Full Metal Alchemist Spoiler (bár nem nagyon kéne...)

Started by Didico, 2006-04-28, 17:41:06

Previous topic - Next topic

Didico

Voltak sanda gyanúim, h ti voltatok azok... vajon honnan. de nem is azért... a felesleges karakter inkább arra szóült, h én személyszerint nem kedveltem... ez a "Megehetem?" Már kezdett idegesíten... meg tudom, h nem horror de ha már ott volt az a hülye fröccsenős vagy milyen hang, mutathattak volna valamit abból, hogy kajálja fel az embereket, mert ezt nagyon de nagyon utáltam... (jó, tudom... nem horror...  :angyali:)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Gluttony egy személyiség volt. Én a "Tabedeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!"-nek hangzó szövegeit kifejezetten kedveltem a fröccsenős hanggal együtt. Engem 4 karakter idegesített nagyon.

Araki

Quote from: Didico on 2006-08-04, 11:08:45
mutathattak volna valamit abból, hogy kajálja fel az embereket
Plusz egy karika meg sok száz depressziós japán kisgyerek. :__devil:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Araki on 2006-08-04, 12:02:17
Plusz egy karika meg sok száz depressziós japán kisgyerek. :__devil:
azoknak mar ugyis mindegy.

egyebkent Gluttony rlz. mondjuk az a kukac, ami lett belole, tenyleg nagyon... hm... erdekes, de a sorozatban megvolt a helye. nagyon is.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-04, 13:00:28
egyebkent Gluttony rlz. mondjuk az a kukac, ami lett belole, tenyleg nagyon... hm... erdekes, de a sorozatban megvolt a helye. nagyon is.
Engem a Szküllára emlékeztetett az Odössziából, bár a fejeit nem számoltam meg. :)

Próféta

Nem tudom, min vitatkoztok. Greed a legnagyobb arc, és kész!  :szemuveges:
(Azért Gluttony se semmi)

Member

Ha nem lett volna tudatalatt szerelmes Dante-ba, lehet, hogy én is ezt mondom. :rolleyes:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member on 2006-08-04, 13:48:02
Ha nem lett volna tudatalatt szerelmes Dante-ba, lehet, hogy én is ezt mondom. :rolleyes:
lol :lul:
egyebkent nekem speciel Lust volt a kedvencem (a vegere egesz jo fej lett)... :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Didico

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-04, 14:30:53
Quote from: Member on 2006-08-04, 13:48:02
Ha nem lett volna tudatalatt szerelmes Dante-ba, lehet, hogy én is ezt mondom. :rolleyes:
lol :lul:
egyebkent nekem speciel Lust volt a kedvencem (a vegere egesz jo fej lett)... :)

Mondjuk jah. Lust jó fej volt. Én még Wrath-t is bírtam.


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

SpawnOfHell

Quote
Mondjuk jah. Lust jó fej volt. Én még Wrath-t is bírtam.

Wrath a második kedvencem! Szerintem még Homunculus-ként is csak egy szeretetre vágyó kisgyerek. :angyali:

Member

Quote from: SpawnOfHell on 2006-08-05, 11:33:02
Wrath a második kedvencem! Szerintem még Homunculus-ként is csak egy szeretetre vágyó kisgyerek. :angyali:
Akkor te megértetted az FMA lényegét. :appl:

Araki

[spoiler]Valahol a Homunculusok mind szeretetre vágytak, csak mindegyik másik fajtára. De mivel ezt nem voltak képesek saját maguk sem elfogadni, ezért mindannyian ki akarták törölni az emlékeiket. (Lust kivételével).[/spoiler]


Member

Abban reménykedtem, hogy a nevemből csinál vmit. :frown:



Kira

Ja igen, ide célszerű vezeték és keresztnevet is írni, különben ilyen fura dolgok jönnek ki ^^;


Lt. Simoan Blarke

hat en irtam vezetek- es keresztnevet is, es a diamond broken alchemist nagyon nem tetszik (milyen facsaras mar ez? :3x3: )... defaultbol meg broken blade alchemist lettem, koszonom :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kira

Nekem is ilyen érdekes nevek lettek, mint Shadow Grass Alchemist meg Molten Fire Alchemist ^^; Szal nekem az eslő link kicsit jobban teccik ^^


Didico

Rainbrow Diamond Alchemist

Nos.... kezdek leakadni.. de ez még viszonylag tetszik is....


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Leather Orange Alchemist

Hahahaha... váhájj, én leszek a Narancsbőr alkimista!!!! :rotfl:

bandiras2

#383
A movie-t milyen playerrel lehet normálisan megnézni? Az 1300 Megás MKV ACE-classiccal csak hang van, VLC-vel elindul, de időnként elmegy a kép. :wtf: :mad:
Please help!
Press any key to continue and any other key to quit.

Cobra

Nézz be az Inu Yasha topicba, ott most lett elmagyarázva mit kell használni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Mcmac

hali

nem lehet ehez vhonnan magyar feliratot tölteni?
előre is kösz


csacsa

Leather Silent Alchemist vagy  Flowing Leather Alchemist úgy tűnik nekem a bőrhöz van nagyon sok közöm. Mind2 teccik, úgyhogy megtartom. :hopp:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

Nálam is egész jó név jött ki - Metal Earth Alchemist :szemuveges:

Ryxus

Nekem is egy szvsz tök pöpec nevet köpött ki: Blue Blood Alchemist - Ráadálsul a kék is kedvenc színem.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Végre gőzerővel tudom folytatni a mangát. És über cool.!  :hopp: Tökk jó, hogy olyan sok alkímiát lehet benne látni.  :jee:
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo