Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

KeLa

#450
DN - 18. [kuro-hana]:

http://www.animenoobs.com/animereviews/%5Bkuro-hana%5DDeath%20Note%2018%5BE9593979%5D.torrent


Quote from: Baldy on 2007-02-14, 03:09:39
Ha nem jelent gondot, az is megoldható, hogy ami részek nekem megvannak még, felrakom ftp-re, igy nincs velük gond.
Sorolom melyik, hogy:
Első 14 nekem is ftp-ről
15-16 anfs
17 kuro-hana
anfs és kuro-hana biztos h nem fog felkerülni az ftp-re :rolleyes:
Quote
Valszeg a továbbiakban is kuro-hana lesz részemről,... ők elég gyorsan dolgoznak, és azt hiszem a Live-evil és DG mellett az anfs is abbahagyta a fordítást.
anfs=kuro-hana :smile:
(Már lejjebb írtam h nevet változtattak)
Quote
[spoiler]Viszont nekem a 17-s rész annyira nem jött be a gyerekes momentumok miatt... Elvesztette a sorozat a rajta uralkodó állandó feszültségét picit, és ez számomra illúzió romboló volt...[/spoiler]
a 18. részben is van ilyen... :smile:

Sztem így akarják kifejezni a DN-al kapcsolatos dolgok elfelejtésével járó személyiség-változást, de néha picit idegesítő módon csinálták meg...

Solid Snake

Quote from: KeLa on 2007-02-14, 12:02:17
Sztem így akarják kifejezni a DN-al kapcsolatos dolgok elfelejtésével járó személyiség-változást, de néha picit idegesítő módon csinálták meg...

Dehát akkor is...nem igaz, hogy ezt hülyeséggel kell kompenzálni. Oké, hogy 18-19 éves fiatalok (bár ebben a korban általában már normálisan, felnőtten kellene viselkednie az embernek), mégis ezzel hazavágják az egész hangulatot. Elvégre a reality: Kira elleni nyomozás kulcsfiguráiról van szó, példamutató viselkedéssel és komolysággal kellene cselekedniük -- akárcsak L. Ő azért tartja a frontot.  :D

Soul

Kinn van a Kuro-Hana féle 18.rész  :smile:.Kár hogy csak holnap tom megnézni  :bruhuhu:.

Draconire

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-02-14, 13:28:58
(bár ebben a korban általában már normálisan, felnőtten kellene viselkednie az embernek)
LOL, ugye ezt nem gondoltad komolyan?!  :D

KeLa

Na megnéztem a 18. részt és úgy látom h kezd újra komoly lenni a dolog és eltünnek a hülyeségek.
Legalábbis remélem...

Bishop

nekem nem jön be a letőltés :bruhuhu:

KeLa

Quote from: carfanatic on 2007-02-14, 17:35:53
nekem nem jön be a letőltés :bruhuhu:
Nálam jó... :confused:
Sztem most próbáld.

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2007-02-14, 15:58:24
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-02-14, 13:28:58
(bár ebben a korban általában már normálisan, felnőtten kellene viselkednie az embernek)
LOL, ugye ezt nem gondoltad komolyan?!  :D

Hmhm...de.  :hehe:
Ne a saját osztályunkból indulj ki, kolléga, hanem úgy általánosságban. Öhm. Azaz. Na szóval érted.  :D

Quote from: KeLa on 2007-02-14, 16:59:47
Na megnéztem a 18. részt és úgy látom h kezd újra komoly lenni a dolog és eltünnek a hülyeségek.
Legalábbis remélem...
Ennek örülök. Én személy szerint kivárom az Animandás verziót, aztán nyilatkozom.  :jee:

Baldy

Quote from: KeLa on 2007-02-14, 12:02:17

anfs és kuro-hana biztos h nem fog felkerülni az ftp-re :rolleyes:


Miért is nem? Mi a gond velük?
amugy részemről leszarom, kik csinálták, mindaddig, amig érthető és követhető a munkájuk
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

KeLa

Quote from: Baldy on 2007-02-14, 22:09:37
Quote from: KeLa on 2007-02-14, 12:02:17
anfs és kuro-hana biztos h nem fog felkerülni az ftp-re :rolleyes:
Miért is nem? Mi a gond velük?
amugy részemről leszarom, kik csinálták, mindaddig, amig érthető és követhető a munkájuk
A gond a minőség... csak azért nézem a kuro-hanát, mert gyorsabb, de pl dvd-re tuti nem írnám ki, arra ott van az animanda és a DG.
(Láthatod h csak Live-Evil és DG fent fent...k-h nincs)

chilip

figyu skacok, 18as résznél is a régi op/ed van. nem lehet hogy a 2. DN filmé az op/ed? mer nem szokták kiadni az op/ed teljes verziós változatát, mielőtt még eggyáltalán mutatnák az animében...

Manitu

Quote from: chilip on 2007-02-14, 22:48:48mer nem szokták kiadni az op/ed teljes verziós változatát, mielőtt még eggyáltalán mutatnák az animében...
Dehogynem, néha már hónapokkal az anime megjelenése előtt kint van az ost. Mondjuk ez a ritkább eset.


Bishop

ez a rész sem volt sokkal jobb mint a 17-es :bruhuhu:
itt már történt valami,de nem érzem azt a feszült izgalmat amit régen
hiányzik Ryuk :frown: meg L és Light régi énjei, a mostaniak kibírhatatlanak :ejj:

motifator

Hmm, hát nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele srácok, de engem még a 18. rész se győzött meg igazán.
Ahhoz képest, hogy eddig mennyire pörgött a sorozat, eléggé romlik a színvonal.
Mindenesetre remélem, hogy előbb-utóbb (inkább előbb) összeszedi magát a sorozat, mert az utóbbi 2 résznek teljesen időhúzás-szaga van az előzőekhez képest.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Bishop

én is remélem hogy ez csak aféle szünet,hogy levegőt is vegyünk néha,hogy aztán megint lélegzetelállító részek jöhessenek :hopp:

chilip

#465
Quote from: Manitu on 2007-02-14, 23:03:02
Quote from: chilip on 2007-02-14, 22:48:48mer nem szokták kiadni az op/ed teljes verziós változatát, mielőtt még eggyáltalán mutatnák az animében...
Dehogynem, néha már hónapokkal az anime megjelenése előtt kint van az ost. Mondjuk ez a ritkább eset.

lehet csak én nem találkoztam még ilyen helyzettel  :__devil:

Quote from: motifator on 2007-02-14, 23:16:11
Hmm, hát nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele srácok, de engem még a 18. rész se győzött meg igazán.
Ahhoz képest, hogy eddig mennyire pörgött a sorozat, eléggé romlik a színvonal.
Mindenesetre remélem, hogy előbb-utóbb (inkább előbb) összeszedi magát a sorozat, mert az utóbbi 2 résznek teljesen időhúzás-szaga van az előzőekhez képest.

nemtom, én mangába élveztem az egészet, tény, hogy kicsit lassabb lett, de az komoly lesz, [spoiler]amikor elkapják a 8-ból azt, amelyiknél a DN. :D nagyon várom már azt a jelenetet.[/spoiler]

Dreamcleaver

wow a C1 kétnaponta nyomja ki a részeket, már a 16-nál tartanak. Asszem leszedem 16-ig az övékét, mert lassan beelőzik a többieket és jó a subjuk.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

#467
[spoiler]
Quote from: chilip on 2007-02-14, 23:18:28
nemtom, én mangába élveztem az egészet, tény, hogy kicsit lassabb lett, de az komoly lesz, amikor elkapják a 8-ból azt, amelyiknél a DN. :D nagyon várom már azt a jelenetet.
[/spoiler]
ezt kérem máskor spoiler-be rakni,kösz

chilip

hmm, pedig próbáltam nem spoileres lenni... javítva, a quote-om rakjad te is spoilerbe

Baldy

18. rész már javulást mutat a 17-eshez képest, de még érződik rajta a "vírus" nyoma...
Véleményem szerint ez amolyan vihar előtti csend, hogy majd később bekövetkezhessen a derült égből szívroham :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

kikuchiyo

Pocsék volt a 18. rész.
Ha a következő is ilyen, ejtem a sorozatot.
Failure is the default option

Szacsi

Balsejtelmem tökéletesen beigazolódott, amikor tegnap belekukkantottam a 17. részbe. Misa olyan nyivákolós szinkronhangot kapott, amilyentől féltem. Iszonyú.
Ez a 18-as rész meg a dögunalmas időszak kellős közepe, de azért kitartás emberek  :hehe:

Soul

A C1 télleg jó munkát végez, erről már az opening feliratozása is meg győzött de utánna bele néztem, jó betűtípus(igaz kicsit olyan nemistom milyen :hehe:, lehetne 1 fokkal komolyabb de jó ez így is csak csinálják tovább  :smile:), ha valaki a "fejében beszél" más színezés :smile:, és tök érthető fordítás.L-E és DG után tiéd a pálya C1 hajrá  :smile:.

Itt akkor lesz minden oké ha Light vissza kapja Kira énjét, a dn-t és Ryuk-ot.Remélem ez hamarosan bekövetkezik.Addig is télleg senki ne adja fel, mert ez nagyon jó alkotás, ha 16részig atom csúcs volt, most van 1kis lazítás,és remélem (tuti)minden helyre fog állni  :smile:.

Solid Snake

C1 munkájába én is belenéztem.

Maga a csapat általában remek fordítás és stílus szempontjából, itt azonban valahogy nem jött be annyira a várt szempont.

Az OP eléggé érdekes a kasza szempontjából. Stílusos, mégis valahogy keserű szájízt okoz. Az anime alatti betűtípus is eléggé "cartoon-szerű", DN-hez pedig valamivel "durvább" betűtípus kell (a Shinigamik külön betűtípusát most is nagyon hiányolom, már annyira megszoktam TW/DG-nél  :bruhuhu:).

Azonban a legfeltűnőbb dolog a képminőség. Már az elején feltűnt, hogy valamivel elmosódottabb, sőt világosabb a C1-es verzió az Animandához képest. Kukacoskodó módjára össze is hasonlítottam egy bizonyos résznél.

Úgyhogy most dilemmázok. C1 stílusban jobb, Animanda képminőségben. Which one should I choose?  :confused:

Shali

Aj, megértem, hogy kell egy kis idő, mire újra összefutnak a szálak, de nagyon remélem, hogy nem fog már sokáig tartani. Kezdek teljesen elkedvetlenedni \=
A 18. rész sem volt jó )=
Bár ez "szerencsére" csak unalmas volt és nem közelítette meg a 17. rész szörnyűségességét.
[spoiler]Plusz teljesen elvesztettem a fonalat, hogy milyen hosszú ideje megy a történet. Fura, hogy csak úgy napokat ugranak ki, eddig nem volt ez jellemző.
Ha ott lennék abban a házban, biztos arra gyanakodnék, hogy Misa a zuhanyzóban cselszövöget és jól megfigyelés alá vonnám, ehe (=0 De az egyáltalán nem tetszik, ahogy nyivákol.
Remélem a két új karakter jó arc és végre lesz valami esemény.[/spoiler]
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

KeLa

Quote from: Shali on 2007-02-15, 21:40:05
[spoiler]Remélem a két új karakter jó arc és végre lesz valami esemény.[/spoiler]
[spoiler]Az egyik biztos h az, szó szerint :smile:, Wedy-re csak rá kell nézni :hehe:[/spoiler]

Sancho

Most lestem meg a Death Note Live-action-t.
Azon kivül, hogy nagyon tömény szerintem jobb mint a sorozat 1 kicsit.
Legalábbis jobb a stori!  :appl: a készitöknek! :) Remélem a folytatás is tartja a szinvonalat!!!

Solid Snake

#477
Igazatok volt, srácok, a 18. rész valóban folytatja a 17. rész második felében kirobbant vírus hagyományait...  :ejj:

[spoiler]Light és L verekedése...pfff. Hajamat téptem. Semmi komolyság, egyáltalán nem illik a karaktereikhez.

Misa -- no comment.

Aizawa hezitálása viszont szimpatikus volt.  :jee:

A két új karakter totál kitűnik a "nyomozócsapatból". Nem értem, hogy L miért éppen ezt a két figurát választotta ki, de hátha kiderül majd.

Ami totálisan hiányzott: a Shinigamik! Mi van Ryuk-kel? És az elásott DN-nel? A fenébe, de idegesítő a tény, hogy annyi az elvarratlan szál még, s jelenleg ilyen gyökér részek vannak (következő rész címéből kiindulva /Matsuda/ újabb agymenés lehetséges. Ráadásul ha az új OP/ED-eket is most teszik be, akkor sírva fogok fakadni, komolyan mondom...  :bruhuhu:).[/spoiler]

Szerk: Mellesleg most volt az első olyan alkalom, hogy a 24-en jobban tudtam szórakozni, mint a Death Note-on. Pedig ez nagy szó.

KeLa

Még nincs új OP/ED  :ejnye:
Mivel raw volt csak beletekertem, ha jól láttam elkezdtek nyomozni, alakul, de még nem az igazi.

Solid Snake

C1 Anime
Nos, a srácok hivatalosan is beérték a többi csapatot, így mostantól naprakész release-ek lesznek tőlük.  :appl:

Quote from: KeLa on 2007-02-21, 16:31:27
Még nincs új OP/ED  :ejnye:
Hála a jó égnek.  :hopp: