Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Dirk

Quote from: NLZ on 2013-06-26, 17:47:59
Mi a tököm akar ez lenni? :D

Adnak a quiny-k be egy kis életet,hogy sajnáljuk mikor leölik őket! :)

fema


LuckyDingo

Egyre hülyébb neveik vannak a Quincyknek... ez a hirtelen, nem várt extra nagy fordulat meg egyszerűen hihetetlenül béna. :D

Member

http://www.mangareader.net/bleach/544
Mi a jó abban, hogy ezek a bolondok ennyire nem tisztelik az életet? Ettől nem gonoszok lesznek, hanem nevetségesek.

Chronus

Quote from: Member on 2013-07-03, 12:33:35
http://www.mangareader.net/bleach/544
Mi a jó abban, hogy ezek a bolondok ennyire nem tisztelik az életet? Ettől nem gonoszok lesznek, hanem nevetségesek.

Mit vársz? Ezeknek már tökmindegy. Ha a Vandenreich nyerné meg a háborút az világvégéhez vezetne. Ha nyernek, meghalnak, ha vesztenek, meghalnak.

Ez az egész háború egy hatalmas suicide mission.

fema

Szokás szerint nem értek dolgokat...  :haha:
Miért lesz világvége? Nem csak a shinigamikat akarják megölni?

Chronus

Quote from: fema on 2013-07-03, 22:25:05
Szokás szerint nem értek dolgokat...  :haha:
Miért lesz világvége? Nem csak a shinigamikat akarják megölni?

[spoiler]



[/spoiler]

fema

Quote from: Chronus on 2013-07-03, 23:28:30
Quote from: fema on 2013-07-03, 22:25:05
Szokás szerint nem értek dolgokat...  :haha:
Miért lesz világvége? Nem csak a shinigamikat akarják megölni?

[spoiler]



[/spoiler]

De furi a rajzolás.. Ez régi vagy nem a sima manga? Amúgy valami dereng, hogy volt ilyen, de jaj... nem nagyon. :D Kösz.

Kassh

Quote from: Chronus on 2013-07-03, 13:40:03
Quote from: Member on 2013-07-03, 12:33:35
http://www.mangareader.net/bleach/544
Mi a jó abban, hogy ezek a bolondok ennyire nem tisztelik az életet? Ettől nem gonoszok lesznek, hanem nevetségesek.

Mit vársz? Ezeknek már tökmindegy. Ha a Vandenreich nyerné meg a háborút az világvégéhez vezetne. Ha nyernek, meghalnak, ha vesztenek, meghalnak.

Ez az egész háború egy hatalmas suicide mission.
Kubotol azt várni hogy emlékszik arra amit több éve csinált.. :D

Chronus

Quote from: Kassh on 2013-07-04, 02:39:10
Kubotol azt várni hogy emlékszik arra amit több éve csinált.. :D

Kérlek mond, hogy ez csak szarkasztikus komment volt.
50 kibaszott fejezete hangzott el ugyanez, újra. :)

[spoiler]


[/spoiler]

Quote from: fema on 2013-07-04, 01:20:42
Ez régi vagy nem a sima manga? Amúgy valami dereng, hogy volt ilyen, de jaj... nem nagyon. :D Kösz.

Régi. :) Elég sokat változott.

fema

Én valahogy nem hiszem el, hogy a quincyk csak úgy szeretnék, hogy vége legyen a világ(ok)nak. Biztos tudnak valamit, amit mi nem. Pl. hogy csak kamu, hogy mindkét világnak vége lenne, ehelyett meg lehet oldani, hogy csak az ember világ maradjon.
Annyira semmi lenne, ha csak úgy ennyi lenne a céljuk. :/

Chronus

Quote from: fema on 2013-07-04, 11:55:10
Én valahogy nem hiszem el, hogy a quincyk csak úgy szeretnék, hogy vége legyen a világ(ok)nak. Biztos tudnak valamit, amit mi nem. Pl. hogy csak kamu, hogy mindkét világnak vége lenne, ehelyett meg lehet oldani, hogy csak az ember világ maradjon.
Annyira semmi lenne, ha csak úgy ennyi lenne a céljuk. :/

Ezen már én is gondolkoztam. Lehet, hogy az egész csak SS propaganda. Nem ez lenne az első eset. De Mayuri hirtelen akciója az ellenkezőjére utalt. Elég gyorsan bedarált 30,000 lelket hogy visszabillenjen a balance. Szerintem ha van is mód a balance fenntartására Shinigamik nélkül, SS nem tud róla. Az biztos, hogy a Hollow-k kiirtása tényleges veszély. Azt nem tudom, hogy a Vandenreich rájött-e arra, hogy hogy csinálhatná úgy, hogy a világ egyben maradjon. Ahhoz minden egyes Hollow után ugyanannyi lelket meg kéne ölniük SSben, úgy meg egy idő után elfogynának a lelkek.

Dirk

Úgy is meg lesznek magyarázva az indítékok. Ha a balfasz hollowoknál megvoltak akkor itt még jobban. Bár továbbra sem értem hogy mik a quincyk mert nem emberek de nem is lelkek, több ezer éves mind, sok külön képességgel amik szarok Bankai-t azért tudnak lopni hogy jó kis szenvedős harcok legyenek.
Ami kicsit unalmas hogy megint megjelentek a fration-ok! Kubo mániája ez de már SS-nél be fail-elt hogy a hadnagyok felével már nem tud mit kezdeni...

A másik hogy Bach kb ugyan az a karakter lesz mint Aizen volt: a végén kiderül hogy az összes embere együtt sokkal gyengébb nála és nincs is értelme ennek az egésznek.

Member

Arra számítok, hogy Bach szerelme valami kegyetlen halált halt és úgy dönt, nincs értelme egy ilyen kegyetlen világnak.

Személy szerint szintén utálom ezt a karakterhalmozást. Nevet ad nekik, de személyiséget, múltat már nem tud. Pont azért volt érdekes ennek a sztorinak a kezdése, mert kvázi jöttek és kész.

Kassh

Quote from: Chronus on 2013-07-04, 11:36:53
Quote from: Kassh on 2013-07-04, 02:39:10
Kubotol azt várni hogy emlékszik arra amit több éve csinált.. :D

Kérlek mond, hogy ez csak szarkasztikus komment volt.
50 kibaszott fejezete hangzott el ugyanez, újra. :)

[spoiler]


[/spoiler]

Quote from: fema on 2013-07-04, 01:20:42
Ez régi vagy nem a sima manga? Amúgy valami dereng, hogy volt ilyen, de jaj... nem nagyon. :D Kösz.

Régi. :) Elég sokat változott.
Az volt

Chronus

Quote from: Member on 2013-07-04, 19:00:56
Pont azért volt érdekes ennek a sztorinak a kezdése, mert kvázi jöttek és kész.
Ezzel egyet kell, hogy értsek. Én se szeretném, ha túlságosan elmélyülnénk a Vandenreich oldalban. Maradjanak csak meg plot device-nak amiből kiburjánzhat a végső SoulKing/Aizen konfliktus. Nehogy már a végén még ezekből is jófiúk legyenek.

Dirk

Quote from: Chronus on 2013-07-05, 00:19:50
Quote from: Member on 2013-07-04, 19:00:56
Pont azért volt érdekes ennek a sztorinak a kezdése, mert kvázi jöttek és kész.
Ezzel egyet kell, hogy értsek. Én se szeretném, ha túlságosan elmélyülnénk a Vandenreich oldalban. Maradjanak csak meg plot device-nak amiből kiburjánzhat a végső SoulKing/Aizen konfliktus. Nehogy már a végén még ezekből is jófiúk legyenek.

Erre tippelsz? Eddig Bach ichi van képben! Shinigamik edzenek pedig csak a bankai lopás ellen kéne kitalálni vmit! Úramisten anélkul eleggé be lennének darálva!
Az a kérdés aizen kiket hoz majd fel magával  akiknek majd adhat vmi orosz nevet kubo

fema

545: Utálom Kubot... Hogy lehet így befejezni a fejezetet? :D Az egész tök semmi volt, erre a vége, mikor már érdekes lett volna, vége. Meh.

Dirk

Az előző is ilyen volt! Kezd idegesítő lenni hogy semmi nem történik, mutat vagy mondanak vmi faszságot és vágás....
Az utolsó oldalon mit akarnak amúgy közölni?
bár most azt se értem hogy került sunsui a képbe ichigo nincs ott renjiékkel
De legalább láttuk a többi vaizard-ot! DE JÓ! :D


Dirk

Ez most úgy van előadva mintha már csak 50ch lenne hátra az eddigi igért 400 helyett.

De ez tetszik hogy ichi annyira táp hogy már a földre nem mehet le :D

Chronus

Quote from: Dirk on 2013-07-18, 20:24:31
Ez most úgy van előadva mintha már csak 50ch lenne hátra az eddigi igért 400 helyett.

De ez tetszik hogy ichi annyira táp hogy már a földre nem mehet le :D

Ezen én is jót nevettem. :D

Elképzelem, hogy Tatsukiék meglátogatják őt SS-ben és a jelenlétével dezintegrálja őket mint Aizen. :D

Member

Nekem gyanús, hogy a végén Ichigo be lesz áldozva a jó ügyért. Mást nem tudok elképzelni, csak nem adja be Kubo megint az erővesztést.

Közben kiderül, hogy Bach a nagyapja, ahogyan Ishidának is és ők tulajdonképpen így unokatestvérek.

Kassh

Quote from: Member on 2013-07-19, 09:04:04
Nekem gyanús, hogy a végén Ichigo be lesz áldozva a jó ügyért. Mást nem tudok elképzelni, csak nem adja be Kubo megint az erővesztést.

Közben kiderül, hogy Bach a nagyapja, ahogyan Ishidának is és ők tulajdonképpen így unokatestvérek.
Nem lenne túl nagy reveal ha belegondolsz, Masaki Quincy, minden Quincy Bach leszármazottja. Vagy én értettem félre a dolgokat? :D

Dirk

Nem hiszem hogy meghalna, túl nagy lenen a dráma.
Sztem marad SS-ben. Miután ginjou-ék megszopatták akkor már nagyon hiányzott neki az ereje.

És most már elfog érni egy olyan szintet, ahonnan nincs vissza út és ez hátha fejben is módosítja kicsit Neki kell az erő hogy megvédjen mindenkit! :D


Member

Mayuri egyre hülyébben néz ki. De miután megint elsütött a "just as planned" kártyát, remélem, elpicsázza az ellenfeleit.

Ami nagy kérdés, ha most úgyis SS-ben megy a buli, mikor szól közbe Aizen?

Chronus

Quote from: Member on 2013-09-04, 19:28:02
Ami nagy kérdés, ha most úgyis SS-ben megy a buli, mikor szól közbe Aizen?

Gondolom megjön Urahara az Arrancar segítséggel és kiderül, hogy rájött, hogy hogy kell visszafordítani a bankai lopást, ami miatt a Quincyk visszamenekülnek az árnyék vackukba, aztán legközelebb a Shinigamik támadnak. Így ennek az inváziónak a végére mehet a dramatikus Grimmjow bejelentés, meg Ichigo összes barátja is ott lehet, hogy lássák, hogy Ishida átállt. Sok klimatikus légy egy csapásra.

Én legalábbis ezt csinálnám.

fema

Quote from: Chronus on 2013-09-05, 11:12:13
hogy lássák, hogy Ishida átállt.

... és Inoue sír, ezzel visszaállítva őt a jó oldalra és jön a hatalmas katarzis a halálával. :D

Én ezt.. ^^

Megmurdel

remélem az nem lesz xD nyugodtan pusztuljon csak .. nem azért mert átállt .. hanem mer sose bírtam :D

Dirk

Nem fog! Tuti csak beépített ember. Csak nehogy olyan balfasz legyen mint gin.
Royal guard vajon befog szálni? Rengeteg quincy van és csak shikai al a legtöbb nem ér semmit.
Nem is sokat várok most tőluk mert bankai nélkul a legtöbb csata csak szenvedés lesz!