Full Metal Alchemist Spoiler (bár nem nagyon kéne...)

Started by Didico, 2006-04-28, 17:41:06

Previous topic - Next topic

Szacsi

Nekem speciel az anime verzió sokkal jobban tetszett  :frown:
Ha nem lett volna az a 51. epizód és a film, akkor még jobb lenne.

De így is nagyon tetszett, felüdülés volt megnézni a
mindeféle gyenge marhaság után :redface:

csacsa

Csak azt magyarázza el nekem vki, hogy a Mustangnak hol lőtték el a bal szemét???
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Titkos

Quote from: csacsa on 2006-10-18, 21:49:07
Csak azt magyarázza el nekem vki, hogy a Mustangnak hol lőtték el a bal szemét???

Asszem amikor a Führerrel harcolt, mert előtte még megvolt neki, utána már nem.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


csacsa

Igen, ezzel csak az a baj, hogy amior kijött a házból, akkor meg mind2 szemére látott, plusz semmi olyan sérülése nem volt ami a szemén áthaladt volna.???
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kira

Nem, az úgy volt, hogy ugyebár volt a fight King Bradleyvel, utána Roy kijött a házból, és akkor ért oda Frank Archer (a félig gép fickó), és ő lőtte meg. Csodálom is, hogy Roynak nem lett nagyobb baja ez után Oo

csacsa

Quote from: Kira on 2006-10-19, 13:12:28
Nem, az úgy volt, hogy ugyebár volt a fight King Bradleyvel, utána Roy kijött a házból, és akkor ért oda Frank Archer (a félig gép fickó), és ő lőtte meg. Csodálom is, hogy Roynak nem lett nagyobb baja ez után Oo

:merci: ez nekem vhogy kiesett. Úgy lácci újra kell néznem azt a részt... :Kiraly:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kira

Hajrá! ;) Én is most nézem újra a sorozatot ^^ (negyedszerre @_@)

chilip

Quote from: Kira on 2006-08-21, 17:45:27
Olyan is van ;)
http://rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/3663/
ékezettel:
Skipping Water Alchemist
nélkül:
Skipping Leather Alchemist

az első még teccik is úgyahogy  :D

Prof. William

Én ékezettel

Rainbrow Silent Alchemist

A nevemet angolul beírva meg

Rainbrow Tall Alchemist

Elég színes egyéniség vagyok erre jöttem rá. Kit transzmutáljak szivárvánnyá?  :szemuveges:


Szacsi

Jájj, ennyire durva fazon lennék?  :confused:

Keresztnévvel: Death Death Alchemist

Kerszetnév-Vezetéknév: Death Grass Alchemist

vezetéknév-Keresztnév: Metal Death Alchemist  :eek:


Zen

Purple Tiny Alchemist??? :eek: :eek: :eek:

Azért ez most mellbe vágott...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ryxus

Elolvastam, a manga eddigi összes fejezetét, és pokoli cool, lenne pár kérdésem:
[spoiler]Ed akkor most magasabb lett mint Winry?
Scar keze akkor most Rentantjutsu -t használ?
Lehetséges, hogy Father az Ametris -i alkímia ura/létrehozója?
Sloth hova tűnt?[/spoiler]

Remélem majd tudtok válaszolni!
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

Bicskei

nah ezt a sorozatot is végig néztem ugy egy hét alatt.....nekem nagyon tetszett csak a movie nem jött be föleg a befejezése....
viszont a mangarol azt hallottam hogy jo és a pláne az, hogy még mindig fut...remélem(tudom feleslegesen) hogy az eredeti manga sztorit is fel fogják dolgozni.... :lazza:
Ultras liberi

Member

Kizárt. Ráadásul a mangát Arakawa Hiromu saját bevallása szerint úgy írta, hogy minél nagyobb baromság legyen és szerintem sikerült is neki. :rolleyes:

Bicskei

köszke a gyors lelombozást...pedig én bíztam benne na ez van.....
off hogy érted hogy minnél nagyobb baromság???
Ultras liberi

Member

Szívesen. :D
Amúgy meg túl sok ponton egyezik a manga az animével, hogy bármi értelme is legyen. Meg már így is sok bőrt lenyúztak róla.
"Szeretem az olyan történeket, amelyeknek első ránézésre semmi értelme... Ezért írok én is ilyet.", valahogy így indult az FMA manga.

