Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

kelvor

Quote from: Member on 2007-08-28, 16:49:50
Ma este megcsinálom, ha kell, gyilkolás terén vannak ötleteim. :D

:D

Quote from: minuszmiki on 2007-08-28, 16:50:58

  • raep
  • die
  • raep, aztán kill
  • kill, aztán raep
  • don't care



Én megraepelném.

Ja...egyszer már beírtam de egy kis emlékeztető nem árt. 3 nap múlva:
The upcoming Death Note special broadcast, which was announced during the last episode of the animated suspense television series, will be a three-hour Death Note Director's Cut: Compete Ending Edition special that airs at 8:03 p.m. on August 31 on Japan's NTV.



Soul

Én ilyen romantikus izére gondoltam:

Mi a véleményed Misáról?

-Kicsit butus, de elképzelném vele a hátralévő életem
-Talán szóba állnék vele
-Megkötözött testét a hosszú téli éjszakákon elő venném a szekrényből(nem a halott testét  :rotfl:)
-No comment
-Az ilyen miatt fogsz agyvérzést kapni
-Semmi bajom nem volt vele, sőt személyisége kellemes

Gregory

Quote from: minuszmiki on 2007-08-28, 16:50:58

  • raep
  • die
  • raep, aztán kill
  • kill, aztán raep
  • don't care
Hol marad a

  • Kill-lel egybekötött raep
lehetőség?

kelvor

Quote from: Soul on 2007-08-28, 17:00:02
Én ilyen romantikus izére gondoltam:

Mi a véleményed Misáról?
-Megkötözött testét a hosszú téli éjszakákon elő venném a szekrényből(nem a halott testét  :rotfl:)

Ez aztán a romantika! :lul:

Soldier

Quote from: kelvor on 2007-08-28, 17:04:47
Quote from: Soul on 2007-08-28, 17:00:02
Én ilyen romantikus izére gondoltam:

Mi a véleményed Misáról?
-Megkötözött testét a hosszú téli éjszakákon elő venném a szekrényből(nem a halott testét  :rotfl:)

Ez aztán a romantika! :lul:

indeed  :muhahah:

Member

Jó, akkor estére összeírok 1001 módot, úgy 11re. :roleyes:

[spoiler=18+]A legjobb lenne küldeni a lapos s*ggét, miközben vontatott sebességben megy a futószalagon a fagyikanál-szeletelőbe. A hangját meg rögzíteni és elrakni későbbre.[/spoiler]

smash++

Quote from: Soul on 2007-08-28, 17:00:02
Én ilyen romantikus izére gondoltam:

Mi a véleményed Misáról?
[spoiler]
-Kicsit butus, de elképzelném vele a hátralévő életem
-Talán szóba állnék vele
-Megkötözött testét a hosszú téli éjszakákon elő venném a szekrényből(nem a halott testét  :rotfl:)
-No comment
-Az ilyen miatt fogsz agyvérzést kapni
-Semmi bajom nem volt vele, sőt személyisége kellemes[/spoiler]
Inkább ez mint az előző lista.Abban nem találtam olyat amit én választanék.
Miért csak rape lehet meg kill?.Abba bele sem gondoltatok,hogy nem mindenki csak azt tenné  :ejnye:  Mindjárt előveszem a noteszem... :D

Én

Quote from: Soldier on 2007-08-28, 16:53:36
ez csupa negativ igy  :ejj:
És...? :angyali:
Hajrá Member, ne okozz csalódást :D
(raep and jump on her face for long)
EDIT: Agymosás, emlékezettörlés, maid személyiség betáplálás

kelvor

Quote from: Member on 2007-08-28, 17:09:24
Jó, akkor estére összeírok 1001 módot, úgy 11re. :roleyes:

[spoiler=18+]A legjobb lenne küldeni a lapos s*ggét, miközben vontatott sebességben megy a futószalagon a fagyikanál-szeletelőbe. A hangját meg rögzíteni és elrakni későbbre.[/spoiler]

ROFL XD

Egyébként ha már 11-re ígérted, elég lesz ám 11 féle, még a végén bekattansz az 1001-től.  :D

Soldier

#1539
Quote from: Én on 2007-08-28, 17:11:51
És...? :angyali:
EDIT: Agymosás, emlékezettörlés, maid személyiség betáplálás

en "szerettem" őt ,szvl követelek vmi pozitiv opciot is a 1001 die mellé :lul:
Agymosás, emlékezettörlés nem = ???

Quote from: kelvor on 2007-08-28, 17:14:07
Egyébként ha már 11-re ígérted, elég lesz ám 11 féle, még a végén bekattansz az 1001-től.  :D

nah jah , azert csak ovatosan ,nem lenne tul jo ha teljesen bekatannal^^

Soul

Quote from: Member on 2007-08-28, 17:09:24
Jó, akkor estére összeírok 1001 módot, úgy 11re. :roleyes:

Elég merész, bár lehet nem is lehetetlen.

Akkor először arról legyen a szavazás hogy a romantikus vagy a kill/rape szavazás legyen.A szavazás szavazása  :smile:.

Soldier

Quote from: Soul on 2007-08-28, 17:16:51
Quote from: Member on 2007-08-28, 17:09:24
Jó, akkor estére összeírok 1001 módot, úgy 11re. :roleyes:

Elég merész, bár lehet nem is lehetetlen.

Akkor először arról legyen a szavazás hogy a romantikus vagy a kill/rape szavazás legyen.A szavazás szavazása  :smile:.

persze , meg szerintem arrol is hogy mitegyek holnap reggelire , meg arra is hogy a du. 1kor lehet e még reggelizni mert ugye akkor az elsö szavazas nem lenne tul logikus. :lul:

Én

Quote from: Soldier on 2007-08-28, 17:16:01
Quote from: Én on 2007-08-28, 17:11:51
És...? :angyali:
EDIT: Agymosás, emlékezettörlés, maid személyiség betáplálás

Agymosás, emlékezettörlés nem = ???

Agymosás alatt az "annyira imádlak light dugj már meg" viselkedés kitépését értettem

kelvor

Quote from: Soul on 2007-08-28, 17:16:51
Akkor először arról legyen a szavazás hogy a romantikus vagy a kill/rape szavazás legyen.A szavazás szavazása  :smile:.

Akár lehet mind a kettő is.  :smile:

Member

#1544
A legtöbbhöz természetesen Death Note szükséges, mert a valóságban ennyi véletlen ritkán jön össze. :)

[spoiler=18+]
0001# Befektetem a kádba, kibilincselem, körülteszem meghitt gyertyákkal, majd beindítom a mosógépet, és ejtek néhány sebet rajta, hogy a mocskos víz mérgezze szét.

0002# Beledugom a fejét a budiba, amit már telehánytam 10 Dollars whisky-től, majd annak alkesztartalmát begyújtom.

0003# Bemegyek Tesco-ba, és minden 200 ft alatti megabrutál kiszerelésű élelmiszert lenyomok a torkán.

0004# Tükör elé ültetem és átfúrom hátulról, hogy már maga a látvány végezzen vele.

0005# Kikaparnám a szemét, cukrot olvasztanék bele és ráengednék egy méhkaptárt.

0006# Átalakítanám a tüszőszerkezetét, hogy a következő havi ciklusban több vért folyasson el, mint egy megnyúzott bálna.

0007# Kivinném a tengerpartra, beleásnám a homokba és lenyomnék a torkán egy tengeri sünt.

0008# Ha közölné, hogy szereti a forró teát, beledobnám egy medencényi forró vízbe, filterbe csomagolva.

0009# Denevérkosztümbe tenném és hívnám Ozzy-t.

0010# Levágnám a bal alkarját, jegesre fagyasztanám és azzal szúrnám le.

0011# Megkérnék egy kínai dokit, operálja át férfivá, majd kiherélném.

0012# 5 kilós csomagokra bontva elküldeném Azerbajdzsánba.

0013# Bezárnám 10 túlviagrázott törpecsimpánz közé.

0014# Shinigami-t csinálnék belőle és rávenném, hogy mentsen meg valakit (mondjuk engem).

0015# Egy kisebb völgybe lekötözném, építenék egy duzzasztógátat és ráengednék egy pirannyákkal teli folyót.

0016# Fodrászkodáskor a hajfestékbe kevernék egy kis kénsavat is.

0017# A sivatagban a kocsi után kötném és minden kaktuszra ráirányítanám.

0018# Teletömöm a száját borotvapengékkel, beragasztom és várom, hogy a nyelvének vérébe fulladjon bele.

0019# Addig mosom a gyomrát, amíg nem jönnek fel csontdarabkák.

0020# Megkérném, hogy szelidítsen meg nekem egy tazmánördög családot, miközben a kezei hátra vannak kötve.

0021# Gázkamra-szimulációt hajtok végre rajta.

0022# Beküldöm egy hungarista bárba Kis-Magyaroszágos pólóban.

0023# Addig dörzsölöm az alkaja közepén a 20forintost, amíg nem jön ki a másik oldalon.

0024# Ráeresztek 125 féle baktériumtenyészetet.

0025# Egy áramszünet alatt rákötöm a traszformátorra és megvárom, amíg kijavítják a hibát.

0026# Megkérem, hogy sorolja fel az összes Clow kártyát és annyit metszek a torkán, amennyit kihagy.

0027# Letesztelném, hogy a kínai bambusz mennyi idő alatt éri el a méhét.

0028# Merítenék a Dunából annyi vödörrel, ahány éves és mind le a tüdejébe.

0029# Betakarnám a szemét, bezárnám a fülét, az kezeit bevonnám, kikötném és mesterségesen táplálnám, amíg nem végez vele az idegösszeroppanás.

0030# Félig megemésztetném egy anakondával, majd ha ebben az állapotban nem tudja elmondani a hohoho-horgász intro-t, kicsit megnyirbálom metszőollóval.
[/spoiler]

Eddig 30. :D

kelvor


motifator

 :muhahah: :lul: :muhahah:
Néhányon jót röhögtem, de vigyázz, ne menjen a mennyiség a minőség rovására
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Szóban egyszerűbb lenne. :/

Gregory


Soul

Nálam a 14-es győzött  :smile:

Member

[spoiler]0031# Elviszem cápakalandtúrára és a ketrecet gyufából építem meg.

0032# Megvizsgálom, hogy a konnektor alkotóihoz hasonlóan ő is hőre keményedik-e.

0033# Elrendelem egy 5-ös ikerház tetőszerkezetének felújítását és talicskában tologatom alatta.

0034# Megépítem a második, jéghegybiztos Titanic-ot. Ő a jéghegyen lesz.

0035# Ha már annyi kereszt van a ruháján, ő milyen lenne egy kereszten?

0036# Addig fárasztatnám L hülyeségeivel, amíg bealszik és a feje belecsapódik a háta mögött lévő dárdahegyekbe.

0037# Megkérném, hogy vizsgálja meg az egérlyukat, amihez szorosan kapcsolódik egy puskalyuk is.

0038# Ha újbólindulna a Challenger program, a második űrsikló az ő lángoló testétől robbanna fel.

0039# Volt anno egy elég gyér vicc, ami szerint a halak nagyon buknak a szeméremszőrzetre. Nos, ezt letesztelhetjük, de a szőr nővel együtt megy a kardszárnyú delfinek közé. :D

0040# Megkérném, hogy tartsa irányba a mamutfenyőt, amíg rádöntöm.

0041# Ráerősítek egy ízületjavító-mágnest a térdére, majd egy bazinagy elekromágnes + ventilátor kombót helyezek üzembe.

0042# A tudomány céljából igazán kideríthetné, hogy van-e olyan hímkrokodik, ami a nőstényekhez hasonlóan menekül, ha a farkánál húzod.

0043# Teszek be neki nyelvpiercing-et. A szemébe.

0044# Adok neki 3 évre elegendő tesztoszterontablettát, majd nekiesek a borotvával.

0045# Átcsempészem a határon. A s*ggemben.

0046# Megkérném, hogy játsza el a főszerepet a Diana életét bemutató filmben, persze csak az utolsó jelenetet.

0047# Mind a 91 Kukucska rész leadnám neki, majd ha nem tudja felsorolni az epizódok közti mérvadó különbségeket, 380V-al kukucskál be Szt. Péterhez.

0048# Minőségellenőrnek szerződtetem a Lidl pékáru-osztályára.

0049# Megkérem, hogy írja bele 4x rosszul a nevét a DNbe. Ha elrontja, meghal, ha nem, akkoris.

0050# Bungie jumping a Fuji-ba, két móka egyszerre.

0051# Leforgatnám vele a Cannibal Corpse "Fucked with a knife" nevű örökzöld slágerének klippjét.

0052# Gégemetszés + Fuck the Hole, amíg a másik oldalt is át nem szakad.

0053# A veséit eladnám a szerbeknek, hogy ne vegye észre a hiányt, a helyükre hangyabolyt ültetek.

0054# Lelógatnám a Lánc-hídról. Amikor Besennyei átrepül alatta.

0055# Addig fénymásoltatnám a képét, amíg nem kapom Mr. Bean szakasztott mását.

0056# Beküldeném pogózni nyuszikosztümben.

0057# Megnézném, hogy vektorokkal ő vajon vissza tudja-e verni a vasgolyókat.

0058# Lekötözve, egy piros ladába zárva, a pesti rezervátum közepén hagyom.

0059# Beöltöztetem bin Laden-nek és szabadon engedem a Fehérház előtt.

0060# A zsírjából (igaz, nem sok) megkenek pár 100 kenyeret és beállok a krisnások mellé ingyenkaját osztani.[/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Gregory on 2007-08-28, 17:02:22
Hol marad a

  • Kill-lel egybekötött raep
lehetőség?

Utólag nekem is eszembe jutott, hogy kihagytam. :D

Member:  :lol:

Én


Prof. William

Quote from: Member on 2007-08-28, 17:58:04
A legtöbbhöz természetesen Death Note szükséges, mert a valóságban ennyi véletlen ritkán jön össze. :)

[spoiler=18+]
0001# Befektetem a kádba, kibilincselem, körülteszem meghitt gyertyákkal, majd beindítom a mosógépet, és ejtek néhány sebet rajta, hogy a mocskos víz mérgezze szét.

0002# Beledugom a fejét a budiba, amit már telehánytam 10 Dollars whisky-től, majd annak alkesztartalmát begyújtom.

0003# Bemegyek Tesco-ba, és minden 200 ft alatti megabrutál kiszerelésű élelmiszert lenyomok a torkán.

0004# Tükör elé ültetem és átfúrom hátulról, hogy már maga a látvány végezzen vele.

0005# Kikaparnám a szemét, cukrot olvasztanék bele és ráengednék egy méhkaptárt.

0006# Átalakítanám a tüszőszerkezetét, hogy a következő havi ciklusban több vért folyasson el, mint egy megnyúzott bálna.

0007# Kivinném a tengerpartra, beleásnám a homokba és lenyomnék a torkán egy tengeri sünt.

0008# Ha közölné, hogy szereti a forró teát, beledobnám egy medencényi forró vízbe, filterbe csomagolva.

0009# Denevérkosztümbe tenném és hívnám Ozzy-t.

0010# Levágnám a bal alkarját, jegesre fagyasztanám és azzal szúrnám le.

0011# Megkérnék egy kínai dokit, operálja át férfivá, majd kiherélném.

0012# 5 kilós csomagokra bontva elküldeném Azerbajdzsánba.

0013# Bezárnám 10 túlviagrázott törpecsimpánz közé.

0014# Shinigami-t csinálnék belőle és rávenném, hogy mentsen meg valakit (mondjuk engem).

0015# Egy kisebb völgybe lekötözném, építenék egy duzzasztógátat és ráengednék egy pirannyákkal teli folyót.

0016# Fodrászkodáskor a hajfestékbe kevernék egy kis kénsavat is.

0017# A sivatagban a kocsi után kötném és minden kaktuszra ráirányítanám.

0018# Teletömöm a száját borotvapengékkel, beragasztom és várom, hogy a nyelvének vérébe fulladjon bele.

0019# Addig mosom a gyomrát, amíg nem jönnek fel csontdarabkák.

0020# Megkérném, hogy szelidítsen meg nekem egy tazmánördög családot, miközben a kezei hátra vannak kötve.

0021# Gázkamra-szimulációt hajtok végre rajta.

0022# Beküldöm egy hungarista bárba Kis-Magyaroszágos pólóban.

0023# Addig dörzsölöm az alkaja közepén a 20forintost, amíg nem jön ki a másik oldalon.

0024# Ráeresztek 125 féle baktériumtenyészetet.

0025# Egy áramszünet alatt rákötöm a traszformátorra és megvárom, amíg kijavítják a hibát.

0026# Megkérem, hogy sorolja fel az összes Clow kártyát és annyit metszek a torkán, amennyit kihagy.

0027# Letesztelném, hogy a kínai bambusz mennyi idő alatt éri el a méhét.

0028# Merítenék a Dunából annyi vödörrel, ahány éves és mind le a tüdejébe.

0029# Betakarnám a szemét, bezárnám a fülét, az kezeit bevonnám, kikötném és mesterségesen táplálnám, amíg nem végez vele az idegösszeroppanás.

0030# Félig megemésztetném egy anakondával, majd ha ebben az állapotban nem tudja elmondani a hohoho-horgász intro-t, kicsit megnyirbálom metszőollóval.
[/spoiler]

Eddig 30. :D

Nem olvastál egy kicsit sok Waita Uzigát?  :szemuveges:

Solid Snake

Meglepődtem, mikor megláttam, hogy milyen sok post keletkezett itt az utóbbi napokban.
Megdöbbentem, mikor ráeszméltem, hogy milyen sok agybeteg gondolat született.  :muhahah:

kelvor

Ah ugyan, csak bolondoztunk egy kicsit. :D

minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2007-08-29, 20:35:02
Meglepődtem, mikor megláttam, hogy milyen sok post keletkezett itt az utóbbi napokban.
Megdöbbentem, mikor ráeszméltem, hogy milyen sok agybeteg gondolat született.  :muhahah:
Tudhatnád, hogy simán mindennapos ez itt :D

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-08-29, 20:36:52
Ah ugyan, csak bolondoztunk egy kicsit. :D

Mondjuk Member perverz kreativitása eddig is nyílt tény volt (és ezt most bóknak szántam  :lazza:).

Én

Így van (hol késik a maradék 941?  :D )

Member

Rájöttem, hogy valszeg kicsit egyhangúak lennének 100 fölött, illetve azért néha szeretnék foglalkozni mással is, tudod, hogy van ez. :D
Ez igazándiból úgy lenne poén, ha 4-5-en összeülnénk, vennénk 40 liter halálkoccintóst, sziporkáznánk és rögzítenénk az ötleteket, úgy szerintem 2000 is lenne, meg jól éreznénk magunkat. Na? :haha: