Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Shali

Elkezdtem nézni a filmet, de a színészi alakítások nagyon nem tetszettek, unatkoztam rajta, plusz még a hang is csúszott, szóval negyed óra után abbahagytam.

Azon pedig nagyon gondolkodom, hogy a mangának nekiessek e. Meg fogok őszülni, mire kijön a 37. rész is ((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Solid Snake

Quote from: Shali on 2007-01-21, 19:19:17
Azon pedig nagyon gondolkodom, hogy a mangának nekiessek e. Meg fogok őszülni, mire kijön a 37. rész is ((=

Nyugodtan kezdjél bele a mangába, majd maximum mindig ott hagyod abba egy hét erejéig, ahol az anime tart. Én is úgy csinálom.  :smile:

A manga annyiban tér el az animétől, hogy néhol felborul az időrend (pl. Light első két gyilkossága v. Ray Penbar halála -- animében Ray halál-Naomi sírás volt a sorrend, na a mangában éppen fordítva van).


Soul

Tök jól jártam reggel, nézem még nem rakták fela  DG verziót így hát nem bírtam ki és leszedtem a Hari No Ito-s verziót, ami nem is olyan rossz.Igaz kicsi a felirat anime közbe, de ha shinigami beszél majdnem kitakarja a fél monitort  :lol:, ja és jó volt szüzen látni az openinget és endinget ^^.De szerencsére lejött időbe és megtudtam nézni mielőtt elhagytam otthonom  :smile:, na majd csütörtökön beszerzem a DG-set  :smile:.

Bishop

még a felénél sincs és Light hogy úgy mondjam megitn sakk-ot adott L-nek majdnem Mat,és még is túl fogja élni? :3x3:
már gyk csak az segítene ha L szerezne egy shinigami-t,bár az se igazán mivel a shinigami nem mentheti meg mag segíthet gyorsabban megoldani az ügye

ENNYIRE még nem voltam izgatott a következő részek iránt :Kiraly:

chilip

micsoda filmet csináltak a Death Note-ból  :lol: hát ez kész, de legalább misa-misa szerepére egy egész aranyos szereplőt találtak (de a ruhája elég gáz volt).

Solid Snake

Quote from: carfanatic on 2007-01-22, 18:36:56
ENNYIRE még nem voltam izgatott a következő részek iránt :Kiraly:

Én is így vagyok ezzel, kedves kolléga.  :tezsvir:

Eszméletlenül ütött a 14. felvonás.

[spoiler]L "tomodachi-feelingje" Light iránt nagyon irónikus. Eléggé elszorult a szívem ennél a résznél.  :frown:

Rem volt a kulcsfigura ebben a részben, fenyegetése megadta a sakk-matt helyzetet, a rész végén történő ígérete pedig...áhhh, de leesett az állam tőle! Ezek most komolyan meg fogják ölni az egyik kedvenc anime karakteremet? Ne mááár!  :morci:[/spoiler]

Eberinu

A deathnote nem full film lett, hanem ott is sorozat végülis,csak hosszabb valamivel mint az anime egy része. De a szereplők közül Light-ot eltalálták, bejön  :szemuveges: viszont L-t...pafff...nem yo...beleanimálták Ryukot is...Nekem még Christian mutatta,de ez már vagy két hónapja volt....De jó lett, nézzétek meg :)

chilip

a Ray Penber jövendőbelijének a bosszúja, kicsit másképp lett megcsinálva, meg kinyírtak vkit, akit nem kellett volna... de jópofa volt (kár h bizonyos elhalálozásokat kicsit túljátszottak... annyi baj legyen)

Manitu

Quote from: chilip on 2007-01-22, 23:30:24
a Ray Penber jövendőbelijének a bosszúja, kicsit másképp lett megcsinálva...
Plusszpont, nekem a filmes verzió jobban tetszett, mint a mangás (vagy animés). Adott egy kis plusszt Raito amúgyis ördögi image-éhez. (vaze, ezt hogy kéne magyarul mondani/írni :confused:)


Xzone

Quote from: Eberinu on 2007-01-22, 22:30:52
A deathnote nem full film lett, hanem ott is sorozat végülis,csak hosszabb valamivel mint az anime egy része. De a szereplők közül Light-ot eltalálták, bejön  :szemuveges: viszont L-t...pafff...nem yo...beleanimálták Ryukot is...Nekem még Christian mutatta,de ez már vagy két hónapja volt....De jó lett, nézzétek meg :)

Az egész filmben Ryuk a legjobb :smile: A többi színészi alakítás nem nagy eresztés, Fujiwara Tatsuya szerintem jobb volt a Battle Royale-ban(Batoru rowaiaru).

Soul

#341
Én mindíg is tartottam a japán filmektől, így sztem nem nézem meg.

De azt én is gyanítom L kap egy death note-ot, csak azt nem tudom hogy ez milyen irányba viszi a dolgokat.De jaja egyre jobb az egész  :smile:.

KeLa

Akinek az Animanda-s kell az már szedheti azt is :smile:

Eberinu

QuoteAz egész filmben Ryuk a legjobb :smile: A többi színészi alakítás nem nagy eresztés, Fujiwara Tatsuya szerintem jobb volt a Battle Royale-ban(Batoru rowaiaru).
Az jó pasi :) Battle Royale? Adj már nekem egy torrentet vagy linket pls!


Eberinu


Xzone

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:12:39
Kössziiiii  :D

Szívesen! Ha tetszik, akkor a második részét messzire kerüld el  :smile:

KeLa

Megnéztem a 15. részt... hát ez egyre jobb :whoah:

Xzone

Quote from: KeLa on 2007-01-24, 20:27:13
Megnéztem a 15. részt... hát ez egyre jobb :whoah:

QFT

Ezt jól megkavarták  :szemuveges:

KeLa

Quote from: Xzone on 2007-01-24, 23:49:04
Quote from: KeLa on 2007-01-24, 20:27:13
Megnéztem a 15. részt... hát ez egyre jobb :whoah:
QFT
Ezt jól megkavarták  :szemuveges:
Főleg a végén az utolsó mondat... már nagyon várom a köv. részt.

Darkstar

Hogy a fene esne beléjük, még mindíg legalább 6 nap van a 16. részig...
Azt az utolsó mondatot vajon hogy értette? o.O
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Quote from: Darkstar on 2007-01-25, 11:19:10
Hogy a fene esne beléjük, még mindíg legalább 6 nap van a 16. részig...
Azt az utolsó mondatot vajon hogy értette? o.O
Valami olyasmi lehet h: Kopj le!... Yagami Light módra :D

Darkstar

Azt sejtem, de a motivációja még nem épp világos. :D
[spoiler]
Viszont amikor L "elvette Misa mobilját", majdnem leestem a székről a röhögéstől.  :lol:[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2007-01-25, 11:19:10
Hogy a fene esne beléjük, még mindíg legalább 6 nap van a 16. részig...
Azt az utolsó mondatot vajon hogy értette? o.O

[spoiler]Most már 2 Death Note-ja van, úgyhogy az eredetivel biztos van valami terve.
Egyébként már kezd érződni, hogy Light-ot és L-t semmi más nem érdekli csak az, hogy megöljék egymást. Érzelmek nélkül, más emberek eszközként felhasználásával teszik ezt. Light gyilkosságokat rendez meg és alakítja őket úgy, hogy a céljainak megfeleljen. L pedig minden bűntudat nélkül áldoz fel embereket, most meg félholtra kínozta szegény Misa-t is.[/spoiler]

KeLa

Quote from: Xzone on 2007-01-25, 13:29:17
[spoiler]Most már 2 Death Note-ja van, úgyhogy az eredetivel biztos van valami terve.
Egyébként már kezd érződni, hogy Light-ot és L-t semmi más nem érdekli csak az, hogy megöljék egymást. Érzelmek nélkül, más emberek eszközként felhasználásával teszik ezt. Light gyilkosságokat rendez meg és alakítja őket úgy, hogy a céljainak megfeleljen. L pedig minden bűntudat nélkül áldoz fel embereket, most meg félholtra kínozta szegény Misa-t is.[/spoiler]
[spoiler]Szegény Misa??  :lol:
Mert ő aztán egy szent volt mi? :rotfl: Ő volt az aki ártatlanokat ölt meg csak azért h Light felfigyeljen rá... :__devil:[/spoiler]

Dreamcleaver

Hát ha meglátnám őket nem tudom melyikbe vágnám bele előbb az ásót, Misába vagy Raitóba. Mindkét karakter jelleme baromi undorító. Misa a tipikus trendi japcsi p*csa, kicsit okosabb talán az átlagnál, de cserébe nincsenek morális korlátai. Raito meg meh, k*rvára idegesít a csávó, szépfiú géniusz, aki annak ellenére, hogy k*rvára antiszociális, mindenkinél be tudja magát vágni és persze neki sincsenek morális korlátai, bárkit kihasznál, sztem még akár a szüleit is. (ráadásul tuti, hogy meleg  :rotfl:) Valami értelmes karakternek miért nem tudnak Death Note-t adni?  :confused: Mondjuk egy harmadik "Kira" aki helyre akarja tenni az első kettőt.