Bicskei

hm nah meglátjuk azért mi fog kisülni beőle......remélem nem olyan befejezés mint ahogy a movieval lezárták az animét....
Ultras liberi

krezga

nekem a nevem ékezettel, ékezet nélkül: Molten Tiny Alchemist
a Krezga-ra meg ezt dobta ki: Negative Negative Alchemist :D:D
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Ryxus

Quote from: Bicskeiremélem(tudom feleslegesen) hogy az eredeti manga sztorit is fel fogják dolgozni....
Quote from: MemberKizárt.

A remény hal meg utoljára...
By the way... olvasta már valaki a 65 -ik fejezezete?
[spoiler]Szerintem az új/régi homonculus az Gluttony új formában[/spoiler]
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

Kraivan

Nemrégiben néztem végig a sorozatot, meg a filmet is.

Szerintem igen jó világ, jó kis történetel, kalandokkal, kellő poénnal, na meg igen komor komolysággal, ami azért képes megrázni az embert.

A 49.- rész tetszett a legjobban, amikor ugyebár kiderül hogy az eqivalencia törvénye interdimenzionális.
Sajnos utána az a 2 rész igencsak összecsapott lett. :(

A film viszont jó folytatása az animenak. Ott megintcsak a vége nem tetszett. Megjelent a sokat hiányolt vér, erőszak is. Bár Hohenheim halála kissé eltúlzott lett szerintem. :S

Egyelőre ennyit. Ha akad valaki szívesen vesézgethetjük a témát. ^^

Member

Én nem hiányoltam semmi vért és semmi erőszakot, ami teljesen átitatta a film betonlapegyszerű történetét.

Kraivan

Azért a film nem volt olyan vészes.

Nekem tetszett a két világ közti párhuzam.

Viszont miért kellett visszamenni annak a két okostojásnak? Al simán lélekcsatolással bezárhatta volna a túloldalt idővel.

Szegény Winry...

Member

Ha normális befejezést csinálnak (amire lett volna esély, csak Ed agya kikapcsolt), akkor talán hamarabb elfelejti a jónép. Meg úgy az egész eléggé fanservice-el megbolondított...

Sohiru

Én most nézem másodszorra a sorozatot, mert annyira megtetszett. Sajnálom, hogy még csak most fedeztem fel. ^^ Elkezdtem kiírogatni DVD-re, és most ezzel idegesítem a családom. Juhúúú!
A kedvencem Ed, Lust, Roy, és Hughes :D

Ja, amúgy volna egy kérdésem. Nekem az jött le a kapus dolgoból, hogy akkor a homunculusok a kapu másik oldaláról jönnek stb... De akkor a movie-ban mit keres Lust meg asszem Gluttony egy szekéren a mi világunkban? Vagy lehet, hogy hülye vagyok, és félre értettem valamit...

Member

A végén már annyira kavartak, hogy szerintem ők maguk sem tudták, miről is van szó... :/
Szerintem a démoni formák (mint Envy esetén Leviathan) jönnek át a Kapun és veszik fel annak a formáját, aki helyett megszületnek. Gluttony? A szekéren? (Scar még rémlik) :confused:
Mivel Lust kicsit hasonlított arra, aki helyett megszületett, ezért nagy valószínűséggel a szekéren az Ishbali lány alteregója ült, nem Lust-é. Bár ez csak egy tipp.

hargharg

megprobaltam visszafogni magam, de nem sikerult.
igy hat most itt a velemenyem tomoren eme sorozatrol a huszonegynehanyadik reszig bezarolag:
argh!!!!
rofl

Member

Ez most jó vagy rossz? :)
Milyen betűtípussal van a sign-ed? Nálam sok sok kocka.

hargharg

Quote from: Member on 2007-06-16, 10:14:18
Ez most jó vagy rossz? :)
Milyen betűtípussal van a sign-ed? Nálam sok sok kocka.
1. mindketto x D
2. szabalyzatban nem talaltam olyan kitetelt, ami ne engedne, hogy "kocka" betutipust hasznaljak... ^_^
azok sima kockak, mmint negyzet, vagy mi
rofl

chilip

dobjon má vki linket az összes fordított mangához, torrent lenne a legjobb...

chilip

nem győzöm kapkodni a fejem a sok válasz-post között  :_piszka: körülnéztem, de eddig csak RAW mangát találtam, segítsen már ki vki...  :bruhuhu: