Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chronus

Quote from: Bishop on 2009-11-12, 21:49:48
és fogadok hogy Kubo már azt se tudja minek van az rajta  :D

Azért, hogy ha még ilyen irreális táp létére is leverik, akkor levehesse és még-irreálisabban még-tápabb legyen. :lol:

Bicskei

most ebben részben azt próbálták megmagyarázni h Icsike mekkora sirály...

erős közepes rész jó indulattal.
Ultras liberi

Junchi

Harmatos ch volt, ahogy azt vártam, viszont a dolgok előrevetítésére kiválóan megfelelt. És legalább egy lépéssel közelebb került eperke Aizenhez.

Yammyt meg csapják már le, könyörgöm...

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2009-11-13, 12:52:22
És legalább egy lépéssel közelebb került eperke Aizenhez.
Ez még jelentene is valamit, ha nem 100 lépésre lenne tőle :D

Dreamcleaver

#5464
Nekem kifejezetten tetszett a heti fejezet:

- szépen voltak kidolgozva a karakterek
- volt benne kellő mennyiségű comic relief a nagy csata előtt (Ichi-Unohana, Byakuya-Kenpachi)
- ezt dolgot Ichi ruhájával elsőre röhejesnek találtam, de ha jobban belegondolok, akkor tényleg a bankai-ja részét képezi

Also:
http://www.onemanga.com/Bleach/382/16/

Ezen az oldalon a jobb felső sarki panelen nem úgy néz ki Bya mintha "enyhén" meleg volna (magas labda). Úgy táncikál ott, mint valami pillangó kisasszony.  :D Mintha Kubo Rukia-t kezdte el volna lerajzolni, de félúton ráeszmélt, hogy Bya-t akarta oda.

Viszont szvsz a kövi fejezetben most már Yammy is mutathatna valamit, mert hogy nagy, meg tud cerózni, azt eddig is tudtuk.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2009-11-13, 12:52:22
Yammyt meg csapják már le, könyörgöm...

Vagy csapjon egyet ő oda nekik, hogy legalább egy picit, egy fél pillanatig úgy tűnjön, hogy nem azért a 0. Espada, mert egy nagy nulla.

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2009-11-13, 14:27:15
Quote from: Junchi on 2009-11-13, 12:52:22
Yammyt meg csapják már le, könyörgöm...

Vagy csapjon egyet ő oda nekik, hogy legalább egy picit, egy fél pillanatig úgy tűnjön, hogy nem azért a 0. Espada, mert egy nagy nulla.

Áááh, ilyenben ne is reménykedj. ^^" A ch végére mondjuk oda volt biggyesztve egy "ez volt a vége?" - vagy valami ilyesmi szellemes author comment, de mind tudjuk, hogy ezek az esetek többségében semmilyen jelentőséggel nem bírnak.

Btw továbbra is tartom, hogy ezzel az erővel Po is lehetett volna zéró. Kábé ugyanazt tudta, mint Yammy...

NLZ

Vagy Yammy elsüt egy olyat, hogy "minnél többet támadtok, annál erősebb leszek, mert elnyelem a reiatsut!".
Hmmm...
Honnan is ismerős ez nekem? :D
[reserved]

chilip

zaraki csak vagdossa, és elméletben byakuya is, mivel milliónyi apró pengével támadja úgyhogy nagyon nem nyel el reiatsu-t ettől a 2-től

Bicskei

bocs de elvileg a kardok erejét is az adja(reiatsu), nem???
Ultras liberi

NLZ

Quote from: Bicskei on 2009-11-13, 19:57:19
bocs de elvileg a kardok erejét is az adja(reiatsu), nem???
Persze, attól lesz "éles". Ezért volt az, hogy anno Icsi nem tudta megvágni Kenpát, mert nem rakott be reiastut a fegyójába, csak hadonászott vele.
[reserved]

chilip

hát akkor is szipkázhatja ha zaraki ilyen könnyen miszlikbe aprítja :D

NLZ

Jah, aztán a hatalmas monstrumból kiugrik egy apró arrancar, akinek a hasára az van írva, hogy -1. :D
[reserved]

Bishop

Yamiba van egy kisebb Yami amibe egy még kisebb, végül eléri a -100as espadat ami kb olyan lesz mint D gray menbe a lvl 4 :D

Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-11-13, 21:37:07
Jah, aztán a hatalmas monstrumból kiugrik egy apró arrancar, akinek a hasára az van írva, hogy -1. :D

áá dehogy ez igy nagy fail lenne
[spoiler=könnyedebb eszmefuttatás...]amiből előugrik yoda és ő már nem aszexuális mint az összes szereplő eddig és meg dönget mindenkit aki elé kerül mert a pöckösére E=m*c^2  van írva és az mindent üt :lul: tehát lesz itten alázás és gyalázás meg tejszinen való baszás.. :rotfl:[/spoiler]
Ultras liberi

Chronus

Quote from: NLZ on 2009-11-13, 21:37:07
Jah, aztán a hatalmas monstrumból kiugrik egy apró arrancar, akinek a hasára az van írva, hogy -1. :D

Protip:
[spoiler=woof woof][/spoiler]

You heard it here first. :ejnye:

Member

Quote from: SaiyaGin on 2009-11-13, 14:27:15
Vagy csapjon egyet ő oda nekik, hogy legalább egy picit, egy fél pillanatig úgy tűnjön, hogy nem azért a 0. Espada, mert egy nagy nulla.
Egyre inkább hajlok affelé, hogy tényleg csak beképzeli magának a dolgot. Ennél Aaroniero is többet tudott, nem beszélve Szayelről, aki elég sokáig szivatta a népet.
Meg hogyan lehetne ő a 0-s, ha Ken-chan első körben az 5-ös Nnoitorá-t sem tudta megvágni, őt viszont igen?

Junchi

Quote from: Chronus on 2009-11-14, 00:31:12
Quote from: NLZ on 2009-11-13, 21:37:07
Jah, aztán a hatalmas monstrumból kiugrik egy apró arrancar, akinek a hasára az van írva, hogy -1. :D

Protip:
[spoiler=woof woof][/spoiler]

You heard it here first. :ejnye:

Nem igaaz, én ezt előbb írtaam :P -> [spoiler]http://bleachasylum.com/showthread.php?p=1721744#post1721744[/spoiler]

Titkos

Quote from: Dreamcleaver on 2009-11-13, 14:09:29
Also:
http://www.onemanga.com/Bleach/382/16/

Ezen az oldalon a jobb felső sarki panelen nem úgy néz ki Bya mintha "enyhén" meleg volna (magas labda). Úgy táncikál ott, mint valami pillangó kisasszony.  :D Mintha Kubo Rukia-t kezdte el volna lerajzolni, de félúton ráeszmélt, hogy Bya-t akarta oda.

LOL, tényleg, mintha balettozna. XD Pedig Kubo-t nem szoktam a rajzolása miatt csesztetni, de ez most speciel tényleg egy érdekes kép lett. XD

Quote from: Dreamcleaver on 2009-11-13, 14:09:29
Viszont szvsz a kövi fejezetben most már Yammy is mutathatna valamit, mert hogy nagy, meg tud cerózni, azt eddig is tudtuk.

Pl. ordítsa már be megint a kedvemért, hogy "I'm the zero espada, YAMMI RIALGO!!!" légyszi! XDDDD (Kubo akkora lulzt csinált nekem azzal, hogy az espadák spanyolok, állandóan röhögök, ha bemutatkoznak, vagy támadnak. XDDD Főleg, mikor még Chad is benyögte nagy keményen egy rész végén, hogy "El....directo." XDDD)

Quote from: SaiyaGin on 2009-11-13, 14:27:15
Vagy csapjon egyet ő oda nekik, hogy legalább egy picit, egy fél pillanatig úgy tűnjön, hogy nem azért a 0. Espada, mert egy nagy nulla.

Lehet röhögni fogtok, de én kb. pont erre gondolok, hogy pont azért az, már kb. azóta, hogy Ichi megérkezett. XD OK, nem tudta egyedül leverni, de egyrészt még nem jött vissza a teljes ereje, másrészt azért így is szépen belevágott párat, ahhoz képest, hogy Ulqi meg csak harmadik vagy hanyas volt, és vele mennyit szenvedett... (Bár ahogy Starkékat is leverték viszonylag könnyen, kezdem azt hinni, hogy még Ulqi volt a legerősebb...) Szóval lehet, hogy Kubo az elején még komolyan is gondolta valamennyire azt a "Yammi a legerősebb" dolgot (akkor, amikor először váltott át 10-ből 0-ba), de aztán a következő héten befutottak a fanlevelek, és szólt neki a szerkesztője, hogy a fanok most komolyan ki akarják csinálni, Kubo meg: "Öhm...izé..OK, akkor majd megoldom....valahogy. ^^""" Aztán most tényleg az van, hogy vagy kiderül, hogy van valami spéci képessége (Reiatsu elszívás, vagy hasonló), ami miatt kiérdemli a 0-t, vagy tényleg rohadt nagyot bukott Aizen Espada projectje, és Yammi attól 0, mert ő a legelcseszettebb prototípus mind közül. :D

Ja, amúgy tőlem jöhet a kecske-kutya, vagy a lvl 4-es akuma, Yammi amúgy is röhejes, sokat már nem változtatna rajta, csak még jobban röhögnék. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Junchi

Quote from: Titkos on 2009-11-14, 13:58:34
(Hé, amúgy nem azt mondtátok, hogy a BA-n csak elvakult Kubotardok vannak? Ehhez képest ott is azt írogatják a linknél, hogy "I just trolled you....again. :D" XD)

Azt én írtam. ^^" (És azért az igaz, hogy a Blícs a fav mangám, de Kubotardnak soha nem nevezném magam. :P)

Btw én már nem remélek semmit Yammytól. Szimpla óriás a szokásos RAAW póverrel, semmi több. Persze előfordulhat, hogy villant majd valamit, de én inkább maradok a "vesszen a gyökér, vesszen a gyökér" mozgalom élén. :3

