Demashitaa! Powerpuff Girls Z

Started by Member, 2006-07-27, 00:07:35

Previous topic - Next topic

Melyik lányka a legszimpatikusabb?

Sortűz elé mindet
2 (6.5%)
Bubbles
1 (3.2%)
Buttercup
8 (25.8%)
Hülye vagy?! Mojo!!! :D
4 (12.9%)
Sortűz elé mindet
16 (51.6%)

Total Members Voted: 31

krezga

Quote from: Member on 2006-08-04, 22:25:18
A céljaim között szerepel, de előtte a Jungle-t befejezem. Egye fene, legyen mellette. :D

Picit Off :D:
Nah a Jungle a másik aminek neki akarok állni, de azt csaki magyarul :D
On
Viszont a Pindur Pandúroknak lehet nekiállok elöbb :D
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Member

OFF:
Tegnap beszéltem egy animeaddict-ossal, azt mondta, hogy felrakja, 17-ig küldtem el neki, a honlapomon 15.-ig van fent.
ON:
Ezt a magyarosított elnevezést felejtsd el, rendicsek? :ejnye:
És üdvözöllek a Buttercupisták között. ;)

krezga

Quote from: Member on 2006-08-04, 22:49:51
OFF:
Tegnap beszéltem egy animeaddict-ossal, azt mondta, hogy felrakja, 17-ig küldtem el neki, a honlapomon 15.-ig van fent.
ON:
Ezt a magyarosított elnevezést felejtsd el, rendicsek? :ejnye:
És üdvözöllek a Buttercupisták között. ;)

"Ezt a magyarosított elnevezést felejtsd el", erröl az jut eszembe, hogy egyszer a kóterban szóbakerült a powepuff girls, és elkezdtünk gondolkodni, hogy mi is volt a magyar címe, az egész folyóson senki sem tudta! Nehéz volt utánna nyomozni, de nagy nehezen kideítettük, erre másnapra el is felejtettem. :D Most meg eszembe jutott és leírtam. De az az igazság, hogy megint nem tudom mi a címe :confused:(és ez komoly :D).
(és nem fogom megnézni az előző hozzászólásomat ahol leírtam :D)
Off
Azt jól tetted hogy elkülted :D És hogy csinálod! :cool:
on
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Member

#33
Új infó: Állítólag október 4.-ére várható az OP Single, a Kibou no Kakera, addig kénytelenek leszünk az TV Size-al bomlasztani a vakolatot. Hogy bírom ki addig! :bruhuhu:
Forrás: http://www.jpopmusic.com/forums/viewtopic.php?p=2263899&sid=94150791a7180ed35d15291638af19bd#2263899

Szóval:


Member

#34
Bad news:
A TV-Nihon, az egyetlen fansubber csapat, amely nem adta fel a 2. rész után, 9.-e óta nyaral valamerre, így egy jó ideig nem kapjuk meg a várt PPG Z adagunkat. :frown:
Aki úgy gondolja, hogy ért valamelyest a nyelvhez és amúgy sincsen ennek az animének valami túlbonyolított sztorija, az megkeresheti a raw-ot.
Ha jövő hétig nem lesz semmi, esküszöm, hogy én is leszedem. -_-

EDIT: Bocs az attach-ért, valamiért nem lehetett belinkelni.

Xaga

Azt írták csak pár nap pihenőt tartanak, ami zavaróbb azaz hogy támadás érte a tracker-üket így azt le kellett állítani és még nem tudni mikor kerül vissza üzembe. Ugyhogy lehet csak IRC-n tudunk hozzájutni a heti adaghoz 1 ideig.

Member

IRC-zni meg nem tudok. :bruhuhu:
Sohasem fogtam fel, hogyan is kell. :frown:

krezga

Hogy mit látok? Felkerült az első rész felirata az animeaddictra!!:)
Köszi Member!!!
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Member

Nahát, elég gyorsan frissítette andusia. :eek:  :)
Ha az a szörnyűség bekövetkezne, hogy a torrent nem működne többé (6+), akkor valszeg elérhetővé tenném/tennénk. A kérdés csak az, hogy Rapidshare is megfelel vagy inkább tárhelyre tegyem?

krezga

Nekem talán még a Rapidshare is megfelene, de a tárhelynek jobban örülnék.:D
Jah, és mivel az addicton van már felirat a powerpuff-hoz, ezért kell neki ismertető is, és ha jól láttam valaki neki is állt:))
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Member

Na végre:
Quote from: TVNihon
Powerpuff Girls Z 6 released! Tracker's still down, so you'll either have to come in the channel to download it, wait for someone to put it on a direct download site, or wait for the bt tracker to stop being attacked.

Sajnos IRC-elni nem tudok, Xaga talán megpróbálja, ha feldobják ezt is Megauploadra, akkor leszedem, ha belehalok is és átküldöm Rapidshare-re, ahol legalább nincsen "100csatornátamagyarnak" kiosztás.

Member

Arigatou, Xaga, +1. ;)

EDIT:
Megnéztem. Ez a rész BAROMI JÓ!!! Főleg Fuzzi Lumpkins, végre vki, aki nem fekszik ki Blossom egyetlen jojóütésétől, hanem mindenkit igyekszik palacsintává verni! :D
Himeko kb. ugyanolyan egzhibícionista idióta, mint a gyári sorozatban, itt még talán ostobább is.
A következő részre pedig megint csak eltalálták, hogy mit is szeretnék:
[spoiler=Next Time]Visszavág Mojo és megjelennek a legfőbb gonoszok, az Amőbanda![/spoiler]

Xaga

Hopefully T-N will sub it fast .)

Member

Ó jaj, kicsit berágtak és törölték a direct download linket. :frown:
Ha érdekel vkit a 6.-rész, felküldöm Rapidshare-re.

Quote from: TVNihonThere will not be any more megaupload uploads from tv-nihon. When I wake up and get over 100 emails, and over 92 forum private messages demanding I use something else, then it's just time to say use irc or nothing. You guys who decided to attack us, yes attack us because we used megaupload and not something else.. I hope you are happy.
Csupa rossz hír. Kik azok a barmok, akik panaszkodni mertek?!! :ejj:

Xaga

Quote from: Member on 2006-08-18, 11:42:46
Quote from: TVNihonThere will not be any more megaupload uploads from tv-nihon. When I wake up and get over 100 emails, and over 92 forum private messages demanding I use something else, then it's just time to say use irc or nothing. You guys who decided to attack us, yes attack us because we used megaupload and not something else.. I hope you are happy.
Csupa rossz hír. Kik azok a barmok, akik panaszkodni mertek?!! :ejj:

Quoteget over 100 emails, and over 92 forum private messages
Elég sokan :) szerintem ha közölték volna a legelején hogy csak megauploadra töltenek fel talán csak fele enyi üzenetett kapnának.
Engem mondjuk nem érdekel hogy fölrakják-e megauploadra vagy sem ugyis mindig foglalt az össze letöltési száll HUNföldre hogy nem nagyon tudnám leszedni. IRC-n meg remélem fönvan még az a srác akinek fserveréről max speedel tudtam tölteni :)

Member

Majd léci mond meg a nevét annak a srácnak, mester. ;)
Csak azért érzem ezt az egészet kitolásnak, mert állandóan nyavajognak, hogy most a tracker leállása de rossz a rajongóknak meg nekik is, hogy nem tudják eljuttatni a cuccaikat másokhoz, erre ők maguk vágják el a lehetőségeket. :ejj:
Eléggé sértődős egy népség ez a TVNihon.

Xaga

Quote from: Member on 2006-08-18, 13:21:38
Majd léci mond meg a nevét annak a srácnak, mester. ;)
togg ha jol emléxem
Quote
Csak azért érzem ezt az egészet kitolásnak, mert állandóan nyavajognak, hogy most a tracker leállása de rossz a rajongóknak meg nekik is, hogy nem tudják eljuttatni a cuccaikat másokhoz, erre ők maguk vágják el a lehetőségeket. :ejj:
Eléggé sértődős egy népség ez a TVNihon.

Helyükben én is ezt csinálnám. Ha én kapnék napi 200+ üzenetet nekem is elegem lenne és csesznék fölrak directdowloadra release-eket. IRC-n meg wan osztva szedjék onnan és aki rendes az majd fölrakja.

Member

Quote from: Xaga on 2006-08-18, 14:11:41
togg ha jol emléxem
Igyekszem megjegyezni.
Quote
Helyükben én is ezt csinálnám. Ha én kapnék napi 200+ üzenetet nekem is elegem lenne és csesznék fölrak directdowloadra release-eket. IRC-n meg wan osztva szedjék onnan és aki rendes az majd fölrakja.
Ignore listről nem hallottak még a fórumosok ellen? :3x3:
Csak így másokkal csesznek ki, de tökmindegy. -_- Mondjuk én sem értem, miért erőltetik ennyire a megaupload-ot, nem jó az semmire, de szóvá már nem tenném.

Member

<<!LINKZ!>>:
01 <-- Torrent vagy Direct Download (Doremi fansubs)
02 <-- Torrent (Doremi) vagy Direct Download (TvNihon)
03 <-- Torrent (Doremi) vagy Direct Download (TvNihon)
04 <-- Direct Download (TvNihon)
05 <-- Direct Download (TvNihon)
06 <-- Rapidshare (TvNihon)

A 7. levadászása igazi hadgyakorlat lesz, szurkoljatok. :frown:

Xaga

Quote from: Member on 2006-08-19, 20:52:15
A 7. levadászása igazi hadgyakorlat lesz, szurkoljatok. :frown:
Megjelent már a 7. ep subolva?

Member

Akkor már kiírták volna a honlapjukra, hogy "Powerpuff Girls Z 7 relased", szerintem még nem.

Xaga

Quote from: Member on 2006-08-19, 21:31:20
Akkor már kiírták volna a honlapjukra, hogy "Powerpuff Girls Z 7 relased", szerintem még nem.

Akko miért akarsz már most olyan release-t leszedni ami még meg se jelent :)

Member

#52
Csak jelezni akartam, hogy nehéz lesz. Talán nehezebb, mint mondani olyan kaját, amit Mojo nem enne meg. :D

EDIT:
Quote from: TVNihonAs many of you know the torrent page is back up. I want to thank dragoon for his patience in dealing with this sad series of events. I also want to thank those that supported us during this past week. And for those of you who made statements such as "They are faking this" or "It is just them wanting attention", well you people are worthless.
Az Úr talán meghallá panaszainkat és segíte szegény hülyemese rajongókon?
Reméljük, hogy nem támadják meg megint szegényeket.

Member

Várható epizódok:
08.  The Attractive Lady! Sedusa Part 1 / The Attractive Lady! Sedusa Part 2
09.  Coach Kaoru's Crash-Course Soccer! / Fuzzy in Love!
10.  The Charismatic Beauty Artist Monster! Part 1 / The Charismatic Beauty Artist Monster! Part 2

A 8. és a 9. is ígéretesnek látszik. :) A 10.-re van tipp, hogy ki lehet az? :confused:

TurboK

#54
Quote from: Lythis on 2006-07-27, 10:42:47
Anno a CN-ön volt egy ilyen "what a cartoon" nevű összeállítás, ahol lenyomtak egy-egy részt valami alkotó egyik-egyik művéből. Ezekből nagyon nem volt sok, talán összesen olyan 10 különböző darab, és minden rajzfilmből csak egy rész. Ezek közül néhányból később sorozat lett (pl Dexters Lab, ppg, cow&chicken, sőt asszem a 2 stupid dogs is ott kezdte, meg még nemtom mi). Alapból nem azért készült, h loli legyen.
Plusz szerintem helytelenül használod a kifejezést.
What A Cartoonnak volt kb két tucat része, egy amolyan "oldszkúl" rajzfilmshow volt amihez több külön író adott be filmeket, ifjú tehetségeket így fedeztek fel még talán a tapsihapsis és tomésjerris korban (60-as 70-es évek? nemtom). Volt is veterán animátor a műsorban, pl egy Flintstones rész vagy a Hanna Barberából (a kettő küzöl valamelyiktől, nemtom most fejből hogy melyik csinálta). Ezt a szokást élesztették fel több kevesebb sikerrel, és ezért is lett a legnépszerűbb kisfilmekből önálló sorozat. Az egy baj csak az hogy az eredeti rajzfilm általában 5x olyan jó volt mint a sorozat amit készitettek belőle. Johnny Bravo sokkal veszélyesebb poénokat és egyedibb stílust nyomott a két What-a-cartoonos részben mint a sorozatban (ott csak a Scobby Doos rész volt nagy). Bátor a gyáva kutya nem csak "fura" volt hanem rendre egy sci-fi thriller (The Chicken from Outer Space, tízéves koromban jobban beijesztett ez a rajzfilm mint az Alien 2). A Dexter is sokkal éretteb, komolyabb volt. A Powerpuff girls-ben is más volt a felállás (volt benne egy sor bűnözőről egy visszaemlékezés, közülük csak egy pofával kerültek össze a sorozatban), a Cow & Chicken pedig egyenesen groteszk.

A 2 Hülye Kutyát lehet hogy azért keverted bele mert az is Genndy Tartakowsky rajzfilmje volt. Csak ott még tudott vicces is lenni néha.

Én ironikusnak találom hogy a régi PPG elég sok anime klisét használt (volt egy rész ahol egy az egyben lekoppintották a Dragonball bunyókat!!! Valami ujgazdag kiscsajjal verekedtek.), és most anime lett az egészből. Főleg hogy az összes amerikai rajzfilm már sajnos anime-stílusú (Teen Titans, loonatics).

Quote10.  The Charismatic Beauty Artist Monster! Part 1 / The Charismatic Beauty Artist Monster! Part 2

A 8. és a 9. is ígéretesnek látszik.  A 10.-re van tipp, hogy ki lehet az?
HIM (az a transzvesztita rákördög), vagy Fuzzy Lompkins.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Member

Quote from: TurboK on 2006-08-23, 01:42:11
volt egy rész ahol egy az egyben lekoppintották a Dragonball bunyókat!!! Valami ujgazdag kiscsajjal verekedtek
Több részben is. :) Arra gondolsz, amikor varázsruhát csináltatott, vagy amikor Mojo-val összefogott és az befertőzte az X-vegyszerrel?
QuoteHIM (az a transzvesztita rákördög), vagy Fuzzy Lompkins.
Kizárt, hogy Him legyen az. Annyi fantáziájuk csak már van, hogy "It's Him!" legyen annak a címe, amiben megjelenik.
Fuzzy pedig eggyel előtte van, vele csak már nem merik összehozni, hogy több részen át erőltessék, mint az elején Mojo-t.

TurboK

Arra gondoltam amikor elkezdett bőgni hogy nem léphet be a csajok közé, és csinált magának egy cyber ruhát. Aztán dragonball módra kezdtek el verekedni, a kék csajt lecsapta, a zöld erősködött mind Vegita de ugyanúgy is veszett oda, a vörös "főhős" meg nagy komoly fejjel, karba tett kézzel és fejbólintással háritotta a hegypusztitó sugarakat. Ott volt az a pont ahonnan már erőltetettnek találtam az egész sorozatot.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Member

#57
Mondjuk Cartoon Network-ék valóban anime-paródiának szánták, bár erre én nem jöttem volna rá, ha nem mondják. :)
Emitt legalább Princess Himeko olyan béna, mint amennyire megérdemli.

Torrent atteched, nem tudom mi a rákért nem lehet belinkelni. :morci:

Xaga

Quote from: Member on 2006-08-23, 10:47:55
Torrent atteched, nem tudom mi a rákért nem lehet belinkelni. :morci:

Mert a [] megzavarja a forummotort és emiatt nem tudja rendesen megcsinálni a linket.

Member

Megnéztem, a Hiro-s (nem inkább Hero? :confused: ) szerintem jó lett, főleg a befejezés, de az amőbanda irtó gáz. :frown:
Reméljük, hogy Sedusa nem okoz csalódást.