly

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Én jól elvagyok terát olvasva, de nem is mondanám, hogy "csak így tovább". :D

teraflare

Quote from: yaone on 2008-09-01, 16:23:09
naaa, azért meg kell hagyni, elég szépen lejön ez a fentebb tagadott állítás, ha az ember végignézi a fórumot
Kérlek nézd így: neked is megvolt az okod hogy annakidején egy rohadt görénynek tartottál lehet később már nem gondoltál annyira annak.  Nekik (nekem) most van rossz időszak, ha találnak valakit a nők csodásak lesznek, még hibákkal is.  :D

Amúgy ne vedd őket komolyan. Több vagy te annál mint hogy ilyen hülyeségeket magadra vegyél.

yaone

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:36:18
Amúgy ne vedd őket komolyan. Több vagy te annál mint hogy ilyen hülyeségeket magadra vegyél.
úgy ismersz ?  :haha:
attól még a tények tények

Lythis

I'm gonna go make some popcorn now, you kids just go on and continue... :D

teraflare

Megkérhetném a többieket, hogy ne szóljanak hozzá a topichoz most egy ideig? Félek hogy valaki "poénból" beszólna valamit és megsértené. Megtudja ő védeni magát , de én akkor is az ő oldalára fogok állni és tudom, hol lesztek filmmaratonon  :__devil:

Quote from: yaone on 2008-09-01, 16:43:26
úgy ismersz ?  :haha:
Azt hogy több vagy-e? Igen. De van mikor magadra veszel dolgokat amik nem is támadásnak irányulnának ellened.

Quote from: yaone on 2008-09-01, 16:43:26
attól még a tények tények
Ez tény  :smile:. De az okok pedig okok. Amíg itt kitombolhatják magukat addig a külvilág biztonságban van.  :angyali:

yaone

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:50:09
Megkérhetném a többieket, hogy ne szóljanak hozzá a topichoz most egy ideig? Félek hogy valaki "poénból" beszólna valamit és megsértené. Megtudja ő védeni magát , de én akkor is az ő oldalára fogok állni és tudom, hol lesztek filmmaratonon  :__devil:
neeeee, ezt most komolyan gondoltad ? XD
nagyon nagyon nehéz komolyan venni téged mostanában XD

Xzone

Quote from: Lythis on 2008-09-01, 16:46:02
I'm gonna go make some popcorn now, you kids just go on and continue... :D

Popcornt csak ahhoz veszek, ami szórakoztat... ez már nem igazán.

Tera, csak bírd ki néha, hogy nem "reagálsz" egy postra/megjegyzésre, figyeld meg, könnyebb életed lesz. Vagy ha már reagálsz, akkor ne úgy tedd, hogy szinte provokálja a választ, amire aztán ismét beszólnak, te visszaírsz ...bla bla bla és kialakul az a faszság, ami itt megy.

Nakedape

Quote from: Lythis on 2008-09-01, 16:46:02
I'm gonna go make some popcorn now, you kids just go on and continue... :D
i ate your pc..oops
[spoiler][/spoiler]

amúgy meg tényleg furcsa nézni, az meg furcsa megoldás, h a többiek ne írjanak :D
szóval én a multkori, amikor itt irogattatok egymásnak, miatt már aggódtam, de be kell valljam férfiasan, trollmentesen lassan tényleg Lythis féle popcornvárás az érzés,   így hogy a friends véget ért és a himym-ig még hetek vannak hátra...

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

Quote from: yaone on 2008-09-01, 16:54:31
neeeee, ezt most komolyan gondoltad ? XD
nagyon nagyon nehéz komolyan venni téged mostanában XD
Hogy megsértenek? Igen. Már mondtam, féltelek bármitől (legyél akámilyen felnőtt ez az érzés bennem marad).

De Xzone-nak igaza van. Majdnem leállítottam az éles rendszert mert remegett a kezem releasekor. Szeretlek, de ez így már kínzás nekem. A régi msn-em még él csak nem használom. Holnap még fogom használni, ha szeretnél még bármit közölni úgy megtalálhatsz ott, ha nem úgy kérlek legyen itt és most vége. Kívánom találd meg az igazit és kerüld az ilyen gyerekes hülyéket mint én.

Dreamcleaver

#4071
Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:50:09
Megkérhetném a többieket, hogy ne szóljanak hozzá a topichoz most egy ideig? Félek hogy valaki "poénból" beszólna valamit és megsértené. Megtudja ő védeni magát , de én akkor is az ő oldalára fogok állni és tudom, hol lesztek filmmaratonon  :__devil:

Megkérhetnélek, hogy STFU and go PM? Most komolyan, kirakatszínházat rendeztek, aztán meg utasítgatsz itt mindenkit.

You r just no fun anymore man.


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Gregory



Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-01, 17:16:55
Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:50:09
Megkérhetném a többieket, hogy ne szóljanak hozzá a topichoz most egy ideig? Félek hogy valaki "poénból" beszólna valamit és megsértené. Megtudja ő védeni magát , de én akkor is az ő oldalára fogok állni és tudom, hol lesztek filmmaratonon  :__devil:

Megkérhetnélek, hogy STFU and go PM? Most komolyan, kirakatszínházat rendeztek, aztán meg utasítgatsz itt mindenkit.
kb.

teraflare

Na valami ilyesmiről beszéltem...  :ejj:

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-01, 17:16:55
aztán meg utasítgatsz itt mindenkit.
Én kértem, nem utasítottam. Sajnálom ha te így érezted.

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-01, 17:16:55
Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:50:09
Megkérhetném a többieket, hogy ne szóljanak hozzá a topichoz most egy ideig? Félek hogy valaki "poénból" beszólna valamit és megsértené. Megtudja ő védeni magát , de én akkor is az ő oldalára fogok állni és tudom, hol lesztek filmmaratonon  :__devil:

Megkérhetnélek, hogy STFU and go PM? Most komolyan, kirakatszínházat rendeztek, aztán meg utasítgatsz itt mindenkit.

Your r just no fun anymore man.


sssh! pay respect to the actors!

Egyébként egyetértek: ha ennyire zavar, hogy hozzászólunk, akkor rendezzétek le PM-ben, vagy msn/icq/aim/tetszőlegesIMprogram -on. Ha viszont kiteszitek ide, mert úgy gondoljátok/érzitek, hogy ez másokra is tartozik, akkor meg ne csodálkozzatok, ha hozzá is szólnak.

Member

Furcsa kombót hoztatok össze ti ketten, amennyire ismerlek benneteket innen. :eek:

Szerintem ne kussolj, csak csökkentsd a személyes infók számát. Így a "keserű tapasztalatok" helyett "szappanopera la brazil" érzésem van, meg ahhoz mit hozzászólni sem lehet. :)

Nakedape

Quote from: Member on 2008-09-01, 17:32:08
"szappanopera la brazil"

hmmm.....capoeirazik itt valaki véletlenül?
lehet h megvilágosodtam? :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

Quote from: Nakedape on 2008-09-01, 17:38:16
hmmm.....capoeirazik itt valaki véletlenül?
Ki? hol? Hagy verem el!

Quote from: Member on 2008-09-01, 17:32:08
Furcsa kombót hoztatok össze ti ketten, amennyire ismerlek benneteket innen. :eek:
Tegnap még azt mondtad hogy kezdesz kiismerni  :D Tera olyan sokaldalú hogy szinte gömb.

Member

A gömböt csak fel kell hasítani és máris egy kétoldalú görbület. ;)

Dreamcleaver

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 17:22:00
Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-01, 17:16:55
aztán meg utasítgatsz itt mindenkit.
Én kértem, nem utasítottam. Sajnálom ha te így érezted.

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:15:21
Quote from: sirtomi on 2008-09-01, 16:13:22
Ha nem tetszik nem kell olvasni, ennyi az egész :)
Ha kérhetném kicsit kedvesebben, nem egy fórumtrollal beszélsz.  ^^"

Tessék most megint mindenem remeg hogy megint valami hülyeséget tettem.  :redface:

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 16:50:09
Megkérhetném a többieket, hogy ne szóljanak hozzá a topichoz most egy ideig? Félek hogy valaki "poénból" beszólna valamit és megsértené. Megtudja ő védeni magát , de én akkor is az ő oldalára fogok állni és tudom, hol lesztek filmmaratonon  :__devil:

Satisfied?

Mellesleg nem hiszem, hogy yaone szereti ha gyereknek nézik (én legalábbis utálnám). Sztem ha valamit sértőnek érez, akkor elég nagy lány ahhoz, hogy kikérje magának személyesen. Ne játszd már itt az vérzőszívű emo-herceget fekete lovon, mert mentem elhányom magam. Te tényleg k*rva idegesítő lehetsz egy idő után élőben.

Snap out of it!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS