Main Menu

Heat Guy J

Started by chilip, 2006-06-13, 12:39:53

Previous topic - Next topic

chilip

Akik szerették a Cowboy Bebop-ot, azok szeretni fogják ezt is. Nagyon ütős kis anime.
Az anime Judoh-ban játszódik Daisuke Aurora és az android társa "J" körül. Meghalt a város vámpírja (a maffiafőnököt így hívják a városban), és a fia, Claire Leonelli tölti be a pozíciót. A történet nagy részében a főhős megpróbálja irányítás alatt tartani a bűnözést a városban, nehogy elszabaduljon az új vámpír.
FTP-n sajna nincs fent, de innen le lehet szedni: http://isohunt.com/dl.php?id=5740427
Ajánlott egyesével letölteni a részeket, mert nekem elég lassan jött. Az anime angol szinkronnal van itt fent felirat nélkül ( a szinkron kiváló). Sok sikert hozzá.  :jee:

chilip

Még vmi, akik részleteket akarnak belőle látni íme: http://www.heatguyj.com/

Hiei-sama

Quote from: chilip on 2006-06-13, 12:39:53
Akik szerették a Cowboy Bebop-ot, azok szeretni fogják ezt is. Nagyon ütős kis anime.
Az anime Judoh-ban játszódik Daisuke Aurora és az android társa "J" körül. Meghalt a város vámpírja (a maffiafőnököt így hívják a városban), és a fia, Claire Leonelli tölti be a pozíciót. A történet nagy részében a főhős megpróbálja irányítás alatt tartani a bűnözést a városban, nehogy elszabaduljon az új vámpír.
FTP-n sajna nincs fent, de innen le lehet szedni: http://isohunt.com/dl.php?id=5740427
Ajánlott egyesével letölteni a részeket, mert nekem elég lassan jött. Az anime angol szinkronnal van itt fent felirat nélkül ( a szinkron kiváló). Sok sikert hozzá.  :jee:


Nemtom en ahogy elnezem a fajlokat audio japan/angol + angol sub

Venom

Elkezdtem leszedni, de már most egy hét a minimum várakozási idő. Mindegy, idővel lejön. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Cobra

Én Boxtorrentsről szedtem a4e verziót, csak sajnos a 14. rész felirata hiányos. Ha valaki akarja tölteni Boxtorrentsről, akkor leszedem a torrentet és berakom seedelésre.
Egyébként nagyon jó a sorozat, én is pont a CB-hez hasonlítottam :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Project_2501

#5
Még csak a legelső részt sikerült megnéznem, de ugyanaz az érzés fogott el mint a hivatalos weboldal megnézésekor :

Izgalmasnak ígérkező történet, szépen megkomponált látványvilág, nagyon jól kidolgozott 3DCGI környezet és gépek... Viszont a karakterek megtervezésénél sajnos nagyon melléfogtak :ejj: Jobban mondva nem is mindegyiknél, viszont Daisuke Aurora (szőke habcsók frizura) és Kyoko Milchan karaktere olyan mintha egy évtizeddel lemaradt volna a környezetétől, Jay viszont nagyon is rendben van :confused: (az első rész alapján a többiekről még nem áll módomban nyilatkozni) Majdnem olyan dúrva a helyzet mint a Metropolis-nál, ott is ezzel rontották el az egészet (szubjektív vélemény), viszont ott legalább annyi szólt a mentségükre, hogy egy őskövület (1949) mangát vittek filmvászonra és a híres alkotó (Tezuka Osamu) emlékére csak keveset változtathattak a karaktereken. De hogy egy 2002-es animét, amiből ráadásul csak 2005-ben készült manga miért kellett ilyenre csinálni, arról halvány fogalmam sincs :wtf:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Cobra

#6
Ugyanaz a csapat csinálta, mint az Escaflowne-t, ezért annyira nem meglepő a design. Bár erősen szokni kell, de a történeten nem ront semmit a karakterek kinézete. Érdekes, hogy karakterben annyira nem, de kinézetben nagyon hasomlít egymásra több főszereplő a 2 sorozatból.
Hide and fear, Cobra Commander is here !