GTO (Great Teacher Onizuka)

Started by White SeeD, 2006-05-30, 12:53:23

Previous topic - Next topic

White SeeD

.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Itachi

Egyetértek.Én Uehara meg Kunio n is jókat röhögtem.Onizukan meg mindig.Nemcsak a tanárnövendékeknél kéne kötelezővé tenni....
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

smash++

Kezdem is szedni:).Hasonlit a goldenboy-ra?!ÁÁÁ.Akkor ez kell.Nemsokára jövök a véleménnyel(pár nap:D).

Necrid^

Egyedi anime.. én eddig 2x láttam végig.:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Necrid^ on 2006-05-30, 16:04:22
Egyedi anime.. én eddig 2x láttam végig.:)
szintén, és még legalább ennyiszer tervezem is :)

RE@L

Urumi Kanzaki FTW  :Kiraly:

Szerintem ezek a problémák annyira hétköznapiak hogy minden diák ezekkel nőtt fel, (fog) az egész annyi hogy japán környezetben vannak elhelyezve és a megoldások nem mindennapiak. Olyan Onizukásak :) Szerintem nem kell folytatás GTO-nak se több Live Action. GTO úgy jó ahogy van, és mint magam is ha több GTO-ra vágyik az ember olvassa el a mangát! Én még nemolvastam de mindenképpen meg fogom venni eredetiben mert GTO az GTO.
Háromszor egymás után?  :eek: 42*26 az durván már 22 óra plusz még 1x 47 perc. 3 napig nem aludtál folyamatosan és képernyőt bámultad?  :szemuveges:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

jettmoress

Nagyon jo a "story"  :jee:
RE@Lal tobbnyire eggyetertek, a szinte leghetkoznapibb problemak egyedi, copyrightolt Onizuka féle, megoldasat lathatjuk.
Igaz meg nem neztem vegig (36. resznel vagyok) de negyed ennyi resz eleg volt ahhoz hogy megszeresszem Onizukanak azt a ronda kepet  :haha:
Hihetetlen, meg ilyen animot nem lattam (igen, a Golden boy hasonlo volt csak ott kicsit "komolyabb" poenok voltak es tul rovid volt ahhoz hogy igazan a "szivemhez nojjon"), egyik pillanatban verenem a fejem a falba hogy milyen hue ( :wtf: :comp:) masik percben mar szinte a foldon vagyok a rohogestol ( :lul:  :lol: ) Jo anime, alig varom hogy hazaeressek tovabb nezni

[ adok ra 92% , csak azert mert neha tul rondara rajzoljak Onizukat, de amugy  :cool:)

RE@L

#7
Tényleg illúzióromboló az utolsó két rész, de mégis megmarad Onizukának... Hisz nyomatja a menőcsávót de azért mégiscsak Onizuka :) [spoiler] Maga módján búcsúzik az osztályától hisz ne feledjük el hogy az oktatáshoz az is hozzátartozik hogy egyszer bizony megszűnik ez az állapot a tanuló-tanár viszony. Nem mehet örökké. [/spoiler] Pont tegnap kezdtem el csak úgy újra Onizukát és eldöntöttem hogy folyamatosan amolyan Béres cseppekként fogom újra megnézni a nyár folyamán, hisz GTO 1 tipikus nyári anime.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

RE@L

#8
De GTO valahogy egyedi módon kellet hogy megoldja ezt hogy hű maradjon magához, [spoiler] és a jó tanárok sem maradnak örökké [/spoiler] de az tény hogy az alapján amit a sorozatban megtapasztalunk senki se ilyen végre számít:(

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

jettmoress

#9
nah pont az elobb fejeztem be az utolso reszt  :lul:
tok jo a vege csak az egyetlen dolog ami idegesit hogy (ezt is) uj fejeztek be hogy meg lehetne egy par evadot kesziteni (California Jr High School)  :ejj:
Az se volt rossz hogy [spoiler] "kopaszka" majdnem sirt Onizuka utan  :lol: de az a fo hogy Onizuka a vegeig az a kemeny csavo maradt aki volt elejetol kezdve  :whoah: [/spoiler]

Yakumo

#10
Még jó, hogy a Topic elején már tudjuk mi lesz a vége Spoiler nélkül.  :ejnye:

Edit: Spoiler activated.

