Webcomic

Started by Shali, 2006-07-20, 23:53:44

Previous topic - Next topic

Shali

Webcomic ajánló topic, hogy két hentai között legyen mivel elütni az időt (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Zsiga

Quote from: Shali on 2006-07-20, 23:53:44
Webcomic ajánló topic, hogy két hentai között legyen mivel elütni az időt (=
Akkor itt az én ajánlatom:
Concerned - Szigorúan csak a Half-Life 2 végigjátszása után. :D
Unspeakable Vault (Of Doom) - Ez meg minden Lovecraft-rajongónak kötelező

Shali

A Butternutsquasht, ma futottam végig és iszonyatosan jó (=
Rég röhögtem már webcomicon, de ezen sikerült nem egyszer (=
Nem is jut hirtelen még egy az eszembe, ami ennyire jól lenne megrajzolva. A tartalma nagyjából a társkeresés és szex témakörben merül ki.
Aki a John and Johnt szereti, annak tutira tetszeni fog (=

És ha már ennél a témánál vagyunk, megemlítem a legesleglegbetegebb webcomicot is, amit valaha olvastam, mégpedig a Sexyloserst. Szigorúan 18 fölöttieknek, a nekrofiliától a bukkakén keresztül a kakiszexig minden... (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Lythis

#3
SexyLosers /néhol nagyon elvont, csak erős idegzetűeknek -dead
The Noob Comic /mmorpg paródia - folyamatban
VGCats /Video játékok +macsekok - folyamatban
The Pain - When will it end? /amerikai társadalom és politikakritika, plusz ami az író eszébe jut - folyamatban, de most szünetel
Sinfest /egyszerűen büntetés - folyamatban
m3g4t0ky0 /egy otaku és egy hc gamer kalandjai egy félig reális japánban - folyamatban
No Need for Bushido /asszem magáért beszél, szamurájos harcművészes komolytalanság - folyamatban afaik

Shali

Ajánlom mindenki figyelmébe a John and Johnt, ezt tartom a második legbetegebb webcomicnak, sztem egy idézet mindent elárul róla
"- John, el kell, hogy mondjak valamit, anyád rettenetesen bűzlik.
- Már megint kiástad?!
- Jóvanna..."

Persze nem csak nekrofiliáról szól, de kb ezt a színvonalat tartja (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Shali

The Noob, lol (((=
Azt szigorúan csak olyanok nézzék meg, akik már szerepjátszottak neten, nagyon gyökér (((=

Amúgy ti hogy olvassátok a webcomicokat? Csak én vagyok olyan állat, hogy egy-két nap alatt végignézem az egészet, aztán meg hanyagolom, amíg egy jókora adag össze nem gyűlik?
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Lythis

#6
Quote from: Shali on 2006-07-21, 00:12:13
The Noob, lol (((=
Azt szigorúan csak olyanok nézzék meg, akik már szerepjátszottak neten, nagyon gyökér (((=

Amúgy ti hogy olvassátok a webcomicokat? Csak én vagyok olyan állat, hogy egy-két nap alatt végignézem az egészet, aztán meg hanyagolom, amíg egy jókora adag össze nem gyűlik?
részemről amint kijön új rész, elolvasom.

Jah, ez lemaradt, Xipe ajánlotta be ma, még nem olvastam végig: Questionable Content

ReLax18

Real Life: játékok, tv, időutazás, tehát az életről szól :smile:
Zebragirl: érdekes megvalósítású képregény, jó sztorival, hátrány: hetente csak 1 :(
Ozy and Millie: politikai és egyéb kérdéseket feltevő webcomic aranyos állatfigurákkal
PVP Online: az egyik legismertebb gaming webcomic
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Próféta

1.
Nem a Filmek/Zenék boardon lenne a téma helye?

2.
Nem tolom olyan nagyüzemben a webcomic-olvasást, mint Ti, de nekem a
Freefall
okozott pár kellemes órát:)
Eredetileg fekete-fehér, és nagyjából összefüggő történet, tehát az elejétől kell olvasni. Őrült kalandok a távoli jövőben, persze semmi akkora durvaság, mint a lejjebb linkeltekben, de azért jó néhány poén ül :)

krezga

Beleolvasgattam ebbe a SexyLosersba véletlenszerüen, nagyon jóó! Ez nekem való:)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Shali

#10
Vehhehe, a Freefallból való az aláírásom is (;
Meg a sovány grafikai tudásommal összeraktam egy pár képkockát, mer' vicces (=

Amúgy a webcomic senem film, senem zene, bár lehet, hogy tényleg oda kellett volna raknom \=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Próféta

Quote from: Shali on 2006-07-21, 00:44:18
Amúgy a webcomic senem film, senem zene
Mert a Négyszögletes... /Könyvek/, a Gasztronómia-étel-ital, a Világpolitika meg a "Dohányzás élvezete" bezzeg mind filmek és zenék egyszerre.
Ha van a témakörre találóbb megnevezésed, szólj!

Lythis

Szerintem jó ez ide. Nem látom értelmét miért kéne átrakni. Ha egy modinak nem tetszik itt, majd úgyis átpakolja.

Shali

Quote from: Próféta on 2006-07-21, 00:49:52
Ha van a témakörre találóbb megnevezésed, szólj!
Film/zene/irodalom/művészet?

De ez igazán nem akkora dolog, hogy a fórum kinézetét megváltoztassuk miatta, vagy összevesszünk rajta. Itt is láttam írásos topikot (most meg nem mondom pontosan a nevét), meg grafikával foglalkozót, azért gondoltam ,hogy jó lesz ide. De ha vmelyik modnak nagyon nem tetszik, akkor átrakja, vagy törli, vagy akármi (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Shali

Van egy képregény, aminek sajnos nincs akkora híre, mint amekkorát megérdemelne, és ez a 1/0 (One over Zero).

A rajzoló úgy kezdett bele, hogy szeretne eljutni 1000 részig és közben csajokat felszedni vele. Eközben megtanult rajzolni és egy csomó filozófiai kérdést vet fel a képregényben, miközben még humoros is. Az 1000. részhez elérve aztán bezárta a rolót. Akiket érdekelnek a létkérdéssel, istennel kapcsolatos fejtegetések, azoknak tetszeni fog, de ne ijedjetek meg, egyáltalán nem száraz, vicces képregény ez, nálam benne van a top 5-ben.
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Rage

Muszaj postolnom a kedvencemet, szamomra ez A webcomic: The Adventures of John and Dave.
Aki ertekeli az effele humort, annak ez egy igazi kincs. Jo olvasgatast! :Kiraly:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Rounin

Sokat már nem tudok hozzátenni (ill semmit :D), csak megemlítem, hogy a John and John iszonyúan ellaposodott és fantáziátlan lett javarészt :S Kár érte.

Shali

Quote from: Rounin on 2006-07-21, 07:39:08
Sokat már nem tudok hozzátenni (ill semmit :D), csak megemlítem, hogy a John and John iszonyúan ellaposodott és fantáziátlan lett javarészt :S Kár érte.
Egen \=
Viszont aki még nem ovlasta, az tegye meg, mert az első kétharmada baromi jó (=
A csúcson kellett volna d!onak abbahagynia, mert most már eléggé kifogyott a beteg ötletekből. Nem mehet semmi sem a végtelenségig \=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Fénymarék

jó a topic
Shali +1

Shali

Képregényajánlómat az Orneryboyjal folytatnám.
Egy zsémbes industrial arcról, a barátnőjéről, a házizombiról és a macskáról szól a képregény. Bár mostanában sajna eléggé ellaposodott, de az elejefele voltak iszonyat jó poénok (=
Semmi mély tartalom, nem is túlzottan beteg, néha morbid, amúgy humoros.
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Lythis

és az rpg/chat paródiák közt szinte alapműnek számító Elf Only Inn kimaradt... kár, hogy már halott egy ideje :(

Shali

A mai adag a White Ninja lenne. Rettentően bárgyú, nagyon gyerekes, néhol fájdalmas, de inkább fárasztó, én szeretem ((=

when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Rounin

Quote from: Shali on 2006-07-23, 11:38:25
A mai adag a White Ninja lenne. Rettentően bárgyú, nagyon gyerekes, néhol fájdalmas, de inkább fárasztó, én szeretem ((=

http://www.whiteninjacomics.com/comics/spiders.shtml

Én itt abbahagytam mára. Sick :D

Lythis


Shali

when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Próféta


ReLax18

Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:


Shali

#28
Ha már a ninjáknál tartunk... Little Gamers
Két gyökér geekről szól, és van benne sok ninja ((=

Szerk.: White SeeDnek különösképp ajánlom, mert az egyik arc Final Fantasy fan (;
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Ramiz

#29
Jó ötlet volt a topik! :Kiraly:

Quote from: Próféta on 2006-07-21, 00:49:52
Ha van a témakörre találóbb megnevezésed, szólj!
Kultúra?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!