Main Menu

D.Gray-man

Started by Alkyra, 2006-10-03, 19:54:29

Previous topic - Next topic

Zelda

#120
Én is olvasom a mangát, és én sem tudok semmit az új Noah-ról. És nemtom , lehet hogy csak én nem figyeltem, de a mangában csak 3 General-t védenek már nem??? Mert Kevin Yeeger meghalt és ott én nem tudok róla, hogy lett volna nő General...
De végülis mind1. Ami zavar, hogy most ahelyett, hogy az amúgy tökjófej Krory-val foglalkoznának, már felpörgethetnék az eseményeket. Merthogy ugy köv. rész Krory-ról szól majd.
Az új OP és ED nagyon klassz, nekem az OP már megvan, de még csak TV size (Gendou). És sajna el fog térni a történet a mangától mégpedig ezen egyszerű okból: azt már mindenki tudja, hogy az anime 52 részes lesz, holott a manga most tart 114-nél és még sehol a vége. Kizárt, hogy belátható időn belül befejezik a mangát, mert (aki nem akarja tudni az ne nézze meg) [spoiler]A mangában Allenék épp beragadtak a régi Arc-ba és épp az életükért harcolnak, ráadásul General Marian Cross még mindig nincs sehol.[/spoiler]
De nem fűzöm tovább a szót, ez az anime iszonyat jó, én imádom. Igazából teljes mértékben a Chrno Crusade-ot idézi vissza nekem.
UI: az az oldal ami be volt linkelve manga-nak ténxleg szuper én is ott olvastam, de ha még mindig hiányos (mert mikor én ott olvastam még nem volt meg a 102-112) akkor innen szedhetitek: http://www.dgraymananime.com

chilip

Quote from: Zelda on 2007-04-15, 19:28:33
Én is olvasom a mangát, és én sem tudok semmit az új Noah-ról. És nemtom , lehet hogy csak én nem figyeltem, de a mangában csak 3 General-t védenek már nem??? Mert Kevin Yeeger meghalt és ott én nem tudok róla, hogy lett volna nő General...
De végülis mind1. Ami zavar, hogy most ahelyett, hogy az amúgy tökjófej Krory-val foglalkoznának, már felpörgethetnék az eseményeket. Merthogy ugy köv. rész Krory-ról szól majd.
Az új OP és ED nagyon klassz, nekem az OP már megvan, de még csak TV size (Gendou). És sajna el fog térni a történet a mangától mégpedig ezen egyszerű okból: azt már mindenki tudja, hogy az anime 52 részes lesz, holott a manga most tart 114-nél és még sehol a vége. Kizárt, hogy belátható időn belül befejezik a mangát, mert (aki nem akarja tudni az ne nézze meg) [spoiler]A mangában Allenék épp beragadtak a régi Arc-ba és épp az életükért harcolnak, ráadásul General Marian Cross még mindig nincs sehol.[/spoiler]
De nem fűzöm tovább a szót, ez az anime iszonyat jó, én imádom. Igazából teljes mértékben a Chrno Crusade-ot idézi vissza nekem.
UI: az az oldal ami be volt linkelve manga-nak ténxleg szuper én is ott olvastam, de ha még mindig hiányos (mert mikor én ott olvastam még nem volt meg a 102-112) akkor innen szedhetitek: http://www.dgraymananime.com

hogy a francba olvastad a mangát? [spoiler]Cloud-nak hívják a női generalt és benne volt a mangában[/spoiler]meg az OP vége ahol a kártya volt a földön [spoiler]ott kapott ki Allen az eggyik Noah-tól, miután Soman meghalt[/spoiler] egy darabig még biztos a mangát követi így vagy úgy, de azért az a nő Noah elgondolkoztat, ki a fene az?

Christian

Hm..Chrno Crusadera? O_O Annak szvsz sokkal mélyebb témája volt, ráadásul kicsit életszagúbb volt a rengeteg mitológiai, történelmi, biblia és egyéb utalások miatt. A D.Gray-man szerintebb inkább a "nem akarja magát túl komolyan venni" kategóriába tartozik. Ugyanakkor van egy jó kis sztorija. Egyébként annyira nem fog zavarni ha eltérnek a mangától, úgy vagyok vele,hogy úgyse olvastam a mangát :P Max majd ha elolvasom utána felfogom úgy az anime eltérő részét mint ova-t és akkor a lelkibékém ismét rendbe lesz :)

Egyébként csak szerintem sokkal gyengébb a Shinsein-sub mint a Black orderes? Mert a 27-et azzal néztem és jó pár dolog rettenetesen idegesített.

chilip

[spoiler=manga, kicsit erős]mien már, Cross csinált egy 17000-es számlát és rásózta az eggyik Noah-ra  :lol: , nagyon kész a manga, Allen új dizájnja nagyon ottvan, de legjobban a lvl 3 akuma tetszett - micsoda állat  :eek: [/spoiler]  :D

Zelda

Oké visszaolvastam a mangát most már minden tiszta.
És igen az még min. bennelesz az anime-ben is sztem, [spoiler]hogy Allen kikap Ticky-től[/spoiler]
[spoiler]És az Allen Crown Clown design állat. De engem viszont idegesít, hogy a szeme mint egy akuma szintet lép (lépett). Igazából szerintem még tuti fog problémát okozni.[/spoiler] De ez csak saját véleményem.

Kira

QuoteEgyébként csak szerintem sokkal gyengébb a Shinsein-sub mint a Black orderes? Mert a 27-et azzal néztem és jó pár dolog rettenetesen idegesített.
Nekem egyik se jön be. Szerintem még mindig az SD Project a legjobb ^^ (mégha baromi lassan fordítanak, akkor is T^T)

Quote from: Zelda on 2007-04-16, 15:30:50
És igen az még min. bennelesz az anime-ben is sztem, [spoiler]hogy Allen kikap Ticky-től[/spoiler]
Kérdés, hogy hogy jutunk el odaáig. AZért remélem a Somanos rész nem marad ki. Az nagyon nagyon tetszett a mangában!


Zelda

Én is így vagyok vele

chilip

remélem benne lesz a 3as szintű akuma :D bár az csak a Soman-os rész után jött...  :frown:

LuckyDingo

Az a rész elég hosszú volt a mangában.. amúgy most Egy Krory filler jön, aztán sztem Linalee meg Allen belecsöppennek az említett részbe :)

chilip

jó minőségben kiszedtem az új OP/ED-et.Az OP marha jó, az ED egyszerűen csak jó :D Gendoun csak az új OP volt fent hallhatóan rosszabb minőségben... ejnye  :ejj:

OP - Brightdown

ED - Surface

chilip

hááát, teljes mértékben elsodróttunk a mangától, fillerek...  :ejj: és a következő pár rész biztos az lesz...  :ejj:

Zelda

Igen, de már túl vagyunk az anime felén, most úgy mégis mi a jóbánatot csinálnak???  :grrr: Nehogymár kimaradjanak a legjobb részek!!![spoiler]Soman, és Allen vs.Ticky[/spoiler]
Nagyon haragudni fogok érte!!
Elvégre itt az új OP és ED amik tökre jók lettek, és benyomják a fillereket??? Hát mi ez kérem!  :grrr:

Kira

Szerintem az Allen vs Tiky rész nem marad ki, hiszem ott van az opening végén A pillangó. Eseleg azt el tudom képzelni, hogy most elhúzzák ezt a huszon x részt még fillerekkel, majd
[spoiler]mikor Allen elveszti az innocence-ét, az lesz a vége a sorozatnak[/spoiler]
Addig szépen halad a manga is és lesz még egy széria, ami visszakanyarodik a manga vonalához (én örülnék 2x52 résznek nagyon X3) Bár ha ennyire nem tudják követni, kár volt ilyen korán elkezdeni :S
Aztán persze ki tudja... :)

Zelda

Igen erre már én is gondoltam, hogy esetleg csinálnak majd mégegy szériát...
De a megoldás akkor is az lett volna, hogy várnak még a kezdéssel. Túl hamar beértük a mangát  :frown:

Venom

Quote from: Zelda on 2007-04-19, 18:22:31
Túl hamar beértük a mangát  :frown:

Sajnos nem ez az első anime, amely ennek a bakinak lesz az "áldozata" ideig-óráig.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip


Zelda

(és Bleach, csakhogy a legjobbakat említsük)
Jajj de szeretném, ha végül mindenkinek tetsző befejezést találnának ki...
[spoiler]hogy fogom kibírni 1 hétig anime nélkül??? jövőhéten hollandiába megyek non-anime hét  :frown:[/spoiler]
bocs az offért

Didico

Hát... ha mindenki meghal... feltevésem szerint... (ami remélhetőleg nem igaz, mert csak túl elfogult vok Kannácskával szemben... mivel már vagy 4-5 hónapja nem hallottam felőle semmit) és Kandával kezdik én csak azon akadok ki... De én bízom a 2. szériában.  :D


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

chilip

ááá kinn a 115-ös chapter, ha még vki nem tudná  :D ha vki bejelentkezett MSN Group-ra, << itt >> megnézheti

chilip

#139
[spoiler=manga, legújabb chpt]Allen újabb transzformáción esett át, és nagyon úgy néz ki, hogy kinevezik General-lá ( synchro rate over 9000 100 ;) kiderült, hogy a synchro alapján lehet vkiből general, ha képes túllépni a 100as határt , de hogy levette a bal kezét és karddá transzformálta...  :eek: ) , ha élve visszajut a bázisra. há má nagyon várom a köv. chaptert[/spoiler] egyébként kinn a 30.as rész

Kira

Quoteegyébként kinn a 30.as rész
Ami nekem nagyon nem tetszett... meg az előző se... hülye fillerek má'  :Eztneked:
És a következő is az lesz... ha így folytatják, abbahagyom a sorozatot komolyan -___-

És igen, a manga:
[spoiler]Kicsit kételkedem benne, hogy innen bárki is sértetlenül visszajutna a bázisra... Allennek meg nagyon nem mutat jól a kezében az a kard XDD Mindenre számítottam, csak erre nem Oo
Hogy én mennyit tudok méltatlankodni @_@[/spoiler]

LuckyDingo

#141
A mangán én is meglepődtem :D
[spoiler]Aszittem hogy fullosan átmegy Clownba vagy nem tom, de a félkezes-kardos technika elég érdekesen néz ki :D
Már csak egyensúly szempontból is :D a jobbkezedben ott egy baxott nagy kar balkezed meg nincs, hogy egyensúlyban tartsd a tested, sztem a kövi chapter első jelenete->Allen eldől XDDD[/spoiler]
Az anime meg sztem már nem változik :S Kár érte, jól indult  :S

EDIT: megnéztem a 30at.. nem volt az olyan rossz, de ha nem lett volna, akkor is boldog lennék XD Viszont a kövi részben Miranda lesz az érdekel :) Meg mintha az első részben látott Rendőrnénit is viszontláttam volna a previewben :)

chilip

#142
köv. manga chapter mikorra várható? má naon kiváncsi lennék [spoiler=manga]mit tud a kard, naruto fuuton rasenganján is mindenki sápítozott, hogy ilyen szar, meg olyan szar, és amikor mutatták működés közben, egyszerre mindenkinek tetszett :D remélem itt is így lesz, egyébként meg nem hinném, hogy gondot okozna a fél kezének hiánya, Allennek természetfeletti ereje van, mutatták is egyszer, hogy egy ujjal (méghozza a nem inocenceessel) nyomta a fekvőtámaszt egy széken egyensúlyozva, ami csak két lábon állt, és 300-at kinyomott...  :eek: <<  itt >> [/spoiler]

chilip


LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-05-12, 02:23:45
csak emlegetni kellett, 117. chapter  RAW
WOW wtf és cool :D És Allen die fast XD
[spoiler=manga]Durva volt, amikor a rawot néztem, aszittem, hogy Tickyt megölte Allen.. így már nagyonállat képessége van a kardnak.. kiűzi belőle a Noaht.. lo.. sőőt LOOOOL.. Nah ez elég érdekes :D ÉS még sztem, nem fejlődött ki ez a Crown Clown se szvsz :D[/spoiler]

chilip

#145
31-es rész

ed.: basszus, köv. rész is filler.  miranda a végén jó volt :D azé volt benne egy baki (ha jól láttam), elég súlyos: az eggyik akuma meglőtte a rendőrnőt, és nem fertőződött meg? porrá kellett volna válnia... no mind1

LuckyDingo

Mellesleg már egyre valószínűbb lesz a dolog, [spoiler=manga]hogy Allen a controller, akiről az Earl beszélt és valszeg Lenalee a heart, akit mindenki keres :D mellesleg ismerős volt nekem a 116ban Allen kardja, és most rá is világított a lényegre Rhode /az Earl kardjának ellentéte lol/ Mi lesz még itt? :D[/spoiler]

chilip

#147
[spoiler]há sztem nem Lenalee a heart, bár nem kizárt. Sztem Allené a heart, mer ő mondta is, hogy az innocence a szivének egy része lett, és ugyanúgy megvolt nála a kivétel, mint Lenalee-vel. Egyébként az Earl kardját hol mutatták? meik chapterben?
[/spoiler]
ed.: [spoiler]ja és én cross-ra tippelek a controller poszttal[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-05-12, 18:57:03
[spoiler]há sztem nem Lenalee a heart, bár nem kizárt. Sztem Allené a heart, mer ő mondta is, hogy az innocence a szivének egy része lett, és ugyanúgy megvolt nála a kivétel, mint Lenalee-vel. Egyébként az Earl kardját hol mutatták? meik chapterben?
Chapter 89-ben mutatják egy picit a kardját és mondjuk 117ben is :D

chilip

[spoiler]és télleg :D ráadásul az Earl pont relo-t, az esernyőt alakítja át, míg allen a kezét[/spoiler]