Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

#5820
Kitudja.. akár ez is lehet:
[spoiler][/spoiler]

Titkos

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-15, 22:46:09
edit: Titkos.. valahogy így?
[spoiler][/spoiler]

Pontosan, köszi! :D XD

Btw, azt már Orihime első elrablásánál (szóval mielőtt még jobbra-balra hurcolászta volna mindenféle Arrancar HM-ban XD) elkezdték találgatni, hogy mire kellhet Aizennek. Az ereje nem akkora nagy szám (amúgy is: minek neki healer, ha ő maga isten, mindenki mást meg leszar?), és nem is Hime IQ-jával fogja megnyerni a Legyen Ön is milliomos!-t, úgyhogy marad az egyetlen logikus érv: "The boobz!". :) (Csak sajnálom, hogy Kubo a Heart-ot erőlteti helyette. :( XD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Member

Ezt üti az, hogy Matsumoto-ra rá sem hederintett eddig, ellenben alátámasztja, hogy Hinamori "deszka" Momo-t inkább leszúrta.

Junchi

(Nah, végre ismét van U...)

Kijött már a RAW a legújabb ch-hoz és ugyan nem sok akciót tartalmaz, viszont nekem valamiért így is bejött, legalábbis most láttam értelmét a sok dumának (már amit megértettem persze így raw alapján). [spoiler]Eperkét most már 100, hogy elfogadták a kapitányok shinigaminak + ugye egy fontos szövetséges is egyben, szal ez a mostani harc is arról szól, hogy "biztosítsák számára az utat Aizenig".[/spoiler]

Hitsugaya meg... OMG, Hitsugaya!  ::) És persze előkerül kedvenc Daiguren Hyourinmarunk is. Tökre nem unom...

chilip


Bishop



Dreamcleaver

#5827
Ez most fordítási hiba vagy mi a francért hívja ezt a köcsögöt még mindig mindenki kapitánynak? Már több fejezet óta feltűnt. Hinamori-t még megértettem, de mikor Komamura meg Kyouraku is ezzel jön...

Amúgy nem volt rossz fejezet.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Titkos

Quote from: Dreamcleaver on 2010-01-20, 19:13:49
Ez most fordítási hiba vagy mi a francért hívja ezt a köcsögöt még mindig mindenki kapitánynak? Már több fejezet óta feltűnt. Hinamori-t még megértettem, de mikor Komamura meg Kyouraku is ezzel jön...

Amúgy nem volt rossz fejezet.

Ezt a mostanit még nem olvastam, de ha jól emlékszem, 69-es is úgy kapitányozta Tousent, mintha csak egy napja lépett volna le SS-ből. Biztos nem bírnak túllépni a múlton, mint ahogy a Natúróban is lassan mindenki ki akarja csinálni Sóskát, csak hősünk tekint rá továbbra is barátként. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo


Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-20, 20:18:18
Hmm.. történt valami ebben a fejezetben? :D

Persze! :D Úgy kezdődött, hogy... LuckyDingo couldn't find the significant points of this chapter. :P

Egyébként lol, akik olvassák a BA-t: Érdemes egy bizonyos user (nevét nem árulom el, csak annyit, hogy "d"-vel kezdődik és "arthsorrow" a vége) posztjait olvasgatni. Már vagy negyvenedik alkalommal kap orgazmust Aizen jelenetein... :D:D

LuckyDingo

#5831
Quote from: Junchi on 2010-01-20, 20:36:48
Quote from: LuckyDingo on 2010-01-20, 20:18:18
Hmm.. történt valami ebben a fejezetben? :D

Persze! :D Úgy kezdődött, hogy... LuckyDingo couldn't find the significant points of this chapter. :P

Egyébként lol, akik olvassák a BA-t: Érdemes egy bizonyos user (nevét nem árulom el, csak annyit, hogy "d"-vel kezdődik és "arthsorrow" a vége) posztjait olvasgatni. Már vagy negyvenedik alkalommal kap orgazmust Aizen jelenetein... :D:D
Én komálom Aizent, de semmi olyat nem csinált, amitől most jobb lenne, mint máskor. Ichigo meg sem mozdult, Hitsugaya nem érdekel. Kyouraku coolos volt, de igazából senki semmit nem tudott kezdeni Aizennel.. megint :D
Kövi chaptertben az lesz, hogy megjelenik Yamamoto és ő se tud AIzennel mit kezdeni, aztán meg Ichigo is májerkodni akar, ha már segítenek neki és ő még így sem tud semmit csinálni a főgonoszkával és és éssssakkor jön egy chapter depresszió.. és eltelt egy hónap. :P

Megnéztem BA-t.. az általad említett emberke a témában csak 3x posztolt... XDD Vagy úgy értetted, hogy úgy általában ilyen fan? :D Sajnos már nem járok oda, mióta létezik a mangastream :D

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-20, 20:50:05
Megnéztem BA-t.. az általad említett emberke a témában csak 3x posztolt... XDD Vagy úgy értetted, hogy úgy általában ilyen fan? :D Sajnos már nem járok oda, mióta létezik a mangastream :D

Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség... És a CAPS LOCK. :D

Member

Egy jó mondatot mondott a kis nyominger: "If no one attacks, then nothing will ever start. Ezt remélem, hogy Gin, meg a többi teázgató majom is meghallotta.
De hogy miért kellett a bankai-ra egy oldal... Láttam már eleget.

Titkos

Quote from: Junchi on 2010-01-20, 20:36:48
Egyébként lol, akik olvassák a BA-t: Érdemes egy bizonyos user (nevét nem árulom el, csak annyit, hogy "d"-vel kezdődik és "arthsorrow" a vége) posztjait olvasgatni. Már vagy negyvenedik alkalommal kap orgazmust Aizen jelenetein... :D:D

Linket plíz. :D Alapból nem szoktam oda járni, de ezért minimum felnézek... XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Christian

Hm...azt nem értem ha Aizen zanpaktouja azt tudja,hogy az 5 érzéket uralja, miért nem csinálja azt,hogy szimplán eltűnteti magát és levág mindenkit. Ez a chapter elég szar volt így Hitsuval.

NLZ

Kövi fejezetben láthatjuk újra a vizákat, ahogy shikai nélkül bohóckodnak Aizen körül. Jaj de várom. :)
[reserved]

chilip

tudják hogy aizen úgyis feltörli velük a padlót, minek pazaroljanak még spirit powert különféle huncut és haszontalan képességekre?

NLZ

Miért, hiszel abban, hogy most hirtelen egy bankaifestet fogunk látni?
[reserved]

Member

Pont azt írta, hogy az nem lesz. :) De fordítsuk csak meg: Ha már úgyis le lesznek csapva, miért ne nyomjon mindenki bankai-t? Gondolom tovább bírnák csak-csak, mint sealed formában, Unohanának meg legyen már vmi dolga. De úgysem fognak csinálni semmit, akinek már láttuk a bankai-át, ellövi (pl. Hitsu-cicu), oszt' csá. :p

LuckyDingo

Quote from: Member on 2010-01-21, 00:56:22
Pont azt írta, hogy az nem lesz. :) De fordítsuk csak meg: Ha már úgyis le lesznek csapva, miért ne nyomjon mindenki bankai-t? Gondolom tovább bírnák csak-csak, mint sealed formában, Unohanának meg legyen már vmi dolga. De úgysem fognak csinálni semmit, akinek már láttuk a bankai-át, ellövi (pl. Hitsu-cicu), oszt' csá. :p

Majd Kyouraku megpróbálja ellőni, de akkor hopp a semmiből előterem egy lyukas Ukitake és figyelmezteti, hogy nem kéne :P

chilip

kis lurkolás 4chan-on:

[spoiler]The Latest interview from Kubo:

PCWC: Bleach is known for its array of interesting and unique characters. I think the fans would like to know which one is your favorite?

Kubo: Hands down, Luffy.

PCWC: Are you referring to Monkey D. Luffy from One Piece?

Kubo: Shit...I forgot he was in One Piece. Well, it's like I've said before. Sometimes I forget what happens in my own story. You know once I woke up on a Monday and forgot I even make bleach for a living? I just pulled some crap about Yammy being the strongest so that should last a good 3 months.

PCWC: Three months? Doesn't that seem a little dragged out?

Kubo: I decide the length of an arc by rolling a dice. For Hueco Mundo I got a 6.

PCWC: Six months?

Kubo: Nope.

PCWC: Years?!

Kubo: Try millenia.[/spoiler]

[spoiler]The Latest Interview from Kubo:

PCWC: I noticed you have quite a lot of tools for drawing? What's your favorite?

Kubo: The can of white paint. I just stick my hand in there and slap some on a blank page/

PCWC: If the page is blank why would you need to add more white to it?

Kubo: I'm Tite Kubo.

PCWC: Excuse me? I do not completely understand your answer.

Kubo: I'm Tite Kubo. There's a meaning behind the white paint. I use effort to make my designs and when people complain about the lack of backgrounds in my story I get mad. You're supposed to peel off the paint.

PCWC: But wouldn't that lead to a blank page?

Kubo: You some kind of smart ass? What you find behind the paint is me, Tite Kubo. You're actually getting two backgrounds for the price of one.

PCWC: I see. Any final comments?

Kubo: You prick.[/spoiler]

[spoiler]The Latest Interview from Kubo:

PCWC: Tell us a little about Aizen

Kubo: Aizen?

PCWC: gin's friend

Kubo: gin?

PCWC: do you know ichigo?

Kubo: guy with orange hair?

PCWC: Yes, that's ichigo

Kubo: he's cool

PCWC: ...

Kubo: ...

PCWC: you have low ratings

Kubo: WHAT? HITSUGAYA MUST BE IN THE NEXT CHAPTER[/spoiler]

Titkos

OK, bevallom, ez rohadtul tetszett, le is mentettem. XDDD

Esetleg ennél a résznél lehetett volna még:

[spoiler]PCWC: If the page is blank why would you need to add more white to it?

Kubo: Because it's Bleach, you moron! And I just put so much effort to it, to represent the title![/spoiler]
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Zen

QuotePCWC: But wouldn't that lead to a blank page?

Kubo: You some kind of smart ass? What you find behind the paint is me, Tite Kubo. You're actually getting two backgrounds for the price of one.
Ebben az az ijesztő h van értelme. :muhahah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

 :lol:

[spoiler]The Latest Interview from Kubo:

PCWC: How do you come up with such interesting names for each character? It really helps separate them from each other.

Kubo: I load up Babelfish and put in a type of meat I'm eating from whatever subway sandwich I'm eating. I translate it to a random language. It's what all the pros do.

PCWC: I hear some of your characters are named after architects. Is that true?

Kubo: Most likely.

PCWC: Excuse me, but what do you mean by 'most likely'? Are you uncertain about their origins?

Kubo: Listen, I like music as much as the next guy so do not bring that crap into my studio. Do you hear me?! When I was on the streets that's all we had to listen to. Never, EVER question my tastes!

PCWC: Kubo-sensei, are you alright? You seem to be crying.

Kubo: I'm sorry...I'm sorry mother. Can you ever forgive your baby boy? Can you ever...

PCWC: Should I leave?

Kubo: No, watch a man's pain unfold before you like a delicate flower trapped in the wind![/spoiler]

Titkos

Zseniális. XD Amúgy a babelfish meg a "most likely" részhez annyit, hogy kis túlzással még igaz is lehet, és speciel nem csak Kubóra. Egyik kedvencem volt már nem tudom melyik mangakánál (talán Rumiko?), hogy "Tudtad, hogy XY valójában a következőt jelenti....?" "Nem, ez érdekes. :D" Na most ez nem jön át annyira, de az interjúban úgy érződött a mangaka ezen válaszában a "No, really? Well maybe if I would give a shit..." XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


SaiyaGin

Nem ájultam el ettől a fejezettől, de az eheti animeepizódnál azért jobb volt.

Titkos

Ez most nekem bejött, érdemben nem sok dolog történt, de:

1. Kb. ezt vártam már a múlt héten is, nem Aizen mesemondását.

2. Istenem, végre képesek többen támadni ugyanazt az ellenfelet, nem megvárni, amíg sorban leveri őket. :D

3. Pár olyan szöveg, amit mondjuk sejtettünk, de legalább logikus, és szerintem kellett bele, pl. ez vagy ez.

4. Nem szándékos, de jó poénok. XD My Bankai will pierce the heavens! illetve You won't reach Ichigo's heart Aizen. Because the one who will rape you....IS ME!

Szóval a mostani nálam hozta az elvárt színvonalat. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


chilip

Quote from: Titkos on 2010-01-23, 17:26:45
Szóval a mostani nálam hozta az elvárt színvonalat. :)

mindazt a hatalmas elvárást amit várhatunk kubo-tól   :__devil:

[spoiler]bocsi, nem hagyhattam ki  :angyali:[/spoiler]

Titkos

Semmi gond, ezért majd Junchi vagy Chronus előtt kell felelned, én védeni sem fogom, annyira nem szívügyem. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait."