Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Started by Prof. William, 2006-05-02, 17:25:28

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: KyonEkszelent!
:lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

[spoiler=ep.5]Haha~ WTF... jövő héten is E8^^  :rotfl:[/spoiler]

Facek

#332
már töltöm is, annyira izgulok mi fog történni  :rotfl:

faszom sikeresen megnéztem újra a 14. részt másik subbal, addig fel se tünt, hogy ugyanazt nézem amí ki nem mondták, hogy a 15499.-ik loop van

Prof. William

Hány részes lesz az új szezon? Mert ha 13 és 5 részt erre b**nak el az nagyon nem lenne jó. Tudom hogy poén de azért sztem elég nagy marhaság. A nyáladzó harufanok mióta várják az új szezont erre már vagy 4 része szinte ugyanaz megy? Ez már nem kreativitás hanem filler abból is a legbunkóbb legigénytelenebb stílusban.

Facek

Elméletileg 20 új részt kapunk.

És a 16. rész is E8 lesz... de már valami alakul :D

Zen

Ha vki esetleg nem bírja ezt az eget rengető, tárnákat zengető feszültséget, annak itt a novella:
http://www.baka-tsuki.org/project/index.php?title=Suzumiya_Haruhi:Volume5_Endless_Eight
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Ki az az állat, aki mindezt elolvassa?
[reserved]

Zen

#337
Az, aki túl hülye h legörgesse az alja felé és a lényeges résztől olvassa.

Elolvasva, nagyon nem nagy meglepetés a megoldás.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Quote from: NLZ on 2009-07-10, 02:47:47
Ki az az állat, aki mindezt elolvassa?
Gondolom a te szobádban nincsenek könyvek a polcon...  :D

NLZ

Quote from: KeLa on 2009-07-10, 12:41:08
Quote from: NLZ on 2009-07-10, 02:47:47
Ki az az állat, aki mindezt elolvassa?
Gondolom a te szobádban nincsenek könyvek a polcon...  :D
De vannak, csak nem a gépen.
[reserved]

Darkstar

Ugyan nem nézem az új szériát, de a screenshotok amik az /a/n a legutóbbi részből keringenek inkább látszanak K-onnak, mint Haruhinak.
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Imho a K-On-nál volt először érezhető egy kis minőségromlás a grafikát illetően (nem az animációt) a KyoAni-nál. Nem volt ronda, csak néhol eléggé elnagyolt az előző munkákhoz képest (Clannad, Kanon (új)).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Nem a minőségre gondoltam, hanem a "moetastic" designra. A kéztartás, az arckifejezés, egy az egyben K-on.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2009-07-10, 23:55:08
Nem a minőségre gondoltam, hanem a "moetastic" designra. A kéztartás, az arckifejezés, egy az egyben K-on.

Tudom mire gondoltál, csak mellékesen megjegyeztem. <.<

*visszabújik a sarokba*

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Ha már témánál vagyunk, K-ON! 2nd season nem lesz elszúrva. Say it with me! *lekopog*
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

noriko

ha két endless eight részt láttam eddig, és most a július 3-án adott részt szeretném megnézni, akkor hanyadik részre kell rákeresnem torrenten? rémlik, hogy van, aki csak az új részeket számolja, és van, aki tizennel számol, de elvesztettem mindkét fonalat... ^^"
"I wish I could, but I don't want to."

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Quote from: Darkstar on 2009-07-10, 23:44:00
Ugyan nem nézem az új szériát, de a screenshotok amik az /a/n a legutóbbi részből keringenek inkább látszanak K-onnak, mint Haruhinak.
[spoiler][/spoiler]
Jó kis összehasonlító blogpost ugyanebben a témában: http://between-betwixt.blogspot.com/2009/07/degeneration-of-haruhi-suzumiya.html
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Prof. William

Lehet hogy csak simán Haruhi látta a K-ont és mivel tetszett neki és szuperpówere van átvariálta a grafikát. :)

SaiyaGin

Valaki összefoglalná, hogy mi is van az új részekkel? Még mindig csak az elsőt láttam és inkább csak aztán folytatom, ha már egy kicsit felszállt a  :wtf: köde. (Guglizni meg lusta vagyok.  :hehe: )

motifator

Most spoilereket szeretnél, vagy mi? Amúgy szerintem várj még egy hetet, mielőtt nekikezdel, talán az eheti epizód lezárja a most futó story arc-ot. De valószínű, hogy így is, úgy is RAGE lesz a vége. Én még csak 2 új epizódot láttam (a tanabatás és az első endless eight), de azok alapján, amit olvastam az animés blogoszférában, én is kivárom a story arc végét. Bár nem vagyok benne biztos, hogy majd sokkal elviselhetőbb lesz egyszerre megnézni az egészet, de hátha. A fanok 90%-a viszont lincshangulatban van, lehet én is abban leszek, miután megnézem végigszenvedem :)

Ha csak az új részek sorrendje érdekel, akkor azt kigugliztam helyetted, mert ilyen jófej csávó vagyok: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Haruhi_Suzumiya_episodes#2009_version De ha nem akarsz spoilereket, akkor ne olvasd el az epizódleírásokat, túl sokat árulnak el.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Quote from: motifator on 2009-07-13, 17:25:29
A fanok 90%-a viszont lincshangulatban van, lehet én is abban leszek, miután megnézem végigszenvedem :)
Én abban a maradék 10%-ban vagyok, sztem krvanagy ötlet volt ez :rotfl:

Zen

Quote from: KeLa on 2009-07-13, 17:36:20
Quote from: motifator on 2009-07-13, 17:25:29
A fanok 90%-a viszont lincshangulatban van, lehet én is abban leszek, miután megnézem végigszenvedem :)
Én abban a maradék 10%-ban vagyok, sztem krvanagy ötlet volt ez :rotfl:
Nope, 3 részig volt jó ötlet, ehelyett mennyi lesz? 5?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Facek

Az egy dolog, hogy sokáig elhúzzák, de ha hűek a novellához akkor még a befejezése se lesz "akkora hú". Még olvasva is gyenge volt. Szvsz.

Xzone

Quote from: KeLa on 2009-07-13, 17:36:20
Quote from: motifator on 2009-07-13, 17:25:29
A fanok 90%-a viszont lincshangulatban van, lehet én is abban leszek, miután megnézem végigszenvedem :)
Én abban a maradék 10%-ban vagyok, sztem krvanagy ötlet volt ez :rotfl:

Bizonyos szempontból tényleg jó dolog, különösen így, hogy újrarajzolnak minden részt. Ha jobban megnézzük, nincs két azonos képkocka a részekben :)

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2009-07-13, 17:25:29

Ha csak az új részek sorrendje érdekel, akkor azt kigugliztam helyetted, mert ilyen jófej csávó vagyok: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Haruhi_Suzumiya_episodes#2009_version De ha nem akarsz spoilereket, akkor ne olvasd el az epizódleírásokat, túl sokat árulnak el.

:merci:

motifator

Bizonyos szempontból meg éveket vártunk erre a rohadt második évadra, a KyotoAnimation (vagy a Kadokawa, mostanában trendibb lett őket szidni) meg az értékes műsoridőt erre bassza el. Érdekes dolog, azután az 1 rész után, amit láttam, engem is megvettek kilóra, de hogy 5 részen keresztül ezt nézni? Az már szerintem is pazarlás, pedig ritka nagy Haruhifag/KyoAnifag vagyok magam is. Ha újrahasznált animáció lenne, akkor legalább rá lehetne fogni a válságra, hogy spórolni kell, akármi, de így, hogy még újra is rajzolják, teljesen értelmetlen az egész.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Krvára lényegtelen h te vagy én mit gondolunk... megcsinálták és kész ;)
Am azt is kétlem h ez lenne "A 2. évad", nevezték egyáltalán valaha így hivatalosan?

motifator

Igazad van, pont leszarják, hogy mit gondolunk, de azért véleményünk lehet, nem? Második évadnak meg egyszerűbb nevezni, mint kiegészített sorozatnak, a régi részek közé illeszkedő új epizódoknak, Haruhi2009-nek, whatever. Akkor is, ha hivatalosan nem második évad.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Persze h lehet véleményünk... elég csak körülnézni. Azzal van tele a "fél net" =)