Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: NLZ on 2009-09-08, 21:23:01
Quote from: Fazék on 2009-09-08, 21:17:46
http://inforadio.hu/hir/belfold/hir-302033

[spoiler]it's one hell of a commute for some murder and raep...[/spoiler]
Nem is tudtam, hogy a Rebisznek van dél-afrikai kirendeltsége. :D
nem kirendeltség, ez országon belül van, belföld rovat..nézd meg, (kiskunságnél balra aztán ott van dél afrika egy fa mögött)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Quote from: Nakedape on 2009-09-08, 21:31:59
Quote from: NLZ on 2009-09-08, 21:23:01
Quote from: Fazék on 2009-09-08, 21:17:46
http://inforadio.hu/hir/belfold/hir-302033

[spoiler]it's one hell of a commute for some murder and raep...[/spoiler]
Nem is tudtam, hogy a Rebisznek van dél-afrikai kirendeltsége. :D
nem kirendeltség, ez országon belül van, belföld rovat..nézd meg, (kiskunságnél balra aztán ott van dél afrika egy fa mögött)
Ohh, tényleg, kösz a figyelmeztetést. :)
[reserved]


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Zsiga on 2009-09-14, 14:06:25
Ground Zero II
hehe.. ez jó játék. Szóval mikor kezdünk el atomtölteteket gyüjteni mi is? :D

Zen

Quote from: Lythis on 2009-09-14, 14:46:43
Quote from: Zsiga on 2009-09-14, 14:06:25
Ground Zero II
hehe.. ez jó játék. Szóval mikor kezdünk el atomtölteteket gyüjteni mi is? :D
Amint olajat találsz a kerted alatt. Nálunk sajna nincs. :(
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2009-09-14, 14:51:15
Quote from: Lythis on 2009-09-14, 14:46:43
Quote from: Zsiga on 2009-09-14, 14:06:25
Ground Zero II
hehe.. ez jó játék. Szóval mikor kezdünk el atomtölteteket gyüjteni mi is? :D
Amint olajat találsz a kerted alatt. Nálunk sajna nincs. :(
öhm... az utcán vannak ilyen érdekes, különböző színű kerekes fémdobozok, amikben az emberek néha gurulgatnak. Jól megalapozott sejtéseim szerint ezen dobozokban rejtett olajkészletek találhatóak. Az számít?

Xzone

The Baader-Meinhof Phenomenon

Végre tudom, mi a neve. És holnap olvasni fogom még vagy három másik helyen...

Én

Már azt hittem valami punk faszság lesz



Ramiz

#2233
Gyönyörű, gyönyörű, gyönyörű nyálcsorgatós oldal. Magam sem tudom, konkrétan miért, de kikuchiyonak és Prófétának küldöm. A magu(n)kfajta oldfag-eknek bizony keményen megindul a nyálelválasztása az ilyesmire... :D Istenem, az a rentegeg eldugott antikváriumokban, roskadozó, poros könyvespolcok előtt térdelve eltöltött óra!... markomban a heti ebédpénzemmel... de már nem sokáig... :o :Kiraly:




edit: NOTE TO SELF - lefekvés előtt TILOS bármi érdekes szókapcsolatot beírni a google-ba... mert ilyen helyekre juthat el az ember:

http://www.projectrho.com/rocket/rocket3ax.html

görgessetek a 3d sakkig... Big Bang Theory, anyone? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

ok mar latom mit fogok nezegetni este :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


LiaLia

Quote from: Damnatus on 2009-09-16, 23:39:32
Quote from: LiaLia on 2009-09-16, 22:10:22
Vörösök Napja
A vörös haj a kedvencem! :P
Világszerte egyre kevesebben vannak a született vörös és a született szőke hajúak, úgyhogy igencsak érdemes róluk megemlékezni :smile:

Lythis

Quote from: LiaLia on 2009-09-18, 23:20:30
Quote from: Damnatus on 2009-09-16, 23:39:32
Quote from: LiaLia on 2009-09-16, 22:10:22
Vörösök Napja
A vörös haj a kedvencem! :P
Világszerte egyre kevesebben vannak a született vörös és a született szőke hajúak, úgyhogy igencsak érdemes róluk megemlékezni :smile:
LIES (én is született szőke voltam)

NLZ

Sokan születnek szőkén, aztán kb 10 évesen besötétül a hajuk. Nekem is ez volt.
[reserved]

Kuroi Tenshi

Me three. Kiskoromban az a nagyon világos, szinte fehér
szőke voltam, majd idővel besötétült a hajam, egyetem
elejére már szinte feketés barna lett. De érdekes módon,
ha sok nap éri (vagy éri nap egyáltalán), akkor még vissza-
vált világosbarna/aranybarna/sötétszőke árnyalatra.
Ismerősök már a hajszínemről ránézésre mondják, hogy
"mi van, idén sem voltál napon?"

Moha

Quote from: NLZ on 2009-09-19, 01:43:02
Sokan születnek szőkén, aztán kb 10 évesen besötétül a hajuk. Nekem is ez volt.
Húgom meg totál fekete hajjal született, aztán kiszőkült. Most meg olyan sötétszőke. :)

Én

Nekem változatlanul sötétbarna, régi képek alapján

Zsiga

Én meg szőke voltam és az is maradtam. Bár jobban szeretem a nagyonvilágosbarna megfogalmazást... :D

pet

nekem eredetileg sötétbarna volt, és év vége felé már az osztálytársaim kérdezték, hogy festve van e, mert a töve nagyon sötét volt, a többi része világos barna, és volt benne egy kis vörös beütés. a nap tényleg kiszívhatja a haj színét :)

Lythis

A nap is, meg a medence is, szóval ha rendszeresen úszol simán kiszőkít az is.

Én

Quote from: pet on 2009-09-19, 22:09:06
nekem eredetileg sötétbarna volt, és év vége felé már az osztálytársaim kérdezték, hogy festve van e, mert a töve nagyon sötét volt, a többi része világos barna, és volt benne egy kis vörös beütés. a nap tényleg kiszívhatja a haj színét :)
de te be is festetted egyszer nem? :D mintha lett volna egy chronicles of failure post belőle...

Darkstar

Én abszolút "tejföl"szőke voltam, most sötétbarna a hajam, szőke csíkokkal (+ nemsokára lehet megint fehér lesz egy ideig :D).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Loknisvilagosszoke voltam, most sotetbarna... kiveve hogy festetem, mert mar untam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Failure is the default option

LiaLia

Quote from: Lythis on 2009-09-19, 01:41:24
Quote from: LiaLia on 2009-09-18, 23:20:30
Világszerte egyre kevesebben vannak a született vörös és a született szőke hajúak, úgyhogy igencsak érdemes róluk megemlékezni :smile:
LIES (én is született szőke voltam)
:D az, hogy szőkének születtél, megmásíthatatlan és kétségbevonhatatlan bizonyítéka annak, hogy a született szőkék még nem haltak ki  :cool:
De akkor is egyre kevesebben vannak évtizedes viszonyokban a szőkék. Eleve arányaiban több a barna hajú-szemű, ráadásul dominánsan öröklődő a barna a szőke-vörös hajjal, kék szemmel szemben.  :smile: