Fórumba való regisztráció

Started by zsozso, 2003-06-18, 15:37:39

Previous topic - Next topic

zsozso

Láttam, hogy 1 csomó embernek vmi oknál fogva nemsikerül a regisztráció, szóval most itt 1 gyors leírás mit, hogy kel csinálni.

1,) Ráklikkelsz a regisztrációra
2,) Ráklikkelsz az Agree gombra
3,) Megadod a neved,jelszavad,emailcímed kitöltöd azokat az adatokat amelyeket fontosnak tartasz.
4,) Arra az emailcímre amit megadtál kapsz 1 levelet abban van az aktivizációs link erre feltétlen klikkelj rá mert különben nemleszel beregisztrálva.

Remélem mostmár menni fog.
Death is the only redemption

TurboK

Ez csak egy bug a fórumban. Nem küldi el a regisztrációs emailt. Mindenhol elõfordul.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

QuoteOriginally posted by TurboK
Ez csak egy bug a fórumban. Nem küldi el a regisztrációs emailt. Mindenhol elõfordul.

Elküldi csak a userek x%a nemnézi meg ...
Death is the only redemption

zsozso

QuoteOriginally posted by zsozso
Elküldi csak a userek x%a nemnézi meg ...

3 1másutáni ember nemképes aktivizálni a regisztrációját a fóumba ........
Most vagy nemmegy el a levél vagy ........
(Amennyiben 5 percen belül nemjön meg a levél ÍRJ  nekem.)
Death is the only redemption

Nexxuss

Köszi a reget zsozso. akkor amit írtam a cimoldalra akkor az storno :D . egyébként nekem sem küldött emailt!
Ja és akkor itt az IP címem: 213.222.153.25
köceeeeeeeeee

zsozso

QuoteOriginally posted by Nexxuss
Köszi a reget zsozso. akkor amit írtam a cimoldalra akkor az storno :D . egyébként nekem sem küldött emailt!
Ja és akkor itt az IP címem: 213.222.153.25
köceeeeeeeeee

Ilyenkor kell nekem szólni és már lehet is beírkálni :)
Death is the only redemption

enpet

A nevet meg lehet változtatni zsoszo? Ki szeretném törölni a 3010-et, de sehol nem találtam hol lehetne megcsinálni.
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

McDouglas

QuoteOriginally posted by enpet
A nevet meg lehet változtatni zsoszo? Ki szeretném törölni a 3010-et, de sehol nem találtam hol lehetne megcsinálni.

A nick, amit regisztralsz, az a kesobbiekben nem valtoztathato (altalad;)).

De kicsereltem neked. Ofkoz, a loginnal az enpet-et kell megadnod ezentul.
Kukorica Rox ^^

enpet

"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

anarchoid


McDouglas

QuoteOriginally posted by anarchoid
test

Ehhe ;)

Anarcs mester, vajh meik koreai filmbol vagta ossze avatarjat? :P
Kukorica Rox ^^

zsozso

Én ezt most nagyon nemértem...
Most tényleg minden 2ik ember olyan ......., hogy nemtud visszaküldeni 1 levelet/klikkelni linkre a levélben amivel beregisztralja a forum?
Ha nemmenne el a levél akkor senki nem regisztrálná be magát, de érdekes módon elég sok embernek sikerül ...
Magyarazzatok el nekem, hogy lehetne felhomályosítani az embereket, hogy értelmesen regisztráljanak?
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Én ezt most nagyon nemértem...
Most tényleg minden 2ik ember olyan ......., hogy nemtud visszaküldeni 1 levelet/klikkelni linkre a levélben amivel beregisztralja a forum?
Ha nemmenne el a levél akkor senki nem regisztrálná be magát, de érdekes módon elég sok embernek sikerül ...
Magyarazzatok el nekem, hogy lehetne felhomályosítani az embereket, hogy értelmesen regisztráljanak?
Zsozso, át tudod írni annak a levélnek a tartalmát, amit a forum elküld?
Mert akkor át kéne írnod, mert szerintem amint meglátták az angol szövegeket, már azt hitték, jó lett a reg... :rolleyes:

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Zsozso, át tudod írni annak a levélnek a tartalmát, amit a forum elküld?
Mert akkor át kéne írnod, mert szerintem amint meglátták az angol szövegeket, már azt hitték, jó lett a reg... :rolleyes:

CHRONOS

Hát nemtom én úgy gondoltam, hogy aki animet néz az ért angolul minimum alapszinten ...
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Hát nemtom én úgy gondoltam, hogy aki animet néz az ért angolul minimum alapszinten ...
Én is, dehát ezekszerint...:rolleyes:
Másik ok lehet, hogy el se olvassák...
Azt hiszik, hogy a levél csak jelzi, hogy sikeres lett a reg...
Vagy valami ilyesmi...
Igazából egy olyan embert kéne megkérdezni, aki nem tudta beregisztrálni magát...

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Én is, dehát ezekszerint...:rolleyes:
Másik ok lehet, hogy el se olvassák...
Azt hiszik, hogy a levél csak jelzi, hogy sikeres lett a reg...
Vagy valami ilyesmi...
Igazából egy olyan embert kéne megkérdezni, aki nem tudta beregisztrálni magát...

CHRONOS

Hátde baze miután kitöltöd a az adatokat ezt írja a forum:

Thank you for registering, $user. An email has been dispatched to $email with details on how to activate your account. Click here to return to where you were previously.

You will receive an email in your inbox. You MUST follow the link in that email before you can post on these forums. Until you do that, you will be told that you do not have permission to post.

Hát ha ez nem eléggé jo akkor nemtudom mi kéne...
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Hát ha ez nem eléggé jo akkor nemtudom mi kéne...
Én sem sajnos...:(

CHRONOS

Pharaoh

QuoteOriginally posted by zsozso
Hátde baze miután kitöltöd a az adatokat ezt írja a forum:

Thank you for registering, $user. An email has been dispatched to $email with details on how to activate your account. Click here to return to where you were previously.

You will receive an email in your inbox. You MUST follow the link in that email before you can post on these forums. Until you do that, you will be told that you do not have permission to post.

Hát ha ez nem eléggé jo akkor nemtudom mi kéne...

Lehet, hogy valaki ezt se olvssa vagy nem érti :confused:

Pharaoh

QuoteOriginally posted by McDouglas
Ehhe ;)

Anarcs mester, vajh meik koreai filmbol vagta ossze avatarjat? :P

Melyikbõl? Most nem ugrik be.

zsozso

Csinaltam a regisztrációhoz magyarítást, nézzetek meg, hogy nincs e benne hiba.
Death is the only redemption

TurboK

Nem lenne egyszerûbb lekapcsolni az emailes visszajelzést? Lehet hogy könnyebb visszaélni vele de ezzel a hellyel ugyse szemétkedne senki.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

QuoteOriginally posted by TurboK
Nem lenne egyszerûbb lekapcsolni az emailes visszajelzést? Lehet hogy könnyebb visszaélni vele de ezzel a hellyel ugyse szemétkedne senki.

Egyszerűbbnek 1xűbb, de elég 1 olyan ember aki "játékos" kedvében van ...
Death is the only redemption

TurboK

QuoteOriginally posted by zsozso
Egyszerűbbnek 1xűbb, de elég 1 olyan ember aki "játékos" kedvében van ...

Ebben az esetben IP ban a fórumról meg az FTPrõl. Meg híresztelése az esetnek mindenfelé hogy "szeretettel" kezeljék az adott illetõt.

Script nélkül amúgy sem tudnak elég balhét csinálni annyi idõ alatt hogy ne vedd észre.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

QuoteOriginally posted by TurboK
Ebben az esetben IP ban a fórumról meg az FTPrõl. Meg híresztelése az esetnek mindenfelé hogy "szeretettel" kezeljék az adott illetõt.

Script nélkül amúgy sem tudnak elég balhét csinálni annyi idõ alatt hogy ne vedd észre.

Erre csak 1 vmit mondok dinamikus ip
Death is the only redemption

TurboK

QuoteOriginally posted by zsozso
Erre csak 1 vmit mondok dinamikus ip

Vagy egy proxy.

De ha lenne errefelé ilyen "mokás kedvû ember" akkor már rég "akcióba lépett" volna.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Itachi

QuoteOriginally posted by TurboK
Vagy egy proxy.

De ha lenne errefelé ilyen "mokás kedvû ember" akkor már rég "akcióba lépett" volna.
Itt miről van szóóó???Mit értetek mókás kedvű ember alatt??????? :confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Bucser

A Problémám az, hogy nem vágom, hogyan tudnék saját avatart feltenni??? HA mégis fel tudok valahogy mekkora legyen a mérete? tulajdonságai még nincs lész mert amíg nem tudom hogyan kell feltölteni és hova addig bele sem kezdek:)) :_piszka:
Anime filmek(OVA-k is) Top5: GitS, Cowboy Bebop Movie, Grave of The fireflies, Macross Plus, Saber Marionette J Again,

Anime Sorozatok Top5: Berserk,Cowboy Bebop, Gundam Seed, GunGrave, Trigun :jee:

Chronos

Quote from: BucserA Problémám az, hogy nem vágom, hogyan tudnék saját avatart feltenni??? HA mégis fel tudok valahogy mekkora legyen a mérete? tulajdonságai még nincs lész mert amíg nem tudom hogyan kell feltölteni és hova addig bele sem kezdek:)) :_piszka:
Túl nagy az aláírásod, szedd ki kérlek...

CHRONOS

Cobra

Avatarváltás: User CP/Edit Avatar
Itt tudsz internetcímet megadni, vagy saját képet feltölteni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !