Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Tycho

Quote from: Member on 2009-01-18, 11:56:04
Már ott bukott az egész, hogy tegnap lett reggelve.
Meh... tényleg csak ezért regelt, hogy ossza itt az észt, de ha troll lett volna, akkor a mesteri felütés után nem rontotta volna el ::) Nem, ő tényleg el akart érni itt valamit, csak rosszul csinálta... :haha:

Makos


Tycho


Ramiz

Nem olvastam végig, ahhoz nem volt elég jó troll, de sztem kár volt ennyi időt rászánnotok... :) Nem mintha én nem feleslegesen basznám el a szabadidőm nagy részét.

Viszont a puszta tény, hogy mennyit írunk ide és hogy e helyett miért nem csajozunk etc csak látszólag kínos és ellentmondásos, ugyanis szerintem nem arról van szó, hogy csak pofázunk a levegőbe ahelyett, hogy mennénk és IRL etc, hiszen mindenki próbálkozik, csalódik és sikereket ér el, jönnek a sztorik is. Hanem arról van szó, hogy mi egyszerűen a neten (is) élünk, és a szociális életünk, barátainkkal való beszélgetésünk egy (nagyobb) részét itt folytatjuk le. Ennyi idősen mindenki sokat beszél a párkapcsolatokról meg az ellenkező nemről, csak IRL, ami nem marad meg leírva és nem gyűlik fel. (Húsz év múlva, ha még leszünk, tuti lesz "Házasság", "Az Anyósom már megint..." és "Megszületett az első GYERMEKEM!!! OMGLULZ444" topik.)

In before Captain Obvious.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 05:08:10
Engem mára már csak egy dolog érdekelne, nagyon őszintén, normális stílusban:
Ti mit szoktatok ezen kívül csinálni hétvégén?

Ugyan semmi közöd hozzá, de oké, hátha ettől felfogod, hogy mi is csinálunk valamit.
Nekem minden szombat reggel 9kor pilates órám van. Jövő héten pilates után 2 óra bachata és 2 óra son workshop-om lesz, majd este irány az Aranytízbe salsa buliba.
Ezen kívül többnyire hétvégére szoktam szervezni a randijaimat, ha éppen akad valaki.
Én még valamennyire a hétvégéhez raknám a pénteki 2 óra salsa-t, mert lehet, hogy oktatás folyik, de alapvetően társasági esemény.

Az a baj, hogy túlzott prekoncepcióid vannak, amikről fogalmad sincs, hogy mennyire igazak, ennek ellenére ez alapján ítélkezel.

És ahogy mások mondták, valóban a stílusoddal van a probléma. Ha a vita során alakult volna ki lassan ez a stílus, akkor még valamilyen szinten elnézhető lenne, de te eleve így robbantál be, ezzel alapból totál lenullázva a mondanivalód tartalmát.

Member

Ha tényleg komolyan kellene vennem a tagot (nehéz, nehéz, nehéz), akkor az lenne az egyetlen mondandóm, hogy a geek-ségnek is vannak lvl-jei, ha csak az eltöltött időt nézzük, az emberéletnek meg vannak periódusai. Nekem pl. idehaza, Dvecsén akkor a kapcsolati tőkém, mint a Code Geass figuráim száma, viszont ha Szegeden vagyok, nem véletlen, hogy minden harmadnap nézek fel 2 percre. Remélem, a melóhelyem valami kisvárosban lesz, ahol jófej tagok is verődtek össze, meg van tesco. :p

Menyasszonyhoz grat, most eszembe jutott egy kép a wtf galériából, de gondolom nem hasonló esetről van szó.

De szerintem mindenkinek leesik, amikor csak ő van, a kutya, és a gép a lakásban, hogy bizonyos értelemben qrvajó érzés.

pet

Szerintem, nem szabad titeket kooomolyan venni ezen a forumon xD a való életben mindenki más, az biztos. mellesleg, az ember miért ne kereshetné az élet örömeit? nem azt mondom hogy én egyetértek a többséggel, de kinek hogy :D én másban látom a boldogságot, de azért nem kezdem kioktatni őket... mondjuk 17 évesen ha elkezdeném szerintem nagyokat röhögnének rajtam xD

Member

Quote from: pet on 2009-01-18, 13:30:54
mondjuk 17 évesen ha elkezdeném szerintem nagyokat röhögnének rajtam xD
Hát még ha 71 évesen.

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

NLZ

Onnantól kezdve már nincs sok értelme. :)  Mondjuk addig se volt. :D
[reserved]

Rounin

Quote from: Tycho on 2009-01-18, 11:49:22
Rounin: az nem is télapó, hanem egy köpenyes tűzoltó az avádban...
:angyali:

QuoteMivel Rounin eloltotta a dolgot részben, részben felkeltette a jobbik énem

Bocsánat. :(

Quote from: Ramiz on 2009-01-18, 12:40:27
Nem olvastam végig, ahhoz nem volt elég jó troll,

Cirka egyharmadát olvastam el nekije. ^^"

Moha

Basszus, ennyi postot néhány óra alatt! :ejnye:
Tegnap este csak Critic nyitópostját olvastam, de akkor már fáradt voltam rá reagálni. Asszem jobb is.

Úgy látom, az utóbbi pár post majd átmehet offtopicba.

Igen, végigolvastam az egészet. Asszem értem a dolog indíttatását, csak épp a kezdő hangnemmel volt a probléma. Kapásból úgy indított az illető, hogy mi itt mind lúzer, no-lifer alakok vagyunk, akik 24/7 a gép előtt függünk és ki sem tesszük a lábunkat otthonról. Ja, és hogy ő meg felsőbbrendű, hiszen "mindig is volt barátnője".
Előtte igaz nem követtem a témát, de ha jól láttam, arról folyt a vita, hogy az ember az ösztönénél fogva hajt a szexre. Szerintem nem arról szólt a fáma, hogy itt mindenki csak és kizárlóag a szexre hajtana.
Sokat én már nem akarok reagálni rá, csak annyit: igen, én sem folyton a gép előtt ülök. Egyrészt 3 műszakban dolgozom, hétvégén is. Eljárok japán órára, teázóba, korizni, ill. most akarom elkezdeni a salsa-t. Mindezt egybe véve néha örülük, ha melóból hazaérve hülyülhetek 2 órát a gép előtt.

Ja, hogy ritkán találkozok normális nővel, csak kevés barátom van, akik szintén dolgoznak és nem érnek rá minden héten sörözni ill. nem járok el bulizni a 16 évesek közé? Bocsánat.  ::)

teraflare

Nem olvastam el végig a dolgokat, de:
Nem én vagyok X_Critic!
És egy kis kiegészítés X (ha nem bánod nem írom ki teljesen) (ha esetleg rám gondoltál annál a barátnője olvasta a fórumot dolognál): Yao NEM VOLT a barátnőm (ne sértsd meg ezzel  :P). Szeretem (amennyit ismerek belőle) és ennyi. + Mint ő is írta TUDTAM hogy olvassa a topicot (de joggal a mailról letiltott, devről szintén, msn dettó úgyhogy itt tudtam csak bocsánatot kérni)
A többieknek:
Egy kívülálló számára ez a topic tényleg egy amolyan a nők szemetek/kurvák/stb topic. (Nem csak képzelem,  :cool:mondták.) Én optimista vagyok és úgy gondolom hogy csak trollkodásból írjátok, de mások már nem. Szerintem nem volt olyan rossz amit írt. Te X viszont ne akarj MINDENÁRON SEGÍTENI mindenkinek. Saját tapasztalat. Segíts annak aki kéri. Annál még használni is fog. :smile:

Mostpedig légyszi csigalom és nyugavér. Nem nekiesni kell másoknak hanem felnőttként megbeszélni anélkül hogy az a másik sértegetésébe menne át. (ez nem kiokítás akar lenni, csak tanács ^^") Ne legyünk már politikusok.   :angyali:

NLZ

Már rég lenyugodott mindenki, és csak az összegzések folynak, meg a lemaradottak megpróbálják még kivenni a részüket. :)
[reserved]

Rounin

Visszatérhetünk kérem a popcornos eseményekre akkor?
Pweeese?

pet

Quote from: teraflare on 2009-01-18, 17:41:06
Nem olvastam el végig a dolgokat, de:
Nem én vagyok X_Critic!
És egy kis kiegészítés X (ha nem bánod nem írom ki teljesen) (ha esetleg rám gondoltál annál a barátnője olvasta a fórumot dolognál): Yao NEM VOLT a barátnőm (ne sértsd meg ezzel  :P). Szeretem (amennyit ismerek belőle) és ennyi. + Mint ő is írta TUDTAM hogy olvassa a topicot (de joggal a mailról letiltott, devről szintén, msn dettó úgyhogy itt tudtam csak bocsánatot kérni)

pssst ;)

Quote from: Rounin on 2009-01-18, 19:52:48
Visszatérhetünk kérem a popcornos eseményekre akkor?
Pweeese?
pop cornos theme?

NLZ

Quote from: Rounin on 2009-01-18, 19:52:48
Visszatérhetünk kérem a popcornos eseményekre akkor?
Pweeese?
De Mr. X lépett. :(
[reserved]

Makos

Quote from: NLZ on 2009-01-18, 22:36:16
Quote from: Rounin on 2009-01-18, 19:52:48
Visszatérhetünk kérem a popcornos eseményekre akkor?
Pweeese?
De Mr. X lépett. :(
Élvezted hogy rosszabbul trollkodik mint te? :D

X_Critic

Quote from: pet on 2009-01-18, 13:30:54

Szerintem, nem szabad titeket kooomolyan venni ezen a forumon xD a való életben mindenki más, az biztos.




Azért fogadni ne merj rá... :D (Bár kezdem egyre inkább azt hinni, hogy csak én voltam egyedül olyan "hülye", hogy komolyan azt higgyem, ez a topic arról szól, ami a címe.)



Quote from: Moha on 2009-01-18, 17:28:00

Basszus, ennyi postot néhány óra alatt! :ejnye:

Tegnap este csak Critic nyitópostját olvastam, de akkor már fáradt voltam rá reagálni. Asszem jobb is.




Sosem késő reagálni... :D (Ellentétben a nőknél...)



Quote from: teraflare on 2009-01-18, 17:41:06

És egy kis kiegészítés X (ha nem bánod nem írom ki teljesen) (ha esetleg rám gondoltál annál a barátnője olvasta a fórumot dolognál): Yao NEM VOLT a barátnőm (ne sértsd meg ezzel  :P). Szeretem (amennyit ismerek belőle) és ennyi. + Mint ő is írta TUDTAM hogy olvassa a topicot (de joggal a mailról letiltott, devről szintén, msn dettó úgyhogy itt tudtam csak bocsánatot kérni)



Igen, az volt az az eset, elnézést, ha félreértettem. Ellenben te azon kevesek közé tartozol, aki legalább felvállalta, és a komolyan vette a dolgot. (Vigyázz, mindjárt te is megkapod, hogy kapcsolatfüggő vagy!)



Quote from: teraflare on 2009-01-18, 17:41:06

A többieknek:

Egy kívülálló számára ez a topic tényleg egy amolyan a nők szemetek/kurvák/stb topic. (Nem csak képzelem,  :cool:mondták.) Én optimista vagyok és úgy gondolom hogy csak trollkodásból írjátok, de mások már nem. Szerintem nem volt olyan rossz amit írt. Te X viszont ne akarj MINDENÁRON SEGÍTENI mindenkinek. Saját tapasztalat. Segíts annak aki kéri. Annál még használni is fog. :smile:



Nocsak, szóval más "trollok" is kiborultak már attól, ami itt megy? :D Valahogy nem csodálom. Amúgy 3 oldal után végre valaki megértette, hogy többek között miről írkálok itt, haladunk. :)

Más: Igazad van, lassan kezdem azt hinni, hogy ilyeneken speciel akkor sem lehet segíteni, ha kérik. Mivel mintha nem akarnák. Akkor meg, mint halottnak a csók, ugye...  (Az elmúlt három oldalon már a szokásos "nem érdekel az RL" is megvolt. Komolyan, akar itt valaki egyáltalán barátnőt? Vagy élvezitek ezt a vegetáló állapotot?)



Quote from: pet on 2009-01-18, 22:28:23

pop cornos theme?




Gondolom arra a szappanopera-szerű nyavalygásra gondol, ami általában a topicot jellemzi. ;) 21623613 poston át esélylatolgatás, sírás, nyavalygás.... aztán talán történik is valami érdemleges, de többnyire inkább mégsem, vagy kiderül, hogy a dolgok 90%-ka csak az író fejében történt meg. :D

.Attila: Ez ilyen thank you-fuck you válasz volt..Akkor esetleg elmagyaráznád szegény fejemnek hogy mégis hogy értsem? :D
Hi, I'm the X Critic, I read the losers, so you don't have to!

.Attila

Quote from: X_Critic on 2009-01-19, 00:17:48
(Vigyázz, mindjárt te is megkapod, hogy kapcsolatfüggő vagy!)

Neked súlyos gondjaid vannak a szövegértelmezéssel.

NLZ

Quote from: Makos on 2009-01-18, 23:48:25
Quote from: NLZ on 2009-01-18, 22:36:16
Quote from: Rounin on 2009-01-18, 19:52:48
Visszatérhetünk kérem a popcornos eseményekre akkor?
Pweeese?
De Mr. X lépett. :(
Élvezted hogy rosszabbul trollkodik mint te? :D
Igen, ez megnyugtató. ^^

Na itt az emlegetett szamár is! És jobban formában van, mint valaha! :D
Na de tényleg, szerintetek még hány napig fog itt trollkodni, mire észreveszi magát? :)
[reserved]

Moha

Srácok, ha flamewart akartok, akkor légyszi az offtopicba, de inkább oda sem!
Maradjunk az értelmes kommunikáció határain belül, ha szabad ilyet kérnem!
[spoiler]még mielőtt eldurvulna bármi, inkább szólok...[/spoiler]

Quote from: X_Critic on 2009-01-19, 00:17:48
Sosem késő reagálni... :D (Ellentétben a nőknél...)
Na ez igaz. Én pl. nem vagyok elég spontán és sokszor mire kigondolom mit mondjak, oda az alkalom...  ::) Fejlesztgetem, csak kicsit nehezen megy, főleg mert kevés a lehetőségem.

Bicskei

végig olvasva az elmúlt öt oldal tremést....huh....
hát nem semmi komolyan ha valaki érez magagában írói vonalat és ezt valahogy fel tudja használni mittomén egy drámához(a legjobb műfaj sztem tragikomédia lenne) akkor tuti siker lesz....
komolyan ez a forma az idegsítő avájával elképesztő...és még vissza is jött...
én komolyan azt akarom h folytassa mert igy tanulás közben jo kikapcsolodást nyújt  olvasgatni...
amugy én Ramizra várok...amiatt mert az ő kérdése inditotta el a lavinát h végülis mi lett a csajjal??

Quote from: Draconire on 2009-01-18, 11:23:01
Quote from: X_Critic on 2009-01-18, 05:08:10
Én pl. ma a menyasszonyommal és pár barátommal elmentünk kicsit bekapni egy kis gyorskaját, és beszélgettünk. Holnap a menyasszonyommal leszek, hétvégén mindíg együtt vagyunk. Remélem, ti is kimozdultok otthonról.

>Today at 04:08:10

Haha, bár a "vita" engem ugyan nem érdekel a szórakoztatáson kívül, de ez azért érdekes.

Szóval: van egy menyasszonyod, elvileg, meg jó barátaid is. Ehhez képest egy ANIMÉS fórumon oktatod az embereket hajnali fél 5-ig? SZOMBAT/VASÁRNAP?

But nevertheless, carry on.

asszem Draconire-nél a pont...
komolyan hhe tényleg 32 vagy és a napot a menyasszonyoddal töltötted és  másnapot is vele fogod(éjaszakát nem hénytorgatom fel)
akkor mi a nagy büdös Lóvszt keresel ezen a forumon éjfél és hajnali öt között ??
Ultras liberi

X_Critic

Bicskei: (és mások is) : Épp volt rá időm...És régen írni akartam.
És nem tűntem el. Írtam, mentem aludni. Most ő is olvas titeket. A menyasszonyom...Ja, és a tegnapi kép, nos, neki nem igazán tetszett a "humor"...Amúgy ha ő nem szólt be itt senkinek, miért is ez a "humor", aminek óhatatlanul is az alanyává vált? Most én is akkor meséljek róla?...Tudjátok...Aki a sarkon áll, és szeret titeket...Na, ez így kb. ugyan az a kategória lenne. Nekem lehet beszólni, ha már ez a mániátok, meg a troll, de annak, aki nem szólt hozzátok egy rossz szót se, annak nem kéne beszólni, ugye? Köszönöm. .Attila! Ugye még ma be is fejezed, amit elkezdtél mondani, vagy hiába várok? Nem baj az se. Annyira mondjuk nem írtál érdekeseket, hogy érdemben foglalkozzak vele. :P NLZ: Én is örülök neked (kb. mint egy hasmenésnek). Vajon észreveszed, hogy már rég nem tud érdekelni, amit dünnyögsz? :)  Na jómostmár mennem kell, majd talán máskor folytathatjuk az érdekfeszítő vitát. Viszlát! :)
Hi, I'm the X Critic, I read the losers, so you don't have to!

.Attila

Quote from: X_Critic on 2009-01-19, 01:04:47
.Attila! Ugye még ma be is fejezed, amit elkezdtél mondani, vagy hiába várok? Nem baj az se. Annyira mondjuk nem írtál érdekeseket, hogy érdemben foglalkozzak vele.

[spoiler][/spoiler]

Én befejeztem a mondandómat, sőt kétszer is elmondtam, nem látom értelmét harmadszor is elmagyarázni.

Tycho

Critic... Az a kép nem arról szólt, hogy ő lenne egy kövér kopaszodó szakállas nő, hanem te a vékony, cingár faszi, akinek ennyi jut, de büszke rá. De végül mindegy is, hogy honnét nézzük, mert az egész párkapcsolatod kifigurázása akart volna lenni, nem csak egy sarkos beszólás a menyasszonyodra... :) Csak azért pontosítok, mert csak azon kapod fel a vizet, hogy a menyasszonyod miért érdemli ezt, abba bele se gondolva, hogy aki az oviban azt mondja, hogy majd a bátyám jól megver, annak a bátyját is jól megverik... Vagy abba, hogy teljesen feleslegesen sértődsz meg az interneten olvasott szövegen, vagy kérkedsz olyan állításokkal, amiket bárki bármikor és bárhogy megkérdőjelezhet és még csak te csinálsz magadból hülyét azzal, hogy bizonygatni kezded :)
Amit itt kapsz, azt azért kapod, mert fel is veszed. Ezért hiszem el nehezen, hogy egy tényleg 32 éves ember ezekre még nem jött rá. Bár már ezer példáját láttam ennek az életben, mégis mindre azt hittem, hogy egyedi eset és nem az általánosság.

pet

Miért kell ezen még most is fennakadni? Critic, a többiek nem kérnek a tanácsaidból, szerintem akárhogy is próbálsz nekik visszavágni, a te álláspontodat nem fogják elfogadni, már azért se, mert ilyen kezdéssel csak feltüzelted őket. Szóval a vita már azóta értelmetlen. Mellesleg ha az ember józan ésszel közelíti meg a dolgokat, és képes nyugodt maradni és leírni ezt úgy hogy: Nekem nagyon nem tetszik ami ezen a forumon megy.*érv*-> akkor mindenki máshogy áll a dolgokhoz, és neaggyisten talán át is gondolja.
Én azt vettem észre, hogy a nyugodt megközelítése a dolgoknak sokkal erősebben hat. Ha például egy embert oltani akarok, azt kioktatom, nyugodtan, nem kezdem el anyázni, az sokkal jobban felbosszantja xD Ha egy ember véleményét meg akarom változtatni, azt viszont nem fogom felbosszantani és kioktatni, de ugyanolyan stílusban elmondom a véleményem.

Cloud

Végigolvasva  az  utolsó  pár oldalt  csak ennyi tudok mondani:

:facepalm:  :gyagya:


(és igen most lehet támadni engem :D )

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

 :lol:


Amúgy hogy  ontopic is legyen.  Fájó  szívvel meg kell hoznom egy nehéz döntést. Lassan  fél éve  van egy barátnőm.  Az az egyetlen bibi hogy én  Pesten, ő  vidéken. (200 km-re)Eddig ha nehezen is  de meg  tudtam oldani hogy két három hetente hazajárok hozzá.
De közben rájöttem hogy ennek semmi értelme. Sokkal többször akarom látni  őt, és ő is engem, de sajna nem  megoldható az állandó hazajárás. (anyagi értelemben)

Úgy döntöttem hogy valahogy  szakítanom kell vele. A kérdés már csak az hogyan. Túl érzelmes  vagyok ahhoz hogy csak úgy benyögjem neki hogy vége. Tudom egy világ  fog  neki  összeomlani(és nekem is) de nem tudok mást csinálni.
Ő nem tud feljárni hozzám Pestre én  nem tudok leköltözni vidékre, szóval eléggé  bonyolult a helyzet.
Mindenképp muszáj vhogy szakítanom vele mert ezt az állandó  hazajárkálást már nem bírom sokáig.
De nem tudom hogyan tegyem meg.  :bruhuhu:

Francért ilyen komplikált nekem mindig a szerelmi életem?  :Eztneked: