Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Hat, szerintem ti sem a kormanyt fognatok meg eloszor ket kezzel ilyen esetben.

Es most felhivnam a figyelmet Fatal alairasara. Szenvedjetek ti is.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Először a lángszórót fognám meg két kézzel. :)

"Some lesbians like eating each others shit out of a cup"
Ilyet néztem már, jókat röhögtem a nyomorultakon. Élménybeszámolót meg akkor kell tartani, amikor a konzervatív ismik reggeliznek. :D

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-09-26, 19:46:35
Hat, szerintem ti sem a kormanyt fognatok meg eloszor ket kezzel ilyen esetben.

Es most felhivnam a figyelmet Fatal alairasara. Szenvedjetek ti is.

Én a fejemet fognám. Két kézzel. Aztán az alkalmat ragadnám meg a távozásra. ;)

Fatal aláírása pedig :whoah:

Kvikveg

Segitseg! Perverzekkel vagyok korulveve! *sikit*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-09-26, 20:32:49
Segitseg! Perverzekkel vagyok korulveve! *sikit*

Ejnye no, jámbor fajta itt mind, nem kell félni. (a perverziót mire értetted? ^^ Vadidegen nőkkel nem kezdek, a dalocska pedig igenis aranyos reakció a videóra :( )

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2008-09-26, 20:32:49
Segitseg! Perverzekkel vagyok korulveve! *sikit*
pediga kocsiban ülve még megbízhatóan normálisnak tűnt nem?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-09-26, 20:34:40
Quote from: Kvikveg on 2008-09-26, 20:32:49
Segitseg! Perverzekkel vagyok korulveve! *sikit*
pediga kocsiban ülve még megbízhatóan normálisnak tűnt nem?
Akkor mashogy sikitanek.  :ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-09-26, 20:37:40
Akkor mashogy sikitanek.  :ejnye:

Ah, egy pillanatra azt hittem, ez még a "kéretem magam kicsit" és "jajj, mi lesz, ha túl könnyű nőcskének tart" sikoly. :angyali:

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-09-26, 20:38:55
Quote from: Kvikveg on 2008-09-26, 20:37:40
Akkor mashogy sikitanek.  :ejnye:

Ah, egy pillanatra azt hittem, ez még a "kéretem magam kicsit" és "jajj, mi lesz, ha túl könnyű nőcskének tart" sikoly. :angyali:
Nem, ez a Fatal alairasanak es a velemenyetek hatasara kiadott hanyasba hajlo sikoly volt.  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-09-26, 21:41:12
Nem, ez a Fatal alairasanak es a velemenyetek hatasara kiadott hanyasba hajlo sikoly volt.  :hehe:

HÍÍÍÖRGBLÖRGHBLOÁRGH?
Egészségedre!
A dalocskát továbbra is aranyos reakciónak tartom, bár az is lehet, hogy én kérgesedtem túl sokat a net szennytajtékos hullámaiban lubickolva.

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-09-26, 19:12:41
Arra vonatkozott, hogy ha kell, te titokban is tovább csinálod a Warhammert.
Ha sunyiban kell csinálnod valamit, akkor rossz nőt találtál magadnak.
Thx. :hai:
Mint mondtam azt csak trollkodásnak szántam. Ha ennyit nem tud elviselni akkor nem is igazán érné meg együttlenni vele. Nem igazán szeretem ha mások akarják megszabni hogy mi tetszen/ne tetszen nekem.

Moha

Srácok/lányok szerintetek az mit jelent, ha egy lány, akivel ma (vasárnap) hazafelé jövet kb. 2 órát beszégettem a vonaton, máris bejelölt iwiwen?  :muhahah:

Rounin


Zsiga

Quote from: Moha on 2008-09-29, 01:38:02
Srácok/lányok szerintetek az mit jelent, ha egy lány, akivel ma (vasárnap) hazafelé jövet kb. 2 órát beszégettem a vonaton, máris bejelölt iwiwen?  :muhahah:
Nagy büdös semmit. :)

Na, lemaradtam.

Rounin


Zsiga


Én

Quote from: Rounin on 2008-09-29, 01:44:21
Semmit.
Quote from: Zsiga on 2008-09-29, 01:46:24
Nagy büdös semmit. :)
Self-confidence destroying bastards, you are.
Mondjuk mellé igazatok is van :D Gondolom a lány a saját szemszögéből csak szert tett egy új ismerősre.

Zsiga

Quote from: Én on 2008-09-29, 01:56:45
Self-confidence destroying bastards, you are.
Mondjuk mellé igazatok is van :D Gondolom a lány a saját szemszögéből csak szert tett egy új ismerősre.
:D
Jó, akkor kifejtem kicsit bővebben a véleményem, mielőtt szegény Moha felvágja az ereit, és szegény debreceni mentőket hajnali kettőkor felébresztik egy hülye emo öngyilkos miatt... :D
Két eset lehetséges.
1. A csajnak van 9000+ ismerőse, vagy relatíve frissen regisztrált és most próbál felzárkózni a 9000+ barátnőihez mert az trendy. Ez esetben halmozottan igaz amit már leírtunk Rounin fórumtárssal.
2. A csaj nem beteges ismerősgyűjtő. Ez esetben a bejelölés azt jelenti, hogy ismerősének tartja Mohát, semmi többet. A pár órán belüli bejelölés meg vagy arra utal hogy az első pont a nyerő, vagy arra hogy a kolléga a két óra alatt alapvetően jó benyomást tett a hölgyre, amit most gyönyörűen el fog kúrni ha azt fogja tenni amit az itteni postjaiból ismert előélete alapján gondolunk hogy tenni fog... ::)

Rounin

Milyen kényelmes nekem, le se kell írnom a véleményem. ^^

Lythis

Én csak ülök a monitor előtt, és vigyorgok... már csak Moha válaszára vagyok kíváncsi - már ha lesz egyáltalán....

Moha

Quote from: Én on 2008-09-29, 01:56:45
Quote from: Rounin on 2008-09-29, 01:44:21
Semmit.
Quote from: Zsiga on 2008-09-29, 01:46:24
Nagy büdös semmit. :)
Self-confidence destroying bastards, you are.
Self-confidence? What is that?  :hopp:
Amúgy nyugi, nem vagyok emo-kid, meg különben is, most jobban érdekeltek az animeconon begyűjtött új cuccok, minthogy csajozzak, viszont a beszélgetéssel legalább gyorsan eltelt a vonatút. Különben meg sose a mefelelő lányt fogom ki, szóval mindegy. Még mindig olyanok, mint a nyílvános WC: amelyik nem foglalt, az vagy rossz, vagy le van szarva.  ::)

Happy

Quote from: Moha on 2008-09-29, 01:38:02
Srácok/lányok szerintetek az mit jelent, ha egy lány, akivel ma (vasárnap) hazafelé jövet kb. 2 órát beszégettem a vonaton, máris bejelölt iwiwen?  :muhahah:
No hogy legyen egy kis pozitív hozzászólás is (tőletek az ember Depy lesz  :ejj:):
Annyit jelent hogy nem útál. Nem azt mondom hogy kedvel, de ha próbálkozol nála, akkor kicsivel (nagyon kicsivel) jobb helyről indulsz mint ha valaki olyan tenné akit ki nem állhat. (Ahogy hallottam egy srác beszámolójából: "Azt mondta, bocs, de ilyen arccal még a levelezést is kizártnak tartom") Egy próbának megteszi, feltéve ha nem a mindegy ki csak nő legyen miatt akarod, akkor bele se kezdj. Ha eleve veszett ügyként állsz hozzá tuti az is lesz.

Quote from: Moha on 2008-09-29, 11:55:34
Még mindig olyanok, mint a nyílvános WC: amelyik nem foglalt, az vagy rossz, vagy le van szarva.  ::)
:D
De ezzel nem értek egyet. Jó lány is lehet szabad, csak épp nem tudsz róla. Ismertem egy jópár lányt akivel nem volt semmi gond (jól nézett ki, kedves volt, tudott főzni is  :D,...) és mégis szingli volt

edit:
Basszus pedig megfogadtam hogy többet nem írok ebbe a topicba.  :falba: Na majd mostantól...  :D

Moha

Quote from: Zsiga on 2008-09-29, 02:14:14
... kolléga a két óra alatt alapvetően jó benyomást tett a hölgyre, amit most gyönyörűen el fog kúrni ha azt fogja tenni amit az itteni postjaiból ismert előélete alapján gondolunk hogy tenni fog... ::)
Ezt kifejtenéd bővebben? :P Kíváncsi vagyok, mire gondolsz, mit csinálnék....  :D

  • Ráhajtanék, üzenetekkel miegymással randit kérni?
  • Visszajelölném aztán azon filóznék 2 hétig, hogy mit is írjak neki?
  • Egyéb, éspedig?
Csak utána olvasd el, miután válaszoltál! :
[spoiler]Mellesleg megjegyzem, hogy beszélgetni jó volt a csajjal, viszont több dolog is kiderült.
1. Nincs valami sok közös pontunk, más hobbi, más érdeklődési kör, stb.
2. Kicsit fiatal a leányzó, mindössze 17 éves. Vagy én vagyok öreg a magam 25 évével.  :haha:
3. Képes vagyok egy hosszabb beszélgetést is életben tartani, normális témákkal, hosszú hallgatások nélkül, vagy hogy totál ideg lennék. Pár éve ez még nem ment.
4. Amúgy meg foglalt a leányzó, de ez nem lepett meg és nem is lombozott le.

Ja, asszem a kommuikációm pozitív irányban változott a telefonos ügyfélszolgálaton eddig eltöltött 2 évem alatt, ami ilyen szituban is jól jön. Nomeg megtanultam már, hogy nem kell nagyon felpörögni, viszont ahol alkalom adódik az ismerkedésre, ott azt érdemes kihasználni, mert sose lehet tudni. Az esélyeket most inkább hagyjuk... :haha:
[/spoiler]

.Attila

Quote from: Moha on 2008-09-29, 11:55:34
most jobban érdekeltek az animeconon begyűjtött új cuccok, minthogy csajozzak

Quoteahol alkalom adódik az ismerkedésre, ott azt érdemes kihasználni, mert sose lehet tudni.

Lythis

Quote from: Moha on 2008-09-29, 12:13:18
  • Visszajelölném aztán azon filóznék 2 hétig, hogy mit is írjak neki?
ezen nem tudtam nem röhögni....

Moha

Quote from: .Attila on 2008-09-29, 18:32:28
Quote from: Moha on 2008-09-29, 11:55:34
most jobban érdekeltek az animeconon begyűjtött új cuccok, minthogy csajozzak

Quoteahol alkalom adódik az ismerkedésre, ott azt érdemes kihasználni, mert sose lehet tudni.
Ellentmondásnak érzed? Szerintem nem feltétlen az. A csajozás az, mikor az ember direkt ráhajt a csajra, az "alkalom kihasználása" meg csak annyi, hogy ha az ember beszélgethet egy lánnyal, akkor nem fordul el a másik sarokba, hallgatásba burkolózva.

.Attila

Nekem nagyon úgy tűnt a mondatod alapján, hogy a conon kifejezetten elfordultál mindentől és csak a cuccokra hajtottál.
De az is lehet, hogy én képzelek bele dolgokat a mondatodba.
Mondjuk lehet, hogy conon nem is túl szerencsés dolog csajozni...

Én

Quote from: .Attila on 2008-09-29, 19:06:32
Mondjuk lehet, hogy conon nem is túl szerencsés dolog csajozni...
Barátom tavaly őszi conon összeszedett egy tipikus 15 éves bishi-fangirl csajt. Hamar kiderült, hogy nála retardáltabb nőt (lol) még nem csekkolt, ha jól emlékszem kb 2 hetet jártak... :P

Moha

Quote from: .Attila on 2008-09-29, 19:06:32
Nekem nagyon úgy tűnt a mondatod alapján, hogy a conon kifejezetten elfordultál mindentől és csak a cuccokra hajtottál.
De az is lehet, hogy én képzelek bele dolgokat a mondatodba.
Mondjuk lehet, hogy conon nem is túl szerencsés dolog csajozni...
A conon nem is, a lánnyal hazafelé a vonaton beszélgettem.
Mellesleg a conon a lányok átlag életkora kb 15 lehetett...