Mikor Misa lazán odaadta a Death Note-ját Raitónak, ott téptem a hajam, mondom ennél nagyobb hülyeséget már nem lehet csinálni.

Btw, ha valaki megöl egy Death Note-t birtokló embert, akkor ha megszerzi a Death Note-ját, ő parancsol majd neki?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Mivel onnantól ő írhat bele igen. Meg sem kell ölnie, alég ha elveszi tőlle.  Más kérdés hogy a Sinigami elfogadja e? Bár sztem a Sinik le*ják mit csinálsz a DN-el. Annyival az emberi szint fölött vannak, hogy nem zavarná őket. Ryuk is mondta hogy ő csak unatkozott. :) És ráadásul szerintem komolyan is gondolja. Nincs hátsó szándéka meg ilyesmi. Ha Raitót elkaják vagy meghal (reméllem) max megvonja a vállát hogy "Na ez jó buli, volt kíváncsi voltam meddig húzza." majd berámol egy zsák almát és megy vissza a világába. Esetleg csupán poénból újabb  DN használót keres. Mondjuk L-t. :)

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-01-25, 17:12:15
Mivel onnantól ő írhat bele igen. Meg sem kell ölnie, alég ha elveszi tőlle.  Más kérdés hogy a Sinigami elfogadja e? Bár sztem a Sinik le*ják mit csinálsz a DN-el. Annyival az emberi szint fölött vannak, hogy nem zavarná őket. Ryuk is mondta hogy ő csak unatkozott. :) És ráadásul szerintem komolyan is gondolja. Nincs hátsó szándéka meg ilyesmi. Ha Raitót elkaják vagy meghal (reméllem) max megvonja a vállát hogy "Na ez jó buli, volt kíváncsi voltam meddig húzza." majd berámol egy zsák almát és megy vissza a világába. Esetleg csupán poénból újabb  DN használót keres. Mondjuk L-t. :)

vagy egy almaárust.  :D

Akkor jól gondolom, hogy a Death Noze-s ember nem parancsol a shinigaminak, és Rem csak azért védi Misát, mert kedveli, tehát saját akaratából.

Btw a 14. rész végén Raito érvelését az "én boldogságom=Misa boldogsága= a te boldogságos" dumát csak én találtam eröltetettnek? Rem tényleg ennyire hülye?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-25, 17:15:42
Quote from: Prof. William on 2007-01-25, 17:12:15
Mivel onnantól ő írhat bele igen. Meg sem kell ölnie, alég ha elveszi tőlle.  Más kérdés hogy a Sinigami elfogadja e? Bár sztem a Sinik le*ják mit csinálsz a DN-el. Annyival az emberi szint fölött vannak, hogy nem zavarná őket. Ryuk is mondta hogy ő csak unatkozott. :) És ráadásul szerintem komolyan is gondolja. Nincs hátsó szándéka meg ilyesmi. Ha Raitót elkaják vagy meghal (reméllem) max megvonja a vállát hogy "Na ez jó buli, volt kíváncsi voltam meddig húzza." majd berámol egy zsák almát és megy vissza a világába. Esetleg csupán poénból újabb  DN használót keres. Mondjuk L-t. :)

vagy egy almaárust.  :D

Akkor jól gondolom, hogy a Death Noze-s ember nem parancsol a shinigaminak, és Rem csak azért védi Misát, mert kedveli, tehát saját akaratából.

Btw a 14. rész végén Raito érvelését az "én boldogságom=Misa boldogsága= a te boldogságos" dumát csak én találtam eröltetettnek? Rem tényleg ennyire hülye?

L halála mindenképp jó Rem "gazdájának" is, tehát szerintem megfordult már a dolog Rem fejében is.

Prof. William

#359
Vagy csak halálosan belezúgott Ryukba és neki akar a kedvére tenni...