Main Menu

Zero No Tsukaima

Started by Christian, 2006-07-09, 15:01:20

Previous topic - Next topic

Flaser

#330
Zero no Tsukaima, Season 5

The Quest for the Bondage Gear of Squeaky Pleasures!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Alkyra

Quote from: Flaser on 2008-07-08, 16:21:23
Zero no Tsukaima, Season 5

The Quest for the Bondage Gear of Squeaky Pleasures!

nuh nuh. ez már csak egy ova lesz.:)

smash++


Cobra

SS-Eclipse is elkezdte subolni!  http://eclipse.no-sekai.de/
Most kezdtem el tölteni, majd kiderül milyen minőségű (Osu-s nézhető, 2. részhez most adtak ki új subot, mert az első verzióban tényleg volt pár durva félrefordítás).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Eclipse-t én is egyből szedtem amint kijött és maradok is nála.
Azért ez az első rész. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle. Mert nagy nehezen Saito bekeményített a második évad végére, erre no power lesz belőle már az első részben. Nagyon remélem, hogy gyorsan helyre hozzák ezt a hibát. Mert az OP-ban kurva jól néz ki,a hogy a kardot viszi.
Fairy  :whoah: , valszeg a kedvenc karim lesz :D

Alkyra

Kinnt a 3. rész is s azt is láttam. "I want moar cocktease from Loiuse. :smile: "
Az új karakter bemutatásra került s megtudtunk róla egy-két dolgot is. Szépen lassan halad a sztori. Kíváncsian várom, hogy mi lesz ebből.(=mikor fekszik már össze Saito Loiuse-al)  :lul:

Bicskei

#336
Quote from: Alkyra on 2008-07-22, 22:44:16
Kinnt a 3. rész is s azt is láttam. "I want moar cocktease from Loiuse. :smile: "
Az új karakter bemutatásra került s megtudtunk róla egy-két dolgot is. Szépen lassan halad a sztori. Kíváncsian várom, hogy mi lesz ebből.(=mikor fekszik már össze Saito Loiuse-al)  :lul:

üdv.
melyik fordítócsapat munkája van kint??
[spoiler] amúgy nekem nem tetszett az h már a második részben újra visszanyerte a képességét Saito.
jah és mért nem Siesta és az elf csaj(tiffani??) kötött Defeat Luise szövetséget :Kiraly: [/spoiler]
Ultras liberi

Alkyra

nézz fel baka-updates re s megtalálod.


Cobra

Megnéztem az Anistash oldalát, ott az áll, hogy ők nem subberek, csak más munkáját tovább tömörítik minimális minőségromlással.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

én nem vettem észre problémát velük, minőség is jó volt.

LuckyDingo

#341
A 4. rész valami brutálisan  :lol: volt XD Főleg a legvége XDD

Az 5ös nem volt olyan jó, bár fontos infokat tudhattam meg mellekről XD
[spoiler]1. Tiffa mellei igaziak O.o
2. Tabithának kisebb van, mint Louise-nak? O.O /aszittem nagyobb :S, de mindegy Tabithát még mindig jobban komálom XP/[/spoiler]

Egy érdekes dolog, ami feltűnt nekem a 4. rész elején :O
[spoiler][/spoiler]

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

4 rész alapján simán hozza amit elvártam tőle. Volt harc, habár egy jó igazi Saito harcot szívesen látnék, mint a S2 végén...
Saito és Luise végülis most házasok vagy nem? :confused: . Ha jól megnézem már kicsit úgy viselkednek mint a házasok vagy mint akik régóta járnak :).
Poénok jók, de most ez az aranyos Tiffa nagyon elhelyzte magát a No.1 helyen, habár Luise-t még mindig nagyon bírom, de azok a mellek elég nagy előnyt jelentenek :redface: (habár Tiffa arcra sem panaszkodhat :)

LuckyDingo

Tifában nekem éppen a mellei nem tetszenek... aránytalanul nagyok.. ez már nem szép. Még Siestáé okés, de Tifa már sok... :/

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2008-08-11, 17:23:54
ez már nem szép.
Azért szívesen elaludnál közöttük és egyéb  :P  vagy nem? Én tuti biztos.
Nekem Tifa-é pont a határon van, jól megvan csinálva formára is. Más ecchi animekben jobban elszokták túlozni... (Dragonaut vagy Sekirei).
De tény és való, hogy vannak szebbek.
De háát Luise ellen mell harcot vívni nem nehéz :)

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2008-08-12, 14:37:32
Quote from: LuckyDingo on 2008-08-11, 17:23:54
ez már nem szép.
Azért szívesen elaludnál közöttük és egyéb  :P  vagy nem? Én tuti biztos.
Nekem Tifa-é pont a határon van, jól megvan csinálva formára is. Más ecchi animekben jobban elszokták túlozni... (Dragonaut vagy Sekirei).
De tény és való, hogy vannak szebbek.
De háát Luise ellen mell harcot vívni nem nehéz :)
Mármint mellügyileg? :D Louisenél csak Tabitháé kisebb /amit még mindig nem tudok elhinniXDD/ Amúgy tényleg mindenki a földbetiporja /lehet hogy még Saito is XDD/
Louise erős oldala a jelleme.. oszt subidu ennyi :D
Én inkább a Siesta, vagy esetleg Henrietta pártján vagyok :D

És nem aludnék Tiffa mellei között.. még ha fizetnének érte akkor se. Ha valami nem tetszik akkor az nem tetszik, jobb távol maradni tőle.. megtarthatod XD

Amúgy jó kis melles offtopic lett ez :D.. bár az utolsó 2 rész erről szólt XDDD

Xzone

Jó rész volt ez a hetedik, bár már túlságosan "hárem" hangulata kezd lenni a dolognak :)

A tükörrel ki-kivé változik dologból szerintem többet is kihozhattak volna, de nem volt rossz így sem... Tiffania mellei pedig ismét nagyon fontos elemét adták az egésznek.

[spoiler]
Colbert-sensei?! Az előző évadban szerintem ő egyértelműen meghalt...
[/spoiler]

popec

de most ki subolja a sorozatot? 6.-7. reszt honnan lehet szedni? eclipse mintha leallitotta volna a projectet

Cobra

Eclipse is kiadta a 6-ot, csak eléggé bellasultak. De más se nagyon csinálja.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Quote from: Cobra on 2008-08-23, 22:24:55
Eclipse is kiadta a 6-ot, csak eléggé bellasultak. De más se nagyon csinálja.

Nos igen. Fogynak a rendes subber grp-ok...Kérdéses, hogy lesznek-e subberek úgy két év múlva, ha ez így folytatódik.

Xzone

Quote from: Alkyra on 2008-08-23, 23:35:22
Quote from: Cobra on 2008-08-23, 22:24:55
Eclipse is kiadta a 6-ot, csak eléggé bellasultak. De más se nagyon csinálja.

Nos igen. Fogynak a rendes subber grp-ok...Kérdéses, hogy lesznek-e subberek úgy két év múlva, ha ez így folytatódik.

Addigra már fogok érteni japánul, ha minden jól megy :D

Alkyra

Nah, bepótoltam a maradék részeket(6-9). Hát eddig állat. Mégtöbb fan-service, mégtöbb DFC s baromságok. Jó lesz ez, csak ne csesszék el. A végén meg Saitodugja meg Louiset s akkor tényleg happy end lesz.:)

LuckyDingo

#353
Hmm én csak 8ig  láttam :D Sylphid lehetne emberi formában végleg XDDD

edit: 9ig láttam én is XDDD

Alkyra

#354
Quote from: LuckyDingo on 2008-09-05, 20:36:27
Hmm én csak 8ig láttam :D Sylphid lehetne emberi formában végleg XDDD

Jó a hangja. Aranyos.^^ Louise-nak meg nőt a "TortureSaito" képessége a "Kickhisballs" skillell. :lul:  :rotfl:



Cobra

Nem tudom Eclipsék mit tökölnek ennyit, kénytelen leszek valamelyik gyenge verziót megnézni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

popec

ja hat igen tobbiek elorebb haladnak csak a minoseg fos es miota raszoktam a hd s releasekre azota elegge tre megnezni valami pixeles szart

Alkyra

Quote from: popec on 2008-09-06, 16:50:17
ja hat igen tobbiek elorebb haladnak csak a minoseg fos es miota raszoktam a hd s releasekre azota elegge tre megnezni valami pixeles szart

/nod

Én is újra fogom nézni, amint lesz HD minőség belőle.^^ De legalább van belőle HD realease nem úgy, mint sok más anime-ből.

Cobra

Csak emlegetni kellett Ecipseket :)
ep 8
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

12. rész:

Nuh ennek a seasonnek is vége. Legalább ez nem volt elrontva úgy mint a 2. season.S szerintem abban is biztosak lehetünk, hogy lesz 4. :rotfl:
(a történet még mindig nincs lezárva)
Saito háreme bővűlt még egy lelkes leányzóval s maradt minden úgy ahogy régen. Én mondjuk igazán üröltem volna, ha egy kicsit tovább viszik már a dolgot-.-
Nah mind1.Talán majd a 4. seasonben.

8/10