Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-25, 17:15:42Btw a 14. rész végén Raito érvelését az "én boldogságom=Misa boldogsága= a te boldogságos" dumát csak én találtam eröltetettnek? Rem tényleg ennyire hülye?
Nem erőltetett az. Raito megint kihasznál mindenkit, ráadásul úgy, hogy ezt még a képükbe is mondja. Csupán annyiról van szó, hogy Misa bármit megtesz, amit Raito mond, Rem meg bármit megtesz, amit Misa mond. Tiszta sor.


Alkyra

#361
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-25, 17:15:42
Quote from: Prof. William on 2007-01-25, 17:12:15
Mivel onnantól ő írhat bele igen. Meg sem kell ölnie, alég ha elveszi tőlle.  Más kérdés hogy a Sinigami elfogadja e? Bár sztem a Sinik le*ják mit csinálsz a DN-el. Annyival az emberi szint fölött vannak, hogy nem zavarná őket. Ryuk is mondta hogy ő csak unatkozott. :) És ráadásul szerintem komolyan is gondolja. Nincs hátsó szándéka meg ilyesmi. Ha Raitót elkaják vagy meghal (reméllem) max megvonja a vállát hogy "Na ez jó buli, volt kíváncsi voltam meddig húzza." majd berámol egy zsák almát és megy vissza a világába. Esetleg csupán poénból újabb  DN használót keres. Mondjuk L-t. :)

vagy egy almaárust.  :D

Akkor jól gondolom, hogy a Death Noze-s ember nem parancsol a shinigaminak, és Rem csak azért védi Misát, mert kedveli, tehát saját akaratából.

Btw a 14. rész végén Raito érvelését az "én boldogságom=Misa boldogsága= a te boldogságos" dumát csak én találtam eröltetettnek? Rem tényleg ennyire hülye?

Nem hülye.Nő.XD Nem a logika, hanem az érzelmei kapnak előnyt döntései során.
Másrészt Light karaktere tökéletes el van találva.XD S ha belegondolsz, te milyen lennél, ha megszereznél egy ilyen könyvet? Az ember hatalmat akar. Az ember pusztítani akar. Az ember soha nem elégszik meg azzal amilye van.
Ilyenek vagyunk.:) Light alapból tök normális lenne([spoiler]lásd azokat a részket melyeknél feladja a DN-t s elveszti minden emlékét)[/spoiler] csak a DN miatt lett ilyen. Maga a hatalom, hogy bárkit megölhet tette ilyenné.
Bárkit ilyenné tenne, aki képes kibírni "épp" elmével, hogy embereket százait öli meg egyetlen tolvonással...

Darkstar

Aww. Legközelebb pls írjátok rá a spoilerre, hogy a mangából van, mert mivel az animét láttam, ameddig kintvan, nyugodt szívvel olvasom őket, és erre most pl ráfaragtam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-01-25, 19:20:54
Aww. Legközelebb pls írjátok rá a spoilerre, hogy a mangából van, mert mivel az animét láttam, ameddig kintvan, nyugodt szívvel olvasom őket, és erre most pl ráfaragtam.

hát a spoiler azé spoiler mert olyat tartalmaz ami többnyire fontos eseménye a történetnek.XD
De legközelebb odaírom akkor.

Shali

15. rész, L baromi jó arc, Lightot pedig egyre jobban nem bírom. Bár már az anime eleje óta így vagyok ezzel, de az utóbbi pár részben rendesen erősödött (=
És hihetetlen, hogy képes vagyok azon izgulni, hogy mi lesz a következő részben o.O
[spoiler]Remélem Ryuktól nem válik meg Light, mert akkor még jobban fogom utálni (((=
Azt pedig nagyon sajnálom, hogy a gót csajszitól megváltak )=
Bár valamiféle bonyodalom biztos, hogy lesz még vele.. legalábbis remélem. Durva, hogy hogy megkínozták szegénykét o.O [/spoiler]
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Dreamcleaver

Csak velem van így vagy az OST-ről az "L's Theme" című szám  nagyon  :whoah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soul

#366
Énse bírtam ki, megnéztem a15.et, látom ti is készek vagytok, mintén.Pontosan nagyon jól elvan itt találva minden.És hogy ki undorító és ki nem, nézőpont kérdése.Ezért is nagyon jó, mert két táborra oszt minket, meglehet vitatni ki a jó és ki a rosssz.
Külön öröm volt hallani a Death Note c. számot, sztem a legjobb.Eddigi életem legjobb anime-ja az már biztos.

Mikor is jön a 16 pontosan?

Dreamcleaver

Quote from: Soul on 2007-01-26, 17:55:47

Mikor is jön a 16 pontosan?

