Játékostárs kerestetik

Started by Selmo, 2006-05-05, 21:42:42

Previous topic - Next topic

chilip

azon bukott el az egész, hogy nem volt stunner nálatok :) se nuker, így a pók csak ment előre :D

Fazék

#1891
Quote from: chilip on 2008-03-07, 00:54:44
azon bukott el az egész, hogy nem volt stunner nálatok :) se nuker, így a pók csak ment előre :D
netherdrake is :)
vmelyik hősüknek volt egy stun képessége, talán az ugrálós cicának, de az szerencsére kevés volt :__devil:

amúgy 3-4 csúnyán elbukott meccs után, szégyellem, de tényleg élvezet volt írtani :redface:
szerencsére random-ként kaptam meg, és sosem voltam előtte vele, még csak bűntudatom se lehet különösebben :D

chilip


Fazék

Quote from: chilip on 2008-03-07, 16:01:29
DOTA mikor?  :haha:
well.
már nem merek munkával kapcsolatos kijelentéseket tenni, szóval csak annyit merek mondani, hogy olyan 6 óra körüli időponttól már szándékomban állna játszani, de bármi közbeszólhat

szerk: természetesen közbejött bútorszállítás, szóval csak most értem haza, de most is inkább újranézem a Running Man-t :whoah: gyerekkorom óta nem láttam :D

szerk2: hát ez a film borzalmas volt és marhajó :D

szóval mostantól tudnék jönni DotA-zni, ha más jelentkező is lenne rá.

Draconire

Quote from: Fazék on 2008-03-07, 22:13:01
szóval mostantól tudnék jönni DotA-zni, ha más jelentkező is lenne rá.

Ha valaki indít én megyek.

Cobra

Indítok egyet, jöjjön, aki játszani szeretne.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

#1896
tudom hogy hülye önérzetes barom vagyok, de a vesztésnél már csak azt bírom kevésbé, ha valaki még jót is nevet rajtam utána. bocsi, de most elmentem filmet nézni

szerk: mellesleg a revenant az sztem nem egy erős közepes hős. már játszottam vele és sztem egyértelműen ott van az imba felé közelítő hősök között.

Draconire

Quote from: Fazék on 2008-03-07, 23:16:20
tudom hogy hülye önérzetes barom vagyok, de a vesztésnél már csak azt útálom jobban, ha valaki még jót is nevet rajtam. bocsi, de most elmentem filmet nézni

Volt valami miután kiléptem?

Fazék

Quote from: Draconire on 2008-03-07, 23:26:07
Quote from: Fazék on 2008-03-07, 23:16:20
tudom hogy hülye önérzetes barom vagyok, de a vesztésnél már csak azt útálom jobban, ha valaki még jót is nevet rajtam. bocsi, de most elmentem filmet nézni

Volt valami miután kiléptem?
semmi nem volt, csak egy ártatlan XD, ami mellett az emberek 99%-a simán ellép, vagy vele együtt nevet, de nekem ha ideges vagyok, nem jön jól a nevetés a túloldalról. ez van. ezért nézek inkább filmet. másokat és magamat se idegesítem így :)

Draconire

Quote from: Fazék on 2008-03-07, 23:37:42
semmi nem volt, csak egy ártatlan XD, ami mellett az emberek 99%-a simán ellép, vagy vele együtt nevet, de nekem ha ideges vagyok, nem jön jól a nevetés a túloldalról. ez van. ezért nézek inkább filmet. másokat és magamat se idegesítem így :)

Értem.
Hát ha ez megnyugtat, akkor az én egyetlen "hehe"-m egy kill után arra irányult, hogy Butchert itt sokan rossznak tartják, pedig nem az.^^

Fazék

Quote from: Draconire on 2008-03-07, 23:49:48
Quote from: Fazék on 2008-03-07, 23:37:42
semmi nem volt, csak egy ártatlan XD, ami mellett az emberek 99%-a simán ellép, vagy vele együtt nevet, de nekem ha ideges vagyok, nem jön jól a nevetés a túloldalról. ez van. ezért nézek inkább filmet. másokat és magamat se idegesítem így :)

Értem.
Hát ha ez megnyugtat, akkor az én egyetlen "hehe"-m egy kill után arra irányult, hogy Butchert itt sokan rossznak tartják, pedig nem az.^^
hát igen, tapasztaltam, hogy a jó kezekben mocsok egy hős :haha:
nem győztem dzsiggelni, hogy legyen köztünk egyéb creep és ne engem ránts magadhoz, de sokszor így se sikerült :)

Draconire

Dota most vagy később?

chilip


Zsiga


chilip

fatal errorral kidobott :P

Draconire

Quote from: chilip on 2008-03-08, 18:41:33
fatal errorral kidobott :P

Ahogy engem is, meg Zsigát is. :/

Ő most nem fog jönni, én meg újrarakom a war-t, mert nem ez az első eset. :ejj:

Zanador

Hm, igy lesz ma valami?
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Dreamcleaver

Megint fatal error mindenkinek. Itt valami nincs rendjén.  :ejj:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Megvan, Lanaya (akivel voltam) Meld képessége okozza ezt az ai pályákon. Remek, pedig kezdtem hozzászokni...

Zsiga

Vagyok. Szóljatok ha van szerver.

Zanador

Inditottam egyet, bár itt nincs meg az AI map nálam. Úgyhogy ez egyelőre inkább gyülekező, vagy igy marad.. majd kiderül.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Fazék

szóljatok, ha indulna új játék. (ha 5-10 percig nem reagálok, akkor kezdjétek el nélkülem, mert vmi jó filmet nézek)

chilip


Gregory

Most lett vége, sztem már van új kreálva :)

Draconire

#1914
Két jó meccs összejött a nap végére. :)
eredmény1
replay1

eredmény2
replay2

A Templar Assassin nem gyenge.^^

szerk:
Dreamcleaver, úgy vettem észre a meccsek alatt, hogy a -armort előbb számolja mint a sebzést.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bruce

#1916
Most próbálgatok pár új pályát, amit leszedtem, ha van valakinek kedve csatlakozni, akkor oké, de most nem dotázok.

Szerk: Ez nem tűnik rossznak :D Birkák a nyulak ellen... A hőssel irtod az ellenfél állatkáit - ők meg téged. Ha egyet leölsz, terem helyébe kettő - az ellenfél oldalán. 1v1-ben is aranyos, de tömegben az igazi :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Fazék

hmm senki sem online hamachi-n? ???

amúgy USTEAM/anime-ről nincs olyan, akit törölni lehetne, hogy Nakedape is beférjen? csak mert úgy láttam korábban mintha nem mindenkinél lenne rendszeresítve az USTEAM2/anime-ra történő belépés...

Draconire

Quote from: Fazék on 2008-03-09, 14:10:57
hmm senki sem online hamachi-n? ???

Chilip meg én fent vagyunk.

Fazék

Quote from: Draconire on 2008-03-09, 14:19:23
Quote from: Fazék on 2008-03-09, 14:10:57
hmm senki sem online hamachi-n? ???

Chilip meg én fent vagyunk.
USTEAM2/anime-n is? :)
kétlem, mivel nem vagytok rajta a felhasználók listáján. de 16 főig még be lehet jutni és még csak pont 14-en vagyunk USTEAM2-n