Játékostárs kerestetik

Started by Selmo, 2006-05-05, 21:42:42

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-15, 22:51:56
Quote from: Kvikveg on 2008-05-15, 22:50:56
Vagytok meg? Ha igen hol?
Voltunk (ld feljebb), nekem meg villanyoltás (mondtam, hogy max 10-ig.)

:frown:

Kvikveg

Remelem holnap normalisabb idoben erek haza en is.
Mikrofonba amugy csak belerizsazni kell vagy kozben kell valamit nyomogatni is? /llama mgtsz./
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2008-05-15, 23:12:14
Remelem holnap normalisabb idoben erek haza en is.
Mikrofonba amugy csak belerizsazni kell vagy kozben kell valamit nyomogatni is? /llama mgtsz./
cs1.5-ben gombot kellett nyomni, gondolom CS:S alatt is így van, de nem emlékszem, hogy használtam-e már alatta mikrofont.
mintha 'c'-n lenne alapból, de ez csak blöff... még a fegyvereldobás shortcut-ját sem tudom, ezért lépek át uzi-val lazán egy m4a1 fölött általában... :haha:

Kvikveg

#2493
Vagy g vagy h, mert a b=buy helyett neha azt nyomom, aztan csak nezek, hogy miert ropul a pisztolyom...  :lul:
k a voice gomb. Na legkozelebb kiprobalom. XD

edit: na szorakoztam kicsit 1 bottal, es ezuttal en is kinyirtam ot parszor. Nyehhehe.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Alapbeállítások:
g = drop
f = flashlight
n = nightvision
e = use/open
y = chat
j = cheer :haha:
tab = eredmény
aztán van még pár rádió-üzenetekre, csapat-chatre, stb.
meg nyilván a szokásosak: asdf, r, b, egér bal, jobb, görgő
Kviki figyelmébe: görgő fel bombáig, bombaterületen bal
egérgombot nyomva tartani; vagy g-vel eldobni/átadni :)

Kvikveg

Numpad kb 6 es g-vel eldobni. :D
Gorgom sajna nincs.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2008-05-16, 10:14:53
Gorgom sajna nincs.
:3x3: "before even time... there was Kvikveg" - az egered is ebből
a korból származik? :p
1 - kés
2 - pisztoly
3 - főfegyver
utána gránátok, végül bomba, tehát tényleg kb 6-7


Akkor most előre szólok, hogy aki ma este beszállna, az ~6-7 körül
legyen már gépnél. Én most is csak ~10-ig tudok maradni, és kell
egy kb fél óra ahhoz is, hogy meglegyen, hogy kik és hova.

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-16, 13:15:54
Akkor most előre szólok, hogy aki ma este beszállna, az ~6-7 körül
legyen már gépnél. Én most is csak ~10-ig tudok maradni, és kell
egy kb fél óra ahhoz is, hogy meglegyen, hogy kik és hova.

Okie dokie.

Fazék

részemről is ok a 6-7 körüli kezdés
ha a cs véget ér 10-kor, utána tudok menni dota-ra, ha ma is lesztek annyian, mint tegnap.

cs-hez megpróbálom beüzemelni a mikrofont majd.

nekem az 5-ösre rémlik a bomba.

Zsiga

Akkor hogy is lesz ez a 6 órás kezdés? :)
Btw. végre sikerült feltennem egy működő v18 patchet, szóval elvileg tudok én is jönni egy kicsit lövöldözni.

Fazék

6:50-kor eltűnök majd egy 20 percre, mert a szülőket kell fuvaroznom, de előtte és utána is itt leszek, szóval részemről akármikor indulhat

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-05-16, 19:09:44
6:50-kor eltűnök majd egy 20 percre, mert a szülőket kell fuvaroznom, de előtte és utána is itt leszek, szóval részemről akármikor indulhat
Akkor már csak a többieket kéne összeszedni. :)
Csapatelosztás szempontjából engem fejetlen csirkeként lehet kezelni, szerintem el fog tartani jópár óráig mire belejövök rendesen, a régi klános éjjelnappaljátszós vérpistikés évek óta (gimnázium kb.) összesen ha 10 órát játszottam CS-vel akkor sokat mondok. :)


Fazék

#2503
Quote from: Zsiga on 2008-05-16, 19:16:0510 órát játszottam CS-vel akkor sokat mondok. :)
utóbbi másfél évben én is keveset játszottam, de addig 2 év alatt vagy 500 órát legalább CS1.5-tel, és a végére is megmaradtam a 'mostly harmless' kategóriában :haha:

szerk: na! nem elmerülni a játékban, tessék nekünk is megadni a címet! :ejnye:
szerk2: oh. nem jó.

Kuroi Tenshi

az összes magyar szerver vagy validation rejected vagy teli :/

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-16, 19:37:02
az összes magyar szerver vagy validation rejected vagy teli :/

valaki ezt a listát link-elte korábban. nem emlékszem, hogy te voltál, vagy talán preda? szóval itt elég sokat üresnek írnak. próbálj belépegetni, nem tudom ezek mennyire tört szerverek...

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Kipróbáltam azok közül is egy jópárat, vagy validation reject vagy
nem tud hozzá csatlakozni :/

Fazék

nem örülök.
újabb hamachi próba esetleg? mondjuk K_T indíts egy játékot, mi meg mepróbálunk hamachi-n keresztül csatlakozni hozzá

Kuroi Tenshi

Több helyen is úgy láttam, hogy ahhoz külön program kell...
Mindenesetre indítottam egyet, aztec, ip meg hamachin.

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-16, 19:57:18
Több helyen is úgy láttam, hogy ahhoz külön program kell...
Mindenesetre indítottam egyet, aztec, ip meg hamachin.
igen, sajnos azt írja, hogy "server is not responding"

Gregory

Quote from: Gregory on 2008-05-13, 16:44:05
Btw ajánlom a GG-t játékra.
Egy 13 megás kliens-t kell lehúzni, egy accountot regisztrálni, aztán még ennyit kell megtenni, és lehet játszani W3, CoD4, CS 1.6, CS:S-vel is. A regisztrációs rendszer miatt talán valamivel kevesebb a cheater, szerintem egy próbát megér.
Esetleg ezzel egy próba?


Fazék

Quote from: Gregory on 2008-05-16, 19:59:41
Quote from: Gregory on 2008-05-13, 16:44:05
Btw ajánlom a GG-t játékra.
Egy 13 megás kliens-t kell lehúzni, egy accountot regisztrálni, aztán még ennyit kell megtenni, és lehet játszani W3, CoD4, CS 1.6, CS:S-vel is. A regisztrációs rendszer miatt talán valamivel kevesebb a cheater, szerintem egy próbát megér.
Esetleg ezzel egy próba?
vmiért nem szimpatikus a program.

csinálok én szervert, próbáljatok majd csatlakozni. 1 perc

Kuroi Tenshi

"lan servers are restricted to local clients (class c)" vagy mi :/

Kvikveg

#2515
LAtom, de ha Addet mondok, valamiert nem jelenik meg a listaban. Meg probalkozom.
edit:Na most mar eltuntetted.
edit2: Na en is eljutottam KT altal latott szovegig.

edit3: oui war public server ures 87.229.106.35:28016
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Csinálok kaját, aztán leszek.

Kvikveg

oui war public server ures tovabbra is 87.229.106.35:28016
Masikon cheater van.
edit: fene, a password mar nem az mint tegnap
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.