Leírások, Hírek, Linkek

Started by zsozso, 2003-06-22, 14:39:07

Previous topic - Next topic

belldandy

Konnichiwa! Én (kb 6 évvel ezelõtt) a MAU indulásánál voltam jelen, 1-2 leírás, összejövetelek, stb., most meg itt lopom a napot (meg még ki tudja, hogy mit :D ).

Ööö, érdekel vkit Rei-Rei The Sensual Evangelista és Maison Ikkoku leírás?
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Chronos

QuoteOriginally posted by belldandy
Konnichiwa! Én (kb 6 évvel ezelõtt) a MAU indulásánál voltam jelen, 1-2 leírás, összejövetelek, stb., most meg itt lopom a napot (meg még ki tudja, hogy mit :D ).

Ööö, érdekel vkit Rei-Rei The Sensual Evangelista és Maison Ikkoku leírás?
Szerintem a leírások mindig jól jönnek...;)

CHRONOS

emperor

Én ígéretemhez híven nem csináltam leírást, ezért elnézést kérek, de nem teljesen a lustaságom számlájára írható a dolog. Mostanába azért nem fogok, mert idõm nincs. Gomennasai...
Loyalty Never Dies


    VASH

    QuoteOriginally posted by belldandy
    Konnichiwa! Én (kb 6 évvel ezelõtt) a MAU indulásánál voltam jelen, 1-2 leírás, összejövetelek, stb., most meg itt lopom a napot (meg még ki tudja, hogy mit :D ).

    Ööö, érdekel vkit Rei-Rei The Sensual Evangelista és Maison Ikkoku leírás?

    EVA?

    CSak annyit kérdeznék hogy még miért nincs fönt?
    You can't stop me
    I love the world with all its lies
    You can't stop me
    I'm close enough to kiss the sky
    keep it to myself
    keep it to myself

    belldandy

    QuoteOriginally posted by VASH
    EVA?

    CSak annyit kérdeznék hogy még miért nincs fönt?

    Nos, az Usteam nem a MAU tükrözése, felesleges, hogy a Rei-Rei ott is meglegyen ugyanolyan formában + már elég régen láttam, de asszem újból megnézem (agyonjátszott VHS rulez!!) és fölpakolom. Maison Ikkoku-t finomítom.

    PS: nem tudjátok, vissza lehet konvertálni az avi-ból a vob forrást (felirathoz kéne)
    Ano... Sono... Atashi wa...
    Suki desu.
    ...
    Dame?

    Che

    Emberek, akinek van egy kis ideje irjon már jo anime-kröl leirást. Kicsit sok van annak aki most kezdi. Én szorgos voltam de kb 1 hónapja az én 7 irásom van a legfrissebb 10 tetején :) EJNYE

    Tessenek szivesek lenni, hogy nézzék meg hogy megnézni, hogy nézzékmeg hogy... irni leirást ha megnézték.

    Kösz (az újak és jómagam nevében)

    zsozso

    Énis ezt kértem már számtalanszor, de mostanában nagyon elhanyagoljatok a hír/leírás beküldést, pedig lenne bõven mirõl írni -__-
    Death is the only redemption

    Drótmalac

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Énis ezt kértem már számtalanszor, de mostanában nagyon elhanyagoljatok a hír/leírás beküldést, pedig lenne bõven mirõl írni -__-
    Én írnék szivesen, de eddig 1 ismertetőm van fennt, én senki nem írt rá véleményt, úgyhogy nem tudom, hogy most érdemes-e folytatnom, vagy írjak inkább rendszámtáblákat...

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Drótmalac
    Én írnék szivesen, de eddig 1 ismertetőm van fennt, én senki nem írt rá véleményt, úgyhogy nem tudom, hogy most érdemes-e folytatnom, vagy írjak inkább rendszámtáblákat...

    Írni mindíg érdemes mégha csak 1 ember is olvassa el már akkoris megeri. (én ált elolvasom az ismertetõket, ésha kiraktam akkor nemlehetett olyan rossz :))
    Death is the only redemption

    Che

    Drótmalac : Én 7et irtam egyhuzamban, irtam volna többet is csak pl Hellsinget meg WH Robin-t már lelõtték. De ha megnézek valamit tuti irok róla. Nekem se irt rá csak 1 ember, de nem azért irom. Csak irj :)

    Phoeneix

    Skacok lenne kerdesem, lehet nem erre a topicra tartozik, de az EL Hazard-nak mi a tortenesi sorrendje, vagyis milyen idorendi sorrendbe vannak a reszek? Mer + szeretnem nezni, csak nem tom melyikkel kezdjem...
    "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
    (Anonymus)

    Dschneider

    QuoteOriginally posted by Phoeneix
    Skacok lenne kerdesem, lehet nem erre a topicra tartozik, de az EL Hazard-nak mi a tortenesi sorrendje, vagyis milyen idorendi sorrendbe vannak a reszek? Mer + szeretnem nezni, csak nem tom melyikkel kezdjem...

    "...az OVA1-el kezdjük, aztán folytassuk a TV2-vel, majd fejezzük be az OVA2-vel. A TV1-et teljesen külön kezeljük."

    Forrás: Gauss_chan

    Phoeneix

    QuoteOriginally posted by Dschneider
    "...az OVA1-el kezdjük, aztán folytassuk a TV2-vel, majd fejezzük be az OVA2-vel. A TV1-et teljesen külön kezeljük."

    Forrás: Gauss_chan
    Thx
    "A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
    (Anonymus)

    Zelgadis

    QuoteOriginally posted by Dschneider
    "...az OVA1-el kezdjük, aztán folytassuk a TV2-vel, majd fejezzük be az OVA2-vel. A TV1-et teljesen külön kezeljük."

    Forrás: Gauss_chan

    Hát ez elégggé idiotikus sorrendnek hangzik o.O ...

    TurboK

    #44
    Egy kis apróság: a fõoldalon a legutolsó hírt 2000 Januárjában írták.

    Valami gubanc lehetett az adatbázissal, emléxem hogy a fórum is elfelejtette hogy melyik thread volt uj és melyik nem.

    Edit: ééés már ki is lett javitva!

    Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

    http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

    zsozso

    Jolenne ha írnatok megint hireket mert mar regota nemvolt kint semmifele hir, holott igencsak tortentek esemenyek a nagyvilagban ...
    Death is the only redemption

    VASH

    Hírt akarsz?
    itt a hír: az ANUB nov. 8. befejezte a Naruto 57 ep. rippelését, úgyhogy ha nem okozna valakinek nagy gondot az szedje már le.
    (elõre is köszi NARUTO FANCLUB):D
    You can't stop me
    I love the world with all its lies
    You can't stop me
    I'm close enough to kiss the sky
    keep it to myself
    keep it to myself

    Shizuku

    Lehet felvilágosítást kérni? Ha valakinek lesz ideje és ereje, mesélje el nekem, hogyan lehet leírást alkotni egy-egy animéhoz(azon túl, hogy a billentyûzettel... :D)?
    Érdekelne, hogy akik eddig erre "vetemedtek", azok teljes körû nyomozást végeztek-e a NETen (netán ismerõseik körében) az adott animét illetõen, vagy csak érzéseikre hagyatkozva láttak hozzá? :)
    Nem titkolt szándékom, hogy az adott válaszokat kiértékelve netán én is belefognék egy ismertetõbe, már persze csak akkor, ha valaki nem elõzött meg. :)

    roderick

    QuoteOriginally posted by Shizuku
    Lehet felvilágosítást kérni? Ha valakinek lesz ideje és ereje, mesélje el nekem, hogyan lehet leírást alkotni egy-egy animéhoz(azon túl, hogy a billentyûzettel... :D)?
    Érdekelne, hogy akik eddig erre "vetemedtek", azok teljes körû nyomozást végeztek-e a NETen (netán ismerõseik körében) az adott animét illetõen, vagy csak érzéseikre hagyatkozva láttak hozzá? :)
    Nem titkolt szándékom, hogy az adott válaszokat kiértékelve netán én is belefognék egy ismertetõbe, már persze csak akkor, ha valaki nem elõzött meg. :)

    Sztem elég ha belenézel egy pár leírásba és láthatod, hogy pár oldalas minden részletbe belemen? elemzést?l kezdve, pár soros véleményig mindenféle van, úgyhogy nincsenek hatalmas formai követelmények arra, hogy kikerüljön az írásod.
    All human relationships are built upon interests.
    But relations built on interests have their own aesthetics.

    Shizuku

    Persze, belenéztem a leírásokba. Tényleg sokfélék, ezért most már biztos, hogy belevágok! :) Remélem jól láttam, hogy a Mimi wo sumaseba (Whisper of the Heart) c. animéhoz még nincs leírás....

    Ok, akkor most tegyük fel, hogy kész az anime leírása. Hogyan tudom feltenni az oldalra? (ezért kértem, hogy a technikai részletek is benne legyenek ;) )  

    /me  :lame:

    roderick

    QuoteOriginally posted by Shizuku
    Persze, belenéztem a leírásokba. Tényleg sokfélék, ezért most már biztos, hogy belevágok! :) Remélem jól láttam, hogy a Mimi wo sumaseba (Whisper of the Heart) c. animéhoz még nincs leírás....

    Ok, akkor most tegyük fel, hogy kész az anime leírása. Hogyan tudom feltenni az oldalra? (ezért kértem, hogy a technikai részletek is benne legyenek ;) )  

    /me  :lame:

    Elküldöd zsozso-nak és ? felteszi... talán... remélhet?leg...
    All human relationships are built upon interests.
    But relations built on interests have their own aesthetics.

    Shizuku

    QuoteOriginally posted by roderick
    Elküldöd zsozso-nak és ? felteszi... talán... remélhet?leg...

    Thx roderick! Akkor ezen az úton fogok járni, és zsozso-nak postázom majd! :)

    roderick

    QuoteOriginally posted by Shizuku
    Thx roderick! Akkor ezen az úton fogok járni, és zsozso-nak postázom majd! :)

    nincs mit...
    Amúgy pusztán önérdekb?l segítettem, mert így Chronos máris két postal közelebb van :bsd:
    All human relationships are built upon interests.
    But relations built on interests have their own aesthetics.

    Shizuku

    QuoteOriginally posted by roderick
    nincs mit...
    Amúgy pusztán önérdekb?l segítettem, mert így Chronos máris két postal közelebb van :bsd:

    :) Megalkottam a leírást és sendeltem zsozso-nak mélben. Remélem hamarosan fent lesz a leírások között.

    Csak úgy mellékesen: a post-ok számát hol látjátok?

    Chronos

    QuoteOriginally posted by Shizuku
    :) Megalkottam a leírást és sendeltem zsozso-nak mélben. Remélem hamarosan fent lesz a leírások között.

    Csak úgy mellékesen: a post-ok számát hol látjátok?
    Avatarod alatt, vagy pl itt:
    http://usteam.uw.hu/forum/memberlist.php?s=&what=topposters&perpage=10

    CHRONOS

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Shizuku
    :) Megalkottam a leírást és sendeltem zsozso-nak mélben. Remélem hamarosan fent lesz a leírások között.

    Csak úgy mellékesen: a post-ok számát hol látjátok?

    Légyszives használd ezt:
    http://usteam.uw.hu/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=write_review
    Death is the only redemption

    Shizuku

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Légyszives használd ezt:
    http://usteam.uw.hu/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=write_review

    Ok, thx a linket. De majd csak este rakom fel, mert az otthoni gépen írtam meg. :)

    Itachi

    Én a Bible Black hez csinálok majd leírást ha meg nem elõznek...:p
    And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

    phr0zen

    QuoteOriginally posted by Lorenor
    Én a Bible Black hez csinálok majd leírást ha meg nem elõznek...:p

    De ugye el fogja bírni a nyomdafesték?:D

    Itachi

    QuoteOriginally posted by phr0zen
    De ugye el fogja bírni a nyomdafesték?:D
    Mért hát úgy ismersz engem??????:angyali:
    And then the Mighty Dragon said: "lol noob"