RE@L

Minap olvastam wikipedia-n http://en.wikipedia.org/wiki/Great_Teacher_Onizuka hogy a manga után nem rögtön az anime sorozat következett hanem a 12-részes Live Action Drama és csak aztán az anime sorozat. A drama sorozatot még nem láttam, de igazán sok kedvem sincs hozzá az egész estés GTO film után, ahol csak 1 jó poén volt kb. :(

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Temari

Powwaa  :__devil: ez az egyik kedvenc animém 4X láttam...mindannyiszor végigröhögtem és Urumi rulZ :Kiraly:

RE@L

Quote from: White SeeD on 2006-06-19, 08:28:27
Hmm,van film? Honnan lehetne beszerezni?
Én annakidején letorrenteztem. Igaz nem ebből a torrentből: http://tracker.shockerz.net/details.php?id=16
de úgynéztem hogy ebben a nagy pakkban bennevan a film is!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

theBalrog

#14
Király anime.

Hát nemtom mennyire tipikusak ezek a problémák... Szerintem az osztály is méltó Onizuka-hoz. (Ahogy Yiraia mondja: "You need an eye for an eye"  :szemuveges: )

Kedvenc karakter (a kölykök közül, mert amúgy Onizuka viszi a pálmát): talán Kunio (olyan aranyos az oedipusz komplexusával  :__devil: ), de a többit is kedvelem...

[spoiler]
Volt még potenciál a sorozatban - a perverz matektanár story-fonala pl. még egyáltalán nincs lezárva...
[/spoiler]

Lazzaret

Honnan tudnám leszedni az anime opját végig?


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

#16
 :merci: pont ez kellett :D

Végigméztem... SAIKOU DESU!!! :haha: :muhahah: :rotfl: Ez egy isten anime :D A legjobb amit eddig láttam a maga stílusában :) 10-ből 1000 pont  :Kiraly:


www.arkangyalok.uw.hu

smash++

Én ma kezdtem el nézni habár már megvan egy ideje:(.A 8.résznél tartok.Nagyon-nagyon jó.Szerintem nagyon eredeti az egész.A grafika(rajzolás) kimondottan tetszik és a történet/ek tökéletes/ek.Csak azt sajnálom,hogy nem "olyan hosszú".Habár lehet,hogy ennyi pont elég lesz:D.Valahogy nagyon bejött az angol hang és egyáltalán nem bánom,hogy nem japán hang és angol felirat.Az én véleményem szerint jóra sikerült.Beleolvasgattam egy kicsit a hozzá szólásokba és már alig birom ki,hogy megtudjam mi lesz a vége.Most kivételesen nem olvasok bele a spoiler-ekbe:)
Kötelező anime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jee:(habár lehet én vagyok az egyedüli aki még nem látta :hehe:)

via_mala

Quote from: smash++ on 2006-08-21, 01:48:28
Valahogy nagyon bejött az angol hang és egyáltalán nem bánom,hogy nem japán hang és angol felirat.Az én véleményem szerint jóra sikerült.
A fentlévő OGM-es változatban benne van a japán hang is, erősen ajánlom, hogy inkább azzal nézzed. Én kb. 5 részt láttam belőle anno angolul, de sürgősen visszatértem a japán hangra.

Furcsa és örömteli, hogy egy ilyen régi animét, amit már én is jóval több, mint 2 éve láttam még most is ennyien néznek, és a többségnek még ráadásul új is.
Ebből is látszik, hogy igenis vannak örök klasszikusok, amiken nem nagyon fog az idő.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Nevl

Én kb 1.5 éve néztem meg, azóta kb még 3X :D Nálam mai napig top3
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

smash++

Először megnézem angoloul aztán majd jöhet a japán.Őszintén szólva nekem ez most így nagyon kényelmes :hehe:
Egy valami szúrja csak a szememet.Miért a sorozat férfi tagja szaladgálnak ruhátlanul:)(Vice P. és Onizuka...),vicces meg minden,de lányokkkal is megcsinálhatták volna 1szer-2szer:P.Egyedül csak ez a furcsa nekem benne [spoiler] pl amikor nem hitt az átokban aztán végülis oda jutott,hogy meztelenül ült az asztalon a szöszi csaj előtt és teli volt irkálva a teste,plusz még mondja a csaj kihagyott egy részt :appl:) [/spoiler]

Nevl

#21
Quote from: smash++ on 2006-08-21, 18:15:40
Először megnézem angoloul aztán majd jöhet a japán.Őszintén szólva nekem ez most így nagyon kényelmes :hehe:
Egy valami szúrja csak a szememet.Miért a sorozat férfi tagja szaladgálnak ruhátlanul:)(Vice P. és Onizuka...),vicces meg minden,de lányokkkal is megcsinálhatták volna 1szer-2szer:P.Egyedül csak ez a furcsa nekem benne [spoiler] pl amikor nem hitt az átokban aztán végülis oda jutott,hogy meztelenül ült az asztalon a szöszi csaj előtt és teli volt irkálva a teste,plusz még mondja a csaj kihagyott egy részt :appl:) [/spoiler]

Mert ez nem olyan anime... nincs benne fanservice meg egyebek :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

smash++

Nos végig néztem.Pff :Eztneked:.Inkább ne néztem volna meg az utolsó 5percet.De ez csak az én véleményem->
[spoiler] Nem értem,hogy hogyan sikerül nagyon-nagyon cool anime-nek ilyen véget csinálni.Vagyis teljesen az ellentétje annak amit láttam benne.Szó se volt arról,hogy Onizuka világjáróként akar tanitani,úgy volt hogy összejön Fujutsuki(nem tom hogy irják:P) vagy vmi ilyesmi,a haverjai is ott vannak,az outro-ban ő ült a teremben->én azt hittem hogy ez azt jelenti hogy abban a suliban öregszik meg és addig ott tanit és normálisan elbúcsúzik a diákoktól vagyis a diák ballag el!!
Ezek után az lett volna a min ha kijön egy-két plusz rész amint visszatér nem pedig azt a végére hogy mégnagyobb idióta punk-ok közé megy tanitani.Addig jó volt amíg a rendőrök elviszik és ahogyan a sorozatban is szokott lenni vki kihúzza a csávából pl az a tanár aki leszúrta magát bevall mindnet...áááá ez sehogyan sem jó.

Ezt utálom a legjobban az anime-kban nagyon kevés anime-nek lett olyan vége amilyet én szerettem volna vagy legalább közel olyan vége.Vagy velem van a hiba vagy az irók a fejükre esnek mire végeznek a történettel és teljesen félre irkálják a dolgokat :hehe: [/spoiler]

Nevl

Quote from: smash++ on 2006-08-22, 16:06:55
Nos végig néztem.Pff :Eztneked:.Inkább ne néztem volna meg az utolsó 5percet.De ez csak az én véleményem->
[spoiler] Nem értem,hogy hogyan sikerül nagyon-nagyon cool anime-nek ilyen véget csinálni.Vagyis teljesen az ellentétje annak amit láttam benne.Szó se volt arról,hogy Onizuka világjáróként akar tanitani,úgy volt hogy összejön Fujutsuki(nem tom hogy irják:P) vagy vmi ilyesmi,a haverjai is ott vannak,az outro-ban ő ült a teremben->én azt hittem hogy ez azt jelenti hogy abban a suliban öregszik meg és addig ott tanit és normálisan elbúcsúzik a diákoktól vagyis a diák ballag el!!
Ezek után az lett volna a min ha kijön egy-két plusz rész amint visszatér nem pedig azt a végére hogy mégnagyobb idióta punk-ok közé megy tanitani.Addig jó volt amíg a rendőrök elviszik és ahogyan a sorozatban is szokott lenni vki kihúzza a csávából pl az a tanár aki leszúrta magát bevall mindnet...áááá ez sehogyan sem jó.

Ezt utálom a legjobban az anime-kban nagyon kevés anime-nek lett olyan vége amilyet én szerettem volna vagy legalább közel olyan vége.Vagy velem van a hiba vagy az irók a fejükre esnek mire végeznek a történettel és teljesen félre irkálják a dolgokat :hehe: [/spoiler]

Nem tudom én egy ekkora idiótától ezt várnám el :D Egyébként az igazgató is megmondtam Fujutski channak, hogy vissza fog jönni, mert a lány itt van. Szal csak kicsit tovább kell gondolni atörténetet.
Én örülök neki, hogy nem folytatták, általában lelombozóak szoktak lenni a sequelek.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

smash++

Jaja!Ezért mondtam,hogy nem értem a végét hiszen nem ilyenre utaltak a sorozatban.Én biztos tovább gondolom.
Nem kell folytatás csak egy kis kiegészités 1-2rész :hehe: Nálam bezáeult a kör vagyis nem vagyok kiváncsi új karakterekre,csak egy nagy összeborulásra hehe vagy vmi ilyesmi.Szinte mindegyik karaktert kedvelem.

Elinditok egy ilyet kiváncsi vagyok lesz-e válasz.
Kinek melyik a kedvenc része/részei?Én még csak egyszer néztem,szóval lehet hogy több is lesz...

[spoiler] Az én kedvencem a kirándulás a végén.1:a csajok nagyon arik és Fujutski is tök jól nézett ki abban a ruhában amit sunyiban felpróbált+szőkén ahh,2 jó volt a hangulat mint egy nagy család,3 a környezet király volt,4 a kedvencem benne amikor Ohara-ék összejöttek.[/spoiler]

Nevl

Nekem mai napig az első rész a kedvencem, amikor a 2 idióta megpróbálja lehúzni, mert megnézte a csajok bugyiját :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

smash++

Quote from: Nevl on 2006-08-22, 18:02:59
Nekem mai napig az első rész a kedvencem, amikor a 2 idióta megpróbálja lehúzni, mert megnézte a csajok bugyiját :)

:appl::Nekem ez a rész annyit jelentett ez az anime valami,na végre!!!Ez már rosszul nem folytatódhat!Ezzel egyből elnyerte a tetszésemet.A legjobb kezdés amit valaha láttam.Amikor lazán belevágta a kezét... :whoah:

Hiei-sama

#27
Nem tudom ki tudott rola vagy ki nem,de ezt bekell majd szerezni http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4841
:D

Es az egyik csapat majd lehet meg is csinalja:

Young GTO

We have come across the raws for this great OAV, so we wanted to do this series, but then we found out Sentosha, a friendly group had plans to do this one as well, so we shared resources with them and soon they will release this great series!


Bar aki nem bir varni az elso ket resz rawja : http://bt.saiyaman.info/?search=young+gto&cat=0

yakin

kedvenc rész?
[spoiler]talán a seggszaglász feltűnése  :D [/spoiler]
ugyanakkor az egész sorozat egy nagy "jó rész", néhány kevésbé eltalált történettel, mint
[spoiler] a fuyutsuki visszatérése a régi iskolába, ahol eldöntötte, hogy tanár lesz. igazából ott zavart egyedül onizuka kissé "nagy arca". szerencsére megkapja a magáét: belelökik a vízbe  :appl:[/spoiler]
a sorozat vége meg tökéletes, legalább kirángatott a lustaságból, és arra sarkallt, hogy elképzeljek egy saját verziót a továbbiakra :)

Meske

Én most néztem meg ezt az animét, és bizony felkerült kedvenceim közé!! :)

Kedvenc karakter a diákok közül (mert amúgy természetesen Onizuka a kedvenc, ki is lehetne más! ;)): Yoshikawa, mert olyan szeretetre méltó, és már az első részektől kezdve Onizuka pártján van. A 39. rész után meg végképp a legkedvencebb diák lett ;)

Kedvenc rész: [spoiler]Amikor Fuyutsuki a mell-mérete miatt aggódik, s a végére teljesen átváltoztatja magát: szőke haj, kék szem stb... Hogy miért pont ez a kedvenc részem? Nem is tudom igazán, talán azért, mert olyan grtoeszk a kinézete szegény Fuyutsuki-nak, amikor ennyire mindent megváltoztat magán, aztán amikor a kirándulás kezdetén rá várnak, és megjelenik, olyan mint egy szellem a fakósága miatt...[/spoiler]

[spoiler]Az utolsó rész meg egy kicsit furcsa befejezéssel zárult, mert ha már annyira összenőtt a diákokkal, hogy hagyhatta ott őket? Meg mi a helyzet Fuyutsuki sensei-el, nem ment vissza érte?[/spoiler]

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.