Hírek (készülő filmek, bejelentések, érdekességek)

Started by Fazék, 2006-09-21, 21:19:27

Previous topic - Next topic

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki


Solid Snake

A trailer előtti bejelentés garantáltan fel fogja borzolni a Romero-rajongókat és amatőr filmeseket.  :__devil:

Maga a film: Romero eddig filmjei alapművek. Hogy ez a dokumentumfilmes/1st person mode-os történetmesélés mennyire marad hű a Romero által kialakított játékszabályokhoz, majd kiderül. Én mindenesetre bizakodom.  :whoah:

Zen

Ugyanabban az univerzumban fog játszódni, mint az előző filmjei?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Doomsday előzetes

nem a legmeggyőzőbb, de ki tudja, talán korrekt poszt-apokaliptikus környezet, eksön és történet lesz :)
legalábbis a rendező korábbi filmjei tetszettek (Dog Soldiers - low budget farkasemberes királyság, Descent - vegyes film, de szintén jó talán)

sirtomi



Ramiz

Nincs postap. hangulata, de zúzás és nők = win :D
Descent szerintem béééna...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2008-01-23, 00:21:25
Quote from: Fazék on 2008-01-23, 00:13:50
Actor Heath Ledger found dead
:eek:
imdb-n meg semmi, Wikin fent van.
imdb-n is olvasható már a vele kapcsolatos fórumokon hozzászólások tömkelege az utóbbi 1 órában a hír bejelentése óta.
jelenleg túladagolást / öngyilkosságot emlegetnek.



Solid Snake

#673
Pfff.  :eek: :frown:

Kb. pont egy hónapja írtam valamelyik topicba a következőt:

Quote from: imdbThe Joker's character is based on his first two appearances in the comic books, as well as his portrayal in the graphic novel "The Killing Joke." To prepare for the role, Heath Ledger lived alone in a hotel room for a month researching the character and developing his performance, which he claims is based upon Sid Vicious and the character of Alex in A Clockwork Orange (1971). Ledger found the role extremely difficult, and suffered insomnia as a result.

[spoiler]Nem vagyok egy Sherlock, de ha valaki álmatlanságban szenved, akkor az soha nem vezet jó dologra...  :frown:[/spoiler]

R.I.P.  :frown:

Eddig is moziban akartam megnézni a The Dark Knight-ot, pont az új Joker miatt. Ezek után ez a "tiszteletadás" hatványozottan érvényes lesz.

Szerk:

QuoteUpdate 3:25

Ledger éjjeli szekrényén receptre és recept nélkül kapható altató tablettákat is találtak. Paul Browne szerint "nincs nyilvánvaló jele öngyilkosságnak". Többre is fényt derít a boncolás, amit a mai napra tűztek ki.

Update 3:47

Elôkerült egy NY Times interjú amiben már benne voltak a vészes elôjelek. "Múlt héten körülbelül két órát aludtam egy éjszaka." "Nem tudtam, nem gondolkodni. A testem fáradt volt , de az agyam még mindig pörgött." A teljes interjú itt olvasható, és ezen a linken pedig látható egy videó, amiben látszik is, hogy Ledger nem volt túl jó állapotban.

Basszus, mégis van valami a sejtésemben...  :frown: :frown:

+ egy interjú a színésszel. Már itt látszik rajta, hogy nem érzi jól magát.

Próféta

Quote from: Solid Snake on 2008-01-23, 09:23:04
+ egy interjú a színésszel. Már itt látszik rajta, hogy nem érzi jól magát.
Quotethe Joker was actually... that was the most fun I've ever had.. propably ever will have... playing a character
UUgh :frown:

Egyébként (egy nem túl jelentős mellékszerepet kivéve) még semmit nem láttam ettől a Ledger fazontól, meg a nevét se gyakran hallottam, szóval eléggé meglepődtem az össz-internet gyásznapon, de biztos letett valamit az asztalra, ha ennyi ember szíve szakad meg tőle.

Zen

Quote from: Próféta on 2008-01-23, 16:48:00
Egyébként (egy nem túl jelentős mellékszerepet kivéve) még semmit nem láttam ettől a Ledger fazontól, meg a nevét se gyakran hallottam, szóval eléggé meglepődtem az össz-internet gyásznapon, de biztos letett valamit az asztalra, ha ennyi ember szíve szakad meg tőle.

Hát, volt pl a Lovagregény, én imádtam, más szidja ahogy akarja, de az apa-fiú találkozik jelenetnél meghatóbbat nem nagyon láttam eddig...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Quote from: Próféta on 2008-01-23, 16:48:00
Quote from: Solid Snake on 2008-01-23, 09:23:04
+ egy interjú a színésszel. Már itt látszik rajta, hogy nem érzi jól magát.
Quotethe Joker was actually... that was the most fun I've ever had.. propably ever will have... playing a character
UUgh :frown:

Egyébként (egy nem túl jelentős mellékszerepet kivéve) még semmit nem láttam ettől a Ledger fazontól, meg a nevét se gyakran hallottam, szóval eléggé meglepődtem az össz-internet gyásznapon, de biztos letett valamit az asztalra, ha ennyi ember szíve szakad meg tőle.
a meleg-cowboy film egyik főszereplője volt (Brokeback Mountain), és oszkár-jelölést is kapott érte.
volt még valami lovagos filmben (A Knight's Tale) is, ami sztem viszonylag szórakoztató volt, továbbá a Terry Gilliam-es The Brothers Grimm-ben is ő volt Matt Damon mellett a másik főszereplő, illetve pl Mel Gibson fiát játszotta azt hiszem a Hazafi c. filmben. az első és az utolsó kivételével a többit láttam, de persze ezeken kívül is szerepelt még pár filmben pl a 2007-es Bob Dylan életrajzi filmben is.

sirtomi

Egy 13 részes sorozatban is játszott kelta hőst. Egész jó kis sorozat volt. Herkules és Xena sikere nyomán készült :)

Zen

Quote from: sirtomi on 2008-01-23, 17:05:06
Egy 13 részes sorozatban is játszott kelta hőst. Egész jó kis sorozat volt. Herkules és Xena sikere nyomán készült :)

Khm khmm..Conan.. khm khm..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Wow, az csak 13 rész volt? Többre emlékeztem, mondjuk jó rég néztem a cool-on.

Zen

Quote from: Én on 2008-01-23, 17:24:57
Wow, az csak 13 rész volt? Többre emlékeztem, mondjuk jó rég néztem a cool-on.

My bad, sry, Conor, nem Conan.. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Jah, így már más... Azt nem ismeresm, btw. :P
Furcsa is volt, hogy Conan kelta (ott nincs külön ilyen, nem?)

Zen

Quote from: Én on 2008-01-23, 17:33:30
Jah, így már más... Azt nem ismeresm, btw. :P
Furcsa is volt, hogy Conan kelta (ott nincs külön ilyen, nem?)

Mármint nemzet? Nem tudom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Monster's Ball vagy vmi hasonloban (Szornyek keringoje) volt a bortonor fia, aki nem birja a kivegzeseket.
Igazabol en a nyalas szoke szerepeit nem szerettem, kivancsi voltam ha kicsit megoregszik, es kevesbe lesz kolyokkepe milyen jo kis alakitasokat ad majd, de hat az elet kozbeszolt. :frown:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Failure is the default option

Én


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én


Kvikveg

Quote from: Én on 2008-01-25, 21:42:50
Gondoltuk, ne egyél meg minket :frown:
Nem, a horr csak annak szolt, hogy idegesit, amikor ugy marad. Meg hogy a ceg faraszto. Es amikor mar azt hinnem, hogy szep rendben vannak az ugyeim bejon ketto amihez nincs eleg infom es a sajat munkatars nem nyilatkozik valamirol amirol nem donthetek, es... stb-stb.
Aztan persze ezek valahogy megoldodnak majd, csak a koztes idoszak kicsit ize...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Quote from: Én on 2008-01-25, 21:42:50
Gondoltuk, ne egyél meg minket :frown:
Nem esz meg, csak megkósol és ha ízletes vagy kicsit megcsapolja a vérkészleted. :hehe:

A tökéletesség unalmas.