Játékostárs kerestetik

Started by Selmo, 2006-05-05, 21:42:42

Previous topic - Next topic

Makos

Ha esetleg acceptolnád a felkérésemet.. ::)
OMG néven vagyok.

Fazék

HÁHÁ! újból akcióban a CS:S! 3,74 euro = ~1000 Ft
NINCS TÖBB KIFOGÁS! :D
http://store.steampowered.com/app/240/

chilip

Dawn of War 2 kinek van meg eredetiben predán kívül?

Makos

Az nincs de CS:S megvan, hála Fazéknak

NLZ

Nekem is van CS:S, ha jól emlékszem. Anno Radeon 9600 XT-hez adtak egy Half Life 2 csomagot.
[reserved]

Makos

Hmm.
Ne emlegessünk Radeon 9600 XT -t :( nemrég purcant ki az enyém :(


Apropó CS:S -re remélem több jelentkező lesz mint a többi játékra.

Makos

Esetleg ma egy l4d vagy cs:s valamikor?
cs:s-hez min. 4
l4d-hez talán 3 ember is elég lenne, de ahhoz is jó lenne 4

Zsiga

Estefelé benne vagyok.

Fazék

szintén vevő vagyok a témára, majd szóljatok rám steam-en, ha indulna

Makos

Ki meddig ér rá mert még egyelőre gépet szerelek.
De megpróbálok sietni haza.

Fazék

Quote from: Makos on 2010-01-10, 21:05:09
Ki meddig ér rá mert még egyelőre gépet szerelek.
De megpróbálok sietni haza.
mondjuk legkésőbb egy f10-es kezdésről lehet szó részemről

Makos

most rakom az ubuntu-t...az még egy 20-30 perc + pár program meg magyarázás + 30 perc max.
Tehát valszeg hazaérek.

Makos

Alkyra ha lesz megint valamikor L4D akkor nyugodtan írj rám steam-en :D

Zsiga

#4003
Este nyolctól lövünk valamit Steamen (valószínűleg CS:S), aki akar gyűljön. :)

Fazék


Makos

Ha már így felajánlottad... :szemuveges:
Mikortól? :D

Fazék

Quote from: Makos on 2010-01-23, 13:44:58
Ha már így felajánlottad... :szemuveges:
Mikortól? :D
nekem kb 5-től bármikor jó.
(annyi hogy vmikor 7-8 körül lesz egy fél órás vacsora)

Kuroi Tenshi

#4007
CS:S-be beszállok én is, bár kb lanpartyn játszottam
vele legutoljára... pingeljetek meg, hogy hol-mikor,
mindjárt izzítom steamet.

Oh wow... másfél év után végre aktiválódott a
Steam accountom... Köszönöm, Valve ::)

Makos

Friend list-be elvileg felvettelek.
Én majd csak picit később jövök.


Makos


Fazék

amikor scout-ra beszabadult a nép, akkor írtam chat-be, hogy lépek, mert hívtak l4d2-be negyedik játékosnak és inkább amellett döntöttem, az a kis scout pont jó volt nekem lezárásnak :)

Makos

Azt láttam hogy jobban tetszett, legalábbis játékstílus alapján :D
De mondtam haveromnak hogy jelszavazza le...de nem... meg láttátok hogy ökörködött még dust-on...na mind1.

Raggie

#4013
Nos. Problémám akadt a Steam-mel és gondoltam inkább ide írom, mint a "Hardver/szoftver"-be, mert ott elveszik a linux/winfos háborúban :) .

Szóval: nem most észlelem ezt a problémát elsőnek, de most idegesít először annyira hogy feltegyem itt is a kérdést. A probléma az, hogy nem tudok semmilyen szerverhez kapcsolódni CS:S-el a legális kicseszett Steam-en(régebben a TF2-vel volt ez a problémám, de hagytam a fenébe mert lusta voltam). Amikor megnyitom a Steam-et és a server ikonra kattintok alul, akkor csomó szervert lát meg minden fasza, de amikor a játékon belül vagyok már akkor semmit. Azt írja, hogy "Could not cantact master game server to retrieve server list." és ennyi. Ha csak simán a Steam-ben duplakattintással akarok csatlakozni valamelyik szerverhez, akkor meg elindul a játék, megpróbál csatlakozni("connecting to server") eljut két téglalapig azt ott megáll és egy tizenöt pásodperc múlva azt írja ki, hogy "connection faild after 4 tries" vagy valami ilyesmit.

Egy szó mint száz, egyszer próbálok jogtisztán neten játszani, hát akkor sem akar az istennek se menni... :(
Segítsetek elvtársak, mert így sose fogok tudni veletek CS-ezni!!! :eek:

EDIT:
Ja, és nem a router-em a hibás, mert amikor direktbe a modemet dugtam a gépemre akkor is ugyanez volt a helyzet(ráadásul meg is csináltam a port forwarding-ot a steam-nek).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

#4014
véletlenül nem fut norton antivir vagy ilyesmi a háttérben script blocking, vagy hasonló opcióval?

szerk: itt van pár tipp, nem akarom mindet felsorolni:
http://www.cstrike-planet.com/forum/showthread.php?postid=3587

szerk2: pl ezt próbáld ki
Quotego to cstrike directory.
go to platform
then go to config
then delte master game servers

vagy esetleg próbáld ki, hogy hozzáadod a tűzfal kivélek listájához a cs:s-t

Raggie

Á, az volt az első dolgom, hogy teljesen kilőttem a tűzfalat. :S
Továbbra sem tom, hogy mi lehet a gond...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Makos

Quotedelete your clientregistry.blob

Raggie

Quote from: Makos on 2010-01-24, 12:28:40
Quotedelete your clientregistry.blob
Megvolt, nem ment.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

jobb-klikk delete local content, majd manuálisan törölsz minden egyebet, amit hátrahagyott steam/ app data stb könyvtárakban és újból letöltöd módszert is ejtsd majd meg próbaként, ha végképp elkeseredtél

Raggie

Quote from: Fazék on 2010-01-24, 13:31:21
jobb-klikk delete local content, majd manuálisan törölsz minden egyebet, amit hátrahagyott steam/ app data stb könyvtárakban és újból letöltöd módszert is ejtsd majd meg próbaként, ha végképp elkeseredtél
Hát az a baj, h lassan már itt tartok... :( Mindegy ha estig nem találok valami megoldást, akkor ez lesz.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"