Main Menu

D.Gray-man

Started by Alkyra, 2006-10-03, 19:54:29

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Vickes.. nem csak a kövi epizód, de a 33as is filler lesz.. már nem várok semmit az animétől :D Amúgy itt egy jó kis összehasonlító kép a két kardról : XD
[spoiler=manga-nagyon spoiler][/spoiler]

chilip

#151
[spoiler]Allen-é mintha nagyobb-masszívabb lenne, meg van rajta egy plusz kereszt a markolat végén. Egyébként most az Earl nem tudja használni a kardját, mer relo allen-ékkel van?[/spoiler]

ed.: sztem nyitok ennek egy manga topicot, majd oda linkelem a fordítást...

Kira

32. rész: http://bt.saiyaman.info/download.php?id=4421&file=%5BS%5EM%5D+D.Gray-man+32+RAW.avi.torrent

két dolog miatt tetszett ^^
1: mert az egyik kiskölyök (Archi volt a neve, ha emlékezetem nem csal) hangja egyik kedvenc seiyuum, Minagawa Junko * w *
2: az elején, mikor próbára tették Allent, az aranyos volt ^^

Anoo... mit keresett Komui kezében egy Rinalis kulcstartó? XDDD

És hopp, jövő héttől két Kandás résznek nézünk elébe... már azt hittem, őt ki is akarják hagyni a sorozatból >_>

LuckyDingo

Nah végigpörgettem a 34et.. "nagyon izgalmas" volt Tetszett ahogy Kanda Harcolgatott, majd tiszta véresen szétkapott mindenkit a jólismert speckó támadásával :D Meg volt benne valami idióta Finder is :D ÉS ahogy a Previewet megnéztem a következő részben már rendes szereplő nem is lesz lol :D Így elrontani valamit.. :S

chilip

Lenalee lesz, lehetett látni egy töredék-másodpercig a preview-ban

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-04, 13:06:32
Lenalee lesz, lehetett látni egy töredék-másodpercig a preview-ban
Húú az komoly :D  Lenalee most is volt.. 5mpig :D

chilip

#156
nah végre, visszatértek mangához, de az animáció még mindig átlagon aluli néhol  :frown: , kövi részben barcelona ostroma... ha nem fillereznek, nemsokára lesz Suman, vagy ki az anyám...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-28, 12:41:16
nah végre, visszatértek mangához, de az animáció még mindig átéagon aluli néhol  :frown: , kövi részben barcelona ostroma... ha nem fillereznek, nemsokára lesz Suman, vagy ki az anyám...
Ez hanyadik rész is? ahol visszatérnek? :D mert lehet szedem megin :D Suman már volt, de a mangában teljesen másképp ézett ki lol  /Lassan már olyan szinten használom a lol-t, mint Lero a lerot XD/:D

chilip

há a mostani rész az sztem már nem filler, annak a labdás-csengős exorcist-nak a múltjáról szólt... aki kandával megy a saját generálisuk védelmére...

LuckyDingo

nem tudom, szeretném remélni, hogy visszatér a mangához :D De valahogy tuti gondok lennének Sumannal.. mert nem úgy néz ki, meg nem tom XD
Reménykedjünk :D

LuckyDingo

Mikor megláttam, hogy Tiky közelít Sumanhoz, úgy gondoltam: végre végre nem filler juhhéé... mire végignéztem a 39eset rájöttem, hogy ezt sehogy se csinálják már meg olyanra, mint a manga :'( R.I.P.

Aurin

hali,

ftp serveren fenn van? sehol nem találom = / de lehet hogy csak én vagyok vak

chilip

ennél jobban nem is baszhatták volna össze a sorozatot, igénytelen graf, igénytelen sztori, hihetetlenül hülyén kinéző lvl 2-es akumák, egyedül az OP és ED-ek tetszettek az animéből az után hogy felszedték Krowlyt....

LuckyDingo

Miért vége van már az animének? :D Én már egy ideje nem nézem :) Jó nekem a manga.. bár most az is ki van lőve pár hétig ha jól tom -_-

Azuri

Szerintem a mostani filler arc (41?-50) egész jó volt^^ A sorozatnak (állítólag) közel sincs vége. ha minden igaz decemberben jön a folytatás :smile:

És az 50 rész végéből ítélve... Visszatérünk a mangához.

chilip

persze-persze, hiszem ha látom...