Titkos

Quote from: Junchi on 2009-11-14, 14:06:15
Quote from: Titkos on 2009-11-14, 13:58:34
(Hé, amúgy nem azt mondtátok, hogy a BA-n csak elvakult Kubotardok vannak? Ehhez képest ott is azt írogatják a linknél, hogy "I just trolled you....again. :D" XD)

Azt én írtam. ^^" (És azért az igaz, hogy a Blícs a fav mangám, de Kubotardnak soha nem nevezném magam. :P)

Franc, nem szerkesztettem elég gyorsan. XD Szal igen, közben észrevettem, ki is szedtem azt a részt a postomból, csak addigra már reagáltál. XD A kubotardot meg nem rád értettem, korábban írták itt, hogy akik úgy általában oda írogatnak, azok mindent "megesznek", amit Kubo eléjük rak.

Quote from: Junchi on 2009-11-14, 14:06:15
Btw én már nem remélek semmit Yammytól. Szimpla óriás a szokásos RAAW póverrel, semmi több. Persze előfordulhat, hogy villant majd valamit, de én inkább maradok a "vesszen a gyökér, vesszen a gyökér" mozgalom élén. :3

Jó, persze, nem is az, tőlem kinyírhatják akár a következő fejezetben is, de érted, akkor mi alapján nullás? :confused: Ilyen "óriás raw powerrel" karaktereket canon foddernek szoktak berakni, mivel egy közepesnél erősebb kari helyből ledarálja őket. (Lásd amikor először megérkeztek Ulqival, Ulqi mondta, hogy ne balhézzon, de a hülye izomagyú arcozott, aztán a Joru-Urahara párosnak fél percbe telt levernie. :D És őszintén szólva szerintem most "zero-form"-ban sem telne nekik többe. XD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Junchi

Quote from: Titkos on 2009-11-14, 14:10:30
Jó, persze, nem is az, tőlem kinyírhatják akár a következő fejezetben is, de érted, akkor mi alapján nullás? :confused:

Hidd el, én folyamatosan ezt kérdezgetem magamtól. :D Választ azonban még nem kaptunk és nagyon úgy tűnik, nem is fogunk...

Chronus

[spoiler=383] Originally Posted by Sheetz
815 :んじゃ ◆bvOTKk1mXg :2009/11/24(火) 23:50:08 ID:RQPcJ4FU0

スマソ
うーん今回はですね
憤怒でさらにヤミーが巨大化し戦闘へ
By getting angry, Yammi gets bigger and goes to fight.
後は自らアイゼン様が戦闘にたつと宣言
Then Aizen declares he'll fight himself.
それを聞いたトウセンが顔に手に当て 新しき力をアイゼン様がくださったのだ
と仮面をつけるような仕草をした所で完です
When Tousen hears that he places his hand over his face and says this is the new power that Aizen-sama had given him. He motions like he's donning a mask and that's the end of the chapter.[/spoiler]

Junchi

Quote from: Chronus on 2009-11-24, 18:27:18
[spoiler=383] Originally Posted by Sheetz
815 :んじゃ ◆bvOTKk1mXg :2009/11/24(火) 23:50:08 ID:RQPcJ4FU0

スマソ
うーん今回はですね
憤怒でさらにヤミーが巨大化し戦闘へ
By getting angry, Yammi gets bigger and goes to fight.
後は自らアイゼン様が戦闘にたつと宣言
Then Aizen declares he'll fight himself.
それを聞いたトウセンが顔に手に当て 新しき力をアイゼン様がくださったのだ
と仮面をつけるような仕草をした所で完です
When Tousen hears that he places his hand over his face and says this is the new power that Aizen-sama had given him. He motions like he's donning a mask and that's the end of the chapter.[/spoiler]

Őszintén? Nem lep meg. :D Valahol számítottam rá (és szerintem nem vagyok egyedül), hogy [spoiler]Aizenék (nah, még csak Tousen, de szerintem csak idő kérdése, hogy előkerül Gin maszkja is) rendelkeznek hollow erőkkel (is). Kellemes csalódás. És Yammy sem purcant még ki... Van még remény számára. :D[/spoiler]

Kassh

Quote from: Chronus on 2009-11-24, 18:27:18
By getting angry, Yammi gets bigger and goes to fight.
Yammi tényleg csak nagy :D

LuckyDingo

New power..? Hát max a Shinigamiknak. Nekünk már old, amúgy jah, nem hiában mondogattam anno, hogy Aizen tuti előhúzza majd a maszkot egyszer.. ez a gondolat most megerősödött bennem. XD

Dreamcleaver

Aizennek már ez elejétől fogva folyamatosan fent van a maszkja és majd a végén leveszi.  :lul: Maszkban az a spéci ereje, hogy mindig minden a terve szerint történik bármi is legyen az.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus


Member

Úgy kellett már ez a spoiler, mint a falat kenyér. :D
Yammi nem veszi, hogy minél nagyobb lesz, annál sebezhetőbb? :)

Prof. William

#5489
Van egy olyan érzésem hogy ez két képből van összerakva. De remélem hogy nem. Jó lenne valami ilyesmit látni. :)