Kouta Hirano egyéb művei avagy a Hellsing előtti próbálgatások

Started by blackronin, 2006-09-02, 19:16:58

Previous topic - Next topic

blackronin

Mivel szeretem a Hellsing-et és tetszik Kouta Hirano stílusa, komolyan érdeklődök a többi mangája iránt is.
A gond az, hogy szinte LEHETETLEN megtalálni őket (legalábbis nekem nem sikerült, pedig sok helyen néztem) és a legtöbbje hentai beütésű, és ezek nem valami népszerűek. A legérdekesebb pedig az, hogy ezekben a kezdeti mangákban a Hellsing szereplői szerepelnek! (pl. Angel Dust-ban Anderson, Coyote-ban Pip és Montana Max, Legends of the Vampire Hunter-ben pedig Alucard és Seras, de itt még kidolgozatlanok és néhány dologban eltérnek, viszont egyérteműen a Hellsing szereplők előképei!)
Remélem valaki tud majd segíteni, hogy megtaláljam őket.

Manitu

Angel Dust végig fent van #lurkon, Coyote-nak csak az eleje. A harmadikat én sem találom.
#lurk@irc.irchighway.net


blackronin

Biztos ez a címe?
Hiába írtam be, nem jött be.
És ha tudsz, akkor mondj más címet is.
Kösz.

Manitu

Biztos. De hova írtad be? Ez irc cím, a böngésződ nem fogja megnyitni.


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

blackronin

Bocs, de erről az IRC-ről csak minimális ismereteim vannak.
(sajnos nem vagyok valami nagy szám ezekben a dolgokban...)
Ha van http címed akkor azt írd be. Bocs... :frown:

Manitu

Quote from: Darkstar on 2006-09-06, 20:33:44
A csati amúgy nem csak regelt nickeket enged?
De, de azt úgyis írja, ha anélkül akarsz bemenni.

Quote from: blackronin on 2006-09-06, 21:23:35
Ha van http címed akkor azt írd be. Bocs... :frown:
Ha lenne, akkor azt írtam volna, tudom hogy a legtöbbeknek az IRC olyan, mintha kínaiul beszélnék, de máshol úgysem találod meg.

Irc ügyben itt és itt nézz körül. Ne izgulj, csak első ránézésre tűnik bonyolultnak.


Darkstar

Ha így beírod böngésző címsorába, elvileg elindítja mIRCet, és ahhoz a csatihoz megy. De még mindíg szükséged van regelt nickre. irc://irc.irchighway.net:6661/lurk
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

blackronin

Kösz a segítséget, ráadásul a Coyote-t már megtaláltam. (mondjuk csak spanyolul, de engem a rajzolás és szereplők miatt érdekelt, mert egyébként nem valami nagy szám... :frown: )

blackronin

Megint találtam egy párat, de az eredmény ugyanaz:
A Hellsing fényévekkel jobb, mint ezek a kezdeti izék...
(sajnos, elég amatőr munka minden egyes darab, de valahol el kellett kezdeni...)
Sajnos még a Legends of Vampire Hunter-re nem sikerült ráakadnom...
Update:
Már elég sokat megtaláltam, de nálam egyértelműen az vitte a pálmát, amikor megláttam Alucard-ot fejszével, Walter-féle hajjal és az arcán található "Speak with the Dead" tetoválással! Egy kicsit durva...  :D (úgy néz ki mint egy hentes...)

blackronin


Kvikveg

Quote from: blackronin on 2006-09-13, 11:57:55
...
Már elég sokat megtaláltam, de nálam egyértelműen az vitte a pálmát, amikor megláttam Alucard-ot fejszével, Walter-féle hajjal és az arcán található "Speak with the Dead" tetoválással! Egy kicsit durva...  :D (úgy néz ki mint egy hentes...)
Uuurissstennn!  :muhahah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

blackronin


Kouta új mangája...
Egy játékbolt izgalmas élete néhány igen furcsa szerepjáték örülttel!
Ikaryaku (http://maximum7.com/?page=projects/ikaryaku)

Hát a Hellsing után nem ilyet vártam... :mad:

blackronin