GTO (Great Teacher Onizuka)

Started by White SeeD, 2006-05-30, 12:53:23

Previous topic - Next topic

smash++

Quote from: Meske on 2007-02-17, 21:35:10
[spoiler]Az utolsó rész meg egy kicsit furcsa befejezéssel zárult, mert ha már annyira összenőtt a diákokkal, hogy hagyhatta ott őket? Meg mi a helyzet Fuyutsuki sensei-el, nem ment vissza érte?[/spoiler]
Felháborító igaz?!?! :comp:
Nekem sem tetszett a vége...Finoman röviden,szerintem egy baromság.

Prof. William

A mangájában van egy király rész ami sajkna nem került bele az animében. amikor maonjákneki hogy ha visszaér akkor még övé lehet a állás.

Ott van egy kép hogy az iskola előtt áll mögötte az összetört kamion, másfél tucat rohamrendőr próbálja lefogni, mögötte egy rendőri sorfal az ég meg televan elikopterekkel. :)

Hatalmas!

katz

Érdekességek az orosz vetítéssel kapcsolatban :)

"It isn't explicitly laid out, but this work is paedophilia propaganda. There's plenty of humour, so viewers may come to think that prostitution and theft are acceptable."
http://www.sankakucomplex.com/2008/12/10/russia-calls-gto-%E2%80%9Cpaedophilia-propaganda%E2%80%9D-demands-ban/

SaiyaGin

(Necro, stb.)
Már vagy 10 éve gondolkoztam azon, hogy egyszer el kellene kezdeni a sorozatot, de mindig volt egy másik (többnyire aktuális) anime, amelyik jobban érdekelt, és a 12 részes sztorikhoz hozzászokva a 43 rész is elég soknak tűnt, de nemrég végre nekiálltam.
Az első rész nagyon tetszett (az, ahogy Onizuka lerendezte az őt kirabolni akaró balekokat, eléggé sírva röhögős volt), de idővel (7 részt láttam eddig) elkezdett egyre jobban fárasztani a szereplők idiotizmusa, és egyre inkább az az érzésem támadt, hogy túl öreg vagyok én már ehhez a sorozathoz.
Mire számítsak, továbbra is lesznek szereplők, akik időnként komplett hülyét csinálnak magukból, vagy később jön majd más stílusú humor esetleg komolyabb történet is?

NLZ

Marad ez végig, keveri a komolyat az idiótasággal.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2016-11-29, 15:21:47
Marad ez végig, keveri a komolyat az idiótasággal.

Köszi!

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2016-11-29, 17:07:10
Quote from: NLZ on 2016-11-29, 15:21:47
Marad ez végig, keveri a komolyat az idiótasággal.

Köszi!

Jah, sajna végig megmarad ez a kanos szűz poén, ez az egész gyengéje.
Anno összességében azért elég magasra értékeltem, de lehet ilyen öreg fejjel már nem kötne le annyira. :)
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2016-11-29, 23:23:17
Anno összességében azért elég magasra értékeltem, de lehet ilyen öreg fejjel már nem kötne le annyira. :)

Ez ismerős, sok sorozatot én se úgy értékelnék manapság, mint ahogy azt 5-10 éve tettem.:)
Azt hiszem, keresek mellé egy másik sorozatot, és egyik nap az egyiket nézem, másnap pedig a másikat.