Azuri

Hopsz a kép lemaradt XD

[spoiler]http://img221.imageshack.us/img221/7164/previewepisode51bo8.jpg[/spoiler]

ha ez nem Anita akkor nem tom ki:D (lehet hogy az elveszett ikertestvére akit bedobtak mint filler karit? :D)

chilip

most vettem észre, D.Gray-man megy tovább  :eek: mint a bleach, csak az a baj, hogy eddig 50 részből 25 filler volt, nem túl szép a jövője...

chilip

NA VÉGRE! új OP-ot megnéztem youtube-on... kicsit NAGYON SPOILERES, de mind1... full erővel vetik rá magukat a manga-sztorira :D és 53. rész címe "Fallen One", nemsoká jön a 3. szintű akuma most szedem, 50. résztől nézem újra :D csak nehogy gáz legyen az animáció  :frown:

Theon

AniDB-n még mindig 55 részesnek titulálják a sorozatot, de ha már egyszer van új op akkor csak nem hagyják abba, meg ahogy a szavaitokból kiveszem, a java csak ezután jön...  :smile:

Azért az elég gáz, hogy mostanában a csaták kellős közepén mindig van idejük ifjú hőseinknek eldiskurálgatni, hogy akkor most mi is van, meg jól meggyőzni egymást erről-arról, ami tök egyértelmű... (Ez most jó konkrét volt.  :D Senki sem mondhatja, hogy spoilerezek.)
Ilyenkor az akumá-k megvárják, amíg befejezik a mondandójukat? Vagy elmennek teázni? Na ne má', ennél egy kicsit magasabb színvonal kéne...  :mad:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Prof. William

A legtöbb fighting animében így van. Bőven van idő csata közben nagymonológokat tartani...

LuckyDingo

Hmm... tényleg nem rossz az op :D Bár annyira nincs sok spoiler :P Pölö a a végén Allen nem a karddal hárítja Earlt ;) Nah mindegy.. talán néhány rész elteltével ha azt látom, hogy OMFG deqrvajórészek, akkor majd elkezdem én is 50től XD

chilip

51-től, egyébként már a suman-os részek mennek :D a fallen one-t már mutatták az 52-ben...

LuckyDingo

#173
Lehet hogy akkor még van remény, hogy megkapjuk amit megérdemlünk? :D ENgem az érdekel, hogy miután utóléri megin a mangát /márpedig utol fogja ></ Akkor megint benyomnak egy 20-30részes fillert? :D Mert akkor valszeg nem fejezik be :D Csak azt nem értem, hogy miért nem kezdték mondjuk most télen a sorozatot... vagy mondjuk jövő tavasszal :D Akkor már azért lett volna egy halom manga amiből lehetett volna dolgozni és nem kellett volna a sok bugyuta filler :D

EDIT: 52 langyos 53 rocks :D Remélem a 54 is jó lesz :D  Már csak egy kicsit a Graffal van problémám.. remélem megerőltetik magukat a készítők és helyre pofozák kicsit XD

Azuri

#174
Quote from: LuckyDingo on 2007-10-15, 10:35:10
LCsak azt nem értem, hogy miért nem kezdték mondjuk most télen a sorozatot... vagy mondjuk jövő tavasszal :D Akkor már azért lett volna egy halom manga amiből lehetett volna dolgozni és nem kellett volna a sok bugyuta filler :D

Eredetileg decemberre volt kiírva. Úgylátszik jobbnak látták folytatni X3 A mangával az a jó, hogy nem havonta jelenik meg így van esély a fillerek elkerülésére.

Az 53. rész végén aranyos az a kis ráadás részXD

chilip

nah 54 megnézve, jódolog frissíteni, rég olvastam a mangát :3 úgy saccolom 2 (max 3) rész és meg lesz lékelve Allen

LuckyDingo

Nem bírtam megállni meglestem az 57 rawot :D Iszonyat jó még mindig :D 
A Grafikát bírtam most negyon, mikor Lavi meg Lenalee mentek Tim után az erdőben :) Meg mikor Allen járkál a belső világában, vagy mittomén hol :D A Firka Allen tökjól néz ki XDDD

Jah és új OP és ED kintvan:
3.OP
5.ED

LuckyDingo

lol :D Már csak én nézem? :D 61es raw is jó volt, bár kicsit sok visszatekintés az előző részre, de kibírható :) Graf még mindig király, Lenalee jól harcol és rohadtjól áll rajta az új ruha :XD

chilip

én is nézem, úgynézki kisajátítottuk a D.Gray-man anime és manga topicot :D de RAW-ot nem nézek, annyira elvetemült MÉG nem vagyok

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-12-05, 12:26:22
én is nézem, úgynézki kisajátítottuk a D.Gray-man anime és manga topicot :D de RAW-ot nem nézek, annyira elvetemült MÉG nem vagyok
Én elvetemült vagyok, ha úgy érzem, hogy nem szart kapok, mint a narutonál XD Most teljesen meg vagyok elégedve DGM animével végre azt látom, amit vártam :D a Fillerek meg el vannak felejtve :)