Webcomic

Started by Shali, 2006-07-20, 23:53:44

Previous topic - Next topic

Shali

Most vettem észre, hogy középiskolás korom egyik kedvenc webcomicja, a Down to Earth még mindig megy ^^
Mókás, bemutatja a pokol mindennapjait, a Kaszást munkában, az Ördögöt, a senyvedő lelkeket, stb (=

[spoiler=random itt van egy][/spoiler]
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Shali

#61
Mad about U, egy őrült tudósokat képző intézetről van szó meg egy pár szeretnivaló figuráról. Igazából semmi extra, de nekem tetszik ((=
A rajzolási stílustól ne rémüljetek meg, az elején csúnya, de kis idő elteltével szép lesz (=

[spoiler=pakk][/spoiler]

szerk.: vóó, nagyon menő, úgy a képregény felénél megjelennek lények egy magasabb dimenzióból és úgy vannak megrajzolva, hogy 3D szemüveggel kelljen nézni és 3D-sek, ez nagyon jó ötlet, ilyennel még nem találkoztam, tetszik ((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Lythis

Rou, meg aki még esetleg olvasta: a Noob nektek sem hajlandó bejönni? Mert nekem egy ideje (asszem valamivel több, mint egy hét) nem hajlandó betölteni semmit. Volt vmi bejelentés, h nem lesz több, v hogy kötöznek, vagy simán csak valamit nagyon beállítottak, és attól nem hajlandó?

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-10-21, 00:56:12
Rou, meg aki még esetleg olvasta: a Noob nektek sem hajlandó bejönni?

Nekem tökéletesen működik most is.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

még mindyg thenoobcomic.com címen? shiyat... mi a retek baja van? o.O

Dreamcleaver

Nekem bejött azon a címen. És ezen itt majd behaltam:
http://thenoobcomic.com/daily/strip180.html
:D :D :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

csacsa

Quote from: Dreamcleaver on 2006-10-21, 03:26:48
Nekem bejött azon a címen. És ezen itt majd behaltam:
http://thenoobcomic.com/daily/strip180.html
:D :D :D


azért ez elég komoly... :muhahah: :D
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

WTF? nekem valamiért nem hajlandó behozni... Bármilyen browserrel megyek is neki, simán időtúllépés miatt közli, h bukta....lol

Shali

Lythis, sztem csak téged utál a comic, legalábbis nálam is megy ((=

on.: Van itt egy Robot Revolution nevű, ami ígéretesnek tűnik. Robotok harcolnak a jogaikért, meg hasonlók, plusz elvileg a történetmenet nem lineáris és több féle képpen fűződnek össze a részek, plusz a rajzolása eléggé sötétnek és nagyon kontrasztosnak tűnik a megpillantott pár rész alapján, amit én nagyon szeretek (=
A Down to Earth befejezése után tuti ezt fogom olvasni (=

[spoiler=A prológus első képkockája]Mivel történet van, meg minden, nem szeretnék semmi poént lelőni, így mutatóba a legeslegelső részt rakom.
[/spoiler]
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Draconire

19 Webcomics archived between 10-19 and 10-21 2006

Meg ha már itt vagyok: MegaTokyo RULZ!!! (többek között az MT is benne van a fenti torrentben)

Lythis

MT is t3h win!!! Noob hiányozni fog. valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baj vele esetleg?

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-10-22, 00:28:57
MT is t3h win!!! Noob hiányozni fog. valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baj vele esetleg?


Régen nekem a rocards.de oldalt tiltotta le tőlem, majd átmenet nélkül újra ment. Szerintem bármi lehet a gond. Tessék kunyerálni msn-en az új részekért :D

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-10-22, 07:13:48
Quote from: Lythis on 2006-10-22, 00:28:57
MT is t3h win!!! Noob hiányozni fog. valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baj vele esetleg?


Régen nekem a rocards.de oldalt tiltotta le tőlem, majd átmenet nélkül újra ment. Szerintem bármi lehet a gond. Tessék kunyerálni msn-en az új részekért :D
Nem rossz terv :D (btw: google image search SEM hozza be, sőt a gúgli chache sem jeleníti meg ... csöppet lol... Gianna Masetti biztos utál /sob :D)

Shali

Lythis, vazz, ezt már rossz nézni, hányadikától mentsem le neked a cuccokat? d= (((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Rounin

Quote from: Shali on 2006-10-22, 19:19:28
Lythis, vazz, ezt már rossz nézni, hányadikától mentsem le neked a cuccokat? d= (((=

Már megtalált engem... féltem, hogy ez lesz, amikor javasoltam neki :D

Draconire

http://www.sorethumbsonline.com/ -"Insane Political Gaming Manga-Type Comic"

Shali

#78
Nah, betáraztam egy halom új képregénnyel, ahogy időm engedi majd mesélek ((=

A Robot Revolutiont pedig tényleg érdemes megnézni, a történet ígéretesnek tűnik, bár még nagyon az elején tart, valamint nagyon tetszik a képregény elrendezése is, hogy az egész oldalt kihasználja és nem csak egy helyen jelennek meg a részek, hanem egymás mellett/alatt/fölött, értelem szerűen. Ettől olyan történetmesélős lesz az egész, nagyon kellemes.

A Down to Earthnél azt írtam, hogy még mindig megy, hát, kicsit tévedtem, 2006 márciusáig ment, de az is szép teljesítmény (=

szerk.: elsőként a Questionable Contentbe kezdtem bele. Egy öm.. "indie" fickóról és csajról szól (az első 50 rész tapasztalata alapján), és szerelmes vagyok a csajba (((=
Valaki elmondaná nekem, hogy az "indie" kifejezés mit takar? Szóval gyanítom, hogy vmi zenei irányzat, de nem igazán tudom behatárolni...

szerk-szerk: Fayenek (a főszereplőcsaj) van egy gót főnökője, belé is szerelmes vagyok (((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Lythis

#79
Quote from: Shali on 2006-10-28, 17:49:09
szerk.: elsőként a Questionable Contentbe kezdtem bele. Egy öm.. "indie" fickóról és csajról szól (az első 50 rész tapasztalata alapján), és szerelmes vagyok a csajba (((=
Valaki elmondaná nekem, hogy az "indie" kifejezés mit takar? Szóval gyanítom, hogy vmi zenei irányzat, de nem igazán tudom behatárolni...

szerk-szerk: Fayenek (a főszereplőcsaj) van egy gót főnökője, belé is szerelmes vagyok (((=
why do I feel ahead of my time? :rolleyes:

Indie=independent rövidítve. Mainstreamtől független önálló cuccot takar általábban. Én legalábbis így tudom.
EDIT: és wikipedia bácsi szerint sem mondtam marhaságot... yayz0r

Shali

Quote from: Lythis on 2006-10-29, 06:50:13
Quote from: Shali on 2006-10-28, 17:49:09
szerk.: elsőként a Questionable Contentbe kezdtem bele. Egy öm.. "indie" fickóról és csajról szól (az első 50 rész tapasztalata alapján), és szerelmes vagyok a csajba (((=
Valaki elmondaná nekem, hogy az "indie" kifejezés mit takar? Szóval gyanítom, hogy vmi zenei irányzat, de nem igazán tudom behatárolni...

szerk-szerk: Fayenek (a főszereplőcsaj) van egy gót főnökője, belé is szerelmes vagyok (((=
why do I feel ahead of my time? :rolleyes:

Indie=independent rövidítve. Mainstreamtől független önálló cuccot takar általábban. Én legalábbis így tudom.
EDIT: és wikipedia bácsi szerint sem mondtam marhaságot... yayz0r
Ah, tudtam, hogy valahonnan ismerős ez nekem ((=

Akkor nagyjából úgy használják kinnt az indie szót, mint itthon az altert?
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Shali

A Questionable Contentből egy jó nagy adagot elolvastam, és elmondm, hogy mi van. Van benne egy rakat csaj (akik baromi jól néznek ki) meg két faszi, éldegélnek, poénkodnak, isznak, stb, és megfordul a fejemben a kérdés, hogy "milyen ember lehet az, aki huszonévesek normális életét csinálja meg képregényben, milyen élete lehet ennek?", aztán jön a következő kérdés, "és milyen emberek olvassák ezt?"... és most nagyon hülyén érzem magam.
Minél tovább olvassa az ember, annál jobban belemélyed a szereplők életébe, olvassa, ahogy járnak, szakítanak, etc. és ezzel együtt rájön, hogy neki (mármint nekem) mennyire nincs élete, és szombat este be kellene rúgni a haverokkal, nem pedig azt nézni, ahogy a képregényben szombat este berúgnak az arcok.
Szóval másik képregénybe kezdek.
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Lythis

Quote from: Shali on 2006-11-04, 23:18:26
és ezzel együtt rájön, hogy neki (mármint nekem) mennyire nincs élete, és szombat este be kellene rúgni a haverokkal, nem pedig azt nézni, ahogy a képregényben szombat este berúgnak az arcok.
Szóval másik képregénybe kezdek.
:lol: ennyire betett? :D

Ramiz

Quote from: Shali on 2006-11-04, 23:18:26
A Questionable Contentből egy jó nagy adagot elolvastam, és elmondm, hogy mi van. Van benne egy rakat csaj (akik baromi jól néznek ki) meg két faszi, éldegélnek, poénkodnak, isznak, stb, és megfordul a fejemben a kérdés, hogy "milyen ember lehet az, aki huszonévesek normális életét csinálja meg képregényben, milyen élete lehet ennek?", aztán jön a következő kérdés, "és milyen emberek olvassák ezt?"... és most nagyon hülyén érzem magam.
Minél tovább olvassa az ember, annál jobban belemélyed a szereplők életébe, olvassa, ahogy járnak, szakítanak, etc. és ezzel együtt rájön, hogy neki (mármint nekem) mennyire nincs élete, és szombat este be kellene rúgni a haverokkal, nem pedig azt nézni, ahogy a képregényben szombat este berúgnak az arcok.
Szóval másik képregénybe kezdek.
Másrészről meg: ha az életünkből hiányoznak ezek a dolgok, akkor legalább hadd olvassuk el képregényben, nem? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shali

Ramiz, ezek olyan dolgok, amiket inkább átélek (=

Lythis, beütött a téli depresszió, plusz beteg voltam és a héten szó szerint nem tettem ki a lábam itthonról, jóideje nincs barátnőm, ezer éve nem voltam buliban, nem jó ilyenkor azt nézni, hogy mások jól érzik magukat, keresek inkább valami vérfröcsögős, zombis dolgot (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Lythis

Ez kellően nem szól semmiről az első pár rész alapján, de szépen meg van rajzolva http://www.chugworth.com/comic.php?id=1

Shali

Nos, időm sajnos nem engedi, hogy elolvassam őket, de ha már betáraztam egy rakat linket, megosztom szépen lassan veletek.

Az Irregular Webcomiccal kezdem, vicces a figura, ahogy elnézem főként legóból meg mindenféle kis játékdinoszauruszokból és egyéb bábukból épít fel jeleneteket, plusz néha magát is belerakja, jópofának tűnik (=
[spoiler=randomittvanegy][/spoiler]
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Shali

A "Cuki topic" rendszeres látogatóinak és a topicot nem látogató Hello Kitty fanoknak sok szeretettel ajánlom a csini pinki hátterű, bűbájos Hello Cthulhut (=

[spoiler][/spoiler]
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Lythis

Quote from: Shali on 2006-11-11, 15:28:39
A "Cuki topic" rendszeres látogatóinak és a topicot nem látogató Hello Kitty fanoknak sok szeretettel ajánlom a csini pinki hátterű, bűbájos Hello Cthulhut (=

[spoiler][/spoiler]
:merci: you just made my day good sir :D

Shali

#89
Comet 7
Igazából ez azért bűbájos, mert nagyon randa, csúnya pixeles, igazán nosztalgikus érzést kelt. (=
A két főszereplő ahogy elnézem egy vízautómata (ami a filmekben is van, nagy tartály, nyomod a gombot és jön ki a víz) és egy zöld hernyószerű izé. Aki a régi DOSos játékokat szereti, annak valószínűleg ez is meg fogja már csak a hihetetlen grafikája miatt is dobbantani a szívét (;
[spoiler][/spoiler]
[spoiler=höhöhö, ezt nem bírom kihagyni (=][/spoiler]

szerk.: elkezdtem olvasgatni és viccesnek tűnik (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!