Main Menu

Full Metal Panic

Started by Zsoltika88Csepel, 2006-07-18, 16:53:39

Previous topic - Next topic

Zsoltika88Csepel

De ha nem lesz 5 lemezes díszdoboz, akkor nagy koppanás lesz.

Darkstar

Aztán miért? Legfeljebb később veszed meg külön-külön. És akkor mi történik?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Komplikato

Valaki nyilatkozhatna a szinkron/felirat minőségéről, akinek meg van már a DVD és esetleg ismer több feliratot vagy az angols feliratok minőségét. Előre is köszi.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Darkstar

Quote from: Komplikato on 2006-10-04, 19:17:09
Valaki nyilatkozhatna a szinkron/felirat minőségéről, akinek meg van már a DVD és esetleg ismer több feliratot vagy az angols feliratok minőségét. Előre is köszi.
Quote from: Fazék on 2006-10-03, 15:36:02
szerk2: megjelenés ugyebár okt. 20. ahogy nézem.
:rolleyes:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Komplikato

 :oops:
Olyan lelkessen linkelgette mindenki a DVD Xpress oldalát, hogy fixre vettem már rég kijött ... köszi az infót!
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Darkstar

Quote from: Komplikato on 2006-10-04, 19:19:54
:oops:
Olyan lelkessen linkelgette mindenki a DVD Xpress oldalát, hogy fixre vettem már rég kijött ... köszi az infót!
Persze, hogy lelkesek vagyunk, végülis mégiscsak egyre több anime jön ki dvdn. Nincsmit. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

haha

#36
Hi ! 
Új vagyok itt,de nagyon szeretem az anime japán sorozatokat !  :szemuveges:
Legjobban a Full Metal Panic -t ! :Kiraly:
Sok részét láttam,de szeretném gépen is megnézni,nem csak TV-ben !
Viszont eddig még nem találtam full metal panic magyar feliratu vagy magyar hangu részeket.
Valaki tud valami olyan linket adni ahol az összes full metal panic részeket letudnám tölteni a gépre magyar hangal vagy magyar felirattal ? Nagyon köszönöm előre is !  :haha: :angyali:

Fazék

#37
Quote from: haha on 2006-10-11, 18:28:28
Hi ! 
Új vagyok itt,de nagyon szeretem az anime japán sorozatokat !  :szemuveges:
Legjobban a Full Metal Panic -t ! :Kiraly:
Sok részét láttam,de szeretném gépen is megnézni,nem csak TV-ben !
Viszont eddig még nem találtam full metal panic magyar feliratu vagy magyar hangu részeket.
Valaki tud valami olyan linket adni ahol az összes full metal panic részeket letudnám tölteni a gépre magyar hangal vagy magyar felirattal ? Nagyon köszönöm előre is !  :haha: :angyali:
hali, javaslom a legegyszerűbb és legjobb megoldást: Full Metal Panic! DVD 1 ;)
október 20-tól sztem megtalálod a megfelelő polcokon :)

Draconire

Quote from: haha on 2006-10-11, 18:28:28
Valaki tud valami olyan linket adni ahol az összes full metal panic részeket letudnám tölteni a gépre magyar hangal vagy magyar felirattal ?
http://animeaddicts.hu/downloads.php?cat.86.full -itt van szinkron

Fazék

#39
Quote from: Gmer on 2006-10-11, 18:40:00
Quote from: haha on 2006-10-11, 18:28:28
Valaki tud valami olyan linket adni ahol az összes full metal panic részeket letudnám tölteni a gépre magyar hangal vagy magyar felirattal ?
http://animeaddicts.hu/downloads.php?cat.86.full -itt van szinkron
próbálom legalitásra buzdítani az ifjakat, erre maga megerőszakolja a folyamatot  :3x3:

(btw én animeaddicts oldal helyében a korrektség jegyében törölném a már kiadott anime-k szinkronjait szép folyamatosan, ahogy jönnek ki az újabb dvd-k belőle, akár mindig csak az addigi részeket, amik ki lettek adva, de úgy érzem így lenne korrekt részükről)

Draconire

Quote from: Fazék on 2006-10-11, 18:51:25
próbálom legalitásra buzdítani az ifjakat, erre maga megerőszakolja a folyamatot  :3x3:

(btw én animeaddicts oldal helyében a korrektség jegyében törölném a már kiadott anime-k szinkronjait...)
Rise up, my fellow downloaders, and make the RTL CRY!!!
....err I mean...
Ő kérte, én csak az ajtót mutattam meg amin bemehet, ha akar...ahogy a tiéden is.

Bár egyetértek, szerintem is kicsit húzós ilyen szinkronokat letölthetővé tenni.

haha

Köszi szépen mind a 2-töknek ! Ezer hála  :tezsvir: :tezsvir:

haha

Egy kis akadályba ütköztem ismét :(
Letöltöttem a 2, részét a Full Metal Panic? Fumoffu Episode 02-t más néven,elinditom bsplayerrelmeg jeaudioval,mert ugye ez a 2 jácca le az ogg-t,de semmiféle kép nem jelenik meg sehol,csak a zene és a magyar hang .... Help !

Zsiga

#43
Quote from: haha on 2006-10-11, 19:49:14
Ez audio fájl... nem zenehang kellet volna :(  :oops:
Az ogg elsősorban audio-konténer formátum. (Magyarul hangfájl.)
Használj MediaPlayerClassic-ot, az meg tudja nyitni a filmfájl mellé (amit külön le kell töltened) a külön hangfájlban lévő szinkront.

Szerk.: Na csak a lényeget hagytam le. :) Amit az animeaddicts-ról letölthetsz az csak a magyar szinkron hangsávja, a videót külön kell beszerezned hozzá.

Fazék

Full Metal Panic 1.DVD

a doboz sztem igényes lett.
a menü is.
extraként a szokásos galéria, szereplőbemutatás, armslave típusok, előzetesek vannak. előzeteseket ugrottam a többi jól néz ki, és ha jól láttam elsőre, akkor helyesírási hibáktól se hemzseg a sok leírás.

sajnos ez nem mondható el a feliratról, ami minősíthetetlen. tele elgépelésekkel, értelmetlen mondatokkal, félrefordításokkal. könyörgöm inkább küldjék el nekem előtte és ha a fordításbeli hibákat nem is igazán, de legalább az elgépeléseket ki tudnám javítani. kb 5 perc munkája lehetett volna az egész... komolyan ingyen megcsinálom, küldjétek el nekem előtte e-mail-ben...

a képminőséget még nem vetettem össze a dvdrip verzióval, de majd erre is sort kerítek. a japán hang hibátlan, a másikba inkább bele se hallgattam.

kár hogy a felirat ilyen botrányos lett, mert különben igencsak dícséretes kiadással lenne dolgunk...

kicsit más:
arról van valami információ, hogy hogyan oldják meg ezen sorozatok esetében, hogy az eddigi 5 rész helyett, 6 marad az utolsóra? ha mindenképpen fel akarják préselni a 6 részt 1 lemezre, akkor ha kérhetném, legalább az extrákat vegyék le róla, hogy ne romoljon túl sokat a képminőség...

SaiyaGin

Quote from: Fazék on 2006-10-30, 15:09:28
Full Metal Panic 1.DVD

HOL VETTED?! HOL VETTED?! HOL VETTED?! :confused:
Pesten se, Kecskeméten se tudtam fellelni eddig, pedig 5-6 üzletet már átkutattam érte...

Fazék

Quote from: SaiyaGin on 2006-10-30, 20:23:02
Quote from: Fazék on 2006-10-30, 15:09:28
Full Metal Panic 1.DVD

HOL VETTED?! HOL VETTED?! HOL VETTED?! :confused:
Pesten se, Kecskeméten se tudtam fellelni eddig, pedig 5-6 üzletet már átkutattam érte...
xpress.hu-n vettem, személyes átvétellel bp-i lévén :)

SaiyaGin

Quote from: Fazék on 2006-10-30, 22:57:20
[xpress.hu-n vettem, személyes átvétellel bp-i lévén :)

Úgy könnyű... :haha:

erram

Tudtok amúgy valamit a folytatásáról ennek az anime nek?:)

motifator

Ehm, milyen folytatásra gondolsz?
Van ugye az alap FMP, utána jön a Fumoffu, ami nem folytatja a történetet, inkább random school-life comedy. Azután jött a The Second Raid (TSR), ami viszi tovább a sztorit + TSR OVA, ami megint csak comedy.
Ha TSR utáni esetleges folytatásra gondolsz, arról még nincs semmi hivatalos infó. A fanok persze várják, ahogy én is, regényekben még sokáig folytatódik a történet, de a KyoAni most elég elfoglaltnak látszik. Lucky Star most kezdődött, bejelentették a CLANNAD-ot, a rajongók még várnak ebben az évben egy újabb Haruhi évadot(mondjuk ez sincs még megerősítve hivatalos forrásból).
Ezek alapján szerintem leghamarabb 2008 közepe-vége, de lehet, hogy csak 2009 eleje.
Persze ne nekem legyen igazam, és jöjjön minél hamarabb :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Fubenalvo

Quote from: motifator on 2007-04-14, 01:05:41
Ehm, milyen folytatásra gondolsz?
Van ugye az alap FMP, utána jön a Fumoffu, ami nem folytatja a történetet, inkább random school-life comedy. Azután jött a The Second Raid (TSR), ami viszi tovább a sztorit + TSR OVA, ami megint csak comedy.
Ha TSR utáni esetleges folytatásra gondolsz, arról még nincs semmi hivatalos infó. A fanok persze várják, ahogy én is, regényekben még sokáig folytatódik a történet, de a KyoAni most elég elfoglaltnak látszik. Lucky Star most kezdődött, bejelentették a CLANNAD-ot, a rajongók még várnak ebben az évben egy újabb Haruhi évadot(mondjuk ez sincs még megerősítve hivatalos forrásból).
Ezek alapján szerintem leghamarabb 2008 közepe-vége, de lehet, hogy csak 2009 eleje.
Persze ne nekem legyen igazam, és jöjjön minél hamarabb :)

Hát ne is legyen igazad... én már 2005 Október óta várom a TSR folytatást... kine szúrjanak már velem hogy 4 évet kell várni...  :frown:

erram

Nézd én ezt a kérdéset nem sértésnek szántam csak

1. Full befejezetlen.
2. tervben van a folytatás.
3. Ez eredetileg egy 9 kötetes novella amiből eddig 2 lett feldolgozva + a fummoffuhoz 3-4 kis mellék novellából lett összeválogatva.

Sz.al az igen nagy siker láttán sz.tem folytatni fogják.:)

motifator

Nem is vettem sértésnek, és én is nagyon várom a folytatást, csak tényleg ezeket a sorozatokat gyártja most a KyoAni, ahelyett, hogy csinálna nekünk még sok-sok FMP-t.
Addig is lehet olvasgatni a novellákat.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Fubenalvo

Quote from: motifator on 2007-04-14, 13:26:40
Nem is vettem sértésnek, és én is nagyon várom a folytatást, csak tényleg ezeket a sorozatokat gyártja most a KyoAni, ahelyett, hogy csinálna nekünk még sok-sok FMP-t.
Addig is lehet olvasgatni a novellákat.

Már nem egyszer ajánlották a novellákat, de nem fogom elolvasni. Mert ha valamit elolvas az ember, utána megnézi és nem úgy van ahogy elképzelte, akkor mindig csalódik. Szal várok... türelmesen... :)

Focke-Wulf

Sziasztok!
A [KAA] verziójú usteames Full Metal Panic? Fumoffu beleégetett angol felírattal van?
Ki lehet szedni belőle?
Köszi a választ!

Fubenalvo

A beleégetett feliratot... hmm hát ha a képfájlba van "beleégetve" akkor nem. Viszont ha csak külön rétegként van akkor VirtuaDub-al kitod szedni.
...vagy leszedsz egy raw részt. :)

Soul

FMP fanok nézzétek meg ezt a linket  :smile:.

Kuroi Tenshi

Naszóval.. ma befejeztem a TSR-t is.  :Kiraly:
[spoiler]Sötét meg komor meg akármi, de néha nem bírtam csöndben visszafojtani a
röhögésem. Az a bohóc kész :D Az a rész, amikor az ikrek elszöknek, ő meg
közben a szobájában áll ( ::) ) egy pár zokniban, kezében egy guriga papír-
törlő (hmm mire is kellhetett..), miközben a kivetítőn kiscicákat néz (lolwut?
XD), és erre ezt mondja: "Exactly how are they discontented with me?! Even
though they are underage, I showed them no mercy and gave them the
satisfaction of a lifetime!" és utána le-Lolita-chanozza őket :rotfl: Meg az a
másik, amikor elmennek a hallott lányért,
" - After receiving the dead body, what do you plan on doing?
- The body of a dead, beautiful girl, huh? Well, there are a lot of things I
could do with it..."
Majd ahogy még ott szórakozott velük.. kész  :muhahah:
Ja meg az se volt rossz, amikor Souseke felvetette az an hero megoldást  :hopp:
A végére bezzeg mindent elszúrt... ::)
Vagy csak én vagyok ekkora /b/-tard?  :oops:  :lul:

Ah, és az OVA is poén volt :D[/spoiler]

kelvor

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-26, 13:52:02
Naszóval.. ma befejeztem a TSR-t is.  :Kiraly:
[spoiler]Sötét meg komor meg akármi, de néha nem bírtam csöndben visszafojtani a
röhögésem. Az a bohóc kész :D Az a rész, amikor az ikrek elszöknek, ő meg
közben a szobájában áll ( ::) ) egy pár zokniban, kezében egy guriga papír-
törlő (hmm mire is kellhetett..), miközben a kivetítőn kiscicákat néz (lolwut?
XD), és erre ezt mondja: "Exactly how are they discontented with me?! Even
though they are underage, I showed them no mercy and gave them the
satisfaction of a lifetime!" és utána le-Lolita-chanozza őket :rotfl: Meg az a
másik, amikor elmennek a hallott lányért,
" - After receiving the dead body, what do you plan on doing?
- The body of a dead, beautiful girl, huh? Well, there are a lot of things I
could do with it..."
Majd ahogy még ott szórakozott velük.. kész  :muhahah:
Ja meg az se volt rossz, amikor Souseke felvetette az an hero megoldást  :hopp:
A végére bezzeg mindent elszúrt... ::)
Vagy csak én vagyok ekkora /b/-tard?  :oops:  :lul:

Ah, és az OVA is poén volt :D[/spoiler]

Lassan tényleg újra kell néznem, mert alig emlékszem ezekre a jelenetekre :oops:

Én

Én a múlt héten tettem meg. Régen nem szerettem az első részt, de most nagyon tetszett :D A sok gagyi grafika mellett szemetgyönyörködtető :D