Main Menu

.Hack sorozatok

Started by Azuri, 2006-07-06, 23:10:28

Previous topic - Next topic

Azuri

Nah akkor én ahogy nézem a fórumot nagy szomorral látom, hogy legtöbben csak a .hack//Sign-et ismeritek^^ (és annak plusz részeit) :D
Pedig azért van annak más évadja is.

Mindenkinek nagyon tudom ajánlani a .Hack//legend of Twilight-tot mert az hangulatilag naagyon ott van^^ (csak kár hogy a 6. résztől már másról szól mint a manga)
És a most futó .hack//Root sorit ami aztán izgalmasnak mondható és arinak (hála Taby-nak) Vki lenne olyan kedves hogy föltöltené ftp-re a Root 01. verzióját AVi-ban?

Igazából nem tudok rossz szót mondani a hack-re.
Viszont vki megmondaná hogy a Duskot honnan tudom letölteni Avi-ban és lehetőleg Direct linkről?

Tessék élni! És minden .hack fan írjon!!!
De azért kezdetnbek: Nektek ki a kedvenc szereplőtök? (Így minden .hack soriból)
Mert nekem Haseo, Tabby (roots) Shugo, Rena, Mireille(Dusk), Subaru, Mimiru (Sign) Na és Gardenia!!! :D

chilip

A Legend of Twilight-ot honnan lehet leszedni?

Hiei-sama

Quote from: chilip on 2006-07-06, 23:21:49
A Legend of Twilight-ot honnan lehet leszedni?


Ugyan ezt kerdezte o is: "Viszont vki megmondaná hogy a Duskot honnan tudom letölteni Avi-ban és lehetőleg Direct linkről?" De semmi gond...

Velemenyem az egesz hack-rol kihagyhato sorozat,unalmas sztem.Nekem nem jott be.

Azuri

#3
Akkor te még nem láttál igazán jó hack sorozatot. Pl. a Dusk nagyon poénos és izgi is (a vége fele), de nincsenek benne fél órás monológok^^ amiket a Sign-be én abszurd nem bírtam^^
A Root-ba is történik valami és nekem így első ránézésre az OST-előlapjától jött meg a kedvem hozzá (de ez titok :D)
http://www.dothackers.net/roots_ostbig.jpg

És hogy az igazat megvaljam naagyon jó! És ezt nem csak úgy mondom. Szegény Haseo-t egy párszor jól megverik.
De azért hogy bizonyítsam eme 2 évad királyságát  :D Majd kilinkelem az AMV-imet^^

ReLax18

Nemrég néztem meg a Legend of the Twilight Bracelet-et, és igazából nem erre vártam. Ez a kicsit bugyuta, de aztán a vége felé megkomolyodik történet annyira nem jött be. Bár maga a SIGN se volt valami hűdefasza, de annak meg volt az oka rá. A Roots-ot meg még nem nézem, csak a kistesóm volt olyan elvetemült, hogy leszedte az eddig megjelent összes részt, és sajna egy párszor belenéztem. Amit láttam belőle (az a nagyon minimális) nagyon emlékeztet a SIGN-ra csak ebben több az akció...
Majd talán egyszer megnézem...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Draconire

#5
Én eddig a Sign-ot láttam csak, és be kell valljam ha nem olyan lett volna a zenéje amilyen nem nézem végig.
Nem gondoltam volna hogy egyszer csak a zene miatt nézek végig egy sorozatot, de ennél az volt a helyzet. Egyszerűen magával ragadó az amilyen nagy szerep jut a különféle párbeszédek illetve a harcok alatt a zenének.
Végülis nem rossz sorozat, csak túl lassú.

Quote from: Hiei-sama on 2006-07-07, 00:04:16
Quote from: chilip on 2006-07-06, 23:21:49
A Legend of Twilight-ot honnan lehet leszedni?

Ugyan ezt kerdezte o is: "Viszont vki megmondaná hogy a Duskot honnan tudom letölteni Avi-ban és lehetőleg Direct linkről?" De semmi gond...
Ha jól értelmezem akkor neki elég a torrent is, tehát nem ugyanazt kérdezte.
Azt meg googleval megkereshette volna, de ha már itt vagyok akkor tessék ^^

Azuri

#6
Kicsit több az akció? Szerintem sokkal több^^ Ha olyan szempontból nézzük most elvetettük egy kicsit ezt a vírus elméletet és Kite karakterét mint gonoszt állítottuk be^^ [nagyon tetszik hogy a játékban (a G.U.-ban) olyan feelingje és mozgása van mintha élőhalott lenne^^]
Mindenesetre a mangája sem elhanyagolni való olvasmány^^
A sign nekem túl lassú volt belarakhattak volna több helyszínt is Pl. Deserted fairplay Holy Ground....stb
A dusk meg akármilyen "gyerekes" egyesek szerint szerintem így a jó. Kjáá de Shugo-nak mijen perverz fantáziája van már :lul: Ez mind a mangában mind az animében meglátszik^^

nya azért itt egy király kis kép a mangából: http://kepfeltoltes.hu/060707/hackGU_ch02_041_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Dreamcleaver

.Hack//Sign-ot láttam, most a .Hack//Roots-ot. Nézem. Kb mind a kettőről ugyanaz a véleményem. Gyönyörűen kidolgozott karakterek és tájak. Nagyon nagyon nagyon szép zenei aláfestés. Baromira vontatott történetvezetés és sok, értelmetlen, unalmas párbeszéd. Úgy hetente egy részt el lehet viselni.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Azuri

Én most sírok, mert ahonnan le lehetne szedni (directen) licenszelték :bruhuhu: Pedig asszem az a címe hogy Tragedi és a yT-n a 11. rész végén feltünt Kite. nagyon érdekel hogy ki fog eltávozni vagy kit fognak DD-zni. Meg így most az a palánta fejű pasas (akinek a nevét mindig elfelejtem) lelkileg ellég szépen megbántotta Tabby-t. Meg ha jól emlékszem Haseo majdnem szereplmet valott.(Aztán csak nézett a lányra némán)

Tudja valaki egyáltalán hány részes lesz a sorozat? :confused:

ReLax18

#9
Quote from: Azuri on 2006-07-07, 12:55:58
Tudja valaki egyáltalán hány részes lesz a sorozat? :confused:
Gondolom kb. annyi rész lesz, amennyi a SIGN is volt...de ez csak az én véleményem...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Azuri

Lehet. Csak azért mert itt még őt "állítólag" Data Drainolják, PKK lesz, Shino kómába esik... Van esemény sorozat bőven szerintem nem fog beleférni 12 részbe^^

Genesis

az ANN szerint 26 részes lesz a sorozat
Open your eyes, open your mind
Proud like a god don't pretend to be blind
Trapped in yourself, break out instead
Beat the machine that works in your head
[/FONT][/COLOR]

Hiei-sama

Quote from: Azuri on 2006-07-07, 09:26:33
Akkor te még nem láttál igazán jó hack sorozatot. Pl. a Dusk nagyon poénos és izgi is (a vége fele), de nincsenek benne fél órás monológok^^ amiket a Sign-be én abszurd nem bírtam^^
A Root-ba is történik valami és nekem így első ránézésre az OST-előlapjától jött meg a kedvem hozzá (de ez titok :D)
http://www.dothackers.net/roots_ostbig.jpg

És hogy az igazat megvaljam naagyon jó! És ezt nem csak úgy mondom. Szegény Haseo-t egy párszor jól megverik.
De azért hogy bizonyítsam eme 2 évad királyságát  :D Majd kilinkelem az AMV-imet^^


Bocs de sajnos megvan minden ami letezik hackbol szal nem jott be...Roots-al pl mar nem is probalkozok 2 resz eleg volt ugyanolyan sux mint a tobbi.

Azuri

Te tudod^^
Most csinálom belőle a 01. AMV-m. Azért remélem majd tetszeni fog :smile:
Viszont jó neked hogy egy csomó .Hack-es dolgod ^^ Nekem csak a mangák, a ps2 játék 4. része meg az új könyvsori 01 kötete van meg sajna zenéket tömegesen csak a Sign-ből találtam,de a Root Cd-jét (mivel szeretem az Ali-projectedet) lehet hogy eretiben veszem meg.

Hiei-sama

Az amv-ket se szeretem,kb nincs ertelmuk ;) Megnezem azt kesz sokat nem erek vele,megy torlesre eddig nagyon keves volt az olyan amv amit megerte ki irni :p

Azuri

#15
Én csak a sajátjaimat szoktam kiírni arra az esetre ha megint bemondaná az unalmast a gépem :D

AMV: Csak annyit vagyok hajlandó elárulni hogy a Disgaea Endingjére van és nagyon kevés benn az áttűnés... mert amikor áttűnést akarok csinálni (vagy vidi effet) akkor kiléptet. nah nembaj^^ Igyekszek jól megcsinálni :D

Nah visszatérve a .hack-hez: nem tudjátok, hogy a The Waffle House-on kívül melyik csapat foglalkozik a G.U. manga fordításával?


Bishop

én most kezdtem el nézni a roots-ot,tetszik a képivilága,bár kicsit zavar hogy haseo ellég gyenge de mindenki őt akarja
erre két tippem vann az egyik az hogy neki van egyedül dual fegyvere(amit nem hiszek)
a másik meg[spoiler]ő a key of twillight,de ez mondjuk azért lehetetlen mert ez egy játék és valóságban meg nem születhet egy ember úgy hogy arra válasszák ki hogy egy játékban valami fontos dolog legyen,majd kiderül ha mutatják haseo múltját[/spoiler]

Animelover

#17
Na, én megtisztelem a .hack topikot, és ide írok legelőször... Nos, én szeretem a .hack sorozatokat. A SIGNt a legjobban. Az elejét uncsinak találtam, de aztán egyre jobb lesz. a DUSKról nem tudok véleményt nyílvánítani: nem láttam. A mangáját kezdtem el olvasni, de az édi, és jó. A .hack//Liminalityről néhány szóval nyilatkoznék: uncsi, de nézhető. A .hack//ROOTSot nem láttam teljesen, csak a 7. részig. Jó, csak kissé.... furcsák az állatkarakterek szerintem... Jó, a legtöbb édi, de az a fekete kutya, beburkolózva ruhába... eléggé vidulok rajta, ha meglátom... Én szeretem a .hackeket, szerintem nagyon jók. A GIFT meg no comment. Jó értelemben... Ugyanis azt szavakba önteni nem lehet, annyira édi meg aranyos meg jó!!!!!! Jaaaaaaj, Tsukasa azzal a lógó szájjal...  :lol:
Ryoga: Saotome Ranma, tönkreteszem a boldogságodat!!!
Ranma Akanének: Én boldog vagyok?

Kenja no Ishi. Sore wo tegishita mono wa touka koukan no gensoku kara kaihou sare nani kao eru tame ni daikan ni hitsuyo to suru koto mo nai. Bokura wa sore wo motome te ni ireta.

Szigmoid

Hát, a SIGN nekem anno nagyon tetszett. Igazából a SIGN a maga nemében nagyon realisztikus volt abból a szempontból, hogy egy MMORPGben, illetve úgy általában a Neten a "történet" nem az akcióban, hanem az emberi kapcsolatokban van. A szörnyvadászat csak valami amit mellékesen lehet csinálni... Volt valami benne a Godot-ra várva hangulatából, ami amúgy a kedvenc színdarabom. Szóval ez egy "lélektani" rajzfilm volt, és annak nagyon jó.
Az is nagyon tetszett, hogy a kinti világot mindig sötéten és elmosódva ábrázolták, míg a játék ugye színes és éles.

A Dusk szimplán buta. A történet buta, a megoldás buta, a főgonosz és az egész probléma überbuta...

A Roots meg nagyon ott volt hangulat terén, de túlságosan is csak egy felvezető a játékhoz. Egy 26 epizódos, gigantikus intro. A SIGN is csomó szálat nyitvahagyott, amiken a játékok továbbmentek, de attól még egész történet volt, volt eleje, közepe és vége, katarzissal meg mindennel. A Roots ott kezdődne el ahol véget ér.