Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: Xzone on 2008-05-16, 02:54:00
Azért ez elég brutál egy böngészőben:

http://www.hobnox.com/index.1056.en.html

Szép.  :cool:
Bár fogalmam sincs, mit csinálnak ezek a dobozok, de minden elismerésem a komplexitásért.

motifator

Maga a program, meg amit csinál, nem nagy újdonság. Az, hogy mindezt flashben, na az már szép.
Nem értek a flashhez, de azért ez elég jól mutatja, hogy gyakorlatilag bármit meg lehet vele csinálni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Fazék



Próféta


kikuchiyo

News flash: A Burj Dubai nevű épülő felhőkarcoló elérte a 649 m-es magasságot, ezzel ez a valaha épített legmagasabb ember alkotta ojjettum.

Képek róla

Csak azt nem tudom, hogy ha elfogy az olajuk pár évtizeden belül, akkor mit fognak csinálni ezzel a sok üvegpalotával?
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-21, 00:58:23Csak azt nem tudom, hogy ha elfogy az olajuk pár évtizeden belül, akkor mit fognak csinálni ezzel a sok üvegpalotával?
Lakni benne?

motifator

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-21, 00:58:23
Csak azt nem tudom, hogy ha elfogy az olajuk pár évtizeden belül, akkor mit fognak csinálni ezzel a sok üvegpalotával?
Pont azért csinálják, hogy amíg még van lóvé, üdülőparadicsommá változtassák Dubait, hogy mire elfogy az olaj, a az addigra felfutott luxusturizmus hozzon elég pénzt.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2008-05-21, 01:15:32
Quote from: kikuchiyo on 2008-05-21, 00:58:23Csak azt nem tudom, hogy ha elfogy az olajuk pár évtizeden belül, akkor mit fognak csinálni ezzel a sok üvegpalotával?
Lakni benne?
Mivel fogják hajtani a légkondit és a lifteket, ha áram se lesz?
Nem szívesen másznék fel 140 emeletet csak azért, hogy aztán 50 fokban aszalódjak.

A turizmus sem hiszem, hogy hosszú távon fenn tudná tartani azt az infrastruktúrát, amit kiépítettek.

Az egész gazdaságuk (szó szerint is) homokra épült.
Failure is the default option

Dreamcleaver

Most lehet én vagyok nagyon parás, de engem semmi pénzért nem lehetne felráncigálni egy ilyen magas üvegpalota felső szintjeire, akármilyen biztonságos is...(ez persze csak szófordulat, azért egy elég magas összeg fejében igen :D)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-21, 01:27:37Mivel fogják hajtani a légkondit és a lifteket, ha áram se lesz?
Nem szívesen másznék fel 140 emeletet csak azért, hogy aztán 50 fokban aszalódjak.
Nekünk magyaroknak se nagyon van olajunk, de mégis van áram, és üzemelnek a liftek és a légkondik. Csak azon múlik, hogy ki tudnak-e építeni egy fenntartható gazdaságot; nem is kell annyira jövedelmezőt, mint most van nekik.

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-21, 00:58:23
News flash: A Burj Dubai nevű épülő felhőkarcoló elérte a 649 m-es magasságot, ezzel ez a valaha épített legmagasabb ember alkotta ojjettum.

Képek róla

Csak azt nem tudom, hogy ha elfogy az olajuk pár évtizeden belül, akkor mit fognak csinálni ezzel a sok üvegpalotával?

Majd szívesen megnéznék egy videót, ahogy az első jelentősebb
földrengéssel találkozik. Talán a fotókat készítő arab őslakos,
valami Imre Solt nevezetű készíthetne róla videókat. Vagy az
amcsik repcsit vezetnek bele? Ez már nagyobb darab, ezt még
könnyebb lesz eltalálni.
Én azt sem tudom, hogy már most mit fognak kezdeni ekkora
e-pénisz épülettel. Jó, jó, biztos magas és jó onnan a kilátás, de
mire elkészül, a közlekedés még tovább drágul és a turisták csak
a kilátásért nem biztos hogy odamennének, mert ezen kívül csak
homok van ott és hőség.

Ramiz

ITT: a magyarok sajnálják és féltik a szegény, elveszett, elbaszott gazdaságú dubaiakat...
(Ez nem inkább a nagyon lolba kéne?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

ITT: tipikus magyar hozzáállás. "Nehogymá az télleg jó nekik, úgyis szar lesz, mert..."

Próféta

Mimikri, avagy találd meg a hüllőt a képen.
Senki se fog téglát székelni tőle, de azért elég szép feladvány.

Xzone

Quote from: Próféta on 2008-05-24, 02:33:36
Mimikri, avagy találd meg a hüllőt a képen.
Senki se fog téglát székelni tőle, de azért elég szép feladvány.

Ez most az, vagy csak én képzelem oda?

[spoiler][/spoiler]

Próféta

Quote from: Xzone on 2008-05-24, 02:53:06
Ez most az[...]?
Nyert.
Itt van amúgy az eredeti természetfotós által készített "megoldókulcs".

kikuchiyo

Failure is the default option


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Próféta on 2008-05-27, 12:22:46
Quote from: kikuchiyo on 2008-05-27, 11:28:50
Unusual penetrating brain injuries   :he: :zomg:
Related
az első még so-so, de a második egyszerűen gusztustalan... most képzeld el, hogy egy ilyen odajön, és elkezd veled beszélni... én tuti frásztkapnék... remélem amikor az utcára megy, akkor takarja valamivel. Egyrészt így kevesebben bámulják meg, nem akadnak ki annyian, és kisebb az esélye, hogy valami szennyeződést is összeszed... (és nem, nem akarok belegondolni, hogy milyen, amikor mossa....*blöergh* )



Ramiz

Nem értem, ennek a videónak mi értelme így, rá kellett volna mosni a valódi látványt, hogy lássuk, hogy ugyanaz-e...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

ez tény, de még ha csak marhára hasonlít, akkor is nagy teljesítmény. A többségünkben szerintem a türelem sincs meg, hogy ennyit szöszöljünk vele, nemhogy az, hogy ennyire részletesen le tudjuk rajzolni, amit láttunk.

Bishop

Rá lehet mondani hogy Fake vagy hogy nem pontos, de így megvan a várázsa hogy igaz. Ha meg igaz akkor le a kalappal

minuszmiki

Quote from: Bishop on 2008-05-27, 22:28:20
Rá lehet mondani hogy Fake vagy hogy nem pontos, de így megvan a várázsa hogy igaz. Ha meg igaz akkor le a kalappal
Le a kalappal, ügyes kis autista.


Próféta

A Tokyós fickó nagyon tud.
A robotikát meg szeressük, mint mindig.  :cool:

Zsiga

Ezek jobban táncolnak: http://www.youtube.com/watch?v=9vwZ5FQEUFg :D
Btw. dobjunk már össze 166k USD-t, annyiért lehet egy évre bérelni egy ilyen ASIMO-t. :angyali: