Main Menu

Zero No Tsukaima

Started by Christian, 2006-07-09, 15:01:20

Previous topic - Next topic

Alkyra

#300
Ez meg mi a franc volt? Most komolyan.

[spoiler]" Saito: Nekimegyek egyedül a 7 milliós hadseregnek. Louiset rádbízom.
            Julio: Ok. Ne feledd, hogy várunk téged a Szombati tea délutánra 2-kor.
            Saito: Rendben, remélem addigra végzek velük."

Vlm ilyesmi érzésem volt az egésszel kapcsolatban. Ahogy 4chan mondaná:>" Saito:One does simply walk into mordor".
Semmit nem is zártak le. A háborúval mi van? És a gonosz "főellenséggel"?
Visszamenekültek a saját földjükre, mert a saját hadseregükbeszívott s egymást verik s kész?? Boldogan élnek amíg meg nem haltak?
Eszméletlen gyenge. Semmilyen szálat nem zártak le amit megnyitottak. Még a Siesta részt se tisztázták.
Meghogy SAito hirtelen, a mezőn hagyott hullájával egy erdő közepén ébred föl...(a harctéren mérföldekre nem volt semmi csak dombok..s kétlem, hogy elvonszolta volna magát olyan távolságra ennyi ellenfél mellett)
Nagyon nagyott kellett csalódnom ebben....
[/spoiler]

Az utolsó rész szánalmasan gyenge volt, de ettől eltekintve kellemes anime volt.

6.5/10(<= alapból 8.0 akartam adni, de az utolsó részt mindent elrontott)


u.i.: itt vannak a képek amiket összegyűjtöttem az idők folyamán. remélem találtok köztük néhány ritkaságot ami még nem volt meg.^^
Zero no Tsukaima-Anime and Hentai Pictures

u.i2.: hogy a francba kell extra-ról hivatkozni??XD nem engedi direktbe. tsk.-.- mindjárt felrakom uwra...(csak oda sokkal lassabban megy..)

Manitu

Quote from: Alkyra on 2007-10-04, 15:33:54Semmilyen szálat nem zártak le amit megnyitottak.
Ez szerintem teljesen várható volt. Season 3 (4,5...) Ennek sem lesz vége ebben az évezredben, és akkor sem úgy, hogy boldogan éltek amíg meg nem haltak, egyszerűen csak ha ráun a nép, akkor nem készül majd több. Szvsz a harmadik évadot nyugodtan feljegyezheted a naptáradba jövő nyárra.


Fubenalvo

Alkyra miért vártál volna komolyabbat befejező résznek!? ...gondold végíg hogy mi történt az első 2 szezonban végíg ehez a stílushoz teljes mértékben passzolt a befejező rész. Tele volt hülyeséggel ahogy az összes rész hogy jókat röhöghess, és egy minimálisan bejátszott drámaszerű izé ami utolsó részekhez kell. Nekem nagyon is tetszett az utsó rész mint már korábban leírtam. Ez a műfaj ezt tudja, nem kell olyan befejezéseket várni mint egy komoly drámában ...nem illene hozzá. Ennyi.

Alkyra

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-05, 00:29:29
Alkyra miért vártál volna komolyabbat befejező résznek!? ...gondold végíg hogy mi történt az első 2 szezonban végíg ehez a stílushoz teljes mértékben passzolt a befejező rész. Tele volt hülyeséggel ahogy az összes rész hogy jókat röhöghess, és egy minimálisan bejátszott drámaszerű izé ami utolsó részekhez kell. Nekem nagyon is tetszett az utsó rész mint már korábban leírtam. Ez a műfaj ezt tudja, nem kell olyan befejezéseket várni mint egy komoly drámában ...nem illene hozzá. Ennyi.

A sorozat felétől, mikor a két ország közötti háború elkezdödőtt az anime egyre komolyabbá vált s a fanservicet extraként adta, nem az volt a "main plot" az első seasonnel ellentétben.(az full fan service volt) Észrevetted, hogy egyre kevesebb humor s ecchi lett a sorozat vége felé ahogy haladtunk?

Másrészt, Én nem is vártam komoly befejezést. Az elsőtől se vártam, de ott nem is csináltak komolyabb hangulatot.(ott is megvolt a háború motívum, de Louise egy jólirányzott "bombázással" elintézte őket.^^)
Egyb. szerintem is lesz 3. season...bár attól függ, hogy mennyire kedvelték a mostani sorozatot...

Manitu

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-05, 00:29:29és egy minimálisan bejátszott drámaszerű izé ami utolsó részekhez kell.
Az a minimális drámaszerű inkább volt izé :rolleyes: Valahova az űberlol és az űbergagyi közé tenném az utolsó tíz percet. Szabályosan fogtam a fejemet, hogy hogy lehet ilyen hülyeséget (nem pozitív értelemben) csinálni.


Draconire

hay guys

http://gmer.uw.hu/cookies.zip
delicious cookies, you must eat them

Soldier

Quote from: Gmer on 2007-12-04, 19:51:15
hay guys

http://gmer.uw.hu/cookies.zip
delicious cookies, you must eat them

lul ,  :hopp: no comment : )

minuszmiki


Alkyra

Quote from: Gmer on 2007-12-04, 19:51:15
hay guys

http://gmer.uw.hu/cookies.zip
delicious cookies, you must eat them

...cookiiiessss,, i luv em.
:__devil:



minuszmiki

Remélem azért annál jobban összeszedik magukat, mint a második seasonre sikerült.

Fubenalvo

A második szezon hibátlan volt -.-
én végígröhögtem és asszem ennek az animének ez a célja.

Flaser

....az "egészséges BDSM" népszerűsítésén kívül.  :lul: Ehhez volt már minden, ostor, bondage; even lacy outfits (Mon'ami!).  :lul:
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Fubenalvo

hjaja azt a jelenetet sose felejtem mikor épp saitot neveli és vhogy ráesik. Benyitnak az ajtón ők meg ketten széttépet ruhába majdnem félmeztelenül és zero kezébe az ostor.  :lol:

White SeeD

Second season:
Egy szó: perfect :D Kevés loli anime tetszik, de ez kifelyezetten jó volt. Bár a vége kissé eltérő volt a megszokottól, de így is nagyot ütött.
Én titkon számítottam a 3dik seasonra, elvégre csak most kezdődik el a történet izgalmasabb része. Remélem nem csinálnak belőle drámát a végére:)
+big breasted spirit rulz :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Xzone

[spoiler]A második évad vége kicsit hülyén nézett ki szerintem. Ahogy Saito visszatért... mint amikor Bobby-t felélesztették a Dallasban kb.[/spoiler]

Alkyra

Quote from: White SeeD on 2008-01-02, 12:33:51
Second season:
Egy szó: perfect :D Kevés loli anime tetszik, de ez kifelyezetten jó volt. Bár a vége kissé eltérő volt a megszokottól, de így is nagyot ütött.
Én titkon számítottam a 3dik seasonra, elvégre csak most kezdődik el a történet izgalmasabb része. Remélem nem csinálnak belőle drámát a végére:)
+big breasted spirit rulz :D

lesz 3. season, ez már biztos. vlmkor nyáron fog indulni, ha jól tudom.

Fubenalvo

Quote from: Xzone on 2008-01-02, 12:38:43
[spoiler]A második évad vége kicsit hülyén nézett ki szerintem. Ahogy Saito visszatért... mint amikor Bobby-t felélesztették a Dallasban kb.[/spoiler]
Szerintem pont így volt poén, az egész komolytalan és ezért szerete(jük).
Alky köszi az infot az S03-ról. ...de lehet jobb lett volna ha nemtom meg, mert így nem fogom tudni kivárnííííí... :D :D :D

Manitu


Yay, Noto-sama in my Zero no Tsukaima :hopp:


chilip


Alkyra

#321
Quote from: chilip on 2008-07-07, 16:57:55
na kinn subolva az első része is a 3. szériának, eddig minden ok

máris töltöm.:)

edit.: hahahahaha. jó lesz ez! Saitonak már nehéz a gatyájában tartani a kígyót. :muhahah:  (meg is értem. már meglehetősen abban a stádiumban vannak Louise-al.:) )
Ahogy chilip monda, eddig minden ok, ha így folytatják akkor jó lesz ez a season.^^

smash++

Quote from: chilip on 2008-07-07, 16:57:55
na kinn subolva az első része is a 3. szériának, eddig minden ok

Kivéve, hogy valami olyan jó minőség kéne amibe bele is kezdek :)
Viszont örülök, hogy az első rész bejött annak aki látta,mert már én is nagyon várom...

Lokids

Hohó. Ez jó lesz. :D

"Dehát megígérted" :D :D :D

Soldier


Xzone

Quote from: Alkyra on 2008-07-07, 17:41:57
Quote from: chilip on 2008-07-07, 16:57:55
na kinn subolva az első része is a 3. szériának, eddig minden ok

máris töltöm.:)

edit.: hahahahaha. jó lesz ez! Saitonak már nehéz a gatyájában tartani a kígyót. :muhahah:  (meg is értem. már meglehetősen abban a stádiumban vannak Louise-al.:) )
Ahogy chilip monda, eddig minden ok, ha így folytatják akkor jó lesz ez a season.^^

Hehe, a hangulat megmaradt a régi. Általában azt szeretem, ha teljesen együtt tudok érezni a karakterekkel, velük sírok-nevetek... de itt nem érdekel mi van velük, amíg vicces az egész :D

Arra, hogy szex nem lesz ebben az évadban sem, valami nagyobb dologban is hajlandó lennék fogadni.

Alkyra

Hát mutatni b biztos nem fogják, de remélem azért Louise végre megadja magát.XD

Cobra

Akkor mi lenne a 4. évadban? :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Quote from: Cobra on 2008-07-08, 12:36:56
Akkor mi lenne a 4. évadban? :)

Próbálnak minnél több gyereket csinálni?XD

Soldier

Quote from: Alkyra on 2008-07-08, 12:40:58
Quote from: Cobra on 2008-07-08, 12:36:56
Akkor mi lenne a 4. évadban? :)

Próbálnak minnél több gyereket csinálni?XD

:rotfl: :rotfl: :falba: