Melody of Oblivion - SPOILERS

Started by zorgo, 2006-07-13, 22:11:53

Previous topic - Next topic

zorgo

Sziasztok!

Nemrég fejeztem be a fentebb említett anime megtekintését és szívesen beszélgetnék róla. Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de nekem nagyon bejött, ott van a kedvencek között. Igazából azért is ígényelném az eszmecserét, mert van egy-két dolog ami nem teljesen tiszta. Főleg a vége, az utolsó négy rész külön megérdemelne egy elemzést. Na persze, majd csak késöbb :smile:
Itt egy fórum link, ahol sok érdekesség van: http://www.rice-box.net/viewtopic.php?t=499

Ha van valaki zúdítom a kérdéseket!

Lythis

Ezekszerint érdemes megnézni? Elég lesújtó véleményt olvastam róla nemrég. Ezekszerint érdemes adni neki egy esélyt?

chilip

én láttam tizenegynéhány részig, és nekem annyira nem jött be ...
de az openingje jóóóó  :D

Member

Elolvasva EZT nincs olyan érzésem, hogy ötlettabletta túladagolásban szenvedtek volna.

zorgo

Én is sok rossz véleményt olvastam róla, de erre nem tudok mit mondani. Az biztos, hogy nekem nagyon tetszett és tényleg az egyik kedvencem lett.

Elsőre sablonosnak tűnhet, de sokkal többről van itt szó mint a szörnyek és emberek csatájáról. Nagyon sok utalás és kis, elrejtett információ van benne és a történet is sokkal érdekesebb és bonyolultabb mint azt akár az első tizenegynéhány rész után gondolná az ember.

Én csak ajánlani tudom és a véleményem szerint mindenképpen megéri elmélyedni benne.

(Amúgy fura, lehet, hogy csak az én ízlésem ennyire más, mint a többségnek, de én már a második rész után biztos voltam benne, hogy ez nem egy átlagos anime és megéri végignézni.)

Dreamcleaver

Én az első részt bírtam megnézni a vonatos-szörny részig. Ott azt mondtam: kösz nem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ready2

enis csak par reszig birtam. nemfogott meg benne semmi. meg azis irritalt ahogy a foszereplo kinez.