Percre pontosan elég, vagy kell a másodperc is?  :D

Amúgy úgy nézem a C1 sub lassan behozza a lemaradást, és onnnantól akkor lesz jó sub, bár ez az Animandás annyira nem is rossz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Quote from: Soul on 2007-01-26, 17:55:47
Énse bírtam ki, megnéztem a15.et, látom ti is készek vagytok, mintén.Pontosan nagyon jól elvan itt találva minden.És hogy ki undorító és ki nem, nézőpont kérdése.Ezért is nagyon jó, mert két táborra oszt minket, meglehet vitatni ki a jó és ki a rosssz.
Külön öröm volt hallani a Death Note c. számot, sztem a legjobb.Eddigi életem legjobb anime-ja az már biztos.

Mikor is jön a 16 pontosan?

Ki a jó és ki a rossz...hehe. Mit is olvas Light a live-action filmben? :smile:
Megfejtés:[spoiler]Nietzsche:Jenseits von Gut und Böse(Túl jón és rosszon)[/spoiler]

Soul

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-26, 18:03:09
Quote from: Soul on 2007-01-26, 17:55:47

Mikor is jön a 16 pontosan?

Percre pontosan elég, vagy kell a másodperc is?  :D

Amúgy úgy nézem a C1 sub lassan behozza a lemaradást, és onnnantól akkor lesz jó sub, bár ez az Animandás annyira nem is rossz.

Hol válaszoltál  :lol:, de jó hogy másodpercre kell  :smile:.

Épp írtam kis elemzést visszább amibe össze hasonlítottam az Animandás és a DG féle 13.részt.A DG sokkal jobb, jelenleg a  legjobb sztem.

Solid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-25, 21:41:31
Csak velem van így vagy az OST-ről az "L's Theme" című szám  nagyon  :whoah:

Nem csak veled van így, nekem is egyik kedvencem az OST-ről.  :tezsvir:

Egyéb ütős számok:
- L's Theme B
- Rem
- Low of Solipsism (kedvenc)  :whoah: :cool:

Prof. William

Irtózat spoiler szóval aki nem olvasta a mangát el ne olvassa.

[spoiler] Raito most adja le a DN-t akkor elméletileg L halála már közel van aztán jön az új géniusz. Sokak szerint a 37 rész csak L haláláig megy de akkor igen csak végigviszik a dolgot. :) Alig várom már a hason csúszó Raito látványát. :) [/spoiler]

Zen

Egyébként, ha belegondoltok, L. sem akkora jó fej mint elsőre tűnik. Papol az igazságos büntetésvégrehajtásról, meg minden, meg hogy nem szép dolog szívrohamot okozni embereknek, közben ő az, aki nyugodt szívvel hagy sorozatgyilkosokat szabadon rohangálni, mert nem tartja elég érdekesnek/kihívásnak az esetet.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1



Soul

A 16. rész mikor jön már  :smile:?

kikuchiyo

Ööö legkorábban kedden?

De ha kitartóan érdeklődsz, a kedvedért biztosan kiadják hamarabb is.
Failure is the default option

Xzone


Shali

Quote from: Xzone on 2007-01-29, 01:21:08
Ott vagyunk már?
Messze vagyunk még? (=

Hm, ha holnap jön a 16. rész, akkor... őő.. holnap délután kettőre lesz már fordítás? (=0
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Solid Snake

Csak most tudtam megtekinteni a 15. felvonást, s annyit mondhatok: LE VAGYOK TAGLÓZVA!  :whoah: :whoah: :appl:

[spoiler]Tudtam én, hogy L nem halhat meg ilyen könnyen. A jelenetei egyértelműen a legütősebb pillanatok voltak, bizony, nekem továbbra is L a legjobb, neki drukkolok!  :jee: A kínzós jelenetnél picit én is unszimpatizáltam L higgadtságával, bár jobban belegondolva teljesen egyértelműek a cselekedetei. Ti mit tennétek, ha végre valahára elkapnátok azt a gyanúsítottat, aki ártatlan emberek életéért is felelős, ráadásul a gyanúsított bűnösségéről majdnem 100%-ban biztosak vagytok? Bele tudom élni magam L helyzetébe, ugyanakkor Misa helyzetébe is. Kis butus...  :ejnye:

Misa hajának "abnormális" visszaállása bizony felkeltette L figyelmét is, lesznek még itt fordulatok rendesen.

Light pedig már teljes szempontból antihős nálam. Egy érzéketlen, mocsok alak, aki mindenkit kihasznál, hogy elérhesse önző célját. Ha ez képes Ryuk-től is megválni, hát akkor én....mondjuk mindegy, ennél jobban úgysem tudom rühellni.  :Eztneked:[/spoiler]

chilip

Quote from: Shali on 2007-01-29, 21:35:06
Quote from: Xzone on 2007-01-29, 01:21:08
Ott vagyunk már?
Messze vagyunk még? (=

Hm, ha holnap jön a 16. rész, akkor... őő.. holnap délután kettőre lesz már fordítás? (=0

:lol:

Bishop

15 rész
[spoiler]most talán az eddigi részek közül ebben volt a legtöbb fordulat, a mobil,és Misa megjelenése,és elfogása,minden rész után azt mondom hogy ez a kedvencem ez nem ér nincs egy unalmas rész se :D
sajnáltam misa-t főleg hogy így nem kezelhetik a emberi jogok szerint,de most tekintsünk el ettől
Misa medig megy el mikor tudja hogy soha nem nyeri el Light szerelmét?
L-el soha nem szimpatizáltam,de Light-ot egyre tudom utálni és kedvelni ,mert a maga stílusába ,és azt amit képvisel nem hazuttolja meg,mármint önmagát,másoknak természetesen szinlel ,remélem Ryuk marad Light oldalán,nincs jobb mint amikor  L és Light beszélget Ryuk meg átlátva a helyzetet ott röhög :D [/spoiler]
Holnap 16. rész EZAZ!,amugy belegondolva még épp hogy csak a felénél tartunk és már 2-3 részbe le lehetne zárni,egyszerűen képtelen vagyok elhinni miket lehet még kitalálni,na dehát énn nem is vagyok zseni mint L vagy Light

Lazzaret

Hát eddig ez a legjobb anime amit nézek. Kegyetlen, okos és baromi izgalmas. :jee:


www.arkangyalok.uw.hu

chilip

Quote
Arghh... Ha valaki mégegyszer spoilerezik (gomb nélkül persze) a mangából, megölöm.  :__devil:
DS


nem spoilereztem, mivel a 15. rész végén Rem ezt mondta: "If you don't save Misa, i'll kill you!" erre Light vmivel később: "I also have an idea" szted mit jelent ez??? csak nem azt, hogy Light ki fogja szabadítani Misát? végignézted a 15. részt? miért spoiler az hogy: [spoiler=????]majd figyuzd ki, mit talál ki Light Misa kiszabadítására  :__devil:[/spoiler]

Darkstar

Mert eddig a sorozat bőven volt olyam kiszámíthatatlan, hogy még a párbeszéd alapján is legalább 3-4 féle lépést tudtam elképzelni, hogy Light mit tesz. És ugyan nem azt mondtad el, hogy konkrétan hogy fogja megcsinálni, amit, de hogy milyen úton indul el, azt igen. Szal érted. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Quote from: Darkstar on 2007-01-29, 22:58:44
Mert eddig a sorozat bőven volt olyam kiszámíthatatlan, hogy még a párbeszéd alapján is legalább 3-4 féle lépést tudtam elképzelni, hogy Light mit tesz. És ugyan nem azt mondtad el, hogy konkrétan hogy fogja megcsinálni, amit, de hogy milyen úton indul el, azt igen. Szal érted. :)

nem, nem értem :confused: szted hogy értettem?

Shali

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-29, 21:59:28
Csak most tudtam megtekinteni a 15. felvonást, s annyit mondhatok: LE VAGYOK TAGLÓZVA!  :whoah: :whoah: :appl:

[spoiler]Tudtam én, hogy L nem halhat meg ilyen könnyen. A jelenetei egyértelműen a legütősebb pillanatok voltak, bizony, nekem továbbra is L a legjobb, neki drukkolok!  :jee: A kínzós jelenetnél picit én is unszimpatizáltam L higgadtságával, bár jobban belegondolva teljesen egyértelműek a cselekedetei. Ti mit tennétek, ha végre valahára elkapnátok azt a gyanúsítottat, aki ártatlan emberek életéért is felelős, ráadásul a gyanúsított bűnösségéről majdnem 100%-ban biztosak vagytok? Bele tudom élni magam L helyzetébe, ugyanakkor Misa helyzetébe is. Kis butus...  :ejnye:

Misa hajának "abnormális" visszaállása bizony felkeltette L figyelmét is, lesznek még itt fordulatok rendesen.

Light pedig már teljes szempontból antihős nálam. Egy érzéketlen, mocsok alak, aki mindenkit kihasznál, hogy elérhesse önző célját. Ha ez képes Ryuk-től is megválni, hát akkor én....mondjuk mindegy, ennél jobban úgysem tudom rühellni.  :Eztneked:[/spoiler]
Teljesen egyetértek veled  :tezsvir:
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Soul

#389
Akkor végre eljön a nap amikor a sok függő neki esik függőségük tárgyának ^^.
De ha ma jön a 16 az gondolom még felirat nélküli lesz :bruhuhu:.Egyenlőre még nem láttam hogy kijött volna.