Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Soldier


smash++

Én még csak most kezdtem el nézni,ezt az állítólag remek animet.5 részt láttam eddig és nagyon tetszik.Csak itt az elején kicsit furcsálom már a dolgokat.Light érveit értem.Megöli a "rossz" embereket.De azzal,hogy megöli mondjuk a rendőröket [spoiler]FBI pasi a metron[/spoiler],az elvei ellen cselekszik,hiszen azok semmi rosszat nem tettek csak megpróbálják őt elkapni és természetesen ők úgymond ártatlanok...
Tényleg rossz lett az anime azután a biz 20-on valahanyadik rész (26 talán) után?
De azért még nézhető onnan is igaz?

minuszmiki

Persze, még azután is elég jó, csak azt a színvonalat nem tartja, amit megszoktunk az első huszonhat részben.

Soul

Quote from: smash++ on 2007-08-27, 14:48:29
Tényleg rossz lett az anime azután a biz 20-on valahanyadik rész (26 talán) után?
De azért még nézhető onnan is igaz?

Mit kérdezősködsz  :smile:?Daráld végig gyorsan és döntsd el magad hogy hatott rád az anime  :smile:.Igen annál a résznél valami eltünik a sorozatból, de sztem utánna is izgalmas.Sztem ez az anime ahol nincs jó és rossz, mert magad döntöd el kinek van igaza.Sztem végig nézhető és izgalmas, még most is a legjobb animének tartom amit eddig láttam.Egydüli mély pont kb 3 részen keresztül lesz, ami nekem filler szagú volt, de szerencsére csak pár rész volt, sőt a visszaemlékezős részt is nagyon jól oldották meg.

Xzone

Quote,az elvei ellen cselekszik,hiszen azok semmi rosszat nem tettek csak megpróbálják őt elkapni és természetesen ők úgymond ártatlanok...


Nos, Light nem egyszerűen rendet akar csinálni a világban, hanem a "shin sekai no kami" akar lenni :D Ebben a világban Kira az úr és isten, mindenek fölött áll, ő a törvény.

Member

Light valóban nem a Messiás volt, inkább amolyan Big Brother. Vasfegyelmet tart, a saját értékrendjét ráerőlteti másokra, ráadásul hatalomjutása alatt kiirtja azokat is, akik tudnak az ő létezéséről, annak ellenére, hogy ők is azt a nézetet követték, amit ő.
Róla lehetne megmintázni a jin-jang új jelképét, egyszerre jótevő és a velejéig romlott.

smash++

Quote from: Member on 2007-08-27, 18:33:50
Róla lehetne megmintázni a jin-jang új jelképét
Ez szinte tökéletes :)
14. rész-nél vagyok.Eddig marha jó.Nem sok ilyen animet láttam eddig szeritnem.Olyan érzésem van,hogy átkéne értékelni az eddig látott animek egy részét  :redface:
Azért kicsit fura.Nem tudom,hogy most L csak játszik Light-al,de én elhittem neki,hogy komolyan a barátjának tekinti.Én azért abban bízok,hogy Light-ba a végére csak szorul egy kis érzelem.L mint barát vagy Misa mint barátnő terén.Nem igaz,hogy ennyire semleges tudjon maradni.A csaj nagyon ari , L meg olyan mint ő (a stílust kivéve)- vagyis inkább rájuk is a jin-jang illik.

Én

Nem... nem_szabad_lelőni... :D
Igazából L-el kapcsolatban még mindig nem tudom pontosan hogy állt, de nézd meg és derítsd ki :jee:

hargharg

Quote from: smash++ on 2007-08-27, 23:39:12
...Nem igaz,hogy ennyire semleges tudjon maradni...
ooo, nem semlegesnek mondanam azt, hogy elejetol fogva kihasznalja oket. es mindenki mast is.
de ez persze csak az en velemenyem... ^_^

Quote from: Member on 2007-08-27, 18:33:50
Light valóban nem a Messiás volt, inkább amolyan Big Brother. Vasfegyelmet tart, a saját értékrendjét ráerőlteti másokra, ráadásul hatalomjutása alatt kiirtja azokat is, akik tudnak az ő létezéséről, annak ellenére, hogy ők is azt a nézetet követték, amit ő.
Róla lehetne megmintázni a jin-jang új jelképét, egyszerre jótevő és a velejéig romlott.
ize, Orwell 1984-ben az ottani vezetok vmi hasonlot valositottak meg, hasonlo modon. ok is a jinjang jelkepei? : )
rofl

smash++

Nos a 28. résznél elakadtam.Most próbálom beszerezni a többit,de nem olyan egyszerű mint más animeknél.
Még szerencse,hogy sokan ismerik a spoiler gombot,így már most lelőtték a poént miközben kerestem itt az oldalon linkeket.Többet inkább nem is olvasok vissza...
Remélem lassan lejön a maradék is.Az a bizonyos 26. rész tényleg egy kis szint esés eddig.De még nem 100%-os vélemény.Az tuti,hogy az anime két igazán érdekes karaktere Light és L volt.Melo én N vagy kik annyira nem gyere be karik,N még talán.
Nem baj azt még senki nem lőtte le,hogy Misa-val mi lesz...
Egyébként érhető Light vislekedése.Valahogy egyik oldalra se tudok állni.

KeLa

Quote from: smash++ on 2007-08-28, 15:25:41
Még szerencse,hogy sokan ismerik a spoiler gombot,így már most lelőtték a poént miközben kerestem itt az oldalon linkeket.Többet inkább nem is olvasok vissza...
De miért kellett volna spoiler gomb? Meg amúgy is ott van a topik címében h spoilereket tartalmaz... :rolleyes:

Soul

Quote from: smash++ on 2007-08-28, 15:25:41
Nem baj azt még senki nem lőtte le,hogy Misa-val mi lesz...

Énekelni fog  :lul:.

hargharg

Quote from: Soul on 2007-08-28, 15:47:41
Quote from: smash++ on 2007-08-28, 15:25:41
Nem baj azt még senki nem lőtte le,hogy Misa-val mi lesz...

Énekelni fog  :lul:.

LOLROTFL. x D
rofl

Soul

Smash majd ha végignézted az animét olvass vissza hogy Misát mennyire szétboncolták  :smile:.Szegény Misa miket kapott :smile:.

smash++

Quote from: KeLa on 2007-08-28, 15:34:28
Quote from: smash++ on 2007-08-28, 15:25:41
Még szerencse,hogy sokan ismerik a spoiler gombot,így már most lelőtték a poént miközben kerestem itt az oldalon linkeket.Többet inkább nem is olvasok vissza...
De miért kellett volna spoiler gomb? Meg amúgy is ott van a topik címében h spoilereket tartalmaz... :rolleyes:
Az oké.Csak valaki használ vki meg nem.Én meg gondoltam a legvégébe már csak nem fogok bele futni (azt talán mindenki lespoilerezi).Nem csinálok nagy ügyet belőle,csak megemlítettem.Ugyis megnézem,meg talán várható is volt a dolog.Csak az a nem mindegy,hogy hogyan és mi lesz utánna :).Ez még vár rám...

Quote from: Soul on 2007-08-28, 15:55:18
Smash majd ha végignézted az animét olvass vissza hogy Misát mennyire szétboncolták  :smile:.Szegény Misa miket kapott :smile:.
A fórumozóktól?Nekem szimpi kari,még :)

Soldier


Soul

Quote from: smash++ on 2007-08-28, 15:57:12
Quote from: Soul on 2007-08-28, 15:55:18
Smash majd ha végignézted az animét olvass vissza hogy Misát mennyire szétboncolták  :smile:.Szegény Misa miket kapott :smile:.
A fórumozóktól?Nekem szimpi kari,még :)

Igen az itteni fórumozóktól.Ha élő személy lenne sztem egy gruppen erőszakolás után megkötözve a Dunába dobták volna  :smile:.Igen kicsit buta Misa, de én sosem tudtam utálni.

Soldier

Quote from: Soul on 2007-08-28, 16:02:10
Ha élő személy lenne sztem egy gruppen erőszakolás után megkötözve a Dunába dobták volna  :

:muhahah:

he , valaki biztos megmentené ;)

Soul

Á felkészülnének erre is, és aki utánna ugrik, annak utánna pörkölnének socival  :smile:.

Én

Huh, Misa annyira idegesített az egész sorozat alatt, hogy nagyon. Néha szívesen ugráltam volna kicsit a fején (raep után, persze)

kelvor

Tényleg...szegény Misa, miket kapott itt. :D Végülis 2 rész között el kellett valamivel ütni az időt. :haha: Butácska meg minden, de komolyabb gondom vele sose volt.
A spoiler témához meg annyit tennék hozzá, hogy általában figyeltünk a spoileres részekre, mikor kijött egy új rész. 2 rész között mikor várakoztunk már annyira nem. Addigra valószínűleg látta mindenki az aktuális új részt,  aki akkor ide járt rendszeresen. Én legalábbis így emlékszem, de nyugodtan cáfoljatok meg. :smile:

Soul

Azt kihagytad, hogy mennyire elvakítja a szerelem, én mentem a zsepimért  :smile:.

Member

Én Misá-t annyira gyűlöltem, hogy még a raep is kiesik. A legeslegundorítóbb nőfajta szerintem. :ejj:

Soul

Én annak örülök a legjobban, hogy újra van élet a DN topikban  :smile:. Nem akar valaki szavazást Misáról ide a topikba  :smile:?

Soldier

Quote from: Soul on 2007-08-28, 16:43:48
Én annak örülök a legjobban, hogy újra van élet a DN topikban  :smile:. Nem akar valaki szavazást Misáról ide a topikba  :smile:?

mik lennének a pontok ?

I AM In LOVE
DIE
DONT CARE

:muhahah:

kelvor

Member összedob gyorsan "1001 instant halál Misának" szavazást.  :D

Soldier

Quote from: kelvor on 2007-08-28, 16:47:41
Member összedob gyorsan "1001 instant halál Misának" szavazást".  :D

:lul:

Member

Ma este megcsinálom, ha kell, gyilkolás terén vannak ötleteim. :D

minuszmiki


  • raep
  • die
  • raep, aztán kill
  • kill, aztán raep
  • don't care

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-08-28, 16:50:58

  • raep
  • die
  • raep, aztán kill
  • kill, aztán raep
  • don't care

ez csupa negativ igy  :ejj: