Full Metal Alchemist Spoiler (bár nem nagyon kéne...)

Started by Didico, 2006-04-28, 17:41:06

Previous topic - Next topic

Kira

Valaki meg tudna dobni egy Lost Heaven és egy Link dalszöveggel? ^^;; Mármint a japánnal. Egyszerűen sehol nem találom ;__;


Kira


Ryxus

Emberek!
Tudnátok mendani egy helyet, ahonnan (StopTazmo -n kívül, mert onnan qva lassan jön le) Fullmetal Alchemist mangát tudnék letölteni a 11 -es fejezettől?
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

Member

Csak olyat tudok, ahonnan eddig csalással le lehetett szedni a képeket, ha IE 6.0+-od volt.


Araki

Akinek túl sok a szabad ideje, és nem tud vele mit kezdeni, az esetleg nézze meg. AMV. Én csináltam. Spoilerekkel teletunkolva. Zene: Linkin' Park - "Numb".
Edward vs. Envy

SpawnOfHell

Quote from: Araki on 2006-07-21, 21:32:50
Akinek túl sok a szabad ideje, és nem tud vele mit kezdeni, az esetleg nézze meg. AMV. Én csináltam. Spoilerekkel teletunkolva. Zene: Linkin' Park - "Numb".
Edward vs. Envy

Héló! Akkor én ezt majd csak holnap nézhetem meg nem? :D


SpawnOfHell

Húúhúhúú! VIP? :haha: Kapok majd zsepit is a vetítéshez??? :rotfl:

Member

Nem lesz rá szükséged. Inkább a szemeidet kell felcelluxolni. :__devil:

SpawnOfHell

Quote from: Member on 2006-07-21, 21:43:05
Nem lesz rá szükséged. Inkább a szemeidet kell felcelluxolni. :__devil:

Figyu! Ha Linkin park-Numb, akkor az rossz már nem lehet! :jee:
Én azt hallottam, hogy neked is tetszett... 

Lt. Simoan Blarke

mhm. megneztem ezt az AMVnek nevezett Araki-krealmanyt. nem rossz, foleg a zene miatt  :__devil: :D a vege jo. de sok helyen nem latom az osszhangot (meg a hu de sok spoilert se). es nem lett volna jobb softsubos verziot hasznalni? :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Próféta

Én sajnos nem vagyok elég gyakorlott AMV-fogyasztó, így nem nagyon tudok mit mondani. A zene nem volt rossz, a képek úgy-ahogy passzoltak rá. Szóval mondjuk jó volt  :jee:

Viszont blarke-nak tökéletesen igaza van abban, hogy a végleges változatba majd felirat nélküli képanyag kerüljön, mert ez így amatőrizmustól (és letöltési korláttól ;) ) bűzlik.
A végén kiírt creditsnek is nekimehetsz még egyszer, hogy kicsit kevésbé legyen tört angol :)

A lényeg viszont rendben van, szóval gratula az AMV-hez, amely gondolom nem kevés időt és fáradságot igényelt.  :appl:

Cobra

Ha tudtok neki mutatni softsubos verziót, akkor szerintem szívesen leszedi :)
Nem volt rossz az AMV, csak kicsit darabos volt szerintem, de kezdő szinten ez elfogadható.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Araki

Hát... :eek: köszönöm. Nos, ez... a 6. AMV-m eddig, és... 5 nap alatt dobtam össze, de persze nem folyamatos munkával. Minthogy nem ezt tartom a legfőbb darabnak, ezért nem állnék neki még egyszer. Engem speciel a felírat nem zavar, és... erre télleg nem tudok mit mondani, ezért szerintem felesleges lenne még egyszer letölteni, mondjuk igaz, hogy csak bizonyos részekből szedtem ki ezt-azt. (Edwarddal speciel rengeteget szenvedtem, nem akart az istennek se bőgni :hehe:) A tört angolról pedig.. ilyen stílusban mát láttam amerikai emberkétől credits-et.
Szerintem egy nagy spoiler volt az egész, és én speciel a végét eléggé rosszul is tűrtem...

Ryxus

Valaki meg tudna dobni egy linkel, ahonnan az FMA egészéről raw -ot tudnék leszeni, vagy mkv/ogm -et?
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

Yukiko

Quote from: Ryxus on 2006-07-30, 16:18:45
Valaki meg tudna dobni egy linkel, ahonnan az FMA egészéről raw -ot tudnék leszeni, vagy mkv/ogm -et?

Hát nem... minek kell neked ogm-be?
Aki csak azért hoz létre egy Naruto utáló pártot, mert az egyik barátja szereti, ő meg nem... kb olyan szinten is van....

SpawnOfHell

Quote from: Ryxus on 2006-07-30, 16:18:45
Valaki meg tudna dobni egy linkel, ahonnan az FMA egészéről raw -ot tudnék leszeni, vagy mkv/ogm -et?

Én is nagyon szeretném a RAW-os változatot megszerezni, de sajnos sehol sem találtam eddig. :frown: Szerintem próbálj torrenten nézelődni...

Didico

Quote from: SpawnOfHell on 2006-08-01, 14:13:51
Én is nagyon szeretném a RAW-os változatot megszerezni, de sajnos sehol sem találtam eddig. :frown: Szerintem próbálj torrenten nézelődni...

Hát, igen! Ez egy remek ötlet. Viszont, tudok egy olyan progti ami átkarkja ogm-be, csak az a baj, hogy az felíratozó program...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Ha avit átraksz ogm-be, a felirat még ott marad.

Member

Ha most lenne szabad 30 ropim, megrendelném és meglenne, hogy mit adjak Arakinak jópár születésnapján és névnapján át. :rolleyes:

Didico

Quote from: Member on 2006-08-03, 16:02:03
Ha most lenne szabad 30 ropim, megrendelném és meglenne, hogy mit adjak Arakinak jópár születésnapján és névnapján át. :rolleyes:

:eek: Hát... szerintem Araki nem várná ki míg az összeset odaadod neki, ha nem megrendelné magától.

Csináltam egy szavazást a honlapomon, mert kíváncsi voltam. A szavazás címe: Melyik a kedvenc Homunculusod? Hát, Envy-t és Wrath-t még megértem, de Gluttony-t? A többivel semmi bajom, de ezt az egyént, nem szívlelem.... se a sorozatban, se a movie-ban... egyéb vélemény?



Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kira

Hehe, asszem a Gluttony szavazó én voltam X3 Nem tom, szerintem aranyos. Lust mellett olyan, mint egy kiskutya... persze a movieban már nagyon nem tetszik @_@

Yukiko

Quote from: Kira on 2006-08-04, 09:16:15
Hehe, asszem a Gluttony szavazó én voltam X3 Nem tom, szerintem aranyos. Lust mellett olyan, mint egy kiskutya... persze a movieban már nagyon nem tetszik @_@

:eek: oh, jajj...
Aki csak azért hoz létre egy Naruto utáló pártot, mert az egyik barátja szereti, ő meg nem... kb olyan szinten is van....

Didico

Quote from: Yukiko on 2006-08-04, 09:19:05
Quote from: Kira on 2006-08-04, 09:16:15
Hehe, asszem a Gluttony szavazó én voltam X3 Nem tom, szerintem aranyos. Lust mellett olyan, mint egy kiskutya... persze a movieban már nagyon nem tetszik @_@
:eek: oh, jajj...

Hát... én nem tudom... Lust mellett lehet... de nekem olykor az volt az érzésem, h felesleges karakter... mint pl movie... minek kellett berakni azt a... tehát... Gluttony-t...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kira

Quotemint pl movie... minek kellett berakni azt a... tehát... Gluttony-t...
Hát mert a sorozat végén nem derült ki, mi lett vele ^^; Csak ne csináltak volna belőle ilyen ronda dögöt ><

Didico

Quote from: Kira on 2006-08-04, 09:26:07
Quotemint pl movie... minek kellett berakni azt a... tehát... Gluttony-t...
Hát mert a sorozat végén nem derült ki, mi lett vele ^^; Csak ne csináltak volna belőle ilyen ronda dögöt ><

Nah ebben egyet értünk. XD


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-08-04, 09:20:55
nekem olykor az volt az érzésem, h felesleges karakter...
Gluttony egyáltalán nem volt felesleges karakter, mivel a hét bűnben kellett lennie egy falánkságnak is. [spoiler]Ugyebár azért lett olyan ronda, mert ugyan sikerült neki -gondolom én- felkajálni Dantét, de azelőtt Dante-sama jól megtranszmutálta[/spoiler] Mondjuk én a vége alapján azt hittem, hogy ő és Dante egymást kölcsönösen kinyírták, aztán sajnos nem...
Jah és Envy-re meg én nyomtam. :D

SpawnOfHell

QuoteJah és Envy-re meg én nyomtam. :D

Nah, hogy én se maradjak már ki a buliból... Gondoltam, hogy Araki Envy-re fog, ezért én Wrath-ra szavaztam! :P
(Micsoda meglepetés mi?)
Gluttony nagyon is fontos karakter, mert nagyon sok mindenben benne volt...
[spoiler]Mert ugye ő okozta mint már említettétek Dante halálát, és ő miatta tudott Wrath "Izumi után menni".[/spoiler]