Main Menu

D.Gray-man

Started by Alkyra, 2006-10-03, 19:54:29

Previous topic - Next topic

Bicskei

köszi szépen figyelmetlen voltam.nem néztem körül rendesen......
Ultras liberi

chilip

82es rész eddigi BEST :D GO GO Kro-chan!!!

chilip

#212
Shinsen-subs kiadta torrentbe egybe 82. részig az összes általuk fordított részt, ez azoknak szól, akik keresték itt nemrég a részeket :)

[spoiler=torrent]http://www.datorrents.com/download.php?id=35523&name=[Shinsen-Subs]%20D.Gray-man%2001-82.torrent[/spoiler]

LuckyDingo

Mindegy nekem már lejött a 1-65ig batch 2 és fél hét alatt + 66-81ig egy éjszaka alatt XD AMúgy 83as részről vélemény? :D Sztem húzzák, de még így ius gyorsan haladnak az animével :D De lol hogy a kövi részben már Krory vére fog harcolni.. és sztem győzni is :O És aztáááán Tyki, és Road és uááááá!!!! :)

Titkos

Na, eljött a pillanat, amire számítani lehetett: az amcsik licenszelték, Shinshen subsról le is lett szedve. :( Az lenne a kérdésem, hogy tudtok -e még olyan csapatot, akik továbbra is viszik, és a fordításuk ha nem is Shinshen minőségű, de azért kb. az van a feliratban, amit a szereplők is mondanak? XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo


Titkos

Nem ismerem a fordításuk minőségét, de ha tényleg jók, akkor onnan fogom szedni, köszi. :) (Vagy ez már ilyen kizárásos alap, vagy ez, vagy a raw? XD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo

A Your-Mom hírhedt fordítócsapat XD Elég ratyi minőségben nyomták régebben, de mostanában a D.Graymant tőlük szedtem, ami sztem nem volt rossz:) Ott van még a Yakuza-Onibaku is, de nekik a betűtípusa zavaró, meg lassabbak is :) Ha mindenki feladná, akkor jönne egy kedves Anon, aki folytatná, de ha nem, akkor ott a raw :D

Theon

És elvileg ott van még a Yuurisan-féle verzió is, ha nem tévedek...
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

LuckyDingo

84 raw:
Krory állat volt naony :) És az egyik kedvenc jelentem is ellőtték: [spoiler]Allen x Road kiss animálva :Kiraly:[/spoiler]

LuckyDingo

85.. Kúl rész volt, de a buli még csak most kezdődik.. viszont nem emlékszem, hogy már ilyenkor Allen arcára ment a maszk.. de lehet hogy csak elfelejtettem :S

Egyébként a Y-M is dobta a sorozatot... Már csak 2 dologban bízhatunk.. yuurisan /ami egy f*s szvsz/ és valami igényes anon /ami köbö yuursan minőség lesz/.. hülye licensz ><

Titkos

Valahogy a Shinsen-subs meg újra elkezdte. :D 82. résztől mostanáig van sub. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo

Jaja én is észrevettem ám :O fura.. Ez két dolgot jelenthet.
1. nem is licenszelték /de ez bukik, mert de.. télleg van már official honlap meg beharangozó/
2. Látták, hogy Yuurisan milyen szörnyűséget művel és nem bírják tétlenül nézni a szarabbnál szarabb anon subokat XD
3. Úgy döntöttek, hogy amíg nálunk nincs licenselve /amit nem tom hol van/, addig mehet legálisan.

Titkos

Animesukin így volt felosztva. Mondjuk ezt a szezonos felosztást nem értem, semmi különbség nincs a kettő között, csak pont akkor váltottak openinget. XD (Lehet az amcsik csak az 52. részig vették meg?)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


chilip

86-os rész éééééééééééééés megvolt: Critical Point :D Allen innocence újra powerup-olt, kövi részben lehet le is rendezi Tikky-t, ez a rész is marha jó volt  :jee: Arch-general csak dísznek van? mert eddig semmit nem csináltak...

Prof. William

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-03, 14:19:41
3. Úgy döntöttek, hogy amíg nálunk nincs licenselve /amit nem tom hol van/, addig mehet legálisan.

Bejelentik hogy nekik biza Ruandában van a törzshelyük és amíg ott nincs licensz addig csinálják. :)



LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-06-04, 23:03:11
86-os rész éééééééééééééés megvolt: Critical Point :D Allen innocence újra powerup-olt, kövi részben lehet le is rendezi Tikky-t, ez a rész is marha jó volt  :jee: Arch-general csak dísznek van? mert eddig semmit nem csináltak...
Jah előkapta Álen a kardot :D Csak azt nem értem honnan tudja, hogy critical pointot ért el.. XD Ráérzett, hogy ezt úgy hívják? :) Kövi rész végén sztem Már Lavi-Road harc közepe-vége lesz utánna meg [spoiler]Tiky v.2 :D Annak a hangjára kíváncsi vok.. 2 eshetőségre gondolok: valami eltorzított Tiky hang-hollow ichigo forma XD Vagy valami kényes nyögős.. ha már Tiky a pleasure XD[/spoiler]

lukri

Üdv. Vki tudna segíteni hogy melyik torrent a legjobb a részek letoltésésre és hogy mit figyeljek mit ne  szedjek le?

Lythis

Quote from: lukri on 2008-06-06, 19:59:15
Üdv. Vki tudna segíteni hogy melyik torrent a legjobb a részek letoltésésre és hogy mit figyeljek mit ne  szedjek le?
facepalm....

chilip

Quote from: chilip on 2008-05-18, 18:17:17
Shinsen-subs kiadta torrentbe egybe 82. részig az összes általuk fordított részt, ez azoknak szól, akik keresték itt nemrég a részeket :)

[spoiler=torrent]http://www.datorrents.com/download.php?id=35523&name=[Shinsen-Subs]%20D.Gray-man%2001-82.torrent[/spoiler]

idézet magamtól :) copy paste-elni kell a dolgot mert rendesen nem jeleníti meg a "]" miatt a link címében

chilip

Noah of Pleasure awakened  :whoah: sztem kövi utáni részben jön Cross is :D ha már nem a következőben

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-07-01, 10:38:08
Noah of Pleasure awakened  :whoah: sztem kövi utáni részben jön Cross is :D ha már nem a következőben
Valszeg köviben még nem.. vagy a végén talán bemutatják, mikor Skullosan tevékenykedik :D

chilip

hát új ED van, jól le is spoilerezték a level 4-et  :facepalm: és az előző szám jobban tetszett ::)

kövi részbe már elszabadul Cross :D

LuckyDingo

#233
Jaja Nekem tetszett az Ed  lehet itt is lecserélem az avám XD
lvl4es kit érdekel? :D Engem csak azért zavar, mert iszonyat randa példány :D
Edit.. ava lecserélve :D nem egy Aizen, de megteszi XDDDD

chilip

#234
az egész Cross vs. Tikky harc lement :hail:

köviben meg Allen vs. Earl, meg már szerintem zongorázni is fog

új OST-ot nagyon várom Grave of Maria miatt :D

LuckyDingo

Csak nem tetszett a kisasszony himnusza? :D AMúgy 91 részből ez volt a legjobb eddig   :hopp:

chilip

újabb nagyszerű rész, a zongorás darabot is várom majd az új OST-ba :D

Titkos

Tényleg, hanyadik OST is jön most? Már a harmadik? :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


chilip

jaja, csak még odébb van  :bruhuhu:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-07-17, 14:46:52
jaja, csak még odébb van  :bruhuhu:
Jah nem is igen láttam még konkrét időpontot hozzá :( Pedig lesz pár jó muzsika :D /többek között a zongorás is :D/