Le Chevalier D`Eon - Spoiler!

Started by Draconire, 2006-07-16, 17:25:31

Previous topic - Next topic

Draconire

Úgy tűnik én figyeltem elsőnek fel rá.

Egy új sorozat ami nagyon ígéretesen indul.
Nem mennék bele elemezgetésbe 2 okból is:
-annyira lenyúgözően szép a rajzolás, főleg a hátterek kidolgozása, hogy sokszor inkább azt néztem mint hogy az eseményekre figyeljek
-annyira pörgősen indult a történet, hogy a fenti okkal kombinálva kicsit zavaros még számomra (újra kellesz nézni...)
a lényeg: 18. századi francia helyszín darkos fantasy beütéssel, érdekes főhőssel, izgalmasnak induló történettel, szép animációval.

Itt van egy ismertető.
Itt meg az első rész.

Fazék

Quote from: Gmer on 2006-07-16, 17:25:31
Úgy tűnik én figyeltem elsőnek fel rá.
:)

már jópáran említették a Mit láttál legutóbb és egyéb topic-okban is, csak természetesen a kereső továbbra is használhatatlanul rossz...

amúgy nekem is fölkeltette az érdeklődésemet az anime leírása fél hónappal ezelőtt, de inkább megvárom miket írnak róla az emberek, illetve mivel csak augusztusban lesz azt hiszem a következő rész, ezért én inkább megvárom milyen gyakorisággal jön ki, mert havi 1 rész már tényleg meredek lenne :haha:

Draconire

Quote from: Fazék on 2006-07-16, 18:34:56
Quote from: Gmer on 2006-07-16, 17:25:31
Úgy tűnik én figyeltem elsőnek fel rá.
:)

már jópáran említették a Mit láttál legutóbb és egyéb topic-okban is, csak természetesen a kereső továbbra is használhatatlanul rossz...
....ahha.... ezek szerint legközelebb jobb ha nyitva tartom e szemem XD

Tényleg csak ilyen ritkán fog jönni?
Én azt hittem ez is majd hetente jön... akkor lehet felesleges volt ez a topic....

Fazék

Quote from: Gmer on 2006-07-16, 18:40:29
Tényleg csak ilyen ritkán fog jönni?
Én azt hittem ez is majd hetente jön... akkor lehet felesleges volt ez a topic....
sztem csak az 1. és 2. rész között van ekkora kihagyás, bár ezt sem igazán értem, hogy miért...
(infó a fordítócsapat honlapjáról származik)

Draconire

#4
Ejj, pedig arra elnéztem én is, de azt a sort kihagytam...
Akkor majd augusztusban elővesszük komolyabban ezt a topicot  :muhahah:


Pedig az első rész végére kezdett igazán megtetszeni, most meg majd lehet várni...

szerk: áhhá, megtaláltam kikuchiyo leírását
jó látni hogy ő is kicsit belezavarodott XD

kikuchiyo

Jóvanna, késő este néztem felirat nélkül  :redface:

BTW egy másik sorozat (ha jól tudom, az Ergo Proxy) time slotjába fog kerülni ez az anime, tehát meg kell várni, amíg annak vége lesz.
Failure is the default option

Draconire

Örömmel jelentem be, hogy kijött a 2. rész subosan
Most már megéri elkezdeni a sorozatot, mert már az 5. részig kinntvan raw-ban, szóval jönni fognak a részek.

Pozitív dolog, hogy egyre több harc is van, amik nagyon hangulatosak.
Nem igazán láttam még ilyen szépen animált párbajokat  :cool:

Venom

Ergo Proxy nézését feladtam, úgyhogy úgyis kell valami nézhető sorozat a jelenleg futók mellé. :) Majd nyilatkozom milyen volt, miután életet leheltem a gépembe és letöltöttem.

Izé, Gmer, aláírásban szereplő kis animált gif melyik sorozatból van? :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Draconire

Quote from: Venom on 2006-09-21, 22:30:16
Izé, Gmer, aláírásban szereplő kis animált gif melyik sorozatból van? :)

Higurashi no Naku Koro ni -szintén egy jelenleg futó nagyon jó sorozat

Venom



The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Sancho

Hát nem tom elég érdekes ez eddig! Eksön van bőven és sok sok "????WTF????"... Különösen mikor csajjá változott a srác hát akkor csak ennyi volt WTF??!! azt még most sem értem mit miért de azé jó! :D Talán még 1szer meg kéne nézni...

Prof. William

Az elején néztem hogy amikor bemutatják a fogadáson résztvevőket nem más mint St. Germain Gróf is ott van.! :)

Rengeteg mítosz és legenda kering erről a hapiról és remélem lessz valami szerepe ebben a sztoriban is....

Venom

#12
Akit érdekel vagy érint: Kijött a harmadik sub-os epizód is, az AnimeYuki által. Link a spoilerben (nem tudom, hogy kell azt a szöveg-a-link dolgot megoldani).

[spoiler]http://animeyuki.fansub-torrents.com/%5BAnY%5D_Chevalier_-_03_%5BXviD%5D%5B704x396%5D%5BMP3_2.0%5D%5B7E6B7E7A%5D.torrent[/spoiler]


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Venom

Nah, úgy tűnik a Shinsen-subs is belelendült, első négy rész kijött subolva. A kérdésem az lenne, hogy nem tudja valaki esetleg felrakni FTP-re? Sajnos az első két rész nem igazán akar BT-n jönni... :/


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Venom

5-ik epizód is kijött, ismét csak a Shinsen-subs által. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne