Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

csacsa

valaki tudna nem dobni egy kinket Szekeres Adrienn és Gáspár Laci - Kikötők című duettjéről. Nem tom megszerzni eredeti vagy rádió verzióban és nem remixben. Lécci aki tus segítsen... :merci:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Draconire


RE@L

:hail: hála és oltár neked!!!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Hú, RE@L, ez engem is nagyon érdekel... :D
Na majd adok cserébe GitS:SAC SSS-et. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

Oksa ;) It's a Deal. Remélem az eredeti Vampire The Masquarade story-t és a World of Darkness-t vágod White Wolf Studios-tól!!!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Selmo

Keresem a Best Of Arnold Schwarzenegger-t. Ha valakinek segít itt megtalálja a számokat és a borítót a vége felé.

A tökéletesség unalmas.

csacsa

Vki tudna adni egy linket a Jingle Bells Rock caímű számhoz, bármilyen verzióban/előadótól. :merci:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Draconire

Quote from: csacsa on 2006-12-09, 01:24:46
Vki tudna adni egy linket a Jingle Bells Rock caímű számhoz, bármilyen verzióban/előadótól. :merci:
Válogass ;)

csacsa

Quote from: Gmer on 2006-12-09, 10:23:02
Quote from: csacsa on 2006-12-09, 01:24:46
Vki tudna adni egy linket a Jingle Bells Rock caímű számhoz, bármilyen verzióban/előadótól. :merci:
Válogass ;)
:merci: már hallgatom is  :D
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

SaiyaGin

Keresem a L'art pour L'art Döglött tehén című számát.

Draconire

Quote from: SaiyaGin on 2006-12-09, 19:41:10
Keresem a L'art pour L'art Döglött tehén című számát.
here it is -igaz, elég gyenge minőség

SaiyaGin

Quote from: Gmer on 2006-12-09, 19:51:46
here it is -igaz, elég gyenge minőség

Köszi, de valami nem stimmel: elkezdi tölteni, de pár száz kB után mindig megszakad.

Draconire

Quote from: SaiyaGin on 2006-12-09, 20:55:12
Quote from: Gmer on 2006-12-09, 19:51:46
here it is -igaz, elég gyenge minőség

Köszi, de valami nem stimmel: elkezdi tölteni, de pár száz kB után mindig megszakad.
Nekem is csinálgat ilyet az uw, próbáld meg törölni azt amit már letöltöttél, és kezd el újra a letöltést.
Felraktam ide, ha mégse menne.

SaiyaGin

Quote from: Gmer on 2006-12-09, 21:05:48
Nekem is csinálgat ilyet az uw, próbáld meg törölni azt amit már letöltöttél, és kezd el újra a letöltést.
Felraktam ide, ha mégse menne.


:merci: Működik!  :Kiraly:

Member

Valszeg lehetetlen kérés, de nem tud valaki elérhetőséget az első Vádló Bitófák albumhoz? Még anno volt két jó számuk...

Zsiga

Quote from: Member on 2006-12-09, 21:18:30
Valszeg lehetetlen kérés, de nem tud valaki elérhetőséget az első Vádló Bitófák albumhoz? Még anno volt két jó számuk...
Címeket tudsz mondani? Egyébként van fent tőlük sokminden DC-n.

Member

Az egyik a Majmok bolygója, azt hiszem, a másik az L.A. emlékére.

Darkstar

Én meg keresem az AAA - Blood on Fire című számát. 1 helyen találtam meg torrenten, de az halott. =(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire


Member


Draconire

Quote from: Darkstar on 2006-12-09, 21:31:53
Én meg keresem az AAA - Blood on Fire című számát. 1 helyen találtam meg torrenten, de az halott. =(
khm-khm
És szívesen mindenkinek ^^

Darkstar

#82
Quote from: Gmer on 2006-12-09, 22:25:49
khm-khm
És szívesen mindenkinek ^^
Köszi. :)

Az amvből én is kiszedtem, de úgy halottam, mintha lenne egy hosszabb verzió is (Úgy 6,5-7 perces asszem). :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Quote from: Darkstar on 2006-12-09, 22:37:36
Az amvből én is kiszedtem, de úgy halottam, mintha lenne egy hosszabb verzió is (Úgy 6,5-7 perces asszem). :)
Tényleg van, de nem találom sehol, sorry :/
(azért még nyitva tartom e szemem ^^)

edit&repost: eMule-ról lejött egy 4:29-es verzió, enjoy :)

Darkstar

Quote from: Gmer on 2006-12-10, 11:54:36
Tényleg van, de nem találom sehol, sorry :/
(azért még nyitva tartom e szemem ^^)

edit&repost: eMule-ról lejött egy 4:29-es verzió, enjoy :)

Thx a lot  :merci:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

VASH

Régi AMV-im között található volt egy Evanglionos klipp amit Rei-ről csináltak(ő is meghalt azzal a 380gb területtel multkor), nem emlékszem hogy mi volt a szám címe pontosan, azt hiszem  Broken(annak is valami piano remix), egy csajszi énekelte és baromi jó hagnja volt.

ami rémlik és dudolgatom:
I did say the things that I didn't wanna say, but you cant take back when you take it away,
becouse i fail you
Fauil you....<----valami ilyesmi, köszi a segítséget.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Draconire

Quote from: VASH on 2006-12-10, 18:46:11
Régi AMV-im között található volt egy Evanglionos klipp amit Rei-ről csináltak(ő is meghalt azzal a 380gb területtel multkor), nem emlékszem hogy mi volt a szám címe pontosan, azt hiszem  Broken(annak is valami piano remix), egy csajszi énekelte és baromi jó hagnja volt.

ami rémlik és dudolgatom:
I did say the things that I didn't wanna say, but you cant take back when you take it away,
becouse i fail you
Fauil you....<----valami ilyesmi, köszi a segítséget.
Damaged Rei-mix <-ez az?

VASH

Quote from: Gmer on 2006-12-10, 19:11:32
Quote from: VASH on 2006-12-10, 18:46:11
Régi AMV-im között található volt egy Evanglionos klipp amit Rei-ről csináltak(ő is meghalt azzal a 380gb területtel multkor), nem emlékszem hogy mi volt a szám címe pontosan, azt hiszem  Broken(annak is valami piano remix), egy csajszi énekelte és baromi jó hagnja volt.

ami rémlik és dudolgatom:
I did say the things that I didn't wanna say, but you cant take back when you take it away,
becouse i fail you
Fauil you....<----valami ilyesmi, köszi a segítséget.
Damaged Rei-mix <-ez az?

Köszike, nagyon köszike, ez az.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Member

Nem tudja vki megmondani, hogy melyik Iron Maiden számban volt az a feltűnően hosszú vonós rész? (Az egész szám olyan 7-8 perces)
Kicsit emlékeztetett az egyik Haibane háttérzenére és úgy megtetszett. :)

Baldy

Quote from: Member on 2006-12-25, 11:18:15
Nem tudja vki megmondani, hogy melyik Iron Maiden számban volt az a feltűnően hosszú vonós rész? (Az egész szám olyan 7-8 perces)
Kicsit emlékeztetett az egyik Haibane háttérzenére és úgy megtetszett. :)

Most nézzem meg?
Megvan a teljes Iron Maiden discography, de még nem hallgattam bele :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.