Nyár-Haverok-Buli-Nyaralás!!!

Started by Lazzaret, 2006-06-25, 23:26:17

Previous topic - Next topic

Pirula

Quote from: Raggie on 2006-08-23, 14:51:52
j
Quote from: Ramiz on 2006-08-23, 12:01:28
Jah... drága lenne a beugró, de ha te kiugrasz egy sörre valahova, összefuthatnánk. :)
Lehet az több is sztem! ;) :rolleyes:
Vagy csak egy hosszú séta esetleg?  :haha:

Raggie

Quote from: Pirula on 2006-08-27, 18:37:08
Vagy csak egy hosszú séta esetleg?  :haha:
:lul: :lul: :lul:
(bár ne feledd el, h nekünk volt ott több sör is :D :rolleyes: )
(te meg gazdagabb lettél egy jó viccel! :rotfl: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Pirula on 2006-08-27, 18:37:08
Vagy csak egy hosszú séta esetleg?  :haha:
Legközelebb ne hagyd a barátnődet türelmetlenkedni és ne legyél ilyen koki, akkor tudunk sörözni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

A "koki"-n kívül mindent értek. :D Még nem derült ki hogy mikor és pontosan milyen időközönként fogok Pestre mászkálni, de majd lezsírozzuk még a dolgokat.

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Andicilin

Tavaly voltam Hegyalján, de idén sajnos tuti nem megyek. Jó nomád  volt az ott az élet! :D Hát nem tudom, valószínűleg párszor elnézek a ZP-be meg néhány ilyen nyári szórakozóhelyre és SP-koncertre. Igaz, hogy nem az én korosztályomnak szól és ha 16 éves lennék akkor se nekem szólna, de a poén kedvéért muszáj.  :haha:
"Csúcs ez az érzés, de csak annak, aki az, ami!"

kada

Quote from: Andicilin on 2011-06-03, 01:15:19
Tavaly voltam Hegyalján, de idén sajnos tuti nem megyek. Jó nomád  volt az ott az élet! :D Hát nem tudom, valószínűleg párszor elnézek a ZP-be meg néhány ilyen nyári szórakozóhelyre és SP-koncertre. Igaz, hogy nem az én korosztályomnak szól és ha 16 éves lennék akkor se nekem szólna, de a poén kedvéért muszáj.  :haha:
Holy Theadnecro, Batman!
És amilyen trollok vannak erre, ha "félnél" egyedül menni, biztos van kit bepalizni :D

Kuroi Tenshi

Quote from: kada on 2011-06-03, 01:29:31
Holy Theadnecro, Batman!

Te csak nem Rounin újabb sokadregje vagy? :angyali:

Quote from: Andicilin on 2011-06-03, 01:15:19


Már nem is emlékeztem, hogy van itt ilyen topic.
Mostanában inkább ez van használatban.
Idén végig tervezem látogatni Voltot, Hegyalját és Szigetet.

Nakedape

ha már jön a nyár

http://sun-believable.tumblr.com/

mondjuk 14+ ?  és főleg xy kromoszómával
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution