Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Én is megnéztem a 15-öt. Jó rész volt nagyon :jee: Kezd még érdekesebb lenni a sorozat. Én semmiképp nem szeretném ha L meghalna mert nagyon jó fej. Light-al már közömbös vagyok de azért nem lenne jó ha meghalna ő sem...
Viszont van egy dolog ami nem tetszik nekem... [spoiler]Mióta Light-ot bevonták a nyomozásba azóta nem ölt meg egy bűnözőt sem, na jó még az elején de már pár rész óta abbahagyta, sztem ez így nem jól van megcsinálva. Egyértelművé teszi h Light Kira, mert már nem foglalkozik az eredeti céljával csak azzal, hogy elterelje magáról a figyelmet. Ezen változtatni kéne sztem... Vagy csak én gondolom így???  :confused:[/spoiler]

Xzone

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-30, 16:05:16
Én is megnéztem a 15-öt. Jó rész volt nagyon :jee: Kezd még érdekesebb lenni a sorozat. Én semmiképp nem szeretném ha L meghalna mert nagyon jó fej. Light-al már közömbös vagyok de azért nem lenne jó ha meghalna ő sem...
Viszont van egy dolog ami nem tetszik nekem... [spoiler]Mióta Light-ot bevonták a nyomozásba azóta nem ölt meg egy bűnözőt sem, na jó még az elején de már pár rész óta abbahagyta, sztem ez így nem jól van megcsinálva. Egyértelművé teszi h Light Kira, mert már nem foglalkozik az eredeti céljával csak azzal, hogy elterelje magáról a figyelmet. Ezen változtatni kéne sztem... Vagy csak én gondolom így???  :confused:[/spoiler]

Több hétre előre ki van töltve a Death Note, Light még akkor írta, amikor közel állt ahhoz, hogy bezárják egy időre.

Liquid Snake

Quote from: Xzone on 2007-01-30, 16:23:20
Quote from: Liquid Snake on 2007-01-30, 16:05:16
Én is megnéztem a 15-öt. Jó rész volt nagyon :jee: Kezd még érdekesebb lenni a sorozat. Én semmiképp nem szeretném ha L meghalna mert nagyon jó fej. Light-al már közömbös vagyok de azért nem lenne jó ha meghalna ő sem...
Viszont van egy dolog ami nem tetszik nekem... [spoiler]Mióta Light-ot bevonták a nyomozásba azóta nem ölt meg egy bűnözőt sem, na jó még az elején de már pár rész óta abbahagyta, sztem ez így nem jól van megcsinálva. Egyértelművé teszi h Light Kira, mert már nem foglalkozik az eredeti céljával csak azzal, hogy elterelje magáról a figyelmet. Ezen változtatni kéne sztem... Vagy csak én gondolom így???  :confused:[/spoiler]

Több hétre előre ki van töltve a Death Note, Light még akkor írta, amikor közel állt ahhoz, hogy bezárják egy időre.

Hát akkor valamit nagyon elnéztem :)  :lame:

Manitu

A fenéket, Raito továbbra is bőszen likvidálja a bűnözőket, csak éppen minek tegyenek bele minedn részbe öt perc DN töltögetést. Attól hogy nem mutatják konkrétan, még nyilvánvaló.


Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-01-30, 17:06:45
A fenéket, Raito továbbra is bőszen likvidálja a bűnözőket, csak éppen minek tegyenek bele minedn részbe öt perc DN töltögetést. Attól hogy nem mutatják konkrétan, még nyilvánvaló.

Azt hiszem, a mangában van is egy olyan jelenet, amikor Light azt magyarázza Ryuk-nak, hogy hogyan használja fel a DN adottságait, miközben a nyomozóosztagon belül játssza a jó fiút. Animébe már nem emlékszem, hogy benne van-e ez a jelenet, de mangában határozottan emlékszem ilyen momentumra.

Quote from: Soul on 2007-01-30, 15:43:10
Akkor végre eljön a nap amikor a sok függő neki esik függőségük tárgyának ^^.
De ha ma jön a 16 az gondolom még felirat nélküli lesz :bruhuhu:.Egyenlőre még nem láttam hogy kijött volna.

Bizony, előbb RAW jön. Bár én aggódok a DG (TW) csapatért. Másfél hét után már igazán kiadhatnák a 15. részt. Animanda fordításával nincs bajom, egyedül a minőséget tartom szimplának (hiába, a másik csapathoz már hozzászoktam stílus tekintetében - lásd egy korábbi postomat).

Manitu

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-30, 19:58:45
Azt hiszem, a mangában van is egy olyan jelenet, amikor Light azt magyarázza Ryuk-nak, hogy hogyan használja fel a DN adottságait, miközben a nyomozóosztagon belül játssza a jó fiút. Animébe már nem emlékszem, hogy benne van-e ez a jelenet, de mangában határozottan emlékszem ilyen momentumra.
Igen, persze vannak előre kitöltött oldalak a deathnoteban, arra az esetre, ha valami történne Raitoval, ami miatt nem tud írni a füzetbe. De jelenleg nincs oka rá, hogy csak arra hagyatkozzon, van ideje az újonnan bejelentett bűnözőket likvidálni, de a cselekmény szempontjából a konkrétumok nem lényegesek. Egy idő után unalmas is lenne, ha amolyan magical girl átváltozás jelleggel minden epizódba beletennék, ahogy Raito leírja három random bűnöző nevét a deathnoteba.


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Quote from: Manitu on 2007-01-30, 22:49:17
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-30, 19:58:45
Azt hiszem, a mangában van is egy olyan jelenet, amikor Light azt magyarázza Ryuk-nak, hogy hogyan használja fel a DN adottságait, miközben a nyomozóosztagon belül játssza a jó fiút. Animébe már nem emlékszem, hogy benne van-e ez a jelenet, de mangában határozottan emlékszem ilyen momentumra.
Igen, persze vannak előre kitöltött oldalak a deathnoteban, arra az esetre, ha valami történne Raitoval, ami miatt nem tud írni a füzetbe. De jelenleg nincs oka rá, hogy csak arra hagyatkozzon, van ideje az újonnan bejelentett bűnözőket likvidálni, de a cselekmény szempontjából a konkrétumok nem lényegesek. Egy idő után unalmas is lenne, ha amolyan magical girl átváltozás jelleggel minden epizódba beletennék, ahogy Raito leírja három random bűnöző nevét a deathnoteba.

És közben gonoszul mosolyog. :)  Esetleg lehetne minden rész edndingje, hogy ül az asztalnál és ír.

Darkstar

16. rész: no comment... szakadjanak meg...
De azért nagyon jó volt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-01-31, 16:14:11
16. rész: no comment... szakadjanak meg...
De azért nagyon jó volt. :D

A RAW-ot nézted meg? Ennyire jól tudsz japánul?  :cool:

Darkstar

Én örülnék a legjobban, ha menne annyira, hogy a DNt megértsem rendesen. De mivel nem így van, felirattal néztem. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


chilip

[spoiler]Ryuk ott vergődött, mert nem ehetett almát, erre én felálltam, kivettem eggyet a hűtőből és jóízűen befaltam  :lazza: , ez olyan mint ha Code Geass nézése közben rendelnék a Pizza Hut-ból  :D[/spoiler]

Solid Snake

Quote from: KeLa on 2007-01-31, 17:41:49
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-31, 17:28:07
A RAW-ot nézted meg? Ennyire jól tudsz japánul?  :cool:
http://www.animenoobs.com/anfs/(anfs)Death%20Note%2016(7909CD48).torrent

Tokyo Toshokan nem naprakész.  :ejj:
Lehet, hogy valójában már DG verzió is bőven van a 15.-höz?  :confused:

chilip

anidb viszont szinte azonnal felteszi...

KeLa

Ááá ez nem lehet igaz, nem gondoltam volna h Light ilyen messzire megy :eek: Nagyon kiváncsi vagyok h mi lesz ebből... :3x3:

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-31, 18:36:27
Tokyo Toshokan nem naprakész.  :ejj:
Lehet, hogy valójában már DG verzió is bőven van a 15.-höz?  :confused:
Én itt szoktam nézni: Baka-Updates

Darkstar

Quote from: chilip on 2007-01-31, 18:27:26
...ez olyan mint ha Code Geass nézése közben rendelnék a Pizza Hut-ból  :D
Én a multkor poénból akartam, de ide nem szállítanak...   :frown:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

"Sayonara, Ryuk."  :wtf: :wtf: :wtf: Nem, nem , nem! Nem nézek bele a mangába, ki kell bííírnom!!!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-01, 02:33:00
"Sayonara, Ryuk."  :wtf: :wtf: :wtf: Nem, nem , nem! Nem nézek bele a mangába, ki kell bííírnom!!!

Én is így vagyok ezzel, kolléga.  :tezsvir: :hopp:

Shali

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-01, 02:33:00
"Sayonara, Ryuk."  :wtf: :wtf: :wtf: Nem, nem , nem! Nem nézek bele a mangába, ki kell bííírnom!!!
Dettó, argh, meg fogok őrülni a következő részig o.O
Ez a mostani meg _nagyon_ wtf o.O
Csak pislogok O.o
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-01, 02:33:00
"Sayonara, Ryuk."  :wtf: :wtf: :wtf: Nem, nem , nem! Nem nézek bele a mangába, ki kell bííírnom!!!

csak szólok, ftp-n elég sokáig fentvan a manga... ha esetleg nem bírnád ki, mint én anno...  :lazza:

Soul

A DG-vel mi történt?Nem tudja valaki?Kár lenne értük mert Live-Eviles színvonalt nyujtottak.
Az Animenoobs meg nevet váltott, azaz ők nem noobok :lul:, nem úgy mint a Hari No Ito, nyilatkozzák ezt az új oldalalon http://kuroisei.com/ .Tény hamar megvannak, ha nem is a legjobb a felirat formátuma, de jó munkát adnak ki.

Prof. William

#412
Csak azoknak akik olvasták a mangát egy kérdés. MEGAGIGASPOILER!

[spoiler] Uygebár most adja le a DN-t. ÉS akkor L-halála és az új nyomozó felbukkanása semlehet messze. + a 15 részut írjuk. Lehet hogy mégis belefér 37 részbe az egész?  [/spoiler]

Manitu

Quote from: Prof. William on 2007-02-05, 10:39:31
Csak azoknak akik olvasták a mangát egy kérdés. MEGAGIGASPOILER!

[spoiler] Uygebár most adja le a DN-t. ÉS akkor L-halála és az új nyomozó felbukkanása semlehet messze. + a 15 részut írjuk. Lehet hogy mégis belefér 37 részbe az egész?  [/spoiler]
[spoiler=Mangából]Akkor most jönnek a Yotsubás részek. Az a mangában kábé ugyanannyi volt, mint az eddigiek. Annak a végén hal meg L, de után még a fele hátra van. Zsúfolt lesz a vége.[/spoiler]


chilip

Quote from: Manitu on 2007-02-05, 16:11:44
Quote from: Prof. William on 2007-02-05, 10:39:31
Csak azoknak akik olvasták a mangát egy kérdés. MEGAGIGASPOILER!

[spoiler] Uygebár most adja le a DN-t. ÉS akkor L-halála és az új nyomozó felbukkanása semlehet messze. + a 15 részut írjuk. Lehet hogy mégis belefér 37 részbe az egész?  [/spoiler]
[spoiler=Mangából]Akkor most jönnek a Yotsubás részek. Az a mangában kábé ugyanannyi volt, mint az eddigiek. Annak a végén hal meg L, de után még a fele hátra van. Zsúfolt lesz a vége.[/spoiler]

[spoiler]na akkor számoljunk csak eddig kijött 16 rész +1 és utána jönnek a Yotsubásak ténylegesen, ha az még egyszer ennyi az még 16 rész = 33 rész és a felénél járunk a mangának, az animét 37 részesre tervezik. szerintem a Yotsubás részt fogják kinyújtani, a 37. részben hal meg L és csinálnak majd még egy évadot a másik felére[/spoiler]

Solid Snake

Most vagyok túl a 16. felvonáson, kijelentem: nem tudok szóhoz jutni...ez a rész (szokásos módon) megint hatalmasat ütött!  :cool:

[spoiler]Best moment: Ártatlan szemű Light.  :eek: [/spoiler]

chilip

[spoiler=MEGASPOILER, nem ajánlott]nem tudsz olvasni?
MEGASPOILER
NEM ajánlott :D[/spoiler]

Shali

Mikor jön a következő rész? (=0
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Soul

Quote from: Shali on 2007-02-06, 01:20:06
Mikor jön a következő rész? (=0

Ma vagy holnap.Te is figyeld folyamatosan www.baka-updates.com vagy www.deathfan.com , innen szoktam informálódni  :smile:.

Sankeshi

ep 17 RAW a deathfan.com-on