Nyár-Haverok-Buli-Nyaralás!!!

Started by Lazzaret, 2006-06-25, 23:26:17

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-08-10, 12:16:56
Na akkor most egy kis topic-élesztés (mivel épp aktuális):

Ki jön még Szigetre (vagy van, aki már ott van?)?

Hogy kezdjem a sort, megyek ma és kedden.


Ha Ill Nino-ék nem mondják le, akkor mentem volna, de így nem nagyon van olyan, ami érdekelne.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2006-08-10, 15:56:13Ha Ill Nino-ék nem mondják le, akkor mentem volna, de így nem nagyon van olyan, ami érdekelne.
same here.
Prodigy es Cradle erdekelt volna meg maximum, de az is ugy, hogy "ha ugyis kimegyek ma, megyek arra is". sajnalom ra naturban a penzt, mert ennyire nem szeretem egyiket se, hogy 6k-t kiadjak ertuk.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Helló arcok! Ki van kinn a SZIGET-en???? Mert pl én egész héten kint vagyok, és irtó jó szvsz. :whoah: :whoah: :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Raggie on 2006-08-12, 16:22:24
Helló arcok! Ki van kinn a SZIGET-en???? Mert pl én egész héten kint vagyok, és irtó jó szvsz. :whoah: :whoah: :whoah:
Nakedape kint van és lehet hogy unatkozik is, mert én idén cserben hagytam, szóval küldöm PM-ben a telefonszámát és ha gondolod elérheted :)

Raggie

Quote from: Fazék on 2006-08-12, 16:30:04
Nakedape kint van és lehet hogy unatkozik is, mert én idén cserben hagytam, szóval küldöm PM-ben a telefonszámát és ha gondolod elérheted :)
OK, köszi! :merci:

Ennyi? Hát mivan veletek emberek?? Nincs bennetek semmi buliéhség? Az egész USTEAM-ről csak egy ember van kinn a Szigeten?? :confused:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

nekem inkább annyi pinzem nincs...

s ha már itt tartunk merre voltál mikor ifitalálkozo volt...?? :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lazzaret

Sajna én sem jutottam ki pénz hiány miatt pedig a Prodigy koncertet szivesen megnéztem volna :(


www.arkangyalok.uw.hu

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie on 2006-08-12, 16:41:51
Ennyi? Hát mivan veletek emberek?? Nincs bennetek semmi buliéhség? Az egész USTEAM-ről csak egy ember van kinn a Szigeten?? :confused:
Olvass vissza pár postot :hehe:

Gyenge volt ahhoz a felhozatal, hogy idén is kint legyek egy hetet.

Még kedden kimegyek. Majd elrángatlak Living Colourra ;)

Raggie

Vili:Aham... értem. Öööö... izéé... én, hát nem is tom... éppen epret szedtem... :D :rolleyes:

Lazzaret: értem. Mondjuk még a Prodigy-ről nem késtél le, mert uccsó napon lesz(kedden). Még mindíg kijöhetsz napijeggyel! :rolleyes:

K_T: hát jah... a felhozatal nem olyan nagyon jó, de a Szigetben eddig sem a felhozatal számított igazán szvsz. A BULI a lényeg! :hopp:
Ha kinézel kedden mindenképpen találkozzunk! És ha már ennyire mondod akkor el is nézek veled arra a Living Colour-ra! ;)  :szemuveges:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie on 2006-08-13, 14:43:45
K_T: hát jah... a felhozatal nem olyan nagyon jó, de a Szigetben eddig sem a felhozatal számított igazán szvsz. A BULI a lényeg! :hopp:
Egyre drágább már ez a buli...  :_piszka:
És a felhozatal igenis számít :hehe:

Raggie

Én most vagyok először de nekem egyenlőre nagyon is megéri az élmény, mert nincs összehasonlítási alapom(mindenki azt mondja, h egyre szarabb a Sziget) és még nem voltam ekkora nagy szabású fesztiválon. És pont ezért nekem még inkább a buli a lényeg! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Én pedig most vagyok... hanyadszorra is?
2000, ... 2006 = hetedszerre :hehe:
Még mindig buli, csak már nem ugyanolyan, mint régen...

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-08-15, 03:07:00
Én pedig most vagyok... hanyadszorra is?
2000, ... 2006 = hetedszerre :hehe:
Még mindig buli, csak már nem ugyanolyan, mint régen...
én meg azt hiszem (~)9 év után most hagytam ki először teljesen
eleinte csak kimentem pár napra, majd (~)4-5 évig egész hétre, majd talán az utóbbi 1-2 évben már csak 2-3 napra, ebben az évben meg már nem is igazán érdekelt ennyiért.

mondjuk ha lett volna jó ivótársaság, akkor kinéztem volna, csak idén mindenki visszamondta az ismerősi körből, mindenki pont most utazott el...

mondjuk ha lett volna eszem, akkor körbeérdeklődöm itt előtte... :rolleyes:

Ramiz

Rohadt haverom most küldte az SMS-t a Gathering koncertról, hogy van közös fényképe az Istennővel, sőt még aláírása is!
Fazék, asszem te is úgy vagy ezzel, mint én: már nem érdekel annyira a tolongás meg a sok ember része a Szigetnek, de a Gathering koncerten nagyon szívesen ott lettem volna... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Még nem késő ;)

Van még mára is program:
Living Colour
Iggy
Prodigy
Morbid Angel
Gogol Bordello
Akela
a jobbak közül most hirtelen ennyi jut eszembe...
Én megyek
Raggie is kint lesz
Dragon még gondolkozik rajta - vagy már nem?
Shiroit is talán még rá lehet beszélni
Lazzaret is gondolkodott rajta
Szóval ja, itt is körbeérdeklődhetsz még ;)

Fazék

#45
Quote from: Ramiz on 2006-08-15, 03:30:08Fazék, asszem te is úgy vagy ezzel, mint én: már nem érdekel annyira a tolongás meg a sok ember része a Szigetnek, de a Gathering koncerten nagyon szívesen ott lettem volna... :)
igen, egész jól összefoglaltad :)

@Kuroi Tenshi
eredetileg szerdát és hétfőt terveztem be kimenetelre, a mai napról csak a Prodigy, akikről ki merem jelenteni, hogy ismerem a zenéjüket, de különösebben nem érdekelnek ők se (már csak azért se, mert pár évvel ezelőtt lazán visszamondták a szereplésüket, "mert megtehetik")
szóval köszönöm a lehetőséget, de a mai napot már kihagyom. majd talán jövőre, jobban fölkészülök és itt is körbeérdeklődök előtte :)

az utolsó napokat meg már csak azért is útálom, mert ilyenkorra már mindenből kifogynak, 3-4 pultot is be kell járnia az embernek, mire talál tisztességes minőségű alkoholt  :ejj: :D

Ramiz

Quote from: Fazék on 2006-08-15, 04:41:16
az utolsó napokat meg már csak azért is útálom, mert ilyenkorra már mindenből kifogynak, 3-4 pultot is be kell járnia az embernek, mire talál tisztességes minőségű alkoholt  :ejj: :D
+ a hangszint nagyon magas, mert aki kint volt végig, az már alig hall
+ minden le van harcolva, WC-k, büfék stb.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2006-08-15, 04:41:16
(már csak azért se, mert pár évvel ezelőtt lazán visszamondták a szereplésüket, "mert megtehetik")
Tényleg? Elég szánalmas.
Ennél már csak a Scissors Sisters volt szánalmasabb tavaly, ők azért mondták le, mert másnap DVD-forgatás lett volna, és ha megtartják, túl fáradtak lettek volna :rolleyes: mondjuk nem mintha érdekelne is a zenéjük, de ők még akkor (se) voltak valami híres együttes.

Erre egy zenész fórumról jut eszembe egy srác, aki koncert előtti napon eltörte a kezét - és mégis elment és játszott. Ilyen egy igazi zenész.

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-08-15, 14:54:55
Quote from: Fazék on 2006-08-15, 04:41:16
(már csak azért se, mert pár évvel ezelőtt lazán visszamondták a szereplésüket, "mert megtehetik")
Tényleg? Elég szánalmas.
Gerendai Károllyal interjú részlet:
QuoteMelyik eddigi sztárral volt a legkellemetlenebb élményetek? Mi történt? [jl picare]
- A legkellemetlenebb az volt, amikor a Prodigy 1998-ban három nappal a koncert előtt lemondta a bulit, de hisztis sztárokból is volt már jónéhány.

szóval nagy öröm volt anno...
vszleg úgy érezték nem elég nagy fesztivál nekik..

Kuroi Tenshi

Na akkor ma szigetre senki többet harmadszor?
Lassan én is indulok, még befejezem az ebédem.

Pirula

Quote from: Fazék on 2006-08-15, 04:41:16
eredetileg szerdát és hétfőt terveztem be kimenetelre, a mai napról csak a Prodigy, akikről ki merem jelenteni, hogy ismerem a zenéjüket, de különösebben nem érdekelnek ők se (már csak azért se, mert pár évvel ezelőtt lazán visszamondták a szereplésüket, "mert megtehetik")
Ide a rozsdás bökőt hogy idén megint előadják ezt. Már hallok pletykákat szállingózni.

Ramiz

Oké, rozsdás bökőt, de ne neked, hanem beléjük. A lusta zenészek nem is zenészek.x
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Geh, most derült ki, hogy az ismerősöm jajveszékelése arra vonatkozott, hogy SZÁMÁRA marad el a Prodigy, mert nem tud felmenni Pestre.
Játszik itt az életemmel...

Ramiz

:lol: :lol: :lol:
Mindegy, a múltkoriért is megérdemlik... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Öregem!

Nem tudjátok, mit hagytatok ki!
Living Color nagyon jó volt
Iggy nagy bulit csapott
Prodigy volt, de alulmúlta a várakozásaimat (gány hangosítás, meg a nigger csávesz nem volt valami lelkes)
Morbid Angel is volt, de a hangzás ugyancsak el volt szúrva

De ami a legnagyobbat ütött:
Gogol Bordello!!!!  :whoah:  :Kiraly:

Besz@rás. Kibeb@szott jó volt :whoah:
Feelingben még talán a tavalyi Fishbone koncertet is überelte, pedig az is egy marha nagy buli volt.
Nem szeretem a pogót, meg nehéz engem fellelkesíteni annyira, hogy bent ugráljak - de most nem tudtam ellenállni :D
Meg az egész (tömött) sátor ott ugrált  :hopp:
Ez állat volt  :jee:

Szerencsétekre jönni fognak még valamikor - mondták is a végén, meg azért látszott, hogy ők is élvezik; miután visszatapsoltuk őket, játszottak még nem egy, nem kettő, hanem öt vagy hat számot!  :D Simán fél órával túllépték az időkeretet  :rotfl:
Naszóval mégegyszer ne hagyjátok ki!

Pirula

SZIN-re valaki? Én már holnaputántól ott fogok lebzselni.

TurboK

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-08-15, 14:54:55
Ennél már csak a Scissors Sisters volt szánalmasabb tavaly, ők azért mondták le, mert másnap DVD-forgatás lett volna, és ha megtartják, túl fáradtak lettek volna :rolleyes: mondjuk nem mintha érdekelne is a zenéjük, de ők még akkor (se) voltak valami híres együttes.
A poén az hogy a koncertjük egy rakás kaki volt. Talán tavaly hangulatosabb koncertet tudtak volna összehozni.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Raggie

Quote from: Pirula on 2006-08-21, 22:37:48
SZIN-re valaki? Én már holnaputántól ott fogok lebzselni.
Nemtom, de mi péntektől vasárnapig Manu kollégánál leszünk, aki Szegeden lakik... hmm... esetleg összefuthatunk majd! ;) :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Jah... drága lenne a beugró, de ha te kiugrasz egy sörre valahova, összefuthatnánk. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

j
Quote from: Ramiz on 2006-08-23, 12:01:28
Jah... drága lenne a beugró, de ha te kiugrasz egy sörre valahova, összefuthatnánk. :)
Lehet az több is sztem! ;) :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"