Full Metal Alchemist Spoiler (bár nem nagyon kéne...)

Started by Didico, 2006-04-28, 17:41:06

Previous topic - Next topic

Kira

Iiiigen, angol szinkront csak saját felelősségre ^^;;; Bár még Rose-é is elmegy... de a többi @_@

Araki

Quote from: Kira on 2006-07-09, 22:21:14
Bár még Rose-é is elmegy...
Hallottad te azt, amikor az 51. részben azt visította, hogy "Edwaaaaard!!!!"?! Azt hittem felrobban a fejem...

Kira

QuoteHallottad te azt, amikor az 51. részben azt visította, hogy "Edwaaaaard!!!!"?! Azt hittem felrobban a fejem...
Azt mondjuk nem hallottam ^^; (ezek szerint jobb is) Én az első részben találkoztam az angol hangjával... és ott még jó volt Oo

Didico

Én mondtam, hogy az angol szinkron szörnyű! De senki nem hitt nekem!  :bruhuhu:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-07-10, 20:00:19
Én mondtam, hogy az angol szinkron szörnyű! De senki nem hitt nekem!  :bruhuhu:
Én hittem neked, csak a kíváncsiság felülkerekedett rajtam. :rolleyes:

Didico

Quote from: Araki on 2006-07-10, 20:06:22
Én hittem neked, csak a kíváncsiság felülkerekedett rajtam. :rolleyes:

Persze... én is ezt mondanám. Viszont a Brothers télleg jó (angol). nekem legalábbis teccik. Még a csávó hangja is jó, aki énekli...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-07-11, 12:37:25
Viszont a Brothers télleg jó (angol). nekem legalábbis teccik. Még a csávó hangja is jó, aki énekli...
Mi?! :eek: Te magadnál vagy?! Az egy akkora egy trágya! A csávó hangja olyan mint egy bu... szal az, és szörnyű az egész! Nem értem, hogy egy orosz nyelvezetű számot miért kell angolosítani! Akkor jóhogy nem már az introkat is átírják...

Didico

Quote from: Araki on 2006-07-11, 12:41:12
Mi?! :eek: Te magadnál vagy?! Az egy akkora egy trágya! A csávó hangja olyan mint egy bu... szal az, és szörnyű az egész! Nem értem, hogy egy orosz nyelvezetű számot miért kell angolosítani! Akkor jóhogy nem már az introkat is átírják...

Nekem teccett... de az orosz tényleg jobb... de még mindig jobb a brothers, mint a szinkron hangok... azok tényleg trágyák...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Engem még az is zavarna, ha valamilyen rajongó japánul énekelné fel a Brothers-et. Az orosz egy nagyon szép nyelv és megadja a borongós hangulatot ahhoz a számhoz.

Didico

Quote from: Member on 2006-07-11, 12:54:14
Engem még az is zavarna, ha valamilyen rajongó japánul énekelné fel a Brothers-et. Az orosz egy nagyon szép nyelv és megadja a borongós hangulatot ahhoz a számhoz.

Van benne valami... de japánul nem lenne jó... nagyon eltalálták a Brothers nyelvét... nem kell változtatni, vagy máshogyan felénekelni...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

SpawnOfHell

Én mikor meghallottam a Brothers-t angolul, akkor kb az 10. másodperc után kikapcsoltam, mert szerintem már botrányos, amit az angolok csinálnak! Nem elég, hogy az angol szinkronban még néhol a szöveget is átírták (51.-ben Dante szövege), de hogy a Brothers-t egy csávó énekelje, ráadásul tök bárgyú hangon...
Ehhez már pofa kell... :ejj:

Araki

Bocs gyerekek, ezt muszáj... aki meg akar halni, az hallgassa meg Envy angol hangját (én még most is remegek és könnyezem a sokktól, úgy fogok járni, mint a South Park-os Kenny a patkányokkal):
Halálsikoly (amúgy támadás)
Rose sikít, majd Envy dumál
Az emberek szánalmasak majd röhög (áááá!)
Borzalmas!!!!! Rémálmaim lesznek!!! (azért kösz a fáradozást, SpawnOfHell) Ennél még én is jobb lennék...



SpawnOfHell

Quote from: Araki on 2006-07-11, 19:58:00
Bocs gyerekek, ezt muszáj... aki meg akar halni, az hallgassa meg Envy angol hangját (én még most is remegek és könnyezem a sokktól, úgy fogok járni, mint a South Park-os Kenny a patkányokkal):
Halálsikoly (amúgy támadás)
Rose sikít, majd Envy dumál
Az emberek szánalmasak majd röhög (áááá!)
Borzalmas!!!!! Rémálmaim lesznek!!! (azért kösz a fáradozást, SpawnOfHell) Ennél még én is jobb lennék...




Ennél még az utcavégi öreg néni reggeli rikácsolása is jobb Araki.......
Annyira gagyi, hogy már fáj... És igen, tessék a patkányokkal vigyázni! :rotfl:

Didico



Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kira

Tejóég! @___@ Igen, asszem már tudom, mire céloztál Rose hangjával kapcsolatban, Araki ^^;;;;;;; Ez tényleg fájdalmas...

SpawnOfHell

Már azért érdemes volt meghallgatni, hogy jót röhögjek rajtuk... Én már csak szegény angolokat sajnálom, akik teljesen meg vannak elégedve az angol szinkronnal, és a japánra mondják ugyanezt... Mondjátok ezek normálisak?! :_piszka:

Didico

Quote from: SpawnOfHell on 2006-07-11, 21:02:48
Már azért érdemes volt meghallgatni, hogy jót röhögjek rajtuk... Én már csak szegény angolokat sajnálom, akik teljesen meg vannak elégedve az angol szinkronnal, és a japánra mondják ugyanezt... Mondjátok ezek normálisak?! :_piszka:

Egyértelműen nem.... szegény Al... annyira lesokkolt... :bruhuhu:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Quote from: SpawnOfHell on 2006-07-11, 21:02:48
Már azért érdemes volt meghallgatni, hogy jót röhögjek rajtuk... Én már csak szegény angolokat sajnálom, akik teljesen meg vannak elégedve az angol szinkronnal, és a japánra mondják ugyanezt... Mondjátok ezek normálisak?! :_piszka:
Figyelj, az angolok nincsenek rákényszerülve, hogy nyelveket tanuljanak, mi igen, ezért jobban toleráljuk a szokatlan hangzásokat és fejlettebbé válik az ízlésünk. ;)

Araki

Quote from: Didico on 2006-07-11, 21:03:49
Egyértelműen nem.... szegény Al... annyira lesokkolt... :bruhuhu:
Szerintem ő még tűrhető volt. Bár kemény 1 mondatot hallottam tőle... jól tudom, hogy amerikai barátaink nem torzították csak azért a hangját, mert bádogdoboz? :confused:

Didico

Quote from: Araki on 2006-07-11, 21:24:14
Quote from: Didico on 2006-07-11, 21:03:49
Egyértelműen nem.... szegény Al... annyira lesokkolt... :bruhuhu:
Szerintem ő még tűrhető volt. Bár kemény 1 mondatot hallottam tőle... jól tudom, hogy amerikai barátaink nem torzították csak azért a hangját, mert bádogdoboz? :confused:

Igen... jól tudod...ez mekkora hülyeség már!!!!!!!!!!!!!! :mad:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kira

Sztem torzították Al hangját Oo Ha nem is túl sikeresen...
Amúgy megvan az új (61.) fejezet ^^

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=BB364F9D0D513B9C

Lt. Simoan Blarke

hah. ezt a szinkront meg kellett neznem. azt kell mondjam, hogy Envy hangja kiraly lett :D (kapcsolodo maniakus kaparhatja a szemem ^^) {egyebkent valoban szanalmas lett osszhatasban :\} mondjuk az a pancel-Al hang nagggyon faj. (igen, van torzitva, de messze nem elegge.)
latom, volt szo folytatasrol. hat igen. a film kapcsan nekem csak egyetlen hianyerzetem maradt, az emlitett all-alone Winry :( de nem erzem ugy, hogy kellene folytatas. would kill the whole mood.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Araki

Amikor Spawnofhell meg én néztük az angol szinkront, alig hallottunk valamit a röhögésünktől. Na jó, a lényeg az megvolt. Nade úgy láttam Wikipedián, hogy az FMA-nak spanyol, portugál és francia szinkronja is van. Ezeket... inkább kihagynám... :3x3:

SpawnOfHell

Quote from: Araki on 2006-07-16, 10:43:32
Amikor Spawnofhell meg én néztük az angol szinkront, alig hallottunk valamit a röhögésünktől. Na jó, a lényeg az megvolt. Nade úgy láttam Wikipedián, hogy az FMA-nak spanyol, portugál és francia szinkronja is van. Ezeket... inkább kihagynám... :3x3:

:lol: Annyira el tudnám képzelni Envy spanyol hangját!!!  :lul: Biztos valami nagy mucho csávó tök mély hanggal!!!

Member

Quote from: SpawnOfHell on 2006-07-16, 11:06:31
:lol: Annyira el tudnám képzelni Envy spanyol hangját!!!  :lul: Biztos valami nagy mucho csávó tök mély hanggal!!!
Valami nőcsábász amigo. Amikor Ed kijön a Kapuból, elkiálltja magát: CARRRAMBA!!! :D

Araki

Quote from: Member on 2006-07-16, 19:53:31
Valami nőcsábász amigo. Amikor Ed kijön a Kapuból, elkiálltja magát: CARRRAMBA!!! :D
Ennél már csak a francia verziód fájt jobban: Bonjour, Edoardo! :Kiraly:

Itt vannak a nevek, azt el lehet dönteni, hogy melyik milyen nemű:
Portugál: Sílvio Giraldi
Spanyol: Ivette García
Francia: Hervé Grull

Ahogyan elnézem, a portugál meg a spanyol 100%, hogy nő... :eek:

SpawnOfHell

QuoteItt vannak a nevek, azt el lehet dönteni, hogy melyik milyen nemű:
Portugál: Sílvio Giraldi
Spanyol: Ivette García
Francia: Hervé Grull

Ahogyan elnézem, a portugál meg a spanyol 100%, hogy nő... :eek:

A francia is... ::)

Member

Ezek szerint Envy elmondhatja magáról, hogy minden külföldi szinkronstáb nőnek nézte. :D

SpawnOfHell

Quote from: Member on 2006-07-16, 21:03:46
Ezek szerint Envy elmondhatja magáról, hogy minden külföldi szinkronstáb nőnek nézte. :D

Nem feltétlenül. (De elképzelhető... :rotfl: ) Szerintem mindenki Mayumi Yamaguchi-ból indult ki, és ezért gondolták, hogy nekik is nővel kéne leszinkronizáltatniuk Envy-t. (Hát, az angoloknak nem jött össze... a többiről meg még fogalmam sincs, de amint találok valamit, úgyis megmutatom